Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σε καταλαβαίνω αλλα τι να κανεις?????ο Cheyenne τι κάνει είναι καλα????

Να του δώσεις πολλααααααα.......... :-* :-*
Θα του τα δώσεις εσύ το σάββατο απο κοντά.........

Καλή συνέχεια κουκλίτσα μικρή και ζουζουνιάρα.....πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Θα του τα δώσεις εσύ το σάββατο απο κοντά.........

Καλή συνέχεια κουκλίτσα μικρή και ζουζουνιάρα.....πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
:* :* :* :* :* :* :* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :* :* :* :* :*

Οκ αντε φιλακια πολλά  ευχαριστω και σε σένα καλη συνέχεια.........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
λοιπον μαγαζια οπως το 104 με την αντζελα και τα κοριτσια της ειναι αυτα που πρεπει να οργανωθουν μεταξι τους και να φτιαξουν μια νεα πιατσα ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ετσι ωστε να υπαρχει και η ασφαλεια της αποστασης που για ΤΗΝ ΜΟΛΥΝΣΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΔΕΙΠΟΤΕ ΙΟ ενα μετρο για τα κοριτσια καταρχην αλλα και για τους πελατες.ο ιος ειναι σε εξαρση στο κεντρο της πολης και μαλιστα σε πολυ μεγαλο ποσοστο μεταξι των τοξικομανων.Μην μπερδευετε τα κοριτσια που κανουν αυτο το επαγγελμα με συνεπεια και σεβασμο απεναντι στον εαυτο τους με τις τελειωμενες που μας παρουσιαζουν ως ιεροδουλες.Ο πανικος δεν ειναι καλος συμβουλος.Εχω κανει το τεστ 2 φορες και εχω περασει και μια φορα αφροδισιο.Το να κολλησει καποιος aids δεν ειναι ευκολο αλλα δεν ειναι και εντελως απιθανο.ΕΣΠΕΙΡΑΝ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.εσεις στο 104 ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.
Σωστό.Είναι γνωστό εξάλλου ότι ένα καλό μπανάκι πριν το σεξ εξαφανίζει όλα τα ΣΜΝ. :headbang:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σωστό.Είναι γνωστό εξάλλου ότι ένα καλό μπανάκι πριν το σεξ εξαφανίζει όλα τα ΣΜΝ. :headbang:
Εδω ειμαι "υποχρεωμενος" να συμφωνησω 100% μαζι σου......

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Τι αλλο θα ακουσουμε...........
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
ρε το λαμογιο την κελλυ... ασκει το επαγγελμα χωρις αδεια  :2funny: :2funny:
Πάντως κακή στιγμή διάλεξε η Κέλλυ για άδεια και η Ελβίρα να φύγει τελείως...Γιατί η Κέλλυ ήταν λαλίστατη και δεν έλεγε καθόλου για άδεια στο chat που έκανε κλπ.Και απ'ότι λέτε δεν ξέρετε καν πότε θα επιστρέψει...Ξέρω, θα με πείτε κακό αλλά δεν είναι επόμενο μετά κάποιος να σκεφτεί διάφορα? ΔΕΝ λέω ότι κάτι τρέχει, γιατί απλά ΔΕΝ ξέρω.Απλά κακή σύμπτωση ίσως.Αντε, βρίστε με...
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Πάντως κακή στιγμή διάλεξε η Κέλλυ για άδεια και η Ελβίρα να φύγει τελείως...Γιατί η Κέλλυ ήταν λαλίστατη και δεν έλεγε καθόλου για άδεια στο chat που έκανε κλπ.Και απ'ότι λέτε δεν ξέρετε καν πότε θα επιστρέψει...Ξέρω, θα με πείτε κακό αλλά δεν είναι επόμενο μετά κάποιος να σκεφτεί διάφορα? ΔΕΝ λέω ότι κάτι τρέχει, γιατί απλά ΔΕΝ ξέρω.Απλά κακή σύμπτωση ίσως.Αντε, βρίστε με...


Κακό είναι που πήρε άδεια?????και εγω πήρα τι παει να πει αυτο?????Ότι δεν έχω χαρτια????

Ήταν ευκαιρία διότι με όλα αυτα που γίνονται έχει πέσει η δουλειά για αυτο και ήταν απο 2 κοπέλες στις βάρδιες....ευκαιρία και για λίγο ψυχολογική ηρεμία......

Εσυ τελικά είσαι καχύποπτος για όλα γιατι?????

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Πάντως κακή στιγμή διάλεξε η Κέλλυ για άδεια και η Ελβίρα να φύγει τελείως...Γιατί η Κέλλυ ήταν λαλίστατη και δεν έλεγε καθόλου για άδεια στο chat που έκανε κλπ.Και απ'ότι λέτε δεν ξέρετε καν πότε θα επιστρέψει...Ξέρω, θα με πείτε κακό αλλά δεν είναι επόμενο μετά κάποιος να σκεφτεί διάφορα? ΔΕΝ λέω ότι κάτι τρέχει, γιατί απλά ΔΕΝ ξέρω.Απλά κακή σύμπτωση ίσως.Αντε, βρίστε με...
εγω δεν εχω ιδεα ρε φιλε γιατι η ελβιρα σταματησε
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σωστό.Είναι γνωστό εξάλλου ότι ένα καλό μπανάκι πριν το σεξ εξαφανίζει όλα τα ΣΜΝ. :headbang:
images
.....


Για μετά το μπάνιο........ ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom