Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
γινατε κουραστηκη με αυτο το θεμα......μπορω να πω γιατι το εγραψα...


μπαινω το πρωι στο facebook και διαβαζω ποστ του κυριου να λεει ευχαριστω στην αντζελα και στο τελος να αναφερει οτι χαλασε το πραγμα....

μονος του το αρχισε αν δεν ειχε πει τιποτα ουτε εγω θα ελεγα....αλλα δεν ξερει να εκτιμαει καποια πραγματα ηθελε και τις 7 ωρες να ειμαι πανω στο πουτσο του ε αυτο δεν γινεται....

αυτα ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ με αυτο το θεμα.......









ΕΙΜΑΙ ΤΣΑ ΤΣΑ.................. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
ε καλα και συ ας καθοσουν απο κατω του :birdman:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
γινατε κουραστηκη με αυτο το θεμα......μπορω να πω γιατι το εγραψα...


μπαινω το πρωι στο facebook και διαβαζω ποστ του κυριου να λεει ευχαριστω στην αντζελα και στο τελος να αναφερει οτι χαλασε το πραγμα....

μονος του το αρχισε αν δεν ειχε πει τιποτα ουτε εγω θα ελεγα....αλλα δεν ξερει να εκτιμαει καποια πραγματα ηθελε και τις 7 ωρες να ειμαι πανω στο πουτσο του ε αυτο δεν γινεται....

αυτα ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ με αυτο το θεμα.......









ΕΙΜΑΙ ΤΣΑ ΤΣΑ.................. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

εισαι παιδι μου πειρασμος, σεισμος ???



Υ.Γ. να σκεφτεσαι πρακτικα... θα μπορουσες να εισαι και απο κατω απο τον πουτσο του....
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


καλησπερα................ :tits2: :tits2:

ΟΚ ΟΚ! σταματηστε, ενταξει φευγω!

ειπαμε, εγω το χαλασα, κακως μου επιτεθηκε τοσο αγρια, ομως ειχε τα δικια της, τελος.

ειμαι καλα, ειμαι καλυτερα τωρα, θα σκεφτω καποια πραγματα και θα επανελθω...

δε θελω να μου της επιτιθεστε γιατι τη νοιαζομαι πολυ και δε θελω να τη στεναχωρει κανεις...

ευχαριστω ολους σας, και τους μεν και τους, καλη συνεχεια...  ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
μμμ... αντε καληνυχτα δεσποινακι και θα τα πουμε καποια στιγμη, ακομα κι αν δεν ξαναπερασουμε μαζι...

ισως εχεις δικιο σε αυτο που λες τωρα... σιγουρα ορεξη δεν εχεις και το καταλαβαινω.

ξεκουρασου 2-3 μερες και θα τα πουμε μετα, ηρεμα... κι αν καταληξουμε στα ιδια συμπερασματα, οκ... καλη καρδια...

να εχεις ενα ομορφο βραδυ καυλιαρα υπηρεσια...  :)

υγ: οπως το χθεσινο μεχρι τις 1.30  ;)


Εσυ δεν θα μαθεις ποτε σου μου φαινεται!! Το καλυτερο ειναι να σε κανουν μπανιο στο 104 για να ησυχασουν αυτες και εμεις!!  ;)
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ΟΚ ΟΚ! σταματηστε, ενταξει φευγω!

ειπαμε, εγω το χαλασα, κακως μου επιτεθηκε τοσο αγρια, ομως ειχε τα δικια της, τελος.

ειμαι καλα, ειμαι καλυτερα τωρα, θα σκεφτω καποια πραγματα και θα επανελθω...

δε θελω να μου της επιτιθεστε γιατι τη νοιαζομαι πολυ και δε θελω να τη στεναχωρει κανεις...

ευχαριστω ολους σας, και τους μεν και τους, καλη συνεχεια...  ;)
ορεστη ελπιζω να μενεις σε χαμηλο οροφο και να μην εχεις κλειδι της ταρατσας
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
γινατε κουραστηκη με αυτο το θεμα......μπορω να πω γιατι το εγραψα...


μπαινω το πρωι στο facebook και διαβαζω ποστ του κυριου να λεει ευχαριστω στην αντζελα και στο τελος να αναφερει οτι χαλασε το πραγμα....

μονος του το αρχισε αν δεν ειχε πει τιποτα ουτε εγω θα ελεγα....αλλα δεν ξερει να εκτιμαει καποια πραγματα ηθελε και τις 7 ωρες να ειμαι πανω στο πουτσο του ε αυτο δεν γινεται....

αυτα ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ με αυτο το θεμα.......









ΕΙΜΑΙ ΤΣΑ ΤΣΑ.................. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

παρεξήγηση στην παρεξήγηση, οκ... και γω δε θα ελεγα τιποτα αν δε μιλαγες στο φορουμ, καλα... ωραια εξηγηση...

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ................ :birdman: :birdman:
:2funny: :2funny:

συνήθως κάνετε αμάν , να σας ερωτευτούν οι πιρφορέστηδες για να τους κάνετε πελάτες
αλλά το να φτάσει κάποια "εργαζόμενη" να απηυδύσει τόσο με κάποιον πιρφορέστη , είναι πραγματικά διασκεδαστικό , πρώτη φορά το συναντάω ...

μιλάμε για φαινόμενο :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
απο το διαλογο στο wall σου με τον ορεστη



Σε ευχαριστούμε πολύ Άντζελα...η αποψινή νύχτα ήταν μια ωραία εμπειρία που θα τη θυμόμαστε πάντα (θέλω να πιστεύω) η Δέσποινα και γω, ακόμα κι αν άφησε μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος... Εσύ πάντως τα διοργάνωσες τέλεια, εμείς τα θαλασσώσαμε στο τέλος ως συνήθως! Καλημέρα.

αυτο εγραψε στο facebook.........γιατι επρεπε να το αναφερει θα μπορουσε να ερθει και να τα πουμε απο κοντα αλλα που μυαλο... :uglystupid: :uglystupid:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
παρεξήγηση στην παρεξήγηση, οκ... και γω δε θα ελεγα τιποτα αν δε μιλαγες στο φορουμ, καλα... ωραια εξηγηση...
ρε αρχοντα , σταματα ρε... για σενα το λεω...
αστο να παει στο διαολο... λες και εισαι σε παραθυρο στο στεφανο χιο κανεις...
αστο..... ολα καλα...
ηρθε το καλοκαιρι.......
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Σε ευχαριστούμε πολύ Άντζελα...η αποψινή νύχτα ήταν μια ωραία εμπειρία που θα τη θυμόμαστε πάντα (θέλω να πιστεύω) η Δέσποινα και γω, ακόμα κι αν άφησε μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος... Εσύ πάντως τα διοργάνωσες τέλεια, εμείς τα θαλασσώσαμε στο τέλος ως συνήθως! Καλημέρα.

αυτο εγραψε στο facebook.........γιατι επρεπε να το αναφερει θα μπορουσε να ερθει και να τα πουμε απο κοντα αλλα που μυαλο... :uglystupid: :uglystupid:
κι εσυ ρε σκοτεινο αντικειμενο του παθους... αστο !!!

ηρθε το καλοκαιρι λεμεεεε!!!!
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Καλά ρε Ορέστη...απορώ τι μαλακίες οπως λες είπες και τα χάλασες όλα...

Τέλος πάντων...καλό είναι να κρατούμε ένα επίπεδο διακριτικότητας και εγωισμού σε ότι και αν κάνουμε στη ζωή μας.
Θυμήσου τα λόγια μου και δε θα χάσεις.

Φαντάζομαι οι υπόλοιποι τι πανηγυράκι στήσατε πάνω απο το κουφάρι του Ορέστη...
:thumbsup:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ................ :birdman: :birdman:

δε σου εχω μιλησει ποτε ετσι. αλλη φορα να μου μιλας πιο ομορφα... αντε...

σου χω φερθει πολυ καλα για να μου μιλας ετσι...

το λινκ μου εγραφε το εξης στον τοιχο του στουντιο:

"Σε ευχαριστούμε πολύ Άντζελα...η αποψινή νύχτα ήταν μια ωραία εμπειρία που θα τη θυμόμαστε πάντα (θέλω να πιστεύω) η Δέσποινα και γω, ακόμα κι αν άφησε μια γλυκόπικρη γεύση στο τέλος... Εσύ πάντως τα διοργάνωσες τέλεια, εμείς τα θαλασσώσαμε στο τέλος ως συνήθως! Καλημέρα..."

τα συμπερασματα δικα σας και να τελειωσει εδω το θεμα... παω για υπνο γιατι δεν την παλευω αλλο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom