Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Δεν με ξέρεις καν και δεν έχεις καταλάβει τίποτα απολύτως........

Δεν είπα ότι θέλω κάποιον να με παει διακοπές αλλα δεν μου αρέσει να είμαι με έναν άντρα έξω για φαγητο και να έρθει ο λογαριασμός και να μου πει έλα μισα μισα.....

Αλλα τι να σας εξηγω εσείς δεν με καταλαβαίνετε...
Αστο κοπελιά.Πες μια συγνώμη καλύτερα μπας και το σώσεις.Πες ότι σε βάρεσε η ζέστη από τα μπάνια και λάλησες.Θα δείξουμε κατανόηση.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παλικάρι η πουτάνα σε βλέπει διαφορετικά πριν ανοίξεις το πορτοφόλι και διαφορετικά αφού το έχεις ανοίξει ;)
σαν και σενα που με ξερογλυφεσαι οταν σου ειπα για την τραβεσι, και οταν σου ειπα οχι ειναι πολα αρχησες να με βριζεις  :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ας λυθει εδω το θεμα διοτη εχω το ξεκινησα με πλακα και χαβαλε η δεσποινα αρπαχτηκε..

Τεσπα.. ολα καλα ολα ωραια..

 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Είχα βγει σε ένα τραπέζι με κάποιους καθηγητάδες...και εμείς οι ειδικευόμενοι...
Φάγαμε,ήπιαμε, γελάσαμε (όσο μπορείς να κάνεις πλάκες με μια γενια να μας χωρίζει)...
Οταν ήρθε η ώρα της πληρωμής...ψάχνανε τα πορτοφόλια τους όλοι αυτοι οι πολύξεροι καθηγητάδες, που βγάζουν τα κερατα τους..ενώ απο κάποιους ακουστήκαν και κέρματα!!!
Ουτε καν νυξη να κάνουν...ρε παιδιά σας τα πληρώνουμε εμεις...ή σας κερνάμε εμεις και εσεις μας κερνάτε τον καφε...

Θέλω να πω...

Ως ένα βαθμο συμφωνω με τη Δέσποινα.
Οταν βγαίνεις με μια κοπέλα..δεν ψάχνεις τελευταία στιγμή το πορτοφόλι και της λες είναι 22,45 (πχ) στον καθένα..."έχεις ψιλά μήπως? έχω πενταευρω να μου χαλάσεις?"
Είναι γυφτιά ρε παιδια!

Το αξιοπρεπές είναι πως κάνεις την κίνηση σου και πληρώνεις.
Με διακριτικότητα.
Η σωστή κοπέλα θα το εκτιμήσει και θα δείξει αλλού την κινηση της.. (δεν εννοώ στο σεξ)

Υπάρχουν κάποιοι κανόνες συμπεριφοράς που κάνουν τη διαφορά.
Είπαμε η σωστή κοπέλα θα το εκτιμήσει.
Και εσυ ανάλογα με τη συμπεριφορά της μετα θα καταλάβεις τι θέλει απο σενα και αναλόγως...

Τωρα αν είσαι θύμα...δε φαίνεται μόνο αν θα κεράσεις μια κοπέλα, ή αν θα της κάνεις πχ τα εισιτήρια και το ξενοδοχείο για να πάτε διακοπές...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Είχα βγει σε ένα τραπέζι με κάποιους καθηγητάδες...και εμείς οι ειδικευόμενοι...
Φάγαμε,ήπιαμε, γελάσαμε (όσο μπορείς να κάνεις πλάκες με μια γενια να μας χωρίζει)...
Οταν ήρθε η ώρα της πληρωμής...ψάχνανε τα πορτοφόλια τους όλοι αυτοι οι πολύξεροι καθηγητάδες, που βγάζουν τα κερατα τους..ενώ απο κάποιους ακουστήκαν και κέρματα!!!
Ουτε καν νυξη να κάνουν...ρε παιδιά σας τα πληρώνουμε εμεις...ή σας κερνάμε εμεις και εσεις μας κερνάτε τον καφε...

Θέλω να πω...

Ως ένα βαθμο συμφωνω με τη Δέσποινα.
Οταν βγαίνεις με μια κοπέλα..δεν ψάχνεις τελευταία στιγμή το πορτοφόλι και της λες είναι 22,45 (πχ) στον καθένα..."έχεις ψιλά μήπως? έχω πενταευρω να μου χαλάσεις?"
Είναι γυφτιά ρε παιδια!

Το αξιοπρεπές είναι πως κάνεις την κίνηση σου και πληρώνεις.
Με διακριτικότητα.
Η σωστή κοπέλα θα το εκτιμήσει και θα δείξει αλλού την κινηση της.. (δεν εννοώ στο σεξ)

Υπάρχουν κάποιοι κανόνες συμπεριφοράς που κάνουν τη διαφορά.
Είπαμε η σωστή κοπέλα θα το εκτιμήσει.
Και εσυ ανάλογα με τη συμπεριφορά της μετα θα καταλάβεις τι θέλει απο σενα και αναλόγως...

Τωρα αν είσαι θύμα...δε φαίνεται μόνο αν θα κεράσεις μια κοπέλα, ή αν θα της κάνεις πχ τα εισιτήρια και το ξενοδοχείο για να πάτε διακοπές...
όταν η ειδικότητα βρίσκει εφαρμογή στην καθημερινότητα....μπράβο doc!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγώ θα έλεγα ότι σε συντηρούν πολλοί παράγοντες όπως επιθυμία μερικών να πηγαίνουν σε στούντιο, επιθυμία μερικών να πηγαίνουν με πιτσιρίκια, επιθυμία μερικών να πηγαίνουν μαζί σου για τους θυμίζεις συνάδελφο παλιά γκόμενα την γειτόνισσα κλπ. Σε συντηρεί το σύστημα, όλη η αλληλοεπίδραση και η διαφήμιση εδω μέσα. πρόσεχε όμως ότι το σύστημα είναι δυναμικά εξελισσόμενο και οι αλληλοεπιδράσεις που δέχεται μπορεί κάποια στιγμή να σε θεωρήσει αναλώσιμη. Οπότε καταλήγουμε ότι το σύστημα και εμείς οι μπουρδελιάρηδες κατ εσένα μαλάκες και γύφτοι σε συντηρούμε. Το νιμού σου είναι ένα μέρος του συστήματος το οποίο σε συντηρεί αλλά δεν θα υπακούει πάντα στις επιλογές σου..

αυτα...δεν έχω κάτι μαζί σου απλά συζήτηση να γίνεται. σας τα σκάνε οι συνάδελφοι και την λέτε και απο πάνω. λίγο ευγένεια ρε παιδιά..

πολύ σωστό !

πιστεύω ότι ο πιρφορεστισμός των περισσότερων που πηγαίνουν στα studio δημιουργεί αυτες τις
συμπεριφορές αναίδειας και θράσους απο τις πόρνες.

γιατί πραγματικά γυναικές του τίποτα και του μηδέν , γίνονται αυτοκράτειρες και θεές απο όλους αυτούς τους ξελιγωμένους πιρφορέστηδες που τις χρυσώνουν...

αυτό το θρέντ αποτυπώνει συμπεριφορές απείρου κάλλους!
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
πολύ σωστό !

πιστεύω ότι ο πιρφορεστισμός των περισσότερων που πηγαίνουν στα studio δημιουργεί αυτες τις
συμπεριφορές αναίδειας και θράσους απο τις πόρνες.

γιατί πραγματικά γυναικές του τίποτα και του μηδέν , γίνονται αυτοκράτειρες και θεές απο όλους αυτούς τους ξελιγωμένους πιρφορέστηδες που τις χρυσώνουν...

αυτό το θρέντ αποτυπώνει συμπεριφορές απείρου κάλλους!
Μια μικρή διόρθωση φίλε."Νομίζουν ότι γίνονται αυτοκράτειρες και Θεές" θα 'λεγα εγώ.Και δεν απορώ με την κοπέλα που γράφει ό,τι της κατέβει.Αλλά με αυτούς που κυκλοφορούν ακόμα με τέτοιου είδους γκόμενες.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πιστεύω ότι ο πιρφορεστισμός των περισσότερων που πηγαίνουν στα studio δημιουργεί αυτες τις
συμπεριφορές αναίδειας και θράσους απο τις πόρνες.

γιατί πραγματικά γυναικές του τίποτα και του μηδέν , γίνονται αυτοκράτειρες και θεές απο όλους αυτούς τους ξελιγωμένους πιρφορέστηδες που τις χρυσώνουν...
:thumbsup: :thumbsup:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μια μικρή διόρθωση φίλε."Νομίζουν ότι γίνονται αυτοκράτειρες και Θεές" θα 'λεγα εγώ.Και δεν απορώ με την κοπέλα που γράφει ό,τι της κατέβει.Αλλά με αυτούς που κυκλοφορούν ακόμα με τέτοιου είδους γκόμενες.
ενω εσυ που κυκλοφορεις με την χουφτα εισαι πιο καλα. :2funny: :2funny:
χαρειτε την ζωη ρε μαλακες.ειναι λιγη.
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
ενω εσυ που κυκλοφορεις με την χουφτα εισαι πιο καλα. :2funny: :2funny:
χαρειτε την ζωη ρε μαλακες.ειναι λιγη.
Φίλε αν είναι να γαμάω και πουτάνες έξω από τα μπουρδέλα,ναι καλύτερα να μείνω με τη χούφτα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μια μικρή διόρθωση φίλε."Νομίζουν ότι γίνονται αυτοκράτειρες και Θεές" θα 'λεγα εγώ.Και δεν απορώ με την κοπέλα που γράφει ό,τι της κατέβει.Αλλά με αυτούς που κυκλοφορούν ακόμα με τέτοιου είδους γκόμενες.
συμφωνώ!

αλλά μιλάμε για μια ΠΟΥΤΑΝΑ παιδιά , πόσοι απ'τους αποβλακωμένους πιρφόρους το καταλαβαίνουν αυτό ?
καλά που έχει καταντήσει ο νεοέλληνας ρε παιδιά  :2funny:

Καταρχήν ντροπη σου να βρίζεις τον κόσμο.Όταν γράφεις αρλούμπες,να είσαι έτοιμη να δεχτείς και την κριτική.Ξέρω γκόμενες που δεν δέχονται καν να τους κερνάνε διακοπές ή ό,τι άλλο τα αγόρια τους και δεν κάνουν λες και επειδή έχουν μουνί θα σέρνουν τον άντρα από τη μύτη.Τα κορόιδα τελείωσαν κοπελιααα...(ή τουλάχιστον λιγόστεψαν).Δυστυχώς τη νοοτροπία που κουβαλάς στη δουλειά σου για τα φράγκα,την βγάζεις κι εκτός δουλειάς.Κρίμα.

αυτό είναι το κυριότερο!

η "πουτάνα" εκτός απο μια πιθανόν ευειδή εμφάνιση και θελκτική συμπεριφόρα
στην ουσία υποκρύπτει τον κλασσικό  πορνικό χαρακτήρα

δηλαδή πόσα φράγκα και πόσο εξευτελισμό πρέπει να υποστεί ο νεοέλληνας πιρφορέστης για να καταλάβει ότι οι πουτάνες είναι πουτάνες , δλδ άτομα ΥΠΟ ΤΟΥ ΜΗΔΕΝΟΣ , το απόλυτο ΤΙΠΟΤΑ ?

ρε τι τραβάμε  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:

 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
συμφωνώ!

αλλά μιλάμε για μια ΠΟΥΤΑΝΑ παιδιά , πόσοι απ'τους αποβλακωμένους πιρφόρους το καταλαβαίνουν αυτό ?
καλά που έχει καταντήσει ο νεοέλληνας ρε παιδιά  :2funny:

αυτό είναι το κυριότερο!

η "πουτάνα" εκτός απο μια πιθανόν ευειδή εμφάνιση και θελκτική συμπεριφόρα
στην ουσία υποκρύπτει τον κλασσικό  πορνικό χαρακτήρα

δηλαδή πόσα φράγκα και πόσο εξευτελισμό πρέπει να υποστεί ο νεοέλληνας πιρφορέστης για να καταλάβει ότι οι πουτάνες είναι πουτάνες , δλδ άτομα ΥΠΟ ΤΟΥ ΜΗΔΕΝΟΣ , το απόλυτο ΤΙΠΟΤΑ ?

ρε τι τραβάμε  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
αυτό μειώνει κ μας όμως που πάμε και συναντάμε τέτοια άτομα κατά τα λεγόμενά σου...δεν είναι έτσι?
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
συμφωνώ!

αλλά μιλάμε για μια ΠΟΥΤΑΝΑ παιδιά , πόσοι απ'τους αποβλακωμένους πιρφόρους το καταλαβαίνουν αυτό ?
καλά που έχει καταντήσει ο νεοέλληνας ρε παιδιά  :2funny:

αυτό είναι το κυριότερο!

η "πουτάνα" εκτός απο μια πιθανόν ευειδή εμφάνιση και θελκτική συμπεριφόρα
στην ουσία υποκρύπτει τον κλασσικό  πορνικό χαρακτήρα

δηλαδή πόσα φράγκα και πόσο εξευτελισμό πρέπει να υποστεί ο νεοέλληνας πιρφορέστης για να καταλάβει ότι οι πουτάνες είναι πουτάνες , δλδ άτομα ΥΠΟ ΤΟΥ ΜΗΔΕΝΟΣ , το απόλυτο ΤΙΠΟΤΑ ?

ρε τι τραβάμε  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν ισχυει για ολες τυπε...
Παντως πιστευω οτι οι περισσοτεροι ειναι ικανοι να καταλαβουν ποτε μια πουτανα τους εκμεταλευεται οπως αυτο με τις διακοπες κλπ και το παιζει καλη κλπ και μολις τελιωσουν τα λευτα αντιο στο καλο...
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Rigo,εδώ όμως θα διαφωνήσω μαζί σου.Δεν θεωρώ τις γυναίκες που κάνουν αυτή τη δουλειά "υπό του μηδενός" ή το "απόλυτο τίποτα".Άσχετα αν θα μπορούσαν να κάνουν άλλη δουλειά αντί να πηγαίνουν με άντρες για τα λεφτά.Τις σέβομαι.Επιλογή τους είναι,δεν ενοχλούν κανένα ισα ίσα που ευχαριστούν ένα μεγάλο κομμάτι του ανδρικού πληθυσμού.Αλλά αυτό που θα κατακρίνω είναι οι πουτανίστικες συμπεριφορές εκτός δουλειάς.Όχι μόνο από ιερόδουλες,γενικά.Σίγουρα θα υπάρχουν και πουτάνες που εκτός δουλειάς θα είναι πιο ΚΥΡΙΕΣ κι από τις πιο "καθωσπρεπίστικες" κυρίες που συναντούμε.Γι'αυτό ας μην είμαστε τόσο σκληροί στους χαρακτηρισμούς.Γνώμη μου τουλάχιστον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom