Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Επισκέπτης
Ρε και μένα δικαιολογία μου ακούγεται. Από την άλλη δεν μπορώ να είμαι σίγουρος γιατί κάτι σπρέυ για τα πόδια πχ (αυτές οι μαλακίες που είναι και καλά για να μην ιδρώνουν)  πάλι σε "άρωμα" ποδαρίλας μου φέρνουν.

Και εντάξει... μπορεί να είναι και τα παπούτσια που φοράνε. Πλαστικές μαλακίες είναι, άμα τα φοράς όλη μέρα και 10 μπάνια να  κάνεις μια μυρωδιά την παίρνουν.
έτσι μπράβο..ας έλεγε σορυ λάθος..όχι αυτά που λέει..και το πιο άσχημο ειναι οτι έβγαινε και ειρωνευόταν το τύπο λέγοντας πως του έβαλε κωλοδαχτυλο και αυτός τσίριζε.. :uglystupid:σκέψου τώρα εσύ να πας και να διαβάζεις μετά εδω τι εχεις κάνει  :grin: :grin:  και προσεξε δε το λέω εγω πολιτική του μαγαζιού ειναι αφού όπως λένε η ζωή ειναι μια τρέλα και συμφωνεί και το αφεντικό..οπότε πρόσεχε γιατί μπορεί να είσαι ο επόμενος που θα γίνεις σταρ  :2funny:
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ... να σου πω όμως κάτι. Χωρίς αυτό να δικαιώνει την Δέσποινα, ο ίδιος ο τύπος είπε (ή μάλλον άφησε να γίνει κατανοητό) ότι τσίριξε στην κριτική που έγραψε. Τώρα όσον αφορά την ειρωνεία που λες, δεν νομίζω ότι τον ειρωνεύτηκε κιόλας.

Από την άλλη έχεις δίκιο στο ότι εξαιτίας  της φύσης της δουλειάς που κάνουνε οι κοπέλες, καλό θα ήταν να είναι λίγο πιο προσεκτικές στα  λεγόμενά τους.

Αλλά τόσες σελίδες ρε παιδί μου για τα πόδια της Δέσποινας... δεν μπορώ να το χωνέψω! Ας εστιάσουμε στον κώλο της... είναι συμπαθέστατος!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
καλά ρε τύπε εσένα πως θα σου φαινόταν μιας και βλεπω είσαι απο τους θεματοφύλακες του παρόν θρεντ α βγει η κάθε κοπέλα και να λέει τι έχει κάνει μαζί σου; αλλα φαίνεται οτι η μηχανή του προμο εκει δουλεύει μια χαρά.  όσο για το που θα γράφω δεν θα μου το πεις ούτε εσύ ούτε το άλλο το πουτανακι.  ;)

Βρε μαλακα, η κοπελα εξεθεσε τον τυπο η ο τυπος εγραψε κριτικη οπου περιεγραψε λεπτομερως τι του εκανε?  :think: Ο τυπος καθε φορα που παει στο στουντιο (διαβασε κριτικες του) αυταρχικο παιρνει και του βαζουν δαχτυλα και δεν ξερω τι αλλα. Τωρα αποφασισε οτι δεν θα παρει αυταρχικο ξανα?

Αντε πηγαινε να σπαμαρεις καπου αλλου  ;)
 

Επισκέπτης
Βρε μαλακα, η κοπελα εξεθεσε τον τυπο η ο τυπος εγραψε κριτικη οπου περιεγραψε λεπτομερως τι του εκανε?  :think: Ο τυπος καθε φορα που παει στο στουντιο (διαβασε κριτικες του) αυταρχικο παιρνει και του βαζουν δαχτυλα και δεν ξερω τι αλλα. Τωρα αποφασισε οτι δεν θα παρει αυταρχικο ξανα?

Αντε πηγαινε να σπαμαρεις καπου αλλου  ;)
σάλτα και γαμήσου που μου θες να κάνεις και τον προστάτη του μαγαζιού.λιγουρακο τράβα και εσύ να γαμήσεις τσάμπα και μετά να μας γράφεις πόσο καταπληκτικά ειναι  :2funny: βρε μαλακα επειδη ο αλλος εγραψε κριτική αυτη μπορεί να ειρωνεύεται τι έκανε με αυτόν..αλλα τόσο μαλάκας είσαι που υποστηρίζεις τι μαλακία που έκανε η τρελή..και προσεξε μαλακακο...το συνεχισε και ειπε ότι αυτή έτσι κάνει και θα γράφει τις εμπειρίες  :2funny: :2funny: της με τους πελάτες γιατί ειναι τρελή..άντε μαλάκα που θα μου πεις τι θα γράφω....αγαπουλη  :birdman:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
σάλτα και γαμήσου που μου θες να κάνεις και τον προστάτη του μαγαζιού.λιγουρακο τράβα και εσύ να γαμήσεις τσάμπα και μετά να μας γράφεις πόσο καταπληκτικά ειναι  :2funny: βρε μαλακα επειδη ο αλλος εγραψε κριτική αυτη μπορεί να ειρωνεύεται τι έκανε με αυτόν..αλλα τόσο μαλάκας είσαι που υποστηρίζεις τι μαλακία που έκανε η τρελή..και προσεξε μαλακακο...το συνεχισε και ειπε ότι αυτή έτσι κάνει και θα γράφει τις εμπειρίες  :2funny: :2funny: της με τους πελάτες γιατί ειναι τρελή..άντε μαλάκα που θα μου πεις τι θα γράφω....αγαπουλη  :birdman:


Μωρη αγαμητη αδελφη,  :birdman: τραβα να γαμησεις καμια γυναικα πρωτα και να μαθεις  ;) και μετα να ξαναφερθεις σε μενα. Δεν υποστηριζω κανενα μαγαζι αλλα εσυ εισαι ντιπ για ντιπ μαλακας και πιθανον αδερφη!

Αντε σαλτα σε κανενα αλλο θρεντ πουστακο τωρα!!  :grin: :grin:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η μαλακία είναι ανίκητη ............................................................






Το είπε και ο Αϊνστάιν!

Εγώ απλώς το προσυπογράφω, άλλοι έχουν γίνει ζωντανές αποδείξεις!

Αφεντικό καλά το πάω?


 

Επισκέπτης
Συμφωνώ... να σου πω όμως κάτι. Χωρίς αυτό να δικαιώνει την Δέσποινα, ο ίδιος ο τύπος είπε (ή μάλλον άφησε να γίνει κατανοητό) ότι τσίριξε στην κριτική που έγραψε. Τώρα όσον αφορά την ειρωνεία που λες, δεν νομίζω ότι τον ειρωνεύτηκε κιόλας.

Από την άλλη έχεις δίκιο στο ότι εξαιτίας  της φύσης της δουλειάς που κάνουνε οι κοπέλες, καλό θα ήταν να είναι λίγο πιο προσεκτικές στα  λεγόμενά τους.

Αλλά τόσες σελίδες ρε παιδί μου για τα πόδια της Δέσποινας... δεν μπορώ να το χωνέψω! Ας εστιάσουμε στον κώλο της... είναι συμπαθέστατος!
τυπε η γκόμενα έγραψε κατά λέξη ότι  γράφει τις εμπειρίες της  :headbang: :headbang:εδω θα τρελαθούμε..και εχεις τον αλλο το μαλάκα να την υποστηρίζει τι να πω..το τσάμπα γαμήσι είδες τι κανει;  ;)
 

Επισκέπτης
Μωρη αγαμητη αδελφη,  :birdman: τραβα να γαμησεις καμια γυναικα πρωτα και να μαθεις  ;) και μετα να ξαναφερθεις σε μενα. Δεν υποστηριζω κανενα μαγαζι αλλα εσυ εισαι ντιπ για ντιπ μαλακας και πιθανον αδερφη!

Αντε σαλτα σε κανενα αλλο θρεντ πουστακο τωρα!!  :grin: :grin:
πω ρε τι απάντηση ηταν αυτή με αποστόμωσες  :2funny: :2funny: :2funny:ρε λιγουρακο συνεχισε το μεροκάματο θα πέσει και σήμερα...έσκασε και ο άλλος ..αλλαγή βάρδια τώρα  :2funny: έλα να με δεις από κοντά να δεις πόσο αδερφή ειμαι  :grin:
 

Επισκέπτης
Η μαλακία είναι ανίκητη ............................................................






Το είπε και ο Αϊνστάιν!

Εγώ απλώς το προσυπογράφω, άλλοι έχουν γίνει ζωντανές αποδείξεις!

Αφεντικό καλά το πάω?
εσύ εισαι και διαβαστερος  :2funny: :2funny:άντε θα βγει το μεροκάματο και σημερα..αλλαγή βάρδιας τώρα....αλλα εγώ προς το παρόν φεύγω...συνεχίστε  :2funny:τη φύλαξη για λίγες ώρες θα είσαστε ασφαλής  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
πω ρε τι απάντηση ηταν αυτή με αποστόμωσες  :2funny: :2funny: :2funny:ρε λιγουρακο συνεχισε το μεροκάματο θα πέσει και σήμερα...έσκασε και ο άλλος ..αλλαγή βάρδια τώρα  :2funny: έλα να με δεις από κοντά να δεις πόσο αδερφή ειμαι  :grin:

Εισαι αδρεφη μεγαλη και αγαμητη.  :grin: Αν προσεχες λιγο πριν γραψεις την καθε μαλακια σου μπορει και να σε επερναν πιο σοβαρα οι υπολοιποι!  :birdman:
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
oliverkan λοιπον αγορακι το χεις παραχεσει στην κυριολεξια..αν δεν σαρεσει το στουντιο σηκω και φυγε!!!κανενας δεν εχει την ορεξη να διαβαζει τα κομπλεξ σου ολη την ωρα...αν εχεις αλλα προβληματα τραβα στο γιατρο..αλλα ελεος πια ειπες την γνωμη σου και ολη τη ωρα δινεις μαθηματα σε αλλους...τελειωσε πια!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Διαπιστώνω μεγάλο καημό, με το γαμησι που κερδίζουν μερικοί ατελώς!
Αυτό με οδήγησε σε μια υπόθεση εργασίας ……………………..

Αν κάποιος λοιπόν εμμένει να ανακατώνει (δυσφημίζει) ένα στούντιο, το κάνει με την ελπίδα να λάβει πρόσκληση από την διεύθυνση (αν αυτή ενοχλείται), για να μπει και αυτός ο καψερός στο τσάμπα πρόγραμμα !
Αν η διεύθυνση δεν ενοχλείται αλλά αντίθετα ικανοποιείται με την δημοσιότητα, τότε οι εντεταλμένοι τζαμπατζήδες αναλαμβάνουν την συντήρηση της αντιπαράθεσης ο καψερός συνεχίζει και όλα πάνε ρολόι!
Να είσαι καλά λεβέντη μου, γιατί βοηθάς στην επιτυχία των στόχων του σχεδίου!
Το μαγαζί θα μένει επίκαιρο ,εμείς θα γαμούμε τσάμπα, η είσπραξη θα πηγαίνει καλά ,και συ θα τον παίζεις στεγνό!

Εύγε!!!!!!!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Μπέτυ + Πάμελα και Μόνικα  :smitten: :smitten: :smitten:





 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom