Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλά εντάξει μάλλον υπάρχουν αντροπή που ζούνε παραμυθια ...
Ο μονος τρόπους που μας προστατεύει ο κράτος Και η αστυνομία είναι αυτός διότι είναι το πιο εύκολο πράμα να βάλει κοπέλα από αυτή την δούλα άντρας για αρκετά χρονια μέσα και να έχει μια καλή προστασία ...
Μην τρελαθούμε Και όλας .... Η πρώτη ήταν πουτάνα στην ψυχή Για να ξέρει που είναι άρρωστη Και να κάνει αυτή τι δούλα ..έτσι? Οι άλλες ήταν πρεζόνια πολύ πριν να γίνουν πουτάνες το πρώτο μάλλον τους αναγκάστηκε να κάνουν το δεύτερο αν Και εγώ δεν θέλω να πιστέψω που στην πραγματικότητα έχουν κάνει πρακτική σαν ιερόδουλες.. Δεν μπορώ να καταλάβω ούτε να βρω λογική ποιος και ποσ θα πήγαινε με μια τέτοια κοπέλα! Μια πιάσαν σε μαγαζί και αυτή άρρωστη από πριν να μπει σε αυτή την δούλα το μονο κακό είναι που έπρεπε να αρρωστήσει άνθρωπος  και να τις κάνει μήνυση Για να Γίνει αυτό ... Από εκεί Και πέρα αν δεν ήταν οι εκλογές τώρα δεν θα το είχαμε μάθει καν ... Βγήκαν στους δρόμους και πιάσαν δέκα πρεζόνια που αυτό σε οποια Και πρωτεύουσα στην Ευρώπη να το κάνουν θα πιάσουν να μην πω Και περισσότερα ... Κακός όμως Για Ελλάδα που παντού Δείχνουν φοτογραφιες με τα κορίτσια Και λένε ιερόδουλες ... Έτσι είναι οι ιερόδουλες στην Ελλάδα...? Οι έλληνες Για τέτοιες γυναίκες πληρώνουν ;;

                                 
Εσύ πήρες άδεια.....????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Zidane αυτός ο ο ο δεν ξέρω πως να τον πω γιατι άνθρωπος δεν είναι.......ούτε κάν μας γνωρίζει και κάθεται και λέει τις μπούρδες του.........
Και ούτε πρόκειται να σας γνωρίσει............. καιδεν το χρειάζεσαι άλλωστε....



Ορισμένες καταστάσεις τις αντιμετωπίζουμε με χαβαλέ και προσπαθούμε να τις διασκεδάζουμε......οσες μπούρδες και να λέει ο άλλος.
(ΤΙΜΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ)
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Zidane αυτός ο ο ο δεν ξέρω πως να τον πω γιατι άνθρωπος δεν είναι.......ούτε κάν μας γνωρίζει και κάθεται και λέει τις μπούρδες του.........
Όχι δεν σας γνωρίζω αλλά σας εκτιμώ.Και την Άντζελα πρωτίστως γιατί φαίνεται πολύ ξηγημένη. Κι ας μ'εχει μπανάρει! Καί είναι λογικό όλοι να ανησυχούμε με αυτά που βλέπουμε κι ακούμε. Άλλοι λίγο παραπάνω, άλλοι λιγότερο. Οκ, δεν έχουμε γκόμενα. Να κατέβουμε Φυλής, να μην ξανακατέβουμε? :think: Εσύ ξέρεις τί γίνεται στον χώρο σου, εγώ δεν ξέρω. Μην θεωρείς αυτονόητο κάτι που για τον άλλο μπορεί να μην είναι.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Όχι δεν σας γνωρίζω αλλά σας εκτιμώ.Και την Άντζελα πρωτίστως γιατί φαίνεται πολύ ξηγημένη. Κι ας μ'εχει μπανάρει! Καί είναι λογικό όλοι να ανησυχούμε με αυτά που βλέπουμε κι ακούμε. Άλλοι λίγο παραπάνω, άλλοι λιγότερο. Οκ, δεν έχουμε γκόμενα. Να κατέβουμε Φυλής, να μην ξανακατέβουμε? :think: Εσύ ξέρεις τί γίνεται στον χώρο σου, εγώ δεν ξέρω. Μην θεωρείς αυτονόητο κάτι που για τον άλλο μπορεί να μην είναι.

Αφου δεν γνωρίζεις τίποτα τότε τι μπαινεις και μας το παίζεις ξερωλας?????
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εγω έφυγα την ίδια μέρα που είχαν πιάσει την πρώτη λίγες ώρες πριν αυτο... Οπότε έχω σχεσι με τον Νοστραδαμος :)))
Τυχερός αυτός ο Νοστράδαμος............πολύ θα ήθελα να είμαι στη θέση του :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:



Εγώ νόμιζα ότι ήσουν με τον jack.....
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Δεν το παίζω ξερόλας δεσποινίς Δέσποινα.Και σου υπόσχομαι να μην ξαναγράψω εδώ γιατί είναι προφανές ότι ενοχλώ και δεν μου αρέσει.Καληνύχτα.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Δεν το παίζω ξερόλας δεσποινίς Δέσποινα.Και σου υπόσχομαι να μην ξαναγράψω εδώ γιατί είναι προφανές ότι ενοχλώ και δεν μου αρέσει.Καληνύχτα.

Έτσι μπράβο τα κουβαδακια σου και σε άλλη παραλία........
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Ααααααα πολυυυυυ περιεργοοοοο αυτο.... :think:
:S είδες !
Τυχερός αυτός ο Νοστράδαμος............πολύ θα ήθελα να είμαι στη θέση του :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:



Εγώ νόμιζα ότι ήσουν με τον jack.....
ναι βρε και ΕΣΥ με τον jack ήμουν αλλα ο Νοστραδαμος μου είπε τι θα συμβεί και έφυγα ...
Δεν με πιάνει ο Ζιδαν πια!Δεν με κατάλαβαν πάλι !!!!

Τι τραβαω εγω η χορεύτρια !!!


 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τον jack δεν τον αποχωριζεται ποτε....... :2funny: :2funny:

Τον αγαπάει πολυυυυυυ
Ααααααααα αυτό πάει πολύ.....και αν δεν κάνω λάθος λέγεται παρτούζα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Στους 2 τρίτος δεν χωράει....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Η μόνη μου ελπίδα είναι να κερδίσω στον διαγωνισμό..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
:S είδες !ναι βρε και ΕΣΥ με τον jack ήμουν αλλα ο Νοστραδαμος μου είπε τι θα συμβεί και έφυγα ...
Δεν με πιάνει ο Ζιδαν πια!Δεν με κατάλαβαν πάλι !!!!

Τι τραβαω εγω η χορεύτρια !!!


..............και δεν το μάρτυρας  ε???????? :kissass: :kissass2:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Δεν το παίζω ξερόλας δεσποινίς Δέσποινα.Και σου υπόσχομαι να μην ξαναγράψω εδώ γιατί είναι προφανές ότι ενοχλώ και δεν μου αρέσει.Καληνύχτα.
οχι ρε μην γινεσαι σεντιμεντάλ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom