Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
images
.....


Για μετά το μπάνιο........ ;) ;) ;) ;)



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Κακό είναι που πήρε άδεια?????και εγω πήρα τι παει να πει αυτο?????Ότι δεν έχω χαρτια????

Ήταν ευκαιρία διότι με όλα αυτα που γίνονται έχει πέσει η δουλειά για αυτο και ήταν απο 2 κοπέλες στις βάρδιες....ευκαιρία και για λίγο ψυχολογική ηρεμία......

Εσυ τελικά είσαι καχύποπτος για όλα γιατι?????
Κοίτα, δεν είναι λογικό αγαπητή Δέσποινα να είναι κάποιος καχύποπτος με τόσα που ακούγονται? Κι η κοπέλα που πιάσανε με aids δούλευε και σε στούντιο, αλλά και σαν βίζιτα όπως μερικοί λένε. Για το στούντιο είναι σίγουρο. Εξάλλου πάρα πολλοί συναγωνιστές έγραψαν το ίδιο πράγμα: "Να δούμε ποιες θα εξαφανιστούν από την πιάτσα για λίγο καιρό..." Δεν είμαι μόνο εγώ ο καχύποπτος.Και πάλι λέω ότι ΔΕΝ ξέρω γι'αυτό δεν μπορώ να είμαι σίγουρος. Αν πάλι είμαι λάθος, τότε ζητώ συγνώμη και μπράβο στην εργοδότρια που δίνει άδειες χωρίς να βάζει ημερομηνία επιστροφής.Και "φιλική" συμβουλή: Επειδή είστε απ'ότι βλέπω και ακούω υπόδειγμα στούντιο σε καθαριότητα, εξυπηρέτηση, εκπροσώπηση,επικοινωνία, να είστε και οι πρώτοι που θα απαγορεύσετε οποιαδήποτε επαφή χωρίς προφύλαξη. Μιλάω φυσικά για τα "προκαταρκτικά".Και μην μου πεις ότι φταίνε οι πελάτες που τα ζητάνε.Δεν θα παίξουμε το αν η κότα έκανε το αβγό ή το αβγό την κότα. Εσείς πρέπει να κάνετε κουμάντο.Αν ο πελάτης σου πει δηλαδή να κάνετε κτηνοβασία με 1000 Ευρώ, θα το κάνετε? Ε δε νομίζω. Αυτά.Καλοπροαίρετα όσο κι αν δεν φαίνεται ίσως.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Κοίτα, δεν είναι λογικό αγαπητή Δέσποινα να είναι κάποιος καχύποπτος με τόσα που ακούγονται? Κι η κοπέλα που πιάσανε με aids δούλευε και σε στούντιο, αλλά και σαν βίζιτα όπως μερικοί λένε. Για το στούντιο είναι σίγουρο. Εξάλλου πάρα πολλοί συναγωνιστές έγραψαν το ίδιο πράγμα: "Να δούμε ποιες θα εξαφανιστούν από την πιάτσα για λίγο καιρό..." Δεν είμαι μόνο εγώ ο καχύποπτος.Και πάλι λέω ότι ΔΕΝ ξέρω γι'αυτό δεν μπορώ να είμαι σίγουρος. Αν πάλι είμαι λάθος, τότε ζητώ συγνώμη και μπράβο στην εργοδότρια που δίνει άδειες χωρίς να βάζει ημερομηνία επιστροφής.
δικε μου ,  μιλησα με την Κελλυ και μου πε να πα να γαμηθεις , αρα ειναι μια χαρα :cheesy:
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως κακή στιγμή διάλεξε η Κέλλυ για άδεια και η Ελβίρα να φύγει τελείως...Γιατί η Κέλλυ ήταν λαλίστατη και δεν έλεγε καθόλου για άδεια στο chat που έκανε κλπ.Και απ'ότι λέτε δεν ξέρετε καν πότε θα επιστρέψει...Ξέρω, θα με πείτε κακό αλλά δεν είναι επόμενο μετά κάποιος να σκεφτεί διάφορα? ΔΕΝ λέω ότι κάτι τρέχει, γιατί απλά ΔΕΝ ξέρω.Απλά κακή σύμπτωση ίσως.Αντε, βρίστε με...
Ποιά θα ήταν για σένα η καλή στιγμή,να πάρει άδεια η Κέλλυ και να φύγει τελείως η Ελβίρα???
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Κοίτα, δεν είναι λογικό αγαπητή Δέσποινα να είναι κάποιος καχύποπτος με τόσα που ακούγονται? Κι η κοπέλα που πιάσανε με aids δούλευε και σε στούντιο, αλλά και σαν βίζιτα όπως μερικοί λένε. Για το στούντιο είναι σίγουρο. Εξάλλου πάρα πολλοί συναγωνιστές έγραψαν το ίδιο πράγμα: "Να δούμε ποιες θα εξαφανιστούν από την πιάτσα για λίγο καιρό..." Δεν είμαι μόνο εγώ ο καχύποπτος.Και πάλι λέω ότι ΔΕΝ ξέρω γι'αυτό δεν μπορώ να είμαι σίγουρος. Αν πάλι είμαι λάθος, τότε ζητώ συγνώμη και μπράβο στην εργοδότρια που δίνει άδειες χωρίς να βάζει ημερομηνία επιστροφής.

Ναι είναι λογικό αλλα απο την στιγμή που δεν ξέρεις τι γίνεται πως μπορείς να μπαινεις και  να σχολιαζεις?????

Και το ποτε θα πάρουμε εμείς άδεια δεν θα το κρίνεις εσυ ΔΕΝ είσαι το αφεντικο μας.........
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ναι είναι λογικό αλλα απο την στιγμή που δεν ξέρεις τι γίνεται πως μπορείς να μπαινεις και  να σχολιαζεις?????

Και το ποτε θα πάρουμε εμείς άδεια δεν θα το κρίνεις εσυ ΔΕΝ είσαι το αφεντικο μας.........
Καλά, μην μου ταράζεσαι γιατί θα σου φύγει η καύλα...Αυτό ακριβώς λέω.Επειδή ΔΕΝ ξέρω τι γίνεται στους χώρους σας, γι'αυτό είμαι καχύποπτος. Αν ήξερα θα έλεγα κάτι με σιγουριά. Γι'αυτό και ρώτησα και δεν το 'παιξα κατήγορος. Και συγνώμη που ανησυχώ και για την υγεία μου έτσι? Και μη μου πεις ότι την εβδομάδα αυτή δεν έγιναν άνω κάτω οι βαρδυες πολλών studios αφού έσκασε η ιστορία? Σήμερα μάλιστα ήταν να'χει και βάρδυα η "δεσποινίδα" (Νατάσσα) αλλά κάτι της έτυχε...Όχι στο δικό σας στούντιο φυσικά.Αλλού.
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αν ο πελάτης σου πει δηλαδή να κάνετε κτηνοβασία με 1000 Ευρώ, θα το κάνετε? Ε δε νομίζω. Αυτά.Καλοπροαίρετα όσο κι αν δεν φαίνεται ίσως.
Εξαρτάται τι ζώο θέλει να είναι ο πελάτης.............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ποιά θα ήταν για σένα η καλή στιγμή,να πάρει άδεια η Κέλλυ και να φύγει τελείως η Ελβίρα???
Βασικά όχι 1 μέρα μετά αφού έσκασε η ιστορία με την κοπέλα και τους ελέγχους.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Τελοσπάντων.Επειδή το πιθανότερο είναι να είναι σύμπτωση εγώ ζητώ συγγνώμη αν σας έθιξα. Αλλά μην τα παίρνετε δεσποινίς Δέσποινα τόσο πολύ με όποιον δεν μπαίνει για να γράψει πόσο καυλιάρα είστε ή πότε θα σας επισκεφτεί, ή φιλάκια και καρδούλες.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλά, μην μου ταράζεσαι γιατί θα σου φύγει η καύλα...Αυτό ακριβώς λέω.Επειδή ΔΕΝ ξέρω τι γίνεται στους χώρους σας, γι'αυτό είμαι καχύποπτος. Αν ήξερα θα έλεγα κάτι με σιγουριά. Γι'αυτό και ρώτησα και δεν το 'παιξα κατήγορος. Και συγνώμη που ανησυχώ και για την υγεία μου έτσι? Και μη μου πεις ότι την εβδομάδα αυτή δεν έγιναν άνω κάτω οι βαρδυες πολλών studios αφού έσκασε η ιστορία? Σήμερα μάλιστα ήταν να'χει και βάρδυα η "δεσποινίδα" (Νατάσσα) αλλά κάτι της έτυχε...Όχι στο δικό σας στούντιο φυσικά.Αλλού.

Άκου να σου πω γιατι μας τα έχεις πριξει σε μένα μην μιλάς ειρωνικά γιατι δεν με γνωρίζεις οκ???
Δεν σου μιλάω με ειρωνία οπότε και εσυ μιλά όμορφα......

Εντάξει?????
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
μαλλον δεν εχεις περασει απο κολομαγαζα και σου ευχομε να μην περασεις ποτε.
μια χαρα σε χωνουν αν θελουν,και στα ακαποτα και στην πρεζα,και τα ξυλικια σου θα τρως και ολα θα στα κανουν.
οι κοπελες που επιασαν και αυτες καποτε ηταν νορμαλ,αλλα το τι εχουν τραβηξει μονο αυτες και η ψυχη τους το ξερει.
δεν τις δικαιολογω σε καμια περιπτωση ομως να ξερεις.

Καλά εντάξει μάλλον υπάρχουν αντροπή που ζούνε παραμυθια ...
Ο μονος τρόπους που μας προστατεύει ο κράτος Και η αστυνομία είναι αυτός διότι είναι το πιο εύκολο πράμα να βάλει κοπέλα από αυτή την δούλα άντρας για αρκετά χρονια μέσα και να έχει μια καλή προστασία ...
Μην τρελαθούμε Και όλας .... Η πρώτη ήταν πουτάνα στην ψυχή Για να ξέρει που είναι άρρωστη Και να κάνει αυτή τι δούλα ..έτσι? Οι άλλες ήταν πρεζόνια πολύ πριν να γίνουν πουτάνες το πρώτο μάλλον τους αναγκάστηκε να κάνουν το δεύτερο αν Και εγώ δεν θέλω να πιστέψω που στην πραγματικότητα έχουν κάνει πρακτική σαν ιερόδουλες.. Δεν μπορώ να καταλάβω ούτε να βρω λογική ποιος και ποσ θα πήγαινε με μια τέτοια κοπέλα! Μια πιάσαν σε μαγαζί και αυτή άρρωστη από πριν να μπει σε αυτή την δούλα το μονο κακό είναι που έπρεπε να αρρωστήσει άνθρωπος  και να τις κάνει μήνυση Για να Γίνει αυτό ... Από εκεί Και πέρα αν δεν ήταν οι εκλογές τώρα δεν θα το είχαμε μάθει καν ... Βγήκαν στους δρόμους και πιάσαν δέκα πρεζόνια που αυτό σε οποια Και πρωτεύουσα στην Ευρώπη να το κάνουν θα πιάσουν να μην πω Και περισσότερα ... Κακός όμως Για Ελλάδα που παντού Δείχνουν φοτογραφιες με τα κορίτσια Και λένε ιερόδουλες ... Έτσι είναι οι ιερόδουλες στην Ελλάδα...? Οι έλληνες Για τέτοιες γυναίκες πληρώνουν ;;

                                 
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Άκου να σου πω γιατι μας τα έχεις πριξει σε μένα μην μιλάς ειρωνικά γιατι δεν με γνωρίζεις οκ???
Δεν σου μιλάω με ειρωνία οπότε και εσυ μιλά όμορφα......

Εντάξει?????
Δεν σου μίλησα άσχημα.Ποτέ δεν έχω μιλήσει άσχημα σε κανέναν εδώ μέσα.Να διαφωνήσω ναι, αλλά όχι να μιλήσω άσχημα.Καλή συνέχεια και συγγνώμη για την ενόχληση.
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά όχι 1 μέρα μετά αφού έσκασε η ιστορία με την κοπέλα και τους ελέγχους.
Ανακαλούνται όλες οι άδειες των ιερόδουλων.......όλες πίσω στα κρεβάτια σας με όρθανοιχτα τα πόδια.....


Ο φίλος KD θέλει να σας εξετάσει,γιατί θεωρείστε όλες ύποπτες....ειδικά όσες πήρατε άδεια 1 ημέρα μετά την ιστορία με την κοπέλα κ τους ελέγχους.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Δεν σου μίλησα άσχημα.Ποτέ δεν έχω μιλήσει άσχημα σε κανέναν εδώ μέσα.Να διαφωνήσω ναι, αλλά όχι να μιλήσω άσχημα.Καλή συνέχεια και συγγνώμη για την ενόχληση.
:jerking:

Πάντα τα ίδια και τα ίδια με εσένα μπαινεις πετάς τις μαλακιες και μετα συγνωμη και καληνύχτα......

Και όσο για το ότι δεν με λες καυλα  και ότι δεν μου στέλνεις καρδουλες  σκοτιστικα.......

Δεν έχω συζητει απο κανέναν να μου κάνει κομπλιμεντα ξέρω πια είμαι και τη άξιζω δεν περιμένω να μου πει κανεις τίποτα........
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Ανακαλούνται όλες οι άδειες των ιερόδουλων.......όλες πίσω στα κρεβάτια σας με όρθανοιχτα τα πόδια.....


Ο φίλος KD θέλει να σας εξετάσει,γιατί θεωρείστε όλες ύποπτες....ειδικά όσες πήρατε άδεια 1 ημέρα μετά την ιστορία με την κοπέλα κ τους ελέγχους.

Zidane αυτός ο ο ο δεν ξέρω πως να τον πω γιατι άνθρωπος δεν είναι.......ούτε κάν μας γνωρίζει και κάθεται και λέει τις μπούρδες του.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom