Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
thanks you baby ;)
τα επομενα θα βγουνε στο νεο μαγαζι με extra επαγγελματικο φωτισμο οποτε θα ειναι πιο ευδιακρητα.
συγουρα η σκηνοθεσια ειναι λιγο απλη και αυτο γιατι ελειπε οταν τραβηχτηκαν και καπου δεν καναμε διαφορα πραγματα που ειχα στο μυαλο μου :-
το μονταζ παντως βγηκε πολυ καλο, αν και η μουσικη επενδυση - επιλογη κομματιου  θα μπορουσε σε μερικα να ηταν λιγο καλυτερη :cheesy:

δεν μπορω να πω οτι εχεις αδικο μαναρι,
συγουρα ζημιωνετε ο πελατης απο μια υπηρεσια ξεπετα, αλλο τοσο ομως και πολυ περισσοτερο ζημιωνετε και το μαγαζι και η φημη του :-
ελπιζω τωρα που θα ειναι πιο ξεκουραστη αλλα και πιο ταρακουνημενη που καποιες βαρδιες της μειωθηκαν να αποδοσει πολυ καλυτερα ;)
απο την αλλη ο ερχομος της Τζενης τη Δευτερα , η επιστροφη της Κλαουντιας σε μια εβδομαδα αλλα και το ξεκινημα της Σουζανας την κυριακη ,μιας κοπέλας της ιδιας εμφανισης με τη Νικόλ και με πρωκτικο προγραμμα θα αναιβαζει πιστευω τον καλο ανταγωνισμο μεταξυ μας και κερδισμενος θα βγει στο τελος ο πελατης ;)


και κατι πιο ευχαριστο, μια πρωτη ματια απο το ενα δωματιο του πανω οροφου (οχι του αυταρχικου) αυτουνου που θα εχει δικο του ξεχωριστο μπανιο.
εχει βεβαια λιγο δουλεια ακομη αλλα τα βασικα εχουν γινει οπως το να μπουνε τα υδραυλικα (σημερα μπηκε και η καμπινα της ντουζιερας) τα πλακακια ψηφιδα του μπανιου και τα πρωτα στοκαρισματα στο τοιχο μαζι με το πρωτο χερι μπογιας :cheesy:
σημερα ψωνισαμε τα νεα κρεβατια (υπερ ενισχυμενα για να αντεχουν την γερη χρηση) τα στρωματα τους νεους καναπεδες κτλ :cheesy:
το τι αγχος κουβαλαω δε λεγετε πιστευω ομως οτι το αποτελεσμα θα ειναι κατι το εξαιρετικο ;)





πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Κούκλα μου 4 φορές έχω πάει με τη Νικόλ γιατί με τρελαίνουν οι πατούσες της...!

Λέω να δοκιμάσω και καμία άλλη.

Την Εύα που δοκίμασα είναι οτι καλύτερο έχω συναντήσει από εξυπηρέτηση προθυμία συμπεριφορά σε στούντιο ή σπίτι μέχρι σήμερα.

Δυστυχώς (ή ευτυχώς) έχω πάθει ψύχωση ή εθισμό με τις πατούσες της Νικόλ αν και η συμπεριφορά της δε συγκρίνεται με Εύα. Μπορούμε να βάλουμε τις πατούσες της Νικόλ στην Εύα?! Πολλά ζητάω?! Χαχαχα!

Σειρά έχει η Αλίνα. Φιλάκια!
 

aristouxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
μακαρι ρε αντζελα να ειχανε και αλλες το μυαλο σου και να φτιαχνοταν ολη η γυρω περιοχη με ολα τα μπουρδελα, ετσι και αλλιως τις καλυτερες αναμνησεις των παιδικων μας χρονων εχουμε οι περισσοτεροι απο τη φυλης
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
συγνώμη Heelover, δεν έχεις δεί ακόμα απο κοντά την Ευα;;;  :headbang:

να ξέρεις οτι στεναχωριέμαι για αυτό που θα κάνω αλλα σου αξίζει:

webquest-soccer-red-card.jpg

φίλε το ξέρω..... τη δέχομαι...  :rolleyes: :( :(

την έχω στα τακουνοβυζουπόψιν όμως....  ;) :lheel:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ερωτηση που ξερω την απαντηση οτι ειναι αρνητικη οπως και το γιατι.
Αν θελει ενα ζευγαρι αντρας με την κοπελα του να επισκεφτει το στουντιο μπορει;
Ας υποθεσουμε οτι μια απο τις εργαζομενες δεν εχει προβλημα να βρεθει στο ιδιο κρεβατι με μια αλλη γυναικα...γιατι η αλλη
κοπελα που ειναι πελατης δεν μπορει να ερθει.Ξερω οτι αν ερθει το ηθων και βρει δυο κοπελες θα υπαρξει προβλημα...
Αλλα δεν θα ηταν πρωτοποριακο να υπαρχει στουντιο που θα δηλωνει στο προγραμμα του οτι δεχεται και ζευγαρια;

πρωτοποριακο θα ειναι συγουρα ματια μου
με το υπαρχον νομικό καθεστως ομως δεν ειναι και νομιμο :-
επομενως για το studio μας ειναι κατι το οποιο ειναι ανεφικτο να γινει  ;)
δεν ειναι μονο οτι σε καθε βαρδια μπορει να δουλευει αυστηρα και μονο μια κοπέλα δεν επιτρέπετε να εχουμε ουτε και γυναικες πελατες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Eυχαριστω για την απαντηση αν και εκανα λαθος και εγραψα στο αγγλικο θρεντ.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Δεν πωλειται η Αννα η Σερβα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σταθερη δυναμη...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν πωλειται η Αννα η Σερβα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σταθερη δυναμη...

καμια κοπέλα δεν πωλειτε ματια μου οπως και καμια δεν αγοραζετε ;) ;)
μαλλον η οπτικη σου πανω σε εμας τις κοπέλες ειναι 100-200 χρονια πισω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
πρωτοποριακο θα ειναι συγουρα ματια μου
με το υπαρχον νομικό καθεστως ομως δεν ειναι και νομιμο :-
επομενως για το studio μας ειναι κατι το οποιο ειναι ανεφικτο να γινει  ;)
δεν ειναι μονο οτι σε καθε βαρδια μπορει να δουλευει αυστηρα και μονο μια κοπέλα δεν επιτρέπετε να εχουμε ουτε και γυναικες πελατες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
H SOUZANA ειναι η γνωστη Τσεχα??
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
καμια κοπέλα δεν πωλειτε ματια μου οπως και καμια δεν αγοραζετε ;) ;)
μαλλον η οπτικη σου πανω σε εμας τις κοπέλες ειναι 100-200 χρονια πισω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Κριμα και ηθελα να αγορασω δυο  !!!!!!! χι χι χι
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
580
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86
Γραψτε τις εμπειριες σας με αυταρχικο.Επισης αντζελα θα ηθελα να μαθω τι περιλαμβανει το αυταρχικο αναλυτικα γιατι δεν γνωριζω με λεπτομερειες.Και επισης γινετε αυταρχικο χωρςις να ειναι ο αντρας σε παθητικο ρολο?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γραψτε τις εμπειριες σας με αυταρχικο.Επισης αντζελα θα ηθελα να μαθω τι περιλαμβανει το αυταρχικο αναλυτικα γιατι δεν γνωριζω με λεπτομερειες.Και επισης γινετε αυταρχικο χωρςις να ειναι ο αντρας σε παθητικο ρολο?

αναλογα κουκλί μου ;)
το αυταρχικο ειναι ενα προγραμμα φετιχ και προσαρμοζετε στις αναγκες στις προτιμησεις και στα φετιχ-βιτσια του καθε πελάτη ;)
μπορει να περιλαμβανει παιχνιδια με δονητες διαφορων μεγεθων ή και με ζωνη-strapon
μπορει να περιλαμβανει ασκηση σωματικης βιας εφοσον ζητηθει με διαφορα αξεσουαρ (μαστιγιο,βεργα) με τα χερια (χαστουκι) ή με αλλους μεθοδους οπως γρατζουνιες με τα νυχακια μας, τσιμπιματα σε διαφορα ερωτογενη σημεια πχ ρωγες κτλ
μπορει να περιλαμβανει λεκτικη βια με χρηση προστυχης γλώσσας, και διαφορων μεθόδων υποταγης και προσταγμώτων
μπορει ακομα στο όλο παιχνιδι  να χρησιμοποιειθούν διαφορα γυναικεια αξεσουαρ οπως καλσον, βρακάκια, κορμακια εφόσον ζητήσει καποιος να τα φορέσει ή ακομά και να τον βάψουμε με διάφορα καλλυντικα
μπορει να χρησιμοποιηθουν χειροπέδες, κορδόνια, αλυσιδες για δεσιμο και ερωτικό βασανηστηριο
επσης σε ενα προγραμμα αυταρχικου μπορει να γινει και ενα προγραμμα πιο αυστηρης ποδολαγνειας με πατηματα σε ολο το σωμα με στοματικό footfuck και διαφορες προσταγες λατρείας των ποδίων μας και τον παπουτσιών μας.
Μπορει κατι απο ολα αυτα να γινει μεμονομένα ,μπορεί και ολά μαζι εφοσον ο χρόνος μας το επιτρέπει, μπορει ομως να περιλαμβάβει και κάποιο αλλο απόκρφυφο φετίχ του πελάτη και το οποίο ειναι δυνατόν να πραγματοποιηθεί ;)
Αυταρχικό χωρις να ειναι ο αντρας σε παθητικό ρόλο δεν νομιζω κουκλί μου να γίνετε πουθενα παγκοσμιος ;)

Κυρια Αντζελα σας προσκυνω.
:lheel:

Γειασου Σπύρο ;) :-*

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
Κυρια Αντζελα ποια Κυρια θα μου συνιστουσατε για αυταρχικο; να ειναι πολυ σκληρη μαζι μου και να με εχει υπακουο και ταπεινο σκλαβο υπηρετη της;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κυρια Αντζελα ποια Κυρια θα μου συνιστουσατε για αυταρχικο; να ειναι πολυ σκληρη μαζι μου και να με εχει υπακουο και ταπεινο σκλαβο υπηρετη της;

καποια απο τις Ευα-Νανσυ και Κατερινα μαναρι μου ;)
και οι 3 στο συγκεκριμενο προγραμα περα απο πολυ εμπειρες ειναι και πολυ διμιουργικες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
580
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86
Οταν λεω ο αντρας να μην ειναι παθητικος ενοοω να μην χρειαζετε να του μπει κατι απο πισω γιατι κατα τα αλλα παθητικος θα ειναι ο ρολος του
 

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
καποια απο τις Ευα-Νανσυ και Κατερινα μαναρι μου ;)
και οι 3 στο συγκεκριμενο προγραμα περα απο πολυ εμπειρες ειναι και πολυ διμιουργικες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

τα σεβη μου. ευχαριστω.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Οταν λεω ο αντρας να μην ειναι παθητικος ενοοω να μην χρειαζετε να του μπει κατι απο πισω γιατι κατα τα αλλα παθητικος θα ειναι ο ρολος του

ναι εννοειτε ματια μου ;)
σε ενα πολυ μεγαλο ποσοστο των πελατων του αυταρχικου δεν χρησιμοποιουμε τιποτα τετοιο πχ δονητη-ζωνη ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ως λάτρης του ποδοαυταρχικού προγράμματος  :lheel: θα έλεγα οτι αν την μελετήσει κανείς την όλη φάση θα δεί οτι ουσιαστικά δεν υπάρχουν ρόλοι παθητικού-ενεργητικού ή αλλιώς σκλάβου-αφέντη. Δηλαδή μπορεί να δέχομαι οτι η τάδε κοπέλα θα είναι αφέντρα κ.α. αλλα είναι κάτι που εγώ το ζητάω, γίνεται με την δική μου θέληση και για την δική μου (και δική της) ευχαρίστηση και φυσικά απο την στιγμή που ο υποτακτικός βάζει τους όρους, τότε μάλλον υπάρχει κάποια διαφορά στο ποιός είναι στην πραγματικότητα το αφεντικό! :idiot: (βασικά μια σκέψη είναι αυτή, δεν θέλω να ανοίξω κόντρες! :grin:)
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
μπορει ακομα στο όλο παιχνιδι  να χρησιμοποιειθούν διαφορα γυναικεια αξεσουαρ οπως καλσον, βρακάκια, κορμακια εφόσον ζητήσει καποιος να τα φορέσει ή ακομά και να τον βάψουμε με διάφορα καλλυντικα


xaaxxaaxaxax
Ότι πρέπει άμα είναι να πας σε αποκριάτικο πάρτυ κ δεν είσαι σπίτι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom