Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Συνήθως υποβαθμίζουμε οτι δεν μπορούμε να έχουμε, να απολαύσουμε, ή να βάλουμε στη ζωή μας.

Και χρυσά σεντόνια να έβαζε η Αντζελα, και τη Μπελούτσι να έφερνε να σφουγγαρίσει η Αντζελα...και εξετάσεις αίματος να μας έβαζε στο τέλος προσφορά η Αντζελα...παλι θα γκρινιάζατε...

Εγω τα βλεπω πολυ πρωτοποριακά όλα αυτα.
Και ναι δεν κολάς ΣΜΝ στα σεντόνια του μεταξουργείου που τα αλλαζουν μια φορα τη μέρα./..αλλα πάνω έκει έχει ξαπλώσει τον άπλυτο κώλο του ο προηγούμενος ηλικιωμενος και τα ιδρωμένα αρχίδια του ο βιοπαλαιστής Πακιστανός που πλένεται μια φορά στις 15.
Εεεε έχει διαφορά... Ναι δεν κολάς ΣΜΝ σίγουρα. Αλλά ξαπλώνεις στη μπίχλα..
Οπως αντέχει ο καθενας. Σαν να είσαι στο στρατο ένα πράμα...

Δεν ξέρω αν έχει τις πολύ σουπερ γκόμενες... Ισως αλλου έχει πιο μουνάρες...
Αν και βλέπω πως το προσωπικό ανανεωνεται... Εχουν έρθει φοβερά κομμάτια απ'ότι βλέπω στις φωτο.
Μάλλον πρέπει να τις δω απο κοντά..

Δεν θα γκρινιαξω για τις τιμές. Αν δεν έχω..δεν πάω.
Προσωπικά ντρέπομαι να πάω μονο για το ποτο, το μάτι..και να φύγω.

Δεν έχω ...δεν πάω. Το να γκρινιάξεις για τις τιμές είναι εύκολο. Κάποιες όντως είναι υπερβολικές.
Τώρα 100 ευρω για κάποια λεπτά ηδονής και καύλας...ε είναι κάπως...όταν είσαι άνεργος και μασας απο τις οικονομίες σου που έβγαλες με κόπο ή αν είσαι μισθωτός ή μεροκαματιάρης.
άρα...ή δε γαμας..ή πας μεταξι...
αλλιως κάνεις το κουμάντο σου και πας μιας στο τόσο..σαν κύριος...
Ο καθενας όπως το βλέπει...
Αν και το παλευει σε σχέση με άλλα στουντιο... διαγωνισμοι, εκπτωτικές βάρδιες κλπ

Προσωπικά βλέπω τον έχει πιάσει το ρυθμο...
Καλα επικοινωνιακά δεν παίζεται.
και ότι μανουρα έχει παιχτεί ή παίζεται προς όφελος της είναι..

Ως στούντιο...πιστευω είναι το καλυτερο..
Τώρα απο κοπέλες δεν ξέρω..

Αυτή η αποψή μου.
Και ελπιζω να μη σας πειράζει που την εκφέρω στο συγκεκριμένο thread.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλησπερα, σε ολες και σε ολους !!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αδερφε προφανως οσοι πανε στο 104 η οποιοδηποτε αλλο στουντιο βλεπουν καποια διαφορα απο το να πανε να γαμησουν το καθε πρεζακι του μεταξουργειου σε βρωμικα σεντονια και δωματια...ΑΝ εσυ εισαι κασκαντερ και γουσταρεις να διακινδυνευεις την υγεια σου δικαιωμα σου...

Και οι υπηρεσίες και κυρίως η άνεση χρόνου ρε παιδιά, το πιο βασικό...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
έχεις δίκιο εσύ απο τη μεριά σου ,
απλά όμως είσαι ερασιτέχνης πόρνος  :)

Φίλε άσε την υψηλή κριτική και μην το παίζεις γαλονάς μπουρδελιάρης. Προσωπικά και σε μπουρδέλα Αθήνας και επαρχίας έχω γαμήσει, μέχρι και μαύρη στο αλησμόνητο "ξβ" στη Σωκράτους παλαιότερα, αλλά τα studio δεν τα αλλάζω και αποτελούν πάντα πρώτη μου επιλογή κυρίως λόγω άνεσης χρόνου, υπηρεσιών και εμφάνισης των κοριτσιών που και τα τρία τα βρίσκεις με το παραπάνω στο 104. Όχι ότι δεν μπορείς να βρεις τα προαναφερθέντα σε μπουρδέλο, απλά θα είναι η εξαίρεση ενώ στο 104 μάλλον ο κανόνας. Όσο για το χώρο σίγουρα μ' αρέσει η καθαριότητα των studio αλλά ποτέ δε μ' ένοιαζε ιδιαίτερα αν ο χώρος "μύριζε" παρακμή οπότε ερασιτέχνη δε με λες. Και απ' τη στιγμή που ξέρω εδώ μέσα άτομα που πήγαιναν χρόνια σε μπουρδέλα στο Μετάξι και στη Λιοσίων και τώρα πάνε σε studio, μάλλον η παρέμβασή σου είναι άκαιρη.

πληρώνεις την δυσκολία πρόκλησης στύσης και εκσπερμάτισης

Δε δικαιούσαι να κακίζεις κάποιους επειδή είναι περισσότερο εγκεφαλικοί τύποι από 'σένα, δεν είναι ένδειξη μειωμένου ανδρισμού. Υπάρχουν μέχρι και άντρες που δεν έχουν πατήσει ποτέ το πόδι τους είτε σε μπουρδέλο είτε σε studio επειδή δεν τους σηκώνεται καν με την όλη φάση.

και η πιάτσα , το καλντερίμι που λένε , αυξάνει την διέγερση και την ηδονή που νιώθεις

τελικά όσο αυξάνεται η επικινδυνότητα-δυσκολία , αυξάνεται και η ηδονή

η ευκολία δεν είναι διεγερτική... :-

Έτσι τη βρίσκεις εσύ, άλλους τους φτιάχνει περισσότερο ένας καθαρός και ερωτικός χώρος. Μήπως τελικά έχεις εσύ το πρόβλημα και δεν καταφέρνεις να έχεις στύση σε μη - παρακμιακό χώρο;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
δεν ειναι οπως τα λες.εγω εχω παει αρκετες φορες στο μεταξι και δεν ειναι οπως τα λες.παντως πρεζακι εδω και 5 χρονια που παω στο μεταξουργειο δεν εχω δει και το τελευταιο που ειπες ειτε στο μεταξουργειο πας ειτε στο πιο καθαρο μπουρδελο του κοσμου ιδιες πιθανοτητες εχεις να κολησεις κατι

Σ' αυτό δεν έχεις και τελείως άδικο.

βαβεαιως εχω τις ιδιες πιθανοτητες αν τα κανω ολα με προφυλαξη και δεν κανω ακαποτες πιπες γλυφομουνια κτλπ.με την ιεροδουλη θα ερθω σε επαφη οχι με το σεντονι.

Φαίνεται ότι είσαι από τους τύπους που γαμάνε με τα ρούχα όρθιοι και μπαινοβγάζουν τον πούτσο τους με το σκουφάκι χωρίς καν να αγγίζουν την κοπέλα. Έτσι ναι αλλά αυτό δε λέγεται sex, καταναγκαστική εργασία λέγεται.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Οπως αντέχει ο καθενας. Σαν να είσαι στο στρατο ένα πράμα...

Φίλε άμα έχεις περάσει από μπουρδέλα δεν ιδρώνει με τίποτα για θέματα καθαριότητας το αυτί σου στο στρατό, εμένα τουλάχιστον με βοήθησαν πολύ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Mέχρι τις 17:00 στο studio Κέλλυ + Πάμελα και μαζι τους και η Ραισα  :smitten: :smitten: :smitten:


ενω το απόγευμα 17:00 με 23:00 Πωλίνα + Αλεξία + Ρομπέρτα  :smitten: :smitten: :smitten:





 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Σ' αυτό δεν έχεις και τελείως άδικο.

Φαίνεται ότι είσαι από τους τύπους που γαμάνε με τα ρούχα όρθιοι και μπαινοβγάζουν τον πούτσο τους με το σκουφάκι χωρίς καν να αγγίζουν την κοπέλα. Έτσι ναι αλλά αυτό δε λέγεται sex, καταναγκαστική εργασία λέγεται.
δηλαδη για εσενα σεξ λεγεται μονο η ακαποτη πιπα και τα γλυφομουνια :think: :think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Φίλε άσε την υψηλή κριτική και μην το παίζεις γαλονάς μπουρδελιάρης. Προσωπικά και σε μπουρδέλα Αθήνας και επαρχίας έχω γαμήσει, μέχρι και μαύρη στο αλησμόνητο "ξβ" στη Σωκράτους παλαιότερα, αλλά τα studio δεν τα αλλάζω και αποτελούν πάντα πρώτη μου επιλογή κυρίως λόγω άνεσης χρόνου, υπηρεσιών και εμφάνισης των κοριτσιών που και τα τρία τα βρίσκεις με το παραπάνω στο 104. Όχι ότι δεν μπορείς να βρεις τα προαναφερθέντα σε μπουρδέλο, απλά θα είναι η εξαίρεση ενώ στο 104 μάλλον ο κανόνας. Όσο για το χώρο σίγουρα μ' αρέσει η καθαριότητα των studio αλλά ποτέ δε μ' ένοιαζε ιδιαίτερα αν ο χώρος "μύριζε" παρακμή οπότε ερασιτέχνη δε με λες. Και απ' τη στιγμή που ξέρω εδώ μέσα άτομα που πήγαιναν χρόνια σε μπουρδέλα στο Μετάξι και στη Λιοσίων και τώρα πάνε σε studio, μάλλον η παρέμβασή σου είναι άκαιρη.
παράξενο  :think:
αλλά με όλα τα άνωθεν ,
νιώθω για ένα παράξενο λόγο,ότι  μου δημιουργήθηκε η ανάγκη και η υποχρέωση να σ'ευχαριστήσω  ,εκ μέρους του 104 (με το οποίο προφανώς όμως δεν έχω καμμία σχέση ! ) για την θερμότατη υπεράσπιση ,τις τόσες φιλοφρονήσεις και κολακείες...

Μήπως τελικά έχεις εσύ το πρόβλημα και δεν καταφέρνεις να έχεις στύση σε μη - παρακμιακό χώρο;

καλά εννοείται ότι έπεσες μέσα στην σεξολογική σου διάγνωση,
γιατί όπως όλοι ξέρουν : αν κάποιος μπορεί και βάζει τρίποντο buzzer beater, ακαριαία μόλις πιάσει την μπάλα με 2 παίχτες κρεμασμένους πάνω του  , θα έχει σοβαρότατο πρόβλημα αν στην προπόνηση με όλο το χρόνο στη διάθεσή του και αμαρκάριστος , να βάλει ένα καλάθι

 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Φίλε άσε την υψηλή κριτική και μην το παίζεις γαλονάς μπουρδελιάρης. Προσωπικά και σε μπουρδέλα Αθήνας και επαρχίας έχω γαμήσει, μέχρι και μαύρη στο αλησμόνητο "ξβ" στη Σωκράτους παλαιότερα, αλλά τα studio δεν τα αλλάζω και αποτελούν πάντα πρώτη μου επιλογή κυρίως λόγω άνεσης χρόνου, υπηρεσιών και εμφάνισης των κοριτσιών που και τα τρία τα βρίσκεις με το παραπάνω στο 104. Όχι ότι δεν μπορείς να βρεις τα προαναφερθέντα σε μπουρδέλο, απλά θα είναι η εξαίρεση ενώ στο 104 μάλλον ο κανόνας. Όσο για το χώρο σίγουρα μ' αρέσει η καθαριότητα των studio αλλά ποτέ δε μ' ένοιαζε ιδιαίτερα αν ο χώρος "μύριζε" παρακμή οπότε ερασιτέχνη δε με λες. Και απ' τη στιγμή που ξέρω εδώ μέσα άτομα που πήγαιναν χρόνια σε μπουρδέλα στο Μετάξι και στη Λιοσίων και τώρα πάνε σε studio, μάλλον η παρέμβασή σου είναι άκαιρη.

Δε δικαιούσαι να κακίζεις κάποιους επειδή είναι περισσότερο εγκεφαλικοί τύποι από 'σένα, δεν είναι ένδειξη μειωμένου ανδρισμού. Υπάρχουν μέχρι και άντρες που δεν έχουν πατήσει ποτέ το πόδι τους είτε σε μπουρδέλο είτε σε studio επειδή δεν τους σηκώνεται καν με την όλη φάση.

Έτσι τη βρίσκεις εσύ, άλλους τους φτιάχνει περισσότερο ένας καθαρός και ερωτικός χώρος. Μήπως τελικά έχεις εσύ το πρόβλημα και δεν καταφέρνεις να έχεις στύση σε μη - παρακμιακό χώρο;
δεν μπορω να σε καταλαβω  :think: :think: απ τη μια μαλωνεις με τις εργαζομενες του μαγαζιου και απ την αλλη λες τα καλυτερα λογια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
δηλαδη για εσενα σεξ λεγεται μονο η ακαποτη πιπα και τα γλυφομουνια :think: :think:

ειναι της παλιας σχολης δικε μου.... :grin:

Μπα η παλιά σχολή μόνο ακάποτες πίπες και γλειφομούνια δεν περιελάμβανε :2funny: :2funny: :2funny: Αλλά ναι, μία καλή πίπα και ένα ωραίο γλειφομούνι είναι η μισή "πράξη"... Ειδικά με ιερόδουλες που συνήθως είναι πιο "ανοιχτές" απ' τις γυναίκες έξω κι έχεις και τον μπελά του προφυλακτικού να σου αφαιρεί τη μισή απόλαυση. Γνώμη μου πάντα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
δεν μπορω να σε καταλαβω  :think: :think: απ τη μια μαλωνεις με τις εργαζομενες του μαγαζιου και απ την αλλη λες τα καλυτερα λογια

Με Δέσποινα - Κέλλυ τσακώθηκα, όχι με το μαγαζί.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Μπα η παλιά σχολή μόνο ακάποτες πίπες και γλειφομούνια δεν περιελάμβανε :2funny: :2funny: :2funny: Αλλά ναι, μία καλή πίπα και ένα ωραίο γλειφομούνι είναι η μισή "πράξη"... Ειδικά με ιερόδουλες που συνήθως είναι πιο "ανοιχτές" απ' τις γυναίκες έξω κι έχεις και τον μπελά του προφυλακτικού να σου αφαιρεί τη μισή απόλαυση. Γνώμη μου πάντα...
:2funny: :2funny: :2funny:τραγικος εισαι ποσο χρονων ειπαμε οτι εισαι :think: :think:δηλαδη εσυ προτιμας να πας να κανεις γλυφομουνι σε μια πουτανα απ οτι να πας να το κανεις στην γκομενα σου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
καλά εννοείται ότι έπεσες μέσα στην σεξολογική σου διάγνωση,
γιατί όπως όλοι ξέρουν : αν κάποιος μπορεί και βάζει τρίποντο buzzer beater, ακαριαία μόλις πιάσει την μπάλα με 2 παίχτες κρεμασμένους πάνω του  , θα έχει σοβαρότατο πρόβλημα αν στην προπόνηση με όλο το χρόνο στη διάθεσή του και αμαρκάριστος , να βάλει ένα καλάθι

Εύγε φίλτατε, πρέπει να είσαι πολύ καυλιάρης εσύ. Μακάρι να μπορούσα να σου μοιάσω. Ξέρεις όμως τί λέει η ψυχολογία για όσους επαίρονται για τις φανταστικές σεξουαλικές τους επιδόσεις και τη στύση τους έτσι;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny:τραγικος εισαι ποσο χρονων ειπαμε οτι εισαι :think: :think:δηλαδη εσυ προτιμας να πας να κανεις γλυφομουνι σε μια πουτανα απ οτι να πας να το κανεις στην γκομενα σου

Αν νομίζεις ότι θα μπω στη διαδικασία αντιπαράθεσης που μπήκα τις προάλλες είσαι γελασμένος. Ναι ΜΑΛΑΚΑ, ορισμένοι τη βρίσκουμε τρελά με τα παιχνίδια με τη γλώσσα είτε αυτά είναι γλωσσόφιλα, είτε γλειφομούνι, είτε ο,τιδήποτε... Δεν είπα ότι είναι καλύτερο να το κάνεις σε ιερόδουλη απ' ό,τι στην γκόμενά σου (αν και αυτό το συζητάμε στην περίπτωση που η ιερόδουλη είναι καλλονή σε εμφάνιση) αλλά προσωπικά δε μου καίγεται καρφάκι να το κάνω σε ιερόδουλη αν την εμπιστεύομαι από άποψη καθαριότητας... Αν εσύ αντιμετωπίζεις την ιερόδουλη σαν σίχαμα είναι πρόβλημά σου. Τις έχουμε δει και τις "κανονικές κοπέλες" που δε γνωρίζουν τους κανόνες υγιεινής και κολλάνε κονδυλώματα ή ο,τιδήποτε άλλο τα ταίρια τους, άσ' το.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Εύγε φίλτατε, πρέπει να είσαι πολύ καυλιάρης εσύ. Μακάρι να μπορούσα να σου μοιάσω. Ξέρεις όμως τί λέει η ψυχολογία για όσους επαίρονται για τις φανταστικές σεξουαλικές τους επιδόσεις και τη στύση τους έτσι;

ότι ψεύδονται ,
και υποκρύπτουν ότι στην πραγματικότητα είναι απλά πελάτες του 104 ?  :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom