Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Χμμ, λίγο έκατσες και έπεσες διάνα μου φαίνεται σε πολλά. Ειδικά για το δεύτερο και εγώ είχα απορήσει όταν είχα πρωτοέλθει από μικρή πόλη στην Θεσσαλονίκη, εκεί που ζούσα σχεδόν κάθε βδομάδα που έβγαινα όλο και κάτι συνέβαινε, από αλλοδαπούς να πλακώνονται στο ξύλο μες στον δρόμο μέχρι παιδιά που παίρνουν ναρκωτικά να κάνουν φασαρίες και να ζητάν λεφτά ή να κυνηγάνε στην κυριολεξία κόσμο για λεφτά. Θεσσαλονίκη 10 χρόνια ζω και ποτέ δεν μου συνέβη τίποτε το απρόοπτο ακόμη και όταν κυκλοφορούσα μόνος αργά το βράδυ δεν βρέθηκε άτομο που να έρθει με απειλητικές διαθέσεις να μου ζητήσει λεφτά. Και αυτό σε μία μεγάλη πόλη που θα περίμενες να γίνεται το έλα να δεις...

Παιδιά είναι και λίγο τυχαία αυτά. Αθήνα βγαίνω 11 χρόνια τώρα και πηγαίνω συχνά στις πέριξ της Ομόνοιας περιοχές και σε υποβαθμισμένες συνοικίες και δε μου έχει τύχει ΠΟΤΕ το παραμικρό (τυχαίο προφανώς...). Θεσ/νίκη έζησα για 6 μήνες λόγω σπουδών και με το που κατέβηκα Αθήνα πηγαίνω 1-2 φορές το χρόνο στάνταρ και με έχουν ληστέψει μια φορά με την απειλή σουγιά στο παρκάκι απέναντι απ' τη Φιλοσοφική, μία φορά μου την είχαν πέσει κάτι χαμίνια στη Ναυαρίνου για λεφτά και άλλη μία φορά ένας ταρίφας με είχε απειλήσει ότι θα με σκοτώσει (όχι για λεφτά, ήταν εκτός εαυτού με ένα προσωπικό του θέμα, το χειρίστηκα καλά και τη γλίτωσα).
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Φταίνε και οι εργασίες για το μετρό... Όοοταν με το καλό θα γίνει πιστεύω τα πράγματα θα είναι καλύτερα.

Του Αγίου Ποτέ απ' ό,τι φαίνεται θα ολοκληρωθεί το μετρό στη Θεσ/νίκη. Ναι όντως τα έργα του μετρό έχουν επιδεινώσει πολύ το κυκλοφοριακό.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Του Αγίου Ποτέ απ' ό,τι φαίνεται θα ολοκληρωθεί το μετρό στη Θεσ/νίκη. Ναι όντως τα έργα του μετρό έχουν επιδεινώσει πολύ το κυκλοφοριακό.
Για πιο κυκλοφοριακο μιλατε, εδω ο κοσμος δεν εχει χρηματα να βαλει βενζινα !!!  :headbang:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Καλημέρα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Άντζελα + Μαρίνα + Αλεξάνδρα  :smitten: :smitten: :smitten:


 

   



 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
 
kalispera.png
!!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλημεραααααααααααααααααααα σε ολους τι μου κανετε πως ειστε????

Στο παρτυ της παρασκευης θα γινει χαμος μην το χασει κανενας...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλα εσυ ολη μερα εδω εισαι????πηγαινε καμια βολτα θα αποβλακωθεις ολη μερα στο ιντερνετ ρε ηλιθιο...
  και φυσικα βγαινω.. αλλα ολως τυχαιως σε πετυχενω παντα οταν ειμαι μεσα, δλδ οποτε εχεις βαρδια  :birdman:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλημεραααααααααααααααααααα σε ολους τι μου κανετε πως ειστε????

Στο παρτυ της παρασκευης θα γινει χαμος μην το χασει κανενας...

Ναι προβλέπω να επαναλαμβάνεται η εποποιία του party για μεγάλα στήθη του περασμένου χειμώνα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
και που να πουμε για για το νεο διαγωνισμο :cheesy: ;)

ΝΕΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ;;; Θα 'χει σχέση με το καλοκαίρι φαντάζομαι;;; Και πότε θα γίνει η κλήρωση, θα γίνει κι άλλο party μες τον Ιούλιο;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ΝΕΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ;;; Θα 'χει σχέση με το καλοκαίρι φαντάζομαι;;; Και πότε θα γίνει η κλήρωση, θα γίνει κι άλλο party μες τον Ιούλιο;

με την ολυμπιαδα εχει σχεση που ειναι και επικαιρη :2funny:
μη με ρωτας ομως αλλα ;)
θα δεις την παρασκευη θα τον βαλουμε στο σαιτ και αν ερθεις στο παρτυ θα δεις και τις αφισες κτλ ;)
δεν ξερω για αλλο παρτυ, ειναι και αναλογα και τη διαθεση και την ορεξη μας ολο αυτο :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom