Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kalpol

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
108
Κριτικές
7
Like
24
Πόντοι
1
οτι χειροτερο να θες να περασεις απο το μαγαζι να ξεκωλιασεις την κελλυ και να εχει λαικη... ξενερα..
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Αν νομίζεις ότι θα μπω στη διαδικασία αντιπαράθεσης που μπήκα τις προάλλες είσαι γελασμένος. Ναι ΜΑΛΑΚΑ, ορισμένοι τη βρίσκουμε τρελά με τα παιχνίδια με τη γλώσσα είτε αυτά είναι γλωσσόφιλα, είτε γλειφομούνι, είτε ο,τιδήποτε... Δεν είπα ότι είναι καλύτερο να το κάνεις σε ιερόδουλη απ' ό,τι στην γκόμενά σου (αν και αυτό το συζητάμε στην περίπτωση που η ιερόδουλη είναι καλλονή σε εμφάνιση) αλλά προσωπικά δε μου καίγεται καρφάκι να το κάνω σε ιερόδουλη αν την εμπιστεύομαι από άποψη καθαριότητας... Αν εσύ αντιμετωπίζεις την ιερόδουλη σαν σίχαμα είναι πρόβλημά σου. Τις έχουμε δει και τις "κανονικές κοπέλες" που δε γνωρίζουν τους κανόνες υγιεινής και κολλάνε κονδυλώματα ή ο,τιδήποτε άλλο τα ταίρια τους, άσ' το.
πρωτον δεν αντιμετωπιζω την ιεροδουλη σαν σιχαμα.δευτερον πρεπει να εισαι μεγαλος ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ απ οτι εχω καταλαβει και ανωριμος
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
πρωτον δεν αντιμετωπιζω την ιεροδουλη σαν σιχαμα.δευτερον πρεπει να εισαι μεγαλος ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ απ οτι εχω καταλαβει και ανωριμος

Φίλε δε μου καίγεται καρφάκι τί νομίζεις για 'μένα, ένα nickname είσαι εδώ μέσα. Όπως έχω ξαναπεί, ευτυχώς υπάρχουν άτομα που μπαίνουν σ' αυτό το thread και με γνωρίζουν προσωπικά και ξέρουν ποιος είμαι και τί κάνω, η γνώμη τους μου φτάνει. Αλλά μια και το ανέφερες, δεν μπορώ να φανταστώ μεγαλύτερη ανωριμότητα και μεγαλύτερο κάψιμο απ' το να σπαταλάει το χρόνο του κανείς στο thread ενός studio που δε γουστάρει και αυτό κάνεις εσύ. Εγώ τουλάχιστον πίστεψέ με έχω γαμήσει πολύ καλά εδώ τα τελευταία 3,5 χρόνια.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Φίλε δε μου καίγεται καρφάκι τί νομίζεις για 'μένα, ένα nickname είσαι εδώ μέσα. Όπως έχω ξαναπεί, ευτυχώς υπάρχουν άτομα που μπαίνουν σ' αυτό το thread και με γνωρίζουν προσωπικά και ξέρουν ποιος είμαι και τί κάνω, η γνώμη τους μου φτάνει. Αλλά μια και το ανέφερες, δεν μπορώ να φανταστώ μεγαλύτερη ανωριμότητα και μεγαλύτερο κάψιμο απ' το να σπαταλάει το χρόνο του κανείς στο thread ενός studio που δε γουστάρει και αυτό κάνεις εσύ. Εγώ τουλάχιστον πίστεψέ με έχω γαμήσει πολύ καλά εδώ τα τελευταία 3,5 χρόνια.
στα φρυδια μου αν εχεις γαμησει καλα.σε ρωτησα :think: :think:και ποιος σου ειπε οτι δεν γουσταρω το συγκεκριμεvo studio
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
στα φρυδια μου αν εχεις γαμησει καλα.σε ρωτησα :think: :think:και ποιος σου ειπε οτι δεν γουσταρω το συγκεκριμεvo studio

Τα τελευταία σου posts αυτό δείχνουν. Εγώ τουλάχιστον έχω περάσει καλά και γι' αυτό το υποστηρίζω.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καληνυχταααα σε ολους!!!!!!!! :tired: :tired: :tired: :tired: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
υ.γ. Σταματηστε να τρωγεστε καλε.......ΚΑΝΤΕ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΕΜΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! :rockon: :rockon:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ήλθε σαν μια οπτασία
κι όπως ήλθε
έτσι και φεύγει
αφήνοντας μας
με ένα ερωτηματικό,
γιατί?
 

gnastos2013

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1

vakalakis

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Το βριζουν οι πουτανες και αυτος λεει ραντεβου στο παρτυ.ΚΑΤΑΝΤΙΑ.
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Καληνυχταααα σε ολους!!!!!!!! :tired: :tired: :tired: :tired: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
υ.γ. Σταματηστε να τρωγεστε καλε.......ΚΑΝΤΕ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΕΜΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! :rockon: :rockon:

πες τα ρε δεσποινακι...απλα αργει η παρασκευη για να κανουμε ερωτα με μια ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Το βριζουν οι πουτανες και αυτος λεει ραντεβου στο παρτυ.ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

Κάτσε διάβασε τα τελευταία posts που ανταλλάξαμε με τη Δέσποινα και θα καταλάβεις που κολλάει το "ραντεβού στο party" ΜΑΛΑΚΑ.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Straponaholic δε βρέχει ...σε φτύνουν.

Συνέχισε το γλύψιμο,είναι γλυκό το strapon που σε μπουκώνουν φαίνεται :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα σας !!!  :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom