Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
οταν μου μιλανε ομορφα μιλα και εγω ομορφα οχι να με βριζεται και εγω να λεω ευχαριστω και ολας..ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....

σαααααα ξεχασα εμεις οι πουτανες ειμαστε σκατοψυχες οποτε δεν πρεπει να εχουμε αποψη συγνωμη....

Και έχετε και ΠΟΡΝΙΚΟ χαρακτήρα... Αυτό το ξέχασες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Imperial 5αστερων 80

το ιμπιριαλ εβαλε λουκετο

Σούπερ ξενοδοχείο. Το θυμάμαι στην ταινιάρα "Στρέλλα", εκεί είχε γίνει το ραντεβού πατέρα - κόρης (Στρέλλας) προς το τέλος της ταινίας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ελατε να ζειστε επαρχια ενα χρονο,να δειτε την γλυκα.... ουτε οι κοπελες ανανεωνονται συχνα,ουτε τα οικηματα ειναι πολλα κ το απλο στα μπουρδελα αποτιμαται στα 30-35 ευρω...δεν υπαρχει χαμηλοτερη τιμη για να  :knockinb: :knockinb: καποιος...μονο τοτε θα εκτιμησετε την πληθωρα των επιλογων που εχετε στο πιατο σας...

Καλά αυτό δεν είναι και απαραίτητο, υπάρχουν και εξαιρέσεις, π.χ. τα μπουρδέλα στο Άργος που είχα πάει πριν δυο καλοκαίρια μου είχαν κάνει πολύ καλή εντύπωση. Όσο για τα 35 ευρώ για τη ζωή στην επαρχία που είναι πιο φτηνή μάλλον μια χαρά είναι...
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Καλά αυτό δεν είναι και απαραίτητο, υπάρχουν και εξαιρέσεις, π.χ. τα μπουρδέλα στο Άργος που είχα πάει πριν δυο καλοκαίρια μου είχαν κάνει πολύ καλή εντύπωση. Όσο για τα 35 ευρώ για τη ζωή στην επαρχία που είναι πιο φτηνή μάλλον μια χαρά είναι...

γιατι ειναι πιο φτηνη? ολα τα προιοντα πιο ακριβα ειναι εκει... :rolleyes:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
γιατι ειναι πιο φτηνη? ολα τα προιοντα πιο ακριβα ειναι εκει... :rolleyes:

τέσσερα χρόνια που έμενα επαρχία μου φάνηκε πιο φτηνή η ζώη. Τα μπάρ/καφετέριες ήταν πιο φτηνά κατα 0,50/1,00 € αντίστοιχα με την Αθήνα. Ίσως τα προϊόντα του σούπερ-μάρκετ να ήταν λίγο πιο ακριβά αλλα στην λαϊκή αγορά ήταν φτηνότερα. Επιπλεόν οι μετακινήσεις ήταν φτηνότερες.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
τέσσερα χρόνια που έμενα επαρχία μου φάνηκε πιο φτηνή η ζώη. Τα μπάρ/καφετέριες ήταν πιο φτηνά κατα 0,50/1,00 € αντίστοιχα με την Αθήνα. Ίσως τα προϊόντα του σούπερ-μάρκετ να ήταν λίγο πιο ακριβά αλλα στην λαϊκή αγορά ήταν φτηνότερα. Επιπλεόν οι μετακινήσεις ήταν φτηνότερες.

καλα ισως εχεις δικιο δεν εχω μεινει επαρχια ποτε. απλα εχω ακουσει απο πολλα ατομα οτι σουπερ-μαρκετ, μαγαζια κλπ ειναι πιο ακριβα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.614
Πόντοι
22.785
Η κορασίς Κέλλυ , γνωρίζη κάποιος πότε έπαναπατρίζεται.....

Δεκτές καί οί μαλλλλλλακιούλες ....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλα ισως εχεις δικιο δεν εχω μεινει επαρχια ποτε. απλα εχω ακουσει απο πολλα ατομα οτι σουπερ-μαρκετ, μαγαζια κλπ ειναι πιο ακριβα.

τα σούπερ-μάρκετ ναι αλλα όχι τα μεγάλα που βρίσκονται συνήθως έξω απο την πόλη. Οι ταβέρνες/ρεστοράν/μπάρ είναι γενικά φτηνότερα. Εξαίρεση αποτελούν οι τουριστικές περιοχές που εκεί όντως οι τιμές είναι "τουριστικές" (ειδικά το καλοκαίρι)...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
:o :o :o :o :o :o
αγαπητέ μου, ο σταμ αποτελεί λίαν ηθικό στοιχείο και δεν διακορεύει κορασίδας ώστε να παραμείνουν το δυνατόν αμόλυντες.
:grin:




καλησπέρα σας.

καλημέρα σας. :grin:

ο σταμ ανήκει στα παιδάκια που χρειάζονται άμεσα υποστηρικτική βοήθεια. άμεσα :helpplea:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Η κορασίς Κέλλυ , γνωρίζη κάποιος πότε έπαναπατρίζεται.....

Δεκτές καί οί μαλλλλλλακιούλες ....
Τα σέβη μου Padron ! το ερώτημα κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι άν επαναπατρίζεται γιατί τρέφω μεγάλες αμφιβολίες περι τούτου πλέον !
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.614
Πόντοι
22.785
Τα σέβη μου Padron ! το ερώτημα κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι άν επαναπατρίζεται γιατί τρέφω μεγάλες αμφιβολίες περι τούτου πλέον !

Aγαπητέ  :think: μέ βάλατε σέ σκέψεις ...... :huh:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τέσσερα χρόνια που έμενα επαρχία μου φάνηκε πιο φτηνή η ζώη. Τα μπάρ/καφετέριες ήταν πιο φτηνά κατα 0,50/1,00 € αντίστοιχα με την Αθήνα. Ίσως τα προϊόντα του σούπερ-μάρκετ να ήταν λίγο πιο ακριβά αλλα στην λαϊκή αγορά ήταν φτηνότερα. Επιπλεόν οι μετακινήσεις ήταν φτηνότερες.
εσυ 4 χρονια επαρχια....εγω 7 χρονια Θεσ/κη,2 χρονια Αθηνα κ τα υπολοιπα της ζωης μου σε επαρχια...οποτε σας διαβεβαιω,οτι ουτε τα μπαρακια/καφετεριες ειναι φτηνοτερα,ουτε οι μετακινησεις....κ οι τιμες στα προΐοντα ιδιες στα περισσοτερα μαρκετ...
ας λαβει καποιος υποψιν οτι συνηθως στις επαρχιες εισαι αγκαλια με το αυτοκινητο...ουτε μετρο,ουτε ΗΣΑΠ....μονο αστικο λεωφορειο κ αν σε βολευει να το παρεις...αν οχι,πουλο κ αυτοκινητο...εννοειται οτι το 90% κ βαλε του κοσμου αναγκαζεται να παρει αμαξι για την δουλεια....απλα γιατι δεν υπαρχει μετρο/προαστιακος κ οτιδηποτε αλλο για να σε παει εκει που θες...
παρεπιπτωντος χθες ηπια ενα μοχιτο σε κλαΐν μαιν μπαρακι επαρχιας κ το πληρωσα 8 ευρω...αν ειναι αυτο φτηνο,τοτε εγω παω πασο.... ;)
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
παρεπιπτωντος χθες ηπια ενα μοχιτο σε κλαΐν μαιν μπαρακι επαρχιας κ το πληρωσα 8 ευρω...αν ειναι αυτο φτηνο,τοτε εγω παω πασο.... ;)

φθηνο ειναι εγω το πληρωνω 12 το καλοκαιρι  :rockon:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
εσυ 4 χρονια επαρχια....εγω 7 χρονια Θεσ/κη,2 χρονια Αθηνα κ τα υπολοιπα της ζωης μου σε επαρχια...οποτε σας διαβεβαιω,οτι ουτε τα μπαρακια/καφετεριες ειναι φτηνοτερα,ουτε οι μετακινησεις....κ οι τιμες στα προΐοντα ιδιες στα περισσοτερα μαρκετ...
ας λαβει καποιος υποψιν οτι συνηθως στις επαρχιες εισαι αγκαλια με το αυτοκινητο...ουτε μετρο,ουτε ΗΣΑΠ....μονο αστικο λεωφορειο κ αν σε βολευει να το παρεις...αν οχι,πουλο κ αυτοκινητο...εννοειται οτι το 90% κ βαλε του κοσμου αναγκαζεται να παρει αμαξι για την δουλεια....απλα γιατι δεν υπαρχει μετρο/προαστιακος κ οτιδηποτε αλλο για να σε παει εκει που θες...
παρεπιπτωντος χθες ηπια ενα μοχιτο σε κλαΐν μαιν μπαρακι επαρχιας κ το πληρωσα 8 ευρω...αν ειναι αυτο φτηνο,τοτε εγω παω πασο.... ;)
ποτακαφες φθηνοτερα
μετακινησεις με αυτοκινητο μικροτερες και διχως μποτιλιαρισμα
προιοντα(γαλα,τυρι,χαρτικα κλπ) ακριβοτερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom