Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μαρεσει να βγαζω γρηγορα συμπερασματα.. :zfuck:

κακως. αν μου περισσευουν και δε τα στερουμαι ειναι το ιδιο? ασε που ειμαι και ιδιοτροπος και οταν πληρωνω μεχρι και για τσιχλες στο περιπτερο θα τη στειλω την ντεπη. και να φερνει και το αμαξι απο το παρκινγκ και διαφορα τετοια.
αλλα θα τη βγαλει τσαμπε και χλιδα γιατι ειμαι καλοπερασακιας και γω και παω στα ωραια μερη.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κακως. αν μου περισσευουν και δε τα στερουμαι ειναι το ιδιο? ασε που ειμαι και ιδιοτροπος και οταν πληρωνω μεχρι και για τσιχλες στο περιπτερο θα τη στειλω την ντεπη. και να φερνει και το αμαξι απο το παρκινγκ και διαφορα τετοια.
αλλα θα τη βγαλει τσαμπε και χλιδα γιατι ειμαι καλοπερασακιας και γω και παω στα ωραια μερη.
καλως, εισαι ο αντρας που ταιριαζει στην ντεπη αν και δεν σου φενεται για καλοπερασακιας  :birdman:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
κακως. αν μου περισσευουν και δε τα στερουμαι ειναι το ιδιο? ασε που ειμαι και ιδιοτροπος και οταν πληρωνω μεχρι και για τσιχλες στο περιπτερο θα τη στειλω την ντεπη. και να φερνει και το αμαξι απο το παρκινγκ και διαφορα τετοια.
αλλα θα τη βγαλει τσαμπε και χλιδα γιατι ειμαι καλοπερασακιας και γω και παω στα ωραια μερη.


Δεν έχω ανάγκη απο κανέναν πάω όπου γουστάρει το μουνι μου και με όποιον γουστάρω εγω....... :pipa2:
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Καταρχήν ντροπη σου να βρίζεις τον κόσμο.Όταν γράφεις αρλούμπες,να είσαι έτοιμη να δεχτείς και την κριτική.Ξέρω γκόμενες που δεν δέχονται καν να τους κερνάνε διακοπές ή ό,τι άλλο τα αγόρια τους και δεν κάνουν λες και επειδή έχουν μουνί θα σέρνουν τον άντρα από τη μύτη.Τα κορόιδα τελείωσαν κοπελιααα...(ή τουλάχιστον λιγόστεψαν).Δυστυχώς τη νοοτροπία που κουβαλάς στη δουλειά σου για τα φράγκα,την βγάζεις κι εκτός δουλειάς.Κρίμα.
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Με συντηρη το μουνι που αν δεν ξεσκιστει αυτο δεν παίρνω τίποτα...... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

εγώ θα έλεγα ότι σε συντηρούν πολλοί παράγοντες όπως επιθυμία μερικών να πηγαίνουν σε στούντιο, επιθυμία μερικών να πηγαίνουν με πιτσιρίκια, επιθυμία μερικών να πηγαίνουν μαζί σου για τους θυμίζεις συνάδελφο παλιά γκόμενα την γειτόνισσα κλπ. Σε συντηρεί το σύστημα, όλη η αλληλοεπίδραση και η διαφήμιση εδω μέσα. πρόσεχε όμως ότι το σύστημα είναι δυναμικά εξελισσόμενο και οι αλληλοεπιδράσεις που δέχεται μπορεί κάποια στιγμή να σε θεωρήσει αναλώσιμη. Οπότε καταλήγουμε ότι το σύστημα και εμείς οι μπουρδελιάρηδες κατ εσένα μαλάκες και γύφτοι σε συντηρούμε. Το νιμού σου είναι ένα μέρος του συστήματος το οποίο σε συντηρεί αλλά δεν θα υπακούει πάντα στις επιλογές σου..

αυτα...δεν έχω κάτι μαζί σου απλά συζήτηση να γίνεται. σας τα σκάνε οι συνάδελφοι και την λέτε και απο πάνω. λίγο ευγένεια ρε παιδιά..
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δύσκολο.......εγω θέλω 50 ευρώ για να με γαμησεις.....
καλα ενταξει ρε κοπελια, δεν ειπα κατι για τετοια ποσα, ειπα μηπως θες καμια χαβαι η κανα ακριβο νησι, τοτε ποναει ο κωλος μου  :sunglasses:

αν μου κανεις μερικα βιτσια ευχαριστως  :rolleyes: :rolleyes:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Καταρχήν ντροπη σου να βρίζεις τον κόσμο.Όταν γράφεις αρλούμπες,να είσαι έτοιμη να δεχτείς και την κριτική.Ξέρω γκόμενες που δεν δέχονται καν να τους κερνάνε διακοπές ή ό,τι άλλο τα αγόρια τους και δεν κάνουν λες και επειδή έχουν μουνί θα σέρνουν τον άντρα από τη μύτη.Τα κορόιδα τελείωσαν κοπελιααα...(ή τουλάχιστον λιγόστεψαν).Δυστυχώς τη νοοτροπία που κουβαλάς στη δουλειά σου για τα φράγκα,την βγάζεις κι εκτός δουλειάς.Κρίμα.

η ντεπη σας ξεστραβωνει με αυτα που λεει και σας κανει και καλο αλλα δε πιανετε το νοημα.
θελετε την παραμυθα και την κοροιδια για να γινετε ορεστηδες με τη δικαιολογια οτι 'σε κοροιδεψε με τον τροπο της'.
οσο δε σας αρεσει να γινεστε ορεστηδες αλλο τοσο δεν αρεσει και στις ιεροδουλες. ασχετα αν εσεις νομιζετε το αναποδο.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εγώ θα έλεγα ότι σε συντηρούν πολλοί παράγοντες όπως επιθυμία μερικών να πηγαίνουν σε στούντιο, επιθυμία μερικών να πηγαίνουν με πιτσιρίκια, επιθυμία μερικών να πηγαίνουν μαζί σου για τους θυμίζεις συνάδελφο παλιά γκόμενα την γειτόνισσα κλπ. Σε συντηρεί το σύστημα, όλη η αλληλοεπίδραση και η διαφήμιση εδω μέσα. πρόσεχε όμως ότι το σύστημα είναι δυναμικά εξελισσόμενο και οι αλληλοεπιδράσεις που δέχεται μπορεί κάποια στιγμή να σε θεωρήσει αναλώσιμη. Οπότε καταλήγουμε ότι το σύστημα και εμείς οι μπουρδελιάρηδες κατ εσένα μαλάκες και γύφτοι σε συντηρούμε. Το νιμού σου είναι ένα μέρος του συστήματος το οποίο σε συντηρεί αλλά δεν θα υπακούει πάντα στις επιλογές σου..

αυτα...δεν έχω κάτι μαζί σου απλά συζήτηση να γίνεται. σας τα σκάνε οι συνάδελφοι και την λέτε και απο πάνω. λίγο ευγένεια ρε παιδιά..

παλικάρι η πουτάνα σε βλέπει διαφορετικά πριν ανοίξεις το πορτοφόλι και διαφορετικά αφού το έχεις ανοίξει ;)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καταρχήν ντροπη σου να βρίζεις τον κόσμο.Όταν γράφεις αρλούμπες,να είσαι έτοιμη να δεχτείς και την κριτική.Ξέρω γκόμενες που δεν δέχονται καν να τους κερνάνε διακοπές ή ό,τι άλλο τα αγόρια τους και δεν κάνουν λες και επειδή έχουν μουνί θα σέρνουν τον άντρα από τη μύτη.Τα κορόιδα τελείωσαν κοπελιααα...(ή τουλάχιστον λιγόστεψαν).Δυστυχώς


τη νοοτροπία που κουβαλάς στη δουλειά σου για τα φράγκα,την βγάζεις κι εκτός δουλειάς.Κρίμα.


Δεν με ξέρεις καν και δεν έχεις καταλάβει τίποτα απολύτως........

Δεν είπα ότι θέλω κάποιον να με παει διακοπές αλλα δεν μου αρέσει να είμαι με έναν άντρα έξω για φαγητο και να έρθει ο λογαριασμός και να μου πει έλα μισα μισα.....

Αλλα τι να σας εξηγω εσείς δεν με καταλαβαίνετε...
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Δεν με ξέρεις καν και δεν έχεις καταλάβει τίποτα απολύτως........

Δεν είπα ότι θέλω κάποιον να με παει διακοπές αλλα δεν μου αρέσει να είμαι με έναν άντρα έξω για φαγητο και να έρθει ο λογαριασμός και να μου πει έλα μισα μισα.....

Αλλα τι να σας εξηγω εσείς δεν με καταλαβαίνετε...

είπαμε εσύ είσαι η έξυπνη μην το λέμε συνέχεια καταντά βαρετό
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η ντεπη σας ξεστραβωνει με αυτα που λεει και σας κανει και καλο αλλα δε πιανετε το νοημα.
θελετε την παραμυθα και την κοροιδια για να γινετε ορεστηδες με τη δικαιολογια οτι 'σε κοροιδεψε με τον τροπο της'.
οσο δε σας αρεσει να γινεστε ορεστηδες αλλο τοσο δεν αρεσει και στις ιεροδουλες. ασχετα αν εσεις νομιζετε το αναποδο.
 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom