Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
πολυ μεγαλη ιδεα εχεις για το μπουρδελο σου   :grin: :grin:οσο για το αν το εξασκώ αυτό σίγουρα δεν το κάνω στο μαγαζί σου..εσυ δίνεις δουλειά γαι να εχεις δουλειά..εγώ ευχαριστώ δεν θα πάρω..  και μην ξεχνάς πάνω από όλα το μπουρδέλο σου έχει εχεμύθεια   :2funny: :2funny: :2funny:


Tote giati eisai sinexeia mes sto thread mas tosa thread iparxoun alla vlepeis kosmo kai beneis................exeis katadisei karagiozis........koritsia min asxoliste mazi tou......
 

Επισκέπτης
Tote giati eisai sinexeia mes sto thread mas tosa thread iparxoun alla vlepeis kosmo kai beneis................exeis katadisei karagiozis........koritsia min asxoliste mazi tou......
το που θα γράφω και τι θα λεω θα το αποφασίζω εγώ.οσο για το αν ειμαι καραγκιόζης κοίτα εσυ να πλύνεις τα πόδια σου που βρωμάνε με μωρομαντηλα και ασε έμενα να γράφω..οσο για το κορίτσια πολύ σωστά το λες...οι αγαπητικοι που σε σιγοντάρουν κοριτσια τους λες..γλώσσα λανθάνουσα...... αλλα τι σου λέω τώρα...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μου μυριζει ποδαριλα, πειτε μου αληθεια, ηταν εδω ο σταματακης ε?  :sunglasses:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
το που θα γράφω και τι θα λεω θα το αποφασίζω εγώ.οσο για το αν ειμαι καραγκιόζης κοίτα εσυ να πλύνεις τα πόδια σου που βρωμάνε με μωρομαντηλα και ασε έμενα να γράφω..οσο για το κορίτσια πολύ σωστά το λες...οι αγαπητικοι που σε σιγοντάρουν κοριτσια τους λες..γλώσσα λανθάνουσα...... αλλα τι σου λέω τώρα...


:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
@ολιβερ

Βρε φιλε δεν πας καπου αλλου να γραφεις σε παρακαλω..........πλιιιιιιιιζ!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα σε ολους σας !!!
 

Επισκέπτης
@ολιβερ

Βρε φιλε δεν πας καπου αλλου να γραφεις σε παρακαλω..........πλιιιιιιιιζ!!
καλά ρε τύπε εσένα πως θα σου φαινόταν μιας και βλεπω είσαι απο τους θεματοφύλακες του παρόν θρεντ α βγει η κάθε κοπέλα και να λέει τι έχει κάνει μαζί σου; αλλα φαίνεται οτι η μηχανή του προμο εκει δουλεύει μια χαρά.  όσο για το που θα γράφω δεν θα μου το πεις ούτε εσύ ούτε το άλλο το πουτανακι.  ;)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
KandooWipes.jpg
 

Επισκέπτης
Σταμάτα ρε πρωί πρωί :2funny:
τι να κάνω ρε....τι συμβουλεύω να παρει τα σωστά οχι τα φθηνά και βρωμάει ο κώλος της ποδαρίλα  μετά και διαμαρτύρεται ο πελάτης..είδες το προσέχω το μαγαζί..αγαπουλας πάω να γίνω και εγώ και μαλιστα χωρις κερδος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες... σόρρυ κιόλας αλλά δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε από το αν μυρίζουν τα πόδια της Δέσποινας ή όχι; Δλδ αν σας χαλάει γαμήστε την χωρίς να της τα γλύψετε...

Ντάξει ακόμα και να μυρίζανε μπορεί να έτυχε... οκ, άνθρωποι είμαστε σε όλους μπορεί να τύχει. Τώρα από εκεί και πέρα τόσο ξεκατίνιασμα είναι λίγο too much ρε παιδί μου!

Υ.Γ. Και να μυρίζανε έχει ωραίο κωλαράκι που δεν μυρίζει. Γαμήστε αυτό!
 

Επισκέπτης
Ρε παίδες... σόρρυ κιόλας αλλά δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε από το αν μυρίζουν τα πόδια της Δέσποινας ή όχι; Δλδ αν σας χαλάει γαμήστε την χωρίς να της τα γλύψετε...

Ντάξει ακόμα και να μυρίζανε μπορεί να έτυχε... οκ, άνθρωποι είμαστε σε όλους μπορεί να τύχει. Τώρα από εκεί και πέρα τόσο ξεκατίνιασμα είναι λίγο too much ρε παιδί μου!

Υ.Γ. Και να μυρίζανε έχει ωραίο κωλαράκι που δεν μυρίζει. Γαμήστε αυτό!
κανε εσύ την αρχή..αν σκουπίζετε με αυτά τα μωρομαντηλα θα μυρίζει ποδαρίλα  :grin:
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε και μένα δικαιολογία μου ακούγεται. Από την άλλη δεν μπορώ να είμαι σίγουρος γιατί κάτι σπρέυ για τα πόδια πχ (αυτές οι μαλακίες που είναι και καλά για να μην ιδρώνουν)  πάλι σε "άρωμα" ποδαρίλας μου φέρνουν.

Και εντάξει... μπορεί να είναι και τα παπούτσια που φοράνε. Πλαστικές μαλακίες είναι, άμα τα φοράς όλη μέρα και 10 μπάνια να  κάνεις μια μυρωδιά την παίρνουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom