Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Σε ευχαριστούμε πολύ Άντζελα...η αποψινή νύχτα ήταν μια ωραία εμπειρία που θα τη θυμόμαστε πάντα (θέλω να πιστεύω) η Δέσποινα και γω, ακόμα κι αν άφησε μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος... Εσύ πάντως τα διοργάνωσες τέλεια, εμείς τα θαλασσώσαμε στο τέλος ως συνήθως! Καλημέρα.

αυτο εγραψε στο facebook.........γιατι επρεπε να το αναφερει θα μπορουσε να ερθει και να τα πουμε απο κοντα αλλα που μυαλο... :uglystupid: :uglystupid:
κοιτα, ειμαι σιγουρος οτι αποκλειεται να ξεχασεις το τελευταιο 24ωρο!!!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
δε σου εχω μιλησει ποτε ετσι. αλλη φορα να μου μιλας πιο ομορφα... αντε...

σου χω φερθει πολυ καλα για να μου μιλας ετσι...

το λινκ μου εγραφε το εξης στον τοιχο του στουντιο:

"Σε ευχαριστούμε πολύ Άντζελα...η αποψινή νύχτα ήταν μια ωραία εμπειρία που θα τη θυμόμαστε πάντα (θέλω να πιστεύω) η Δέσποινα και γω, ακόμα κι αν άφησε μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος... Εσύ πάντως τα διοργάνωσες τέλεια, εμείς τα θαλασσώσαμε στο τέλος ως συνήθως! Καλημέρα..."

τα συμπερασματα δικα σας και να τελειωσει εδω το θεμα... παω για υπνο γιατι δεν την παλευω αλλο.
της εκανες τα μουτρα κρεας..
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
δε σου εχω μιλησει ποτε ετσι. αλλη φορα να μου μιλας πιο ομορφα... αντε...

σου χω φερθει πολυ καλα για να μου μιλας ετσι...

το λινκ μου εγραφε το εξης στον τοιχο του στουντιο:

"Σε ευχαριστούμε πολύ Άντζελα...η αποψινή νύχτα ήταν μια ωραία εμπειρία που θα τη θυμόμαστε πάντα (θέλω να πιστεύω) η Δέσποινα και γω, ακόμα κι αν άφησε μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος... Εσύ πάντως τα διοργάνωσες τέλεια, εμείς τα θαλασσώσαμε στο τέλος ως συνήθως! Καλημέρα..."

τα συμπερασματα δικα σας και να τελειωσει εδω το θεμα... παω για υπνο γιατι δεν την παλευω αλλο.



αντε για υπνο γιατι το εκαψες και το λιγο μυαλο που εχεις.......... :2funny: :2funny:

 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Σε ευχαριστούμε πολύ Άντζελα...η αποψινή νύχτα ήταν μια ωραία εμπειρία που θα τη θυμόμαστε πάντα (θέλω να πιστεύω) η Δέσποινα και γω, ακόμα κι αν άφησε μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος... Εσύ πάντως τα διοργάνωσες τέλεια, εμείς τα θαλασσώσαμε στο τέλος ως συνήθως! Καλημέρα.

αυτο εγραψε στο facebook.........γιατι επρεπε να το αναφερει θα μπορουσε να ερθει και να τα πουμε απο κοντα αλλα που μυαλο... :uglystupid: :uglystupid:

επειδη ειπα δημοσια οτι τα θαλασσωμε εγινε ολη η φασαρια αυτη;  :huh:

δεν μπορω να το πιστεψω αυτο, δεν ηθελα να σε θιξω, εννοειται πως θα ελεγα οτι φταιω εγω, αλλα πως γενικα ητανε ενα ομορφο βραδυ που κατεληξε καπως ασχημα...

επρεπε να ευχαριστησω την Αντζελα δημοσια, αλλα επρεπε να πω και την αληθεια.

φυσικα και θα τα λεγαμε απο κοντα και θα τα βρισκαμε πιστευω, αλλα εσυ μου ζητησες στο τηλ να μπω στο φορουμ να απαντησω...

δε σε πιστευω! δεν μπορω να πιστεψω οτι για αυτο το εκανες...

θα τα πουμε κι απο κοντα λοιπον και οταν τα πουμε, εχεις το ελευθερο να με βρισεις οσο θες, αλλα οχι αλλο δημοσια plz.

την επεσα για υπνο, μην ενοχλειτε!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
επειδη ειπα δημοσια οτι τα θαλασσωμε εγινε ολη η φασαρια αυτη;  :huh:

δεν μπορω να το πιστεψω αυτο, δεν ηθελα να σε θιξω, εννοειται πως θα ελεγα οτι φταιω εγω, αλλα πως γενικα ητανε ενα ομορφο βραδυ που κατεληξε καπως ασχημα...

επρεπε να ευχαριστησω την Αντζελα δημοσια, αλλα επρεπε να πω και την αληθεια.

φυσικα και θα τα λεγαμε απο κοντα και θα τα βρισκαμε πιστευω, αλλα εσυ μου ζητησες στο τηλ να μπω στο φορουμ να απαντησω...

δε σε πιστευω! δεν μπορω να πιστεψω οτι για αυτο το εκανες...

θα τα πουμε κι απο κοντα λοιπον και οταν τα πουμε, εχεις το ελευθερο να με βρισεις οσο θες, αλλα οχι αλλο δημοσια plz.

την επεσα για υπνο, μην ενοχλειτε!




ΕΣΥ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ??? :2funny: :2funny: :2funny:

ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.........






ΑΧΑΡΙΣΤΕΕ................. :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Καλά ρε Ορέστη...απορώ τι μαλακίες οπως λες είπες και τα χάλασες όλα...

Τέλος πάντων...καλό είναι να κρατούμε ένα επίπεδο διακριτικότητας και εγωισμού σε ότι και αν κάνουμε στη ζωή μας.
Θυμήσου τα λόγια μου και δε θα χάσεις.

Φαντάζομαι οι υπόλοιποι τι πανηγυράκι στήσατε πάνω απο το κουφάρι του Ορέστη...
(δηλ σταμ, εκτορ λοπεζ, μπάρος κα..πρέπει να χορευαν σαν ινδιανοι απο τη λυσσαλέα χαρά τους)...

τυπε με παρεξηγεις. ουτε ειδα τι εγινε.
για πες πηγε το ζευγαρι στο ξενοδοχειο? ολα κομπλε?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Φανταστείτε σκηνικό... Να γαμάω την Δεσποινάρα και να την κάνω να χύνει ασταμάτητα και να λειώνει στην καύλα και απέναντι να είναι ο πιρφορεστης δεμένος και φιμωμένος και να τον φτύνουμε παρέα εγώ και η Δέσποινα και πριν χύσω να τραβιέμαι από όποια τρύπα της Δέσποινας γαμάω και να τον χύνω στην μάπα και να βάζω την Δέσποινα να γλύφει τα χύσια μου από πάνω του.. 


Καύλωσα γμτ....
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
επειδη ειπα δημοσια οτι τα θαλασσωμε εγινε ολη η φασαρια αυτη;  :huh:

δεν μπορω να το πιστεψω αυτο, δεν ηθελα να σε θιξω, εννοειται πως θα ελεγα οτι φταιω εγω, αλλα πως γενικα ητανε ενα ομορφο βραδυ που κατεληξε καπως ασχημα...

επρεπε να ευχαριστησω την Αντζελα δημοσια, αλλα επρεπε να πω και την αληθεια.

φυσικα και θα τα λεγαμε απο κοντα και θα τα βρισκαμε πιστευω, αλλα εσυ μου ζητησες στο τηλ να μπω στο φορουμ να απαντησω...

δε σε πιστευω! δεν μπορω να πιστεψω οτι για αυτο το εκανες...

θα τα πουμε κι απο κοντα λοιπον και οταν τα πουμε, εχεις το ελευθερο να με βρισεις οσο θες, αλλα οχι αλλο δημοσια plz.

την επεσα για υπνο, μην ενοχλειτε!
σιγα μην σ΄αφησουμε να κοιμηθεις!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom