Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εισαι αδρεφη μεγαλη και αγαμητη.  :grin: Αν προσεχες λιγο πριν γραψεις την καθε μαλακια σου μπορει και να σε επερναν πιο σοβαρα οι υπολοιποι!  :birdman:

πρωι πρωι κυριακατικα τον καημο του ο κλωτσοσκουφος ο ολιβερ. πως φαινεται η καλη ζωη και η κρεπαλη  :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μωρη αγαμητη αδελφη,  :birdman: τραβα να γαμησεις καμια γυναικα πρωτα και να μαθεις  ;) και μετα να ξαναφερθεις σε μενα. Δεν υποστηριζω κανενα μαγαζι αλλα εσυ εισαι ντιπ για ντιπ μαλακας και πιθανον αδερφη!

Αντε σαλτα σε κανενα αλλο θρεντ πουστακο τωρα!!  :grin: :grin:

αυτό το πιθανών ήταν κορυφαίο.
 

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
καλησπέρα σε όλους! τι μου κάνετε,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
στους αγαπουληδες που φωνάζανε πριν επειδη βαριεμαι να απαντήσω σε έναν έναν εχω να πω...το μεροκάματο να πέφτει και ολα τα αλλα καλά.σας καταλαβαίνω πόσο κοφτεσται για το μπουρδελακι που τον τελευταίο καιρό ανταλλάσσεται καλησπερες μεταξύ με τα κορίτσια.ειναι δύσκολοι οι καιροί.και εγω να ήμουν στη θεση σας το ίδιο ίσως να έκανα..άντε γιατί πολυ διαφήμιση σας εχω κάνει τώρα.....  άντε και πάρτε και κανένα καλό μωρομαντηλο που να μην βρωμάει ποδαρίλα  :2funny: :2funny:
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
στους αγαπουληδες που φωνάζανε πριν επειδη βαριεμαι να απαντήσω σε έναν έναν εχω να πω...το μεροκάματο να πέφτει και ολα τα αλλα καλά.σας καταλαβαίνω πόσο κοφτεσται για το μπουρδελακι που τον τελευταίο καιρό ανταλλάσσεται καλησπερες μεταξύ με τα κορίτσια.ειναι δύσκολοι οι καιροί.και εγω να ήμουν στη θεση σας το ίδιο ίσως να έκανα..άντε γιατί πολυ διαφήμιση σας εχω κάνει τώρα.....   άντε και πάρτε και κανένα καλό μωρομαντηλο που να μην βρωμάει ποδαρίλα   :2funny: :2funny:


Ne idika esena ihame anangi na mas kanis diafimisi......... :2funny: :2funny: ...... Afu suipame oti se ehume....... :shit: :shit: :shit: :shit:.......M....A
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
πρόσεχε και εσύ μην  την πατήσεις σαν την αλλη  :grin: κανε μπιντέ γιατί με τα μωρομαντηλα ο κώλος σου θα μυρίζει ποδαριλα   :2funny: :2funny:


Esi me moromandila i horis mirizis  :shit: prota vres to tropo na glitonis apo tin mirodia ke meta na anhonese ia mena ahriste :birdman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom