Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Καλησπέρα σε όλους! :)

Τι έγινε ρε παιδιά? :think:
Επειδή τώρα ήρθα σπίτι...και δεν έχω καιρο να διαβάσω 30 σελίδες ποστ πίσω... πως πήγε η βραδια με το νικητήριο ζεύγος? Πως περάσανε?

Ρε Ταφ κάνε μια περίληψη να δω τι έχασα.. :grin:

(α! πιξι...σορρυ μαν...τώρα ήρθα σπίτι...έλιωσα όλη μέρα...) :S



να αναμένετε κύριε, την έκδοση των ερωτικών περιπετειών του Ορέστη (που ποια πρωταγωνιστεί;) για να ενημερωθείτε!
γεια, πως είσαι;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Άσε φίλε σαρουμαν το κονσεπτ ήταν σφοδρά σαδομαζοχιστικό. Από τις 11 το πρωί το παρακολουθώ και πονάω παντού!
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Καλησπέρα σε όλους! :)

Τι έγινε ρε παιδιά? :think:
Επειδή τώρα ήρθα σπίτι...και δεν έχω καιρο να διαβάσω 30 σελίδες ποστ πίσω... πως πήγε η βραδια με το νικητήριο ζεύγος? Πως περάσανε?

Ρε Ταφ κάνε μια περίληψη να δω τι έχασα.. :grin:

(α! πιξι...σορρυ μαν...τώρα ήρθα σπίτι...έλιωσα όλη μέρα...) :S

Δεν χρειάζεται να διαβασεις 30 σελιδες. Τις πρωτες 2 δες...απο κει και περα ο ορεστης μιλαει μονος του και λεει τα ιδια και τα ιδια...ελπιζω να σε καλυψα κάπως :grin:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους! :)

Τι έγινε ρε παιδιά? :think:
Επειδή τώρα ήρθα σπίτι...και δεν έχω καιρο να διαβάσω 30 σελίδες ποστ πίσω... πως πήγε η βραδια με το νικητήριο ζεύγος? Πως περάσανε?

Ρε Ταφ κάνε μια περίληψη να δω τι έχασα.. :grin:

(α! πιξι...σορρυ μαν...τώρα ήρθα σπίτι...έλιωσα όλη μέρα...) :S

ουφ, δεν μπορει να παει κανεις για υπνο, μα καλα που ησουνα ολη μερα;

λοιπον! θα στα πω εγω σε 10 γραμμουλες να τελειωνουμε:

στις 9 πηγαμε για δειπνο, φαγαμε του σκασμου, ηταν τελεια.

στις 22.30 ανεβηκαμε στο δωματιο, πεσαμε στο υπερδιπλο κρεβατι και χωθηκαμε στα σεντονια. χαζευαμε το δωματιο, τραβαγαμε φωτογραφιες, εγω κυριως τη Δεσποινα με κατι σεξυ εσωρουχα σε απιστευτες ποζες! καποια στιγμη η δεσποινα εγραψε και ημερολογιο οτι περναγαμε υπεροχα... υστερα πηγαμε και καναμε μπανιο και βαλαμε τα μπουρνουζια. ξαπλωσαμε να δουμε tv.

κατα τις 23 και κατι και αφου βλεπαμε law and order ξεκινησαμε τα παιχνιδια με ενα α γυρο αρκετα χαμηλων τονων, κλασσικο γυρο στουντιου σε πρωινη βαρδια αγουροξυπνημενοι, σε ενα στρωμα που χωνομασταν μεσα και κατω απο εντονο φωτισμο για πρωτη φορα. πολλα σημαδακια ειχε η δεσποινα και δεν της φαινοντουσαν στο μισοσκοταδο του στουντιο...

υστερα παλι μπανιο, κουβεντουλα, tv, εξερευνηση απο τη δεσποινα του χωρου και δευτερος γυρος σεξ, αρκετα πιο εντονος αυτη τη φορα.

ε μετα απο αυτο βαρεθηκαμε, η ωρα ειχε παει 1.40 περιπου, βλεπαμε στην tv το Θεμο (που εμενα δε μου πολυαρεσει), αρχισα εγω να λεω μαλακιες, τσατιστηκε η δεσποινα και σηκωθηκε κι εφυγε στις 2.

το επομενο πρωινο, σημερα, με κατηγορει οτι της χαλασα τη νυχτα... αλλα δε βαριεσαι... εγω ξερω οτι περασαμε καλα και αφηστε την να λεει...  ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
για τη Μαρίνα που λες, ίσα ίσα μια χαρά θα τα πηγαίναμε, χαλαρά... φιλικά... άσε που όλο το βράδυ θα ξεσκιζόμασταν (μετά το φαγητό) και δε θα ανταλλάσαμε κουβέντα!

καμιά σχέση η όλη εμπειρία!  :sunglasses:

εγώ πάντως αν κέρδιζα θα έπαιρνα την Μαρινάδα και μετα την μάσα (σε ταβέρνα με σπέσιαλ κοντοσούβλι, προβατίνα και σπλινάντερο) θα την πήγαινα βόλτα σε Εξάρχεια και σε κουλτουρομάγαζα για να την πούμε στον κόσμο. Το βράδυ θα πηγαίναμε στο ξενοδοχείο να βγάλουμε τα μάτια μας και να κάνουμε φάρσες σε ζευγάρια σε άλλα δωμάτια.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
να αναμένετε κύριε, την έκδοση των ερωτικών περιπετειών του Ορέστη (που ποια πρωταγωνιστεί;) για να ενημερωθείτε!
γεια, πως είσαι;

Μια χαρα φίλε osie... Δεν έχω ιδέα τι έγινε...?
(τι έγινε ρε παιδιά? ..που έλεγε και ο Παπαδόπουλος?

προορισμος αν επιτρεπεται?

Βόρειες χώρες...εκει που το πεος γίνεται σαν δρακουλινι απο το κρύο.... :grin:

Άσε φίλε σαρουμαν το κονσεπτ ήταν σφοδρά σαδομαζοχιστικό. Από τις 11 το πρωί το παρακολουθώ και πονάω παντού!

ειδικότης μου δηλ.... :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Μια χαρα φίλε osie... Δεν έχω ιδέα τι έγινε...?
(τι έγινε ρε παιδιά? ..που έλεγε και ο Παπαδόπουλος?

Βόρειες χώρες...εκει που το πεος γίνεται σαν δρακουλινι απο το κρύο.... :grin:

ειδικότης μου δηλ.... :grin: :grin: :grin:


ντοιτσλαντ?η πιο βορεια?
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εγώ πάντως αν κέρδιζα θα έπαιρνα την Μαρινάδα και μετα την μάσα (σε ταβέρνα με σπέσιαλ κοντοσούβλι, προβατίνα και σπλινάντερο) θα την πήγαινα βόλτα σε Εξάρχεια και σε κουλτουρομάγαζα για να την πούμε στον κόσμο. Το βράδυ θα πηγαίναμε στο ξενοδοχείο να βγάλουμε τα μάτια μας και να κάνουμε φάρσες σε ζευγάρια σε άλλα δωμάτια.



το μόνο που θα αφαιρούσα θα ήταν η προβατίνα, ίσως να έβαζα γουρουνοπούλα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλησπέρα σε όλους! :)

Τι έγινε ρε παιδιά? :think:
Επειδή τώρα ήρθα σπίτι...και δεν έχω καιρο να διαβάσω 30 σελίδες ποστ πίσω... πως πήγε η βραδια με το νικητήριο ζεύγος? Πως περάσανε?

Ρε Ταφ κάνε μια περίληψη να δω τι έχασα.. :grin:

(α! πιξι...σορρυ μαν...τώρα ήρθα σπίτι...έλιωσα όλη μέρα...) :S

θυμάσαι την παλιά διαφημιση του Scrabble με το ζευγαράκι που κάθεται στο μπάρ και έχουν ένα ποτήρι χυμο; Το αγόρι βάζει δύο καλαμάκια για να πιούν μαζί και πάνω του γράφεται η λέξη "ρομαντικός" και παίρνει ανάλογους πόντους, ενώ πάνω απο την κοπέλα που δυσανασχετεί γράφεται η λέξη "τσιφούτης" και παίρνει λίγο περισσότερους πόντους. Κάτι ανάλογο έγινε τώρα.
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
θυμάσαι την παλιά διαφημιση του Scrabble με το ζευγαράκι που κάθεται στο μπάρ και έχουν ένα ποτήρι χυμο; Το αγόρι βάζει δύο καλαμάκια για να πιούν μαζί και πάνω του γράφεται η λέξη "ρομαντικός" και παίρνει ανάλογους πόντους, ενώ πάνω απο την κοπέλα που δυσανασχετεί γράφεται η λέξη "τσιφούτης" και παίρνει λίγο περισσότερους πόντους. Κάτι ανάλογο έγινε τώρα.

ΣΩΣΤΟΣ!  :2funny: :2funny: :2funny:

sarouman η περιληψη μου σε καλυψε; μπορω να παω για υπνο;  :rolleyes:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ΣΩΣΤΟΣ!  :2funny: :2funny: :2funny:

sarouman η περιληψη μου σε καλυψε; μπορω να παω για υπνο;

Απ το απόγευμα που όλο φεύγεις ακόμα εδώ είσαι? Λοιπόν, όντως το Ορέστης είναι συνώνυμο του πιρφόρος... Α ρε Δέσποινα, ξεφτίλισες το παιδί και αυτός εκεί...
Αλλά είπαμε, το ΡΔ είναι για κίνκυ καταστάσεις.... !!!  :2funny: :2funny:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλά ρε Ορέστη...απορώ τι μαλακίες οπως λες είπες και τα χάλασες όλα...

Τέλος πάντων...καλό είναι να κρατούμε ένα επίπεδο διακριτικότητας και εγωισμού σε ότι και αν κάνουμε στη ζωή μας.
Θυμήσου τα λόγια μου και δε θα χάσεις.

Φαντάζομαι οι υπόλοιποι τι πανηγυράκι στήσατε πάνω απο το κουφάρι του Ορέστη...
(δηλ σταμ, εκτορ λοπεζ, μπάρος κα..πρέπει να χορευαν σαν ινδιανοι απο τη λυσσαλέα χαρά τους)...

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Καλά ρε Ορέστη...απορώ τι μαλακίες οπως λες είπες και τα χάλασες όλα...

Τέλος πάντων...καλό είναι να κρατούμε ένα επίπεδο διακριτικότητας και εγωισμού σε ότι και αν κάνουμε στη ζωή μας.
Θυμήσου τα λόγια μου και δε θα χάσεις.

Φαντάζομαι οι υπόλοιποι τι πανηγυράκι στήσατε πάνω απο το κουφάρι του Ορέστη...
(δηλ σταμ, εκτορ λοπεζ, μπάρος κα..πρέπει να χορευαν σαν ινδιανοι απο τη λυσσαλέα χαρά τους)...
εισαι λαθος μαν 3 ποστ εχω ολα κι ολα και στο φιναλε τι κερδος εχω απο καποιον που δεν εχω ανταλλαξει ουτε ενα ποστ :birdman:
να ηταν ο ταρτουφης ναι ρε μαν μεχρι και σκασιαρχειο απο τη δουλεια μου θα εκανα για χαρη του :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom