Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ενα  IPHONE 5 χαρισε με και θα ειμαι το πουτανακι σου  :fuck1:  :birdman:
φυγε ρε που θες και iphone 5...προσπαθω τοσο καιρο να μαζεψω λεφτα να παω με τον τζουλη στην μυκονο το καλοκαιρι και συ μου θες tablet και αιφοουν 5  :birdman: :birdman:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
φυγε ρε που θες και iphone 5...προσπαθω τοσο καιρο να μαζεψω λεφτα να παω με τον τζουλη στην μυκονο το καλοκαιρι και συ μου θες tablet και αιφοουν 5  :birdman: :birdman:
εσυ και χωρις iphone5 εισαι το πουτανακι του ΝΩΝΤΑ ομως  :2on1:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
κατ'επαναληψη και κατα συρροη τραβελοφιλος.
Σε συναρτηση με τις απειρες φωτογραφιες με τραβελια που ανεβαζεις βγηκε το πορισμα.
Εχυσσα και μονο που εχετε το θαρος. Και με διαβαζετε... γουσταρω!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ektor Lopez κάνε διευκρινίσεις γιατί η κουβέντα γίνεται με αφορμή εμένα και το ξέρεις καλά επειδή είσαι παλιός εδώ ότι φίλος του αυταρχικού ούτε ήμουν ποτέ, ούτε πρόκειται να γίνω στον αιώνα τον άπαντα. Να με βρίζουν σκουπίδια που δεν έχουν τίποτα άλλο να γεμίσουν τη δύστυχη ύπαρξή τους απ' το να ασχολούνται μαζί μου να το δεχτώ, αλλά όχι να με εκθέτουν και άτομα που με παρακολουθούν χρόνια σ' αυτό το thread και ξέρουν τί καπνό φουμάρω.

τυπε γενικα μιλαω οκ διευκρινιζω οτι δεν λεω για τον womanaholic το ποστ
υ.γ. και σορρυ γι αυτο που θα πω αλλα δε σε παρακολουθω στο θρεντ, το νικ σου το ξερω ασφαλως αλλα δεν εχω γνωμη περαιτερω για το προφιλ του...προφιλ σου  :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Καλά, κάθεσαι εσύ τώρα και πιάνεις συζήτηση με έναν κλώνο; Αν έχει αρχίδια ας βγει να πει ότι θέλει με το κανονικό του νικ. Αλλά ποιός τα έχασε για να τα βρει αυτός.

χαχα ρε βλακα πιξι τι κομπλεξ ειναι αυτο. επειδη σε εχουνε στην καρπαζια ολοι πρεπει ντε και καλα να δημιουργησεις διχονοιες και σε αλλους για να μη νιωθεις μειονεκτικα?  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τι έγινε εκτοράκο, τέλειωσες ότι είχες να ποστάρεις με το κανονικό σου νικ και τώρα μπήκες να απαντήσεις;
Αγοράκι μου, αν ήξερες πόσοι σε έχουνε πάρει χαμπάρι θα έκοβες λάσπη παρέα με τον περσονάκο και τον παπατρόλη. 

ρε πιξι, μαθε να κανεις σωστα ξεβρακωματα. δωσε και το κανονικο μου νικ που εισαι ολο κλωνος και κλωνος. τοσο πολυ σε χαζεψαν οι καρπαζιες της ατζελας?  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Α ρε εκτοράκο, και είσαι και παλιό μέλος. Πιο πολύ δεν μπορούσες να καρφωθείς; Μέχρι και ο Στίβι Γουόντερ σε πήρε χαμπάρι.  :2funny:

ναι ρε βλαξ θα καρφωνομουνα  :jerking: :2funny: ρε μαλακα ατζελα εχεις βαρυ χερι τελικα

υ.γ. ακομα περιμενω το κανονικο μου νικ κοροιδοοοοοο  :uglystupid:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
παλι με την ορεξη των αποκαλυψεων μειναμε. και τον κλαμενο και δαρμενο πιξι  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Έλα, μην γκρινιάζεις βρε ατιμούλικο. Εγώ λέω να συναντηθούμε στις 14 Σεπτεμβρίου και να τα βρούμε.  :2funny:

αμα δε με πεις με το ονομα μου δεν κανουμε τιποτα. βρες αλλη βλακεια τωρα να λες δαρμενο μου, ξεφτυλιστηκες με τουτη ευκολα και γρηγορα  :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom