Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καλώς την.. Ήρθες να ξεφτιλίσεις μέχρι τελικής πτώσης τον πιρφορέστη?

ναι ρε συ αλλη ορεξη δεν ειχε η δεσποινα να ασχολειται παλι μαζι μου και να με ξεφτιλιζει...

ενταξει ειχε τα νευρα της το πρωι, ξεδωσε, τελος. μην την πυροβολειτε...

αν θελει και επειδη ειναι ενταξει ατομο, ακομα κι αν δεν ξαναπερασουμε μαζι, μπορουμε να ανταλλασουμε μια κουβεντα. ισως οχι σημερα, αλλη μερα...

εγω περιμενω να δω τις διαθεσεις της, κι αν δεν ειναι καλες, θα σας την παραδωσω αμεσως και θα φυγω...

με το μαλακο ομως, κοριτσι πραμα ειναι, μην την καταβροχθισετε οπως εμενα.  ;)
 

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εγω ποτε δεν εφυγα επι της ουσιας, αλλα μαλλον ηρθε η ωρα να αποχωρησω οριστικα και να σε παραδωσω στο κοινο σου, και κοινο μου, πανω-κατω το κοινο μας δηλαδη!

καλησπερα δεσποινακι, δε σου κραταω κακια για ο,τι ειπες αλλα πιστευω οτι πολλα απο αυτα δεν επρεπε να τα πεις...

τι κανεις;
ΟΡΕΣΤΗ ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ βγες βολτα με κανα φιλο σου κ ξεχνα τις εργαζομενες για το καλο σου οσο παει ξεφτυλιζεσαι περισσοτερο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
απλως επελεξα να δω τα πραγματα διαφορετικα και να αφησω τη μαυριλα του πρωινου πισω...

ρε φίλε άκου τον Σα-Ρου. Σε μερικά πράγματα πρέπει να έχεις λίγο εγωισμό. Καλώς η κακώς πρέπει να έχεις και εγωίσμό και αξιοπρέπεια. Το ξέρω γιατι όσες φορές τα παραμέρισα για χατήρι του "έρωτα" δεν κατάφερα τίποτα. Ισα, ίσα που όσο δίκιο και να έχεις (γενικά μιλάω) πάντα βγαίνεις μαλάκας στο τέλος.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ναι ρε συ αλλη ορεξη δεν ειχε η δεσποινα να ασχολειται παλι μαζι μου και να με ξεφτιλιζει...

ενταξει ειχε τα νευρα της το πρωι, ξεδωσε, τελος. μην την πυροβολειτε...

αν θελει και επειδη ειναι ενταξει ατομο, ακομα κι αν δεν ξαναπερασουμε μαζι, μπορουμε να ανταλλασουμε μια κουβεντα. ισως οχι σημερα, αλλη μερα...

εγω περιμενω να δω τις διαθεσεις της, κι αν δεν ειναι καλες, θα σας την παραδωσω αμεσως και θα φυγω...

με το μαλακο ομως, κοριτσι πραμα ειναι, μην την καταβροχθισετε οπως εμενα.  ;)

Ιππότη μου εσύ... Την άλλη φορά που θα πας να την γαμήσεις, καλύτερα πάρε κάνα πρόγραμμα με δονητή και να σε γαμήσει αυτή.. Τέτοιος πιρφορεστης που είσαι νομίζω ότι θα γουστάρεις... 
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
γαυρακι μου εσυ.................. :2on1: :2on1:

Δεν ξερω τι λες εσυ, αλλα αν και λεω αν τυχαινε να βγαιναμε μαζι (μου τυχαινε ο κληρος που λενε) θα εμφανιζομουν με μπλουτζινακι και ποκαμισο (ισως οχι καρρε.  :grin: :grin: :grin:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • putin-tears.jpg
    putin-tears.jpg
    55,8 KB · Εμφανίσεις: 20

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
οχι δεν εχω καμια ορεξη πιστεψε με......δεν ξερει τι θελει και τι λεει δεν το συνεχιζω πειτε τιποτα αλλο................... :fuck1: :fuck1:

μμμ... αντε καληνυχτα δεσποινακι και θα τα πουμε καποια στιγμη, ακομα κι αν δεν ξαναπερασουμε μαζι...

ισως εχεις δικιο σε αυτο που λες τωρα... σιγουρα ορεξη δεν εχεις και το καταλαβαινω.

ξεκουρασου 2-3 μερες και θα τα πουμε μετα, ηρεμα... κι αν καταληξουμε στα ιδια συμπερασματα, οκ... καλη καρδια...

να εχεις ενα ομορφο βραδυ καυλιαρα υπηρεσια...  :)

υγ: οπως το χθεσινο μεχρι τις 1.30  ;)
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ΟΡΕΣΤΗ ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ βγες βολτα με κανα φιλο σου κ ξεχνα τις εργαζομενες για το καλο σου οσο παει ξεφτυλιζεσαι περισσοτερο
εδω εμεις του συμπαραστεκομαστε θα βρουμε και τον μπελα μας στο τελος...μερικοι ανθρωποι δεν ξερουν τι θελουν!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Δεν ξερω τι λες εσυ, αλλα αν και λεω αν τυχαινε να βγαιναμε μαζι (μου τυχαινε ο κληρος που λενε) θα εμφανιζομουν με μπλουτζινακι και ποκαμισο (ισως οχι καρρε.  :grin: :grin: :grin:
εγω παλι θα πηγαινα οπως ειχα παει στο Λυκειο στην πρωτη μερα εναρξης της σχολικης χρονιας (αγιασμος)...καφε σαγιοναρα παππουδιστικη,μπλουζα venom με την πενταλφα,μαλλι μακρυ μεχρι την μεση,σκουλαρικια χαλκαδες κ στα δυο αυτια κ λαχουρε βερμουδα...εφαγα κ αποβολη λογω εμφανισης... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Δεν ξερω τι λες εσυ, αλλα αν και λεω αν τυχαινε να βγαιναμε μαζι (μου τυχαινε ο κληρος που λενε) θα εμφανιζομουν με μπλουτζινακι και ποκαμισο (ισως οχι καρρε.  :grin: :grin: :grin:

γινατε κουραστηκη με αυτο το θεμα......μπορω να πω γιατι το εγραψα...


μπαινω το πρωι στο facebook και διαβαζω ποστ του κυριου να λεει ευχαριστω στην αντζελα και στο τελος να αναφερει οτι χαλασε το πραγμα....

μονος του το αρχισε αν δεν ειχε πει τιποτα ουτε εγω θα ελεγα....αλλα δεν ξερει να εκτιμαει καποια πραγματα ηθελε και τις 7 ωρες να ειμαι πανω στο πουτσο του ε αυτο δεν γινεται....

αυτα ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ με αυτο το θεμα.......









ΕΙΜΑΙ ΤΣΑ ΤΣΑ.................. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
μμμ... αντε καληνυχτα δεσποινακι και θα τα πουμε καποια στιγμη, ακομα κι αν δεν ξαναπερασουμε μαζι...

ισως εχεις δικιο σε αυτο που λες τωρα... σιγουρα ορεξη δεν εχεις και το καταλαβαινω.

ξεκουρασου 2-3 μερες και θα τα πουμε μετα, ηρεμα... κι αν καταληξουμε στα ιδια συμπερασματα, οκ... καλη καρδια...

να εχεις ενα ομορφο βραδυ καυλιαρα υπηρεσια...  :)

υγ: οπως το χθεσινο μεχρι τις 1.30  ;)
ορεστη αμα φυγεις τωρα δεν θα σου ξαναμιλησω ποτε
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
μμμ... αντε καληνυχτα δεσποινακι και θα τα πουμε καποια στιγμη, ακομα κι αν δεν ξαναπερασουμε μαζι...

ισως εχεις δικιο σε αυτο που λες τωρα... σιγουρα ορεξη δεν εχεις και το καταλαβαινω.

ξεκουρασου 2-3 μερες και θα τα πουμε μετα, ηρεμα... κι αν καταληξουμε στα ιδια συμπερασματα, οκ... καλη καρδια...

να εχεις ενα ομορφο βραδυ καυλιαρα υπηρεσια...  :)

υγ: οπως το χθεσινο μεχρι τις 1.30  ;)



ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ................ :birdman: :birdman:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
γινατε κουραστηκη με αυτο το θεμα......μπορω να πω γιατι το εγραψα...


μπαινω το πρωι στο facebook και διαβαζω ποστ του κυριου να λεει ευχαριστω στην αντζελα και στο τελος να αναφερει οτι χαλασε το πραγμα....

μονος του το αρχισε αν δεν ειχε πει τιποτα ουτε εγω θα ελεγα....αλλα δεν ξερει να εκτιμαει καποια πραγματα ηθελε και τις 7 ωρες να ειμαι πανω στο πουτσο του ε αυτο δεν γινεται....

αυτα ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ με αυτο το θεμα.......









ΕΙΜΑΙ ΤΣΑ ΤΣΑ.................. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
7 ωρες πας νεα υορκη
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
γινατε κουραστηκη με αυτο το θεμα......μπορω να πω γιατι το εγραψα...


μπαινω το πρωι στο facebook και διαβαζω ποστ του κυριου να λεει ευχαριστω στην αντζελα και στο τελος να αναφερει οτι χαλασε το πραγμα....

μονος του το αρχισε αν δεν ειχε πει τιποτα ουτε εγω θα ελεγα....αλλα δεν ξερει να εκτιμαει καποια πραγματα ηθελε και τις 7 ωρες να ειμαι πανω στο πουτσο του ε αυτο δεν γινεται....

αυτα ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ με αυτο το θεμα.......









ΕΙΜΑΙ ΤΣΑ ΤΣΑ.................. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:


για βαλε λινκ να διαβασουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom