Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0
Δεν το ήξερα ότι θα ήταν μαγκιά να ΜΗ διαγράψω ένα post που εσύ η ίδια μου είπες ότι σ' ενοχλεί. Συγγνώμη που έδειξα κατανόηση.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δεν το ηξερα οτι ειναι μακγια να γραφεις κατινιες και μετα να τις διαγραφεις....μακγια θα ηταν να μην ειχες γραψει τιποτα απο ολα αυτα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δεν το ηξερα οτι ειναι μακγια να γραφεις κατινιες και μετα να τις διαγραφεις....μακγια θα ηταν να μην ειχες γραψει τιποτα απο ολα αυτα  :jerking: :jerking: :jerking:


κελλυ ασχολουμαστε τωρα με ενα ατομο που εχει προβλημα μαζι μας και δεν εχει τα αρχιδια να ερθει να μας το πει αλλα το λεει σε ενα δημοσιο θρεντ......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


αντρας σου λεει μετα
 
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0
Προσπαθώ να σε φτάσω ρε Δεσποινάκι αλλά τόσο γυναικούλα όσο εσύ δεν μπορώ να γίνω. Στην αρχή της γνωριμίας μας μου έκανες την καλή όσο δεν πάει, σου θυμίζω τη βραδιά που τα πίναμε μέχρι το πρωί, το party που καθόμασταν και τα λέγαμε για ώρα κ.τ.λπ. Μετά επειδή το γνωρίζεις καλά το παιχνίδι σου όταν τσακώθηκα για λίγο με το μαγαζί μου είχες γράψει εκείνο το αξέχαστο "τα κουβαδάκια σου κύριος και σ' άλλη παραλία" σαν να είσαι το αφεντικό του μαγαζιού και αποφασίζεις ποιον θα κρατήσεις και ποιον θα διώξεις. Και μετά όταν επανήλθα μου έγραψες όλο γλύκα για τη μέρα που είχα επισκεφτεί την Αφροδίτη "πέρασες απ' το μαγαζί και δε μας είπες ένα γεια"; Ήξερες τί έκανες και στη μια και στην άλλη περίπτωση αλλά δυστυχώς για 'σένα δεν είσαι και τόσο έξυπνη ώστε να μην καρφωθείς, κουτοπονηριά λέγεται αυτό. Δυστυχώς για 'σένα υπάρχει κόσμος που τα βλέπει αυτά κι έχει καταλάβει το ποιόν σου και γι' αυτό είτε αρνείται να σε επισκεφτεί παρ' ότι η εμφάνιση δε σου λείπει, είτε σ' επισκέφτηκε μια φορά και δεν ξαναπάτησε σε βάρδιά σου, τόσο απλά.

καλα ρε φιλε ηθελα να ξερω λιγη τσιπα δεν εχεις πανω σου????

δεν ντρεπεσαι ρε να λες αυτα που λες???

θεωρησε αντρας εσυ τωρα????

αντε φυγε απο δω ρε και μην ξαναμπεις σε αυτο το θρεντ

ντροπη σου...ξεκουμπησου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
το ποια ειμαι εγω και πως συμπεριφερομαστε αυτο το ειναι δικο μου θεμα εσυ κοιτα να συνεχιζεις να κανεις την κατηνα και να μην υποστηριζεις τα παντελονια που φορας..... οι αντρες δεν κανουν ετσι ρε παλιομαλακα ε παλιομαλακα αι στο διαολο πια αν εχει καποιο προβλημα μαζι μου να ερθεις και να το λυσουμε σαν πολλα μας τα λες σημερα εχεις πιει τιποτα????????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:



βαρεθηκα πια ολο ειμαστε ενταξει και στο τελος βγαινουμε και κακιες...........οσο για την πελατεια μου αυτο νομιζω οτι δεν σε αφορα το πως γαμιεμαι με ποιον και το τι κανω εσυ κοιτα την καμπουρα σου ενταξει?????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


αι στο διαολο πρωι πρωι μου ανεβασες το αιμα στο κεφαλι

Μη συγχύζεσαι τόσο. Κοπέλες με την αξιοπρέπεια π.χ. της Μπέτυς ούτε έπιασα ποτέ στο στόμα μου, ούτε πρόκειται να πιάσω γιατί άλλωστε φροντίζουν και δε δίνουν δικαιώματα και τέτοιες και πέρασαν απ' το 104, και τώρα δουλεύουν σ' αυτό. Ασχολούμαι μόνο με όσες προκαλούν φανερά με τη συμπεριφορά τους και κυρίως έχουν φερθεί σ' εμένα προσωπικά σαν πουτάνες με τη μεταφορική σημασία της λέξης. Γιατί κάποια μπορεί να είναι πουτάνα στο επάγγελμα αλλά να είναι ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ, άμα όμως είναι πουτάνα στην ψυχή τότε είναι θέμα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
κελλυ ασχολουμαστε τωρα με ενα ατομο που εχει προβλημα μαζι μας και δεν εχει τα αρχιδια να ερθει να μας το πει αλλα το λεει σε ενα δημοσιο θρεντ......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


αντρας σου λεει μετα

Δε φοβάμαι να στα πω από κοντά, απλά δε γουστάρω παρτίδες μαζί σου. Και ούτε κι εδώ θα ασχολιόμουν μαζί σου αν δε με προκαλούσες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
καλα ρε φιλε ηθελα να ξερω λιγη τσιπα δεν εχεις πανω σου????

δεν ντρεπεσαι ρε να λες αυτα που λες???

θεωρησε αντρας εσυ τωρα????

αντε φυγε απο δω ρε και μην ξαναμπεις σε αυτο το θρεντ

ντροπη σου...ξεκουμπησου

Σ' αυτό το thread κούκλα μου μπαίνω από πολύ πιο παλιά από εσένα, όπως και πελάτης του 104 ήμουν πολύ πριν έρθεις εσύ στο μαγαζί. Και αφ' ενός τα σχόλια που έχω γράψει εδώ στο thread είναι στην πλειοψηφία τους θετικότατα, σε βαθμό που κατά καιρούς κατηγορήθηκα από ορισμένους για προμότορας, όπως και οι κριτικές που έχω γράψει για τις κοπέλες που έχω πάει και λένε τα καλύτερα γι' αυτές και το μαγαζί ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΣΟΥ. Οπότε αλλού αυτά. Αν κάποιες πρέπει να απολογηθούν για τον τρόπο που έχουν μιλήσει σε πελάτες (και δεν εννοώ προφανώς τους βαλτούς) είστε εσύ κι η Δέσποινα την ίδια στιγμή που άλλες κοπέλες που μπαίνουν εδώ μέσα είναι ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΕΣ.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Μη συγχύζεσαι τόσο. Κοπέλες με την αξιοπρέπεια π.χ. της Μπέτυς ούτε έπιασα ποτέ στο στόμα μου, ούτε πρόκειται να πιάσω γιατί άλλωστε φροντίζουν και δε δίνουν δικαιώματα και τέτοιες και πέρασαν απ' το 104, και τώρα δουλεύουν σ' αυτό. Ασχολούμαι μόνο με όσες προκαλούν φανερά με τη συμπεριφορά τους και κυρίως έχουν φερθεί σ' εμένα προσωπικά σαν πουτάνες με τη μεταφορική σημασία της λέξης. Γιατί κάποια μπορεί να είναι πουτάνα στο επάγγελμα αλλά να είναι ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ, άμα όμως είναι πουτάνα στην ψυχή τότε είναι θέμα...


γιατι μου εκανες ψυχογραφημα και καταλαβες οτι ειμαι πουτανα στην ψυχη?????


ποιος ειναι πουτανα και ποιος οχι φαινεται απο αυτα που γραφεις αυτην την στιγμη.......... γιατι οταν ερχεσαι εδω στο χωρο μας λες τα καλυτερα λογια μπροστα μου για μενα και τωρα λες αυτα που λες οποτε εδω φαινεται ποιος ειναι πουτανα και ποιος οχι

παρτον τον πουλο τωρα και δεν ξανασχολουμε με εσενα.....





 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
γιατι μου εκανες ψυχογραφημα και καταλαβες οτι ειμαι πουτανα στην ψυχη?????


ποιος ειναι πουτανα και ποιος οχι φαινεται απο αυτα που γραφεις αυτην την στιγμη.......... γιατι οταν ερχεσαι εδω στο χωρο μας λες τα καλυτερα λογια μπροστα μου για μενα και τωρα λες αυτα που λες οποτε εδω φαινεται ποιος ειναι πουτανα και ποιος οχι

παρτον τον πουλο τωρα και δεν ξανασχολουμε με εσενα.....

Πόσο χαζή μπορεί να είσαι; Δημοσίως τα γράφω όχι πίσω απ' την πλάτη σου ώστε να παίζω διπλό ρόλο. Δεν έχω εγώ ταλέντο να θάβω πισώπλατα κόσμο όπως εσύ και φυσικά ΟΥΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΕΙΜΑΙ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πάντως εχει αναβαθμιστεί πολυ το 104.

Και φυσικά κάθε στουντιο που θελει να κραταει το ενδιαφέρον του πελάτη ανανεώνει και το προσωπικό του. Κοπέλες πάνε κοπέλες έρχονται ...και σωστά γίνεται.
Κουράζονται και οι ίδιες και ο πελάτης.

Το θέμα είναι να γίνεται και ανανέωση πελατών... Αλλά σε αυτό θα πουν και οι κοπέλες...
Εφυγαν παλιοι πελάτες? Ηρθαν καινούργιοι? Καλύτερο το επίπεδο ή χειρότερο?

ναι βρε παντα σε αυτον τον χωρο γινεται ανακυκλωση κοσμου-πελατων
κοσμος παντρευτεται, αραβωνιαζεται, ερωτευεται, παει στρατο, αλλαζει πολη, χωρα κτλ αλλα παντα υπαρχει καποιος αλλος νεος να καλυψει αυτη την θεση
δες το και απο αυτο το σαιτ.....αλλοι γραφαν προπερσυ, αλλα περσυ, αλλοι φετος αλλοι θα γραφουν του χρονου
εννοειτε φυσικα οτι υπαρχει και ενα κοινο που ειναι πιστο αλλα και αυτο δεν ειναι ευκολο να το κρατησεις
ειναι στο dna του ελληνα να ειναι και λιγο "ψωνιο" με την καλη εννοια, να θελει να αλλαζει εικονες , παραστασεις κτλ
δεν νομιζω να υπαρχει αλλη χωρα στο κοσμο που τα μαγαζια της ειδικα αυτα της διασκεδασης (καφετεριες, μπαρ, club και οικοι ανοχης φυσικα) να πρεπει καθε 3 και λιγο να αλλαζουν, ανανεωνονται , φρεσκαριζονται κτλ γιατι το κοινο τους ειναι απαιτητικο και βαριεται ευκολα
το βλεπω και απο εμενα σε οσα εστιατορια πηγα προσπερσυ και ξετρελαθηκα, περσυ περασα ετσι κι ετσι , φετος δεν τρελαθηκα του χρονου δεν θα ξαναπαω εκτος και αν μαθω οτι αλλαξαν το μενου την διακοσμηση το κονσεπτ κτλ



τι αρπαχτηκατε δεν μπορω να καταλαβω  :-



Καλημερα  :cheesy:

Μέχρι τις 17:00 στο studio Πωλίνα + Αλεξία  :smitten: :smitten:



το απόγευμα Αντζελα + Μαρίνα + Δέσποινα  :smitten: :smitten: :smitten:




 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ναι βρε παντα σε αυτον τον χωρο γινεται ανακυκλωση κοσμου-πελατων
κοσμος παντρευτεται, αραβωνιαζεται, ερωτευεται, παει στρατο, αλλαζει πολη, χωρα κτλ αλλα παντα υπαρχει καποιος αλλος νεος να καλυψει αυτη την θεση
δες το και απο αυτο το σαιτ.....αλλοι γραφαν προπερσυ, αλλα περσυ, αλλοι φετος αλλοι θα γραφουν του χρονου
εννοειτε φυσικα οτι υπαρχει και ενα κοινο που ειναι πιστο αλλα και αυτο δεν ειναι ευκολο να το κρατησεις
ειναι στο dna του ελληνα να ειναι και λιγο "ψωνιο" με την καλη εννοια, να θελει να αλλαζει εικονες , παραστασεις κτλ

δεν νομιζω να υπαρχει αλλη χωρα στο κοσμο που τα μαγαζια της ειδικα αυτα της διασκεδασης (καφετεριες, μπαρ, club και οικοι ανοχης φυσικα) να πρεπει καθε 3 και λιγο να αλλαζουν, ανανεωνονται , φρεσκαριζονται κτλ γιατι το κοινο τους ειναι απαιτητικο και βαριεται ευκολα
το βλεπω και απο εμενα σε οσα εστιατορια πηγα προσπερσυ και ξετρελαθηκα, περσυ περασα ετσι κι ετσι , φετος δεν τρελαθηκα του χρονου δεν θα ξαναπαω εκτος και αν μαθω οτι αλλαξαν το μενου την διακοσμηση το κονσεπτ κτλ

χαχαχαχα σοφές σκέψεις τις οποίες δεν μπορούσα να κάνω για να δικαιολογήσω την θέση μου :cheesy:

Υ.Γ για να είμαι δίκαιος,θα έρθω για πάρτη σου να θυμηθούμε τις καλές στιγμές :cheesy:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Πω τι χαμος εγινε χτες το βραδυ ρε παιδια.....Ειρηνη υμιν ρε....

Παντως ρε womanholic χωρις να σε ξερω εγω που εχω μιλησει πολυ και με την δεσποινα και με την κελλυ το εντελως αντιθετο απο αυτο που περιγραφεις μου χουν δειξει....Ευγενικες,αξιοπρεπεστατες και πολυ καλες κοπελες εκτος απο αριστες στη δουλεια τους.... :think: :think: :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τι αρπαχτηκατε δεν μπορω να καταλαβω  :-

Άντζυ με συγχωρείς ξέρω ότι δεν είναι και ό,τι καλύτερο για το thread αυτοί οι τσακωμοί αλλά η ιστορία ξεκίνησε επειδή είπα μια καλοπροαίρετη κουβέντα για την Αλίκη η οποία είναι απ' τις πιο συμπαθητικές κοπέλες που έχουν περάσει απ' το 104 και η Κέλλυ με προκάλεσε και στα καπάκια μπήκε στην κουβέντα η Δέσποινα με την οποία είναι γνωστό ότι έχουμε προηγούμενα... Έχω μια αδυναμία να συγκρατώ τα νεύρα μου όταν με προκαλούν χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν τα πιστεύω αυτά που έγραψα. Γενικά δεν έχω πρόβλημα ούτε με το μαγαζί φυσικά, ούτε και μαζί σου και με τις περισσότερες κοπέλες (το αντίθετο μάλιστα). Από μεριάς μου υπόσχομαι να μην το συνεχίσω αν δωθεί συνέχεια απ' τις εν λόγω "κυρίες".
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ναι βρε παντα σε αυτον τον χωρο γινεται ανακυκλωση κοσμου-πελατων
κοσμος παντρευτεται, αραβωνιαζεται, ερωτευεται, παει στρατο, αλλαζει πολη, χωρα κτλ αλλα παντα υπαρχει καποιος αλλος νεος να καλυψει αυτη την θεση
δες το και απο αυτο το σαιτ.....αλλοι γραφαν προπερσυ, αλλα περσυ, αλλοι φετος αλλοι θα γραφουν του χρονου
εννοειτε φυσικα οτι υπαρχει και ενα κοινο που ειναι πιστο αλλα και αυτο δεν ειναι ευκολο να το κρατησεις
ειναι στο dna του ελληνα να ειναι και λιγο "ψωνιο" με την καλη εννοια, να θελει να αλλαζει εικονες , παραστασεις κτλ
δεν νομιζω να υπαρχει αλλη χωρα στο κοσμο που τα μαγαζια της ειδικα αυτα της διασκεδασης (καφετεριες, μπαρ, club και οικοι ανοχης φυσικα) να πρεπει καθε 3 και λιγο να αλλαζουν, ανανεωνονται , φρεσκαριζονται κτλ γιατι το κοινο τους ειναι απαιτητικο και βαριεται ευκολα
το βλεπω και απο εμενα σε οσα εστιατορια πηγα προσπερσυ και ξετρελαθηκα, περσυ περασα ετσι κι ετσι , φετος δεν τρελαθηκα του χρονου δεν θα ξαναπαω εκτος και αν μαθω οτι αλλαξαν το μενου την διακοσμηση το κονσεπτ κτλ

Εξαιρούνται τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου, της οδού Λιοσίων και ορισμένα της οδού Φυλής :2funny: Έβλεπα χθες μια ελληνική ταινία του 1983 τα γυρίσματα της οποίας έγιναν σε μεγάλο ποσοστό σε έναν οίκο ανοχής της εποχής και η διακόσμηση, τα δωμάτια και η αισθητική μετά από 30 χρόνια σήμερα παραμένουν ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια! Σαν να μην έχει περάσει ούτε χρόνος :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλησπερα σε ολους......


Συγνωμη αλλα οταν με βριζουν δεν μπορω να πω και ευχαριστω...αυτα να εχετε μια ομορφηηη μερα..
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Καλησπερα σε ολους......


Συγνωμη αλλα οταν με βριζουν δεν μπορω να πω και ευχαριστω...αυτα να εχετε μια ομορφηηη μερα..

ηρεμια δεσποινακι και να χεις κι εσυ μια ομορφη μερα κι ακομα πιο ομορφη βαρδια...  :-* :-*
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Πω τι χαμος εγινε χτες το βραδυ ρε παιδια.....Ειρηνη υμιν ρε....

Παντως ρε womanholic χωρις να σε ξερω εγω που εχω μιλησει πολυ και με την δεσποινα και με την κελλυ το εντελως αντιθετο απο αυτο που περιγραφεις μου χουν δειξει....Ευγενικες,αξιοπρεπεστατες και πολυ καλες κοπελες εκτος απο αριστες στη δουλεια τους.... :think: :think: :think:

Κοίτα εγώ για τη δουλειά τους προφανώς και δεν υπονόησα κάτι, άλλωστε στο συγκεκριμένο studio όλες οι κοπέλες κινούνται πάνω από κάποια standards. Τώρα όσον αφορά το χαρακτήρα τους εσύ μπορεί να μην έχεις θέμα μαζί τους κι εγώ να έχω, όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι και φυσικά άλλες εμπειρίες έχω εγώ απ' τις εν λόγω κοπέλες και άλλες εσύ, δεν ξέρω και πόσο τακτικός πελάτης του 104 είσαι και πόσο καλά τις ξέρεις εμένα το 104 είναι το στέκι μου 3,5 χρόνια τώρα παρ' ότι έχω κάνει και απιστίες ;) Π.χ. με τη Δέσποινα έχω προηγούμενα (ξέρει αυτή), όσο για την Κέλλυ δεν τη θεωρώ σκάρτη και μάλλον είναι απ' τις πιο έξυπνες κοπέλες στο studio αλλά πολύ γλωσσού κι αυτό το πράγμα προσωπικά μ' ενοχλεί. Γενικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει πρόβλημα με τις συγκεκριμένες κοπέλες στη συμπεριφορά τους στο μαγαζί, στα parties κ.τ.λπ. αλλά υπάρχει σίγουρα πρόβλημα και παλιότερα ήταν πολύ πιο έντονο με τον τρόπο που μιλάνε σε άτομα εδώ στο thread. Και δεν εννοώ φυσικά ορισμένους κακοπροαίρετους, εμπαθείς και βαλτούς που καλά κάνουν και τους βρίζουν αλλά επειδή μπαίνω καθημερινά στο thread έχει τύχει να δω περιπτώσεις να μπαίνουν άτομα και να μην λένε καλά λόγια π.χ. για το μαγαζί ή για τον τρόπο που συμπεριφέρονται ορισμένες κοπέλες και να τους βρίζουν ή να τους ειρωνεύονται πράγμα το οποίο το θεωρώ απαράδεκτο, έχουν δικαίωμα κάποιοι να μην τη βρίσκουν με το 104 όπως τη βρίσκουμε εμείς, να μη μείνουν ευχαριστημένοι ή ο,τιδήποτε άλλο. Παλιότερα για παράδειγμα ένας τύπος είχε παραπονεθεί ευγενικά επειδή είχε χτυπήσει το κουδούνι στο 104 ένα βράδυ και δεν του είχαν ανοίξει (μπορεί όντως να συνέβη αν ήταν ας πούμε μεγάλη αντροπαρέα για λόγους ασφαλείας) και η Δέσποινα τον είχε βρίσει επειδή πίστευε ότι υπονοούσε πως στο 104 γίνεται επιλογή πελατών. Γενικά η γνώμη μου είναι ότι σ' αυτό το thread η κουβέντα θα έπρεπε να αναλώνεται απ' τη μεριά των κοριτσιών σε καβλάντισμα, "καλημέρα μωράκια" κ.λπ. χωρίς να ασχολούνται με το τί θα γράψει ο καθένας ώστε να δημιουργούνται ίντριγκες, έριδες και αντιπάθειες και έτσι πιστεύω ότι θα πάψουν να λένε και τα δικά τους διάφοροι βαλτοί που όντως γράφουν εδώ μέσα. Δεν είναι δυνατόν ένα thread για studio να έχει ήδη 4500 σελίδες, έλεος δηλαδή.
 

vakalakis

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Το θέατρο του παράλογου. Ο ένας λέει στον άλλον ότι δεν έχει τσίπα . ο άλλος μιλάει για ρουφιανιές και πισωμαχαιρώματα και ο τρίτος λέει για την παντελονατη συμπεριφορά. Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα λέω εγώ για όλους. Μιλάμε για πολύ ντεκαντάνς ξεκατίνιασμα .
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Κοίτα εγώ για τη δουλειά τους προφανώς και δεν υπονόησα κάτι, άλλωστε στο συγκεκριμένο studio όλες οι κοπέλες κινούνται πάνω από κάποια standards. Τώρα όσον αφορά το χαρακτήρα τους εσύ μπορεί να μην έχεις θέμα μαζί τους κι εγώ να έχω, όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι και φυσικά άλλες εμπειρίες έχω εγώ απ' τις εν λόγω κοπέλες και άλλες εσύ, δεν ξέρω και πόσο τακτικός πελάτης του 104 είσαι και πόσο καλά τις ξέρεις εμένα το 104 είναι το στέκι μου 3,5 χρόνια τώρα παρ' ότι έχω κάνει και απιστίες ;) Π.χ. με τη Δέσποινα έχω προηγούμενα (ξέρει αυτή), όσο για την Κέλλυ δεν τη θεωρώ σκάρτη και μάλλον είναι απ' τις πιο έξυπνες κοπέλες στο studio αλλά πολύ γλωσσού κι αυτό το πράγμα προσωπικά μ' ενοχλεί. Γενικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει πρόβλημα με τις συγκεκριμένες κοπέλες στη συμπεριφορά τους στο μαγαζί, στα parties κ.τ.λπ. αλλά υπάρχει σίγουρα πρόβλημα και παλιότερα ήταν πολύ πιο έντονο με τον τρόπο που μιλάνε σε άτομα εδώ στο thread. Και δεν εννοώ φυσικά ορισμένους κακοπροαίρετους, εμπαθείς και βαλτούς που καλά κάνουν και τους βρίζουν αλλά επειδή μπαίνω καθημερινά στο thread έχει τύχει να δω περιπτώσεις να μπαίνουν άτομα και να μην λένε καλά λόγια π.χ. για το μαγαζί ή για τον τρόπο που συμπεριφέρονται ορισμένες κοπέλες και να τους βρίζουν ή να τους ειρωνεύονται πράγμα το οποίο το θεωρώ απαράδεκτο, έχουν δικαίωμα κάποιοι να μην τη βρίσκουν με το 104 όπως τη βρίσκουμε εμείς, να μη μείνουν ευχαριστημένοι ή ο,τιδήποτε άλλο. Παλιότερα για παράδειγμα ένας τύπος είχε παραπονεθεί ευγενικά επειδή είχε χτυπήσει το κουδούνι στο 104 ένα βράδυ και δεν του είχαν ανοίξει (μπορεί όντως να συνέβη αν ήταν ας πούμε μεγάλη αντροπαρέα για λόγους ασφαλείας) και η Δέσποινα τον είχε βρίσει επειδή πίστευε ότι υπονοούσε πως στο 104 γίνεται επιλογή πελατών. Γενικά η γνώμη μου είναι ότι σ' αυτό το thread η κουβέντα θα έπρεπε να αναλώνεται απ' τη μεριά των κοριτσιών σε καβλάντισμα, "καλημέρα μωράκια" κ.λπ. χωρίς να ασχολούνται με το τί θα γράψει ο καθένας ώστε να δημιουργούνται ίντριγκες, έριδες και αντιπάθειες και έτσι πιστεύω ότι θα πάψουν να λένε και τα δικά τους διάφοροι βαλτοί που όντως γράφουν εδώ μέσα. Δεν είναι δυνατόν ένα thread για studio να έχει ήδη 4500 σελίδες, έλεος δηλαδή.

3,5 χρονια οπως εσυ οχι,αλλα τους τελευταιους 6 μηνες ειναι και δικο μου στεκι οπως μπορει να σου επιβεβαιωσει η αντζελα..Η αληθεια ειναι οτι δεν  πολυμπαινω στο τοπικ εδω οπως και στο μπουρδελα γενικτοερα,γτ προτιμω να τα λεω με τα κοριτσια στο σαιτ του 104 οπου εκει ολες οι συζητησεις ειναι στο μηκος κυματος που εγραψες....Απο εκει κ περα οντως δεν μπορω να ξερω τι εχει γινει με σενα,καταθετω την δικη μ εμπειρια απο τις συζητησεις που εχω με τις 2 κοπελες που αρπαχτηκες...

Το μονο που μπορω να προσθεσω για να δικαιολογησω ισως το οτι οπως λες πολλες φορες αρπαζονται με καποιους που γραφουν ασχημα σχολια ειναι οτι καλως η κακως οπως κι εγω εχω παρατηρησει,υπαρχει αρκετα στο σαιτ ενα μενος και μια προκαταλειψη προς το 104...περιμενουν πολλοι την πρωτη αρνητικη κριτικη για να μπουν να κραξουν πχ,πιστευω οτ ξερεις....Εγω εγραψα μια κριτικη για τη δεσποινα και μαυριστηκε προφανως γτ θεωρηθηκα προμοτορας(αλλη δουλεια δεν ειχα)...Ισως αυτες οι συμπεριφορες που μην μ πεις οτι δεν τις εχεις δει να εξοθουν τα κοριτσια να γινονται καποιες φορες πιο επιθετικες για να υπερασπιστουν τον χωρο που δουλευουν που πιστευω πολλες φορες βαλεται αδικα εδω μεσα
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Κοίτα εγώ για τη δουλειά τους προφανώς και δεν υπονόησα κάτι, άλλωστε στο συγκεκριμένο studio όλες οι κοπέλες κινούνται πάνω από κάποια standards. Τώρα όσον αφορά το χαρακτήρα τους εσύ μπορεί να μην έχεις θέμα μαζί τους κι εγώ να έχω, όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι και φυσικά άλλες εμπειρίες έχω εγώ απ' τις εν λόγω κοπέλες και άλλες εσύ, δεν ξέρω και πόσο τακτικός πελάτης του 104 είσαι και πόσο καλά τις ξέρεις εμένα το 104 είναι το στέκι μου 3,5 χρόνια τώρα παρ' ότι έχω κάνει και απιστίες ;) Π.χ. με τη Δέσποινα έχω προηγούμενα (ξέρει αυτή), όσο για την Κέλλυ δεν τη θεωρώ σκάρτη και μάλλον είναι απ' τις πιο έξυπνες κοπέλες στο studio αλλά πολύ γλωσσού κι αυτό το πράγμα προσωπικά μ' ενοχλεί. Γενικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει πρόβλημα με τις συγκεκριμένες κοπέλες στη συμπεριφορά τους στο μαγαζί, στα parties κ.τ.λπ. αλλά υπάρχει σίγουρα πρόβλημα και παλιότερα ήταν πολύ πιο έντονο με τον τρόπο που μιλάνε σε άτομα εδώ στο thread. Και δεν εννοώ φυσικά ορισμένους κακοπροαίρετους, εμπαθείς και βαλτούς που καλά κάνουν και τους βρίζουν αλλά επειδή μπαίνω καθημερινά στο thread έχει τύχει να δω περιπτώσεις να μπαίνουν άτομα και να μην λένε καλά λόγια π.χ. για το μαγαζί ή για τον τρόπο που συμπεριφέρονται ορισμένες κοπέλες και να τους βρίζουν ή να τους ειρωνεύονται πράγμα το οποίο το θεωρώ απαράδεκτο, έχουν δικαίωμα κάποιοι να μην τη βρίσκουν με το 104 όπως τη βρίσκουμε εμείς, να μη μείνουν ευχαριστημένοι ή ο,τιδήποτε άλλο. Παλιότερα για παράδειγμα ένας τύπος είχε παραπονεθεί ευγενικά επειδή είχε χτυπήσει το κουδούνι στο 104 ένα βράδυ και δεν του είχαν ανοίξει (μπορεί όντως να συνέβη αν ήταν ας πούμε μεγάλη αντροπαρέα για λόγους ασφαλείας) και η Δέσποινα τον είχε βρίσει επειδή πίστευε ότι υπονοούσε πως στο 104 γίνεται επιλογή πελατών. Γενικά η γνώμη μου είναι ότι σ' αυτό το thread η κουβέντα θα έπρεπε να αναλώνεται απ' τη μεριά των κοριτσιών σε καβλάντισμα, "καλημέρα μωράκια" κ.λπ. χωρίς να ασχολούνται με το τί θα γράψει ο καθένας ώστε να δημιουργούνται ίντριγκες, έριδες και αντιπάθειες και έτσι πιστεύω ότι θα πάψουν να λένε και τα δικά τους διάφοροι βαλτοί που όντως γράφουν εδώ μέσα. Δεν είναι δυνατόν ένα thread για studio να έχει ήδη 4500 σελίδες, έλεος δηλαδή.



Ολο λες οτι εχεις προηγουμενα με εμενα.....ξερεις πολυ καλα οτι την συμπεριφορα μου τοτε την προκαλεσες εσυ...... ;)

Οποτε οταν προκαλεις πρεπει να αντεξεις και τις επιπτωσεις.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
3,5 χρονια οπως εσυ οχι,αλλα τους τελευταιους 6 μηνες ειναι και δικο μου στεκι οπως μπορει να σου επιβεβαιωσει η αντζελα..Η αληθεια ειναι οτι δεν  πολυμπαινω στο τοπικ εδω οπως και στο μπουρδελα γενικτοερα,γτ προτιμω να τα λεω με τα κοριτσια στο σαιτ του 104 οπου εκει ολες οι συζητησεις ειναι στο μηκος κυματος που εγραψες....Απο εκει κ περα οντως δεν μπορω να ξερω τι εχει γινει με σενα,καταθετω την δικη μ εμπειρια απο τις συζητησεις που εχω με τις 2 κοπελες που αρπαχτηκες...

Το μονο που μπορω να προσθεσω για να δικαιολογησω ισως το οτι οπως λες πολλες φορες αρπαζονται με καποιους που γραφουν ασχημα σχολια ειναι οτι καλως η κακως οπως κι εγω εχω παρατηρησει,υπαρχει αρκετα στο σαιτ ενα μενος και μια προκαταλειψη προς το 104...περιμενουν πολλοι την πρωτη αρνητικη κριτικη για να μπουν να κραξουν πχ,πιστευω οτ ξερεις....Εγω εγραψα μια κριτικη για τη δεσποινα και μαυριστηκε προφανως γτ θεωρηθηκα προμοτορας(αλλη δουλεια δεν ειχα)...Ισως αυτες οι συμπεριφορες που μην μ πεις οτι δεν τις εχεις δει να εξοθουν τα κοριτσια να γινονται καποιες φορες πιο επιθετικες για να υπερασπιστουν τον χωρο που δουλευουν που πιστευω πολλες φορες βαλεται αδικα εδω μεσα

Καλά έκανες και είπες τη γνώμη σου, κουβέντα κάνουμε. Ακριβώς γι' αυτόν το λόγο που είπες τα παίρνω στο κρανίο, σαν παλιός πελάτης και μάλιστα παλιότερος απ' όσο είναι η Δέσποινα και η Κέλλυ σαν εργαζόμενες σ' αυτό δεν ανέχομαι να με προσβάλλουν και η μεν Δέσποινα το είχε κάνει παλαιότερα (μαζί με άλλα πολλά), η δε Κέλλυ το έκανε χθες. Γι' αυτό διευκρίνισα ότι κακοπροαίρετους και βαλτούς έχουν κάθε δικαίωμα να τους βρίζουν ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥΣ. Και δεν το θέτω οικονομικά το θέμα στο στυλ "έχω δώσει τόσα λεφτά απαιτώ σεβασμό" αλλά δες τα σχόλιά μου στο παρελθόν εδώ μέσα και κυρίως τις κριτικές μου συμπεριμβανομένης αυτής απ' την εμπειρία που είχα με την Κέλλυ όταν είχα πάει μαζί της. Και αυτό που εισέπραξα ήταν μια ωραιότατη προσβολή χθες βράδυ λες και υπονόησα κάτι αρνητικό για την Αλίκη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom