Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολους,που χαθηκε η κελλυ;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ke ia afto to logo pola magazia ine klista .... Siga siga vgieni i pracmatikotita

Αλεξάνδρα, το θέμα είναι σε δύο-τρείς μήνες που θα έχει ξεχαστεί το σκηνικό να μήν επιστρέψουν όσες έχουν εξαφανιστεί τώρα και να ξαναρχίσουν τα ίδια. Τουλάχιστον ας μπει μια τάξη και σε εμάς τους πελάτες και στις κοπέλουδες.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Αλεξάνδρα, το θέμα είναι σε δύο-τρείς μήνες που θα έχει ξεχαστεί το σκηνικό να μήν επιστρέψουν όσες έχουν εξαφανιστεί τώρα και να ξαναρχίσουν τα ίδια. Τουλάχιστον ας μπει μια τάξη και σε εμάς τους πελάτες και στις κοπέλουδες.



Και εγω και η Αλεξάνδρα συμφωνούμε μαζί σου....αλλα για αυτο δεν είμαστε αρμόδιες εμείς αλλα το κράτος.....

Και άμα τώρα εσείς οι πελατες καταλάβατε τι γίνεται και ποιες είναι σωστές και ποιες όχι θα ξέρετε που να πάτε και έτσι αυτές που δεν είναι σωστές θα φύγουν απο μόνες τους.........
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Και εγω και η Αλεξάνδρα συμφωνούμε μαζί σου....αλλα για αυτο δεν είμαστε αρμόδιες εμείς αλλα το κράτος.....

Και άμα τώρα εσείς οι πελατες καταλάβατε τι γίνεται και ποιες είναι σωστές και ποιες όχι θα ξέρετε που να πάτε και έτσι αυτές που δεν είναι σωστές θα φύγουν απο μόνες τους.........

είστε αρμόδιες έως ένα βαθμό, όπως άλλωστε και εμείς οι πελάτες. Είναι αυτο που έλεγε πολύ σωστά η Μπου-Μπου: όλοι μας έχουμε ευθύνη. Εγώ πέρασα απο είκοσι σπίτια που διαφήμιζαν ακάποτο με παρουσία πακιστανών κ.α. δεν μπήκα σε κανένα και θεώρησα οτι έκανα το χρέος μου μποϊκοτάροντας αυτές τις κινήσεις, ενώ έπρεπε πχ να κάνω κάποια καταγγελία ή κάτι τέτοιο. Το ίδιο και εσείς. Να πιέσετε τον σύλλογο σας να ζητήσει άμεση απομάκρυνση κοριτσιών που δεν έχουν χαρτιά και ακόμα περισσότερους ελέγχους κ.α. Στο χέρι μας είναι.
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
φιλετο ηταν και ειναι το ιστορικο κεντρο της Αθηνας και τοσα χρονια αυτο το φιλετο το βρωμισαν και το υποτιμησαν εσκεμενως
διωξαν τον κοσμο που εμενε εκει, αδειασαν σπιτια μαγαζια ολοκληρες πολυκατοικιες
και τωρα που σιγα σιγα διωχνουν τους μεταναστες και σε λιγο θα διωξουν και τους οικους ανοχης (πολοι απο αυτους φυσικα οχι για διωξιμο αλλα για ανατιναγμα ειναι)
θα ερθουν θα αναπλασουν την περιοχη με ποδηλατοδρομους με πεζοδρομους με παρκα και γραμμες τραμμ με γιγαντια εμπορικα κεντρα
και αυτοι που επενδυσαν και πηραν κοψοχρονια ακινητα στη  περιοχη θα γινουν ζαπλουτοι

οποτε τι να πουμε
πιονια ολοι ειμασταν ανεξερετως σε μια παρτιδα σκακι χωρις να το ξερουμε

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ/ΜΑΣ
και καλο μηνα :P

συμφωνω και επαυξανω....
και βεβαια φταιμε ολοι... και αυτοι που ζηταγανε ακαποτα και αυτες - αυτοι που τα παρειχανε.....
και που δεν εκανα ακαποτο με την ρωσιδα/ αυτο με καλυπτει? τα γαμημενα τα μμε μου εχουνε δημιουργησει τετοιο πανικο , που ακομα και που ξερω οτι δεν κολλαω αμα δεν κανω κατι ακαποτα, ειαμι συνεχεια σε σκεψη....
ειναι τρομερο αυτο το κολπο που κανουνε παντως...
λιγες μερες πριν τις εκλογες υθυμηθηκανε
να πιασουνε τον ΑΚΗ
να πιασουνε το ΜΑΚΗ
να διωξουνε τους αλλοδαπους
να πιασουνε τις πουτανες μνε το ειντζ
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΟΛΑ ΜΙΛΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΕΦΟΔΟΥΣ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ? ΤΙΠΟΤΑ?
ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΑΤΟΝΟΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ , ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΓΙΑ ΟΣΟ ΤΟΥς ΣΥΜΦΕΡΕΙ?

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ Π@@@ΤΣΟ ΚΑΒΑΛΑ
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
που το θυμασαι οτι ειμαι ομορφοπαιδο αφου εχεις να με δεις 1 χρονο αν θυμαμαι καλα :grin:



Δεν σε θυμάμαι απλά σίγουρα είσαι όμορφο παιδί.............πιάνω πουλιά στον αέρα εγω αγόρι μου..... :zfuck: :tits:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
είστε αρμόδιες έως ένα βαθμό, όπως άλλωστε και εμείς οι πελάτες. Είναι αυτο που έλεγε πολύ σωστά η Μπου-Μπου: όλοι μας έχουμε ευθύνη. Εγώ πέρασα απο είκοσι σπίτια που διαφήμιζαν ακάποτο με παρουσία πακιστανών κ.α. δεν μπήκα σε κανένα και θεώρησα οτι έκανα το χρέος μου μποϊκοτάροντας αυτές τις κινήσεις, ενώ έπρεπε πχ να κάνω κάποια καταγγελία ή κάτι τέτοιο. Το ίδιο και εσείς. Να πιέσετε τον σύλλογο σας να ζητήσει άμεση απομάκρυνση κοριτσιών που δεν έχουν χαρτιά και ακόμα περισσότερους ελέγχους κ.α. Στο χέρι μας είναι.

Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ...........εσείς σαν πελατες έχετε καταλάβει ποιες είναι δήλωμενες και ποια μαγαζιά είναι κλειστά επειδή οι κοπέλες τους δεν έχουν χαρτια.  απο εκει και πέρα είναι στο χέρι σας που θα πάτε και ποιες θα στηρίζεται........και. Έτσι θα καθαρηστει και η βρώμα........
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ...........εσείς σαν πελατες έχετε καταλάβει ποιες είναι δήλωμενες και ποια μαγαζιά είναι κλειστά επειδή οι κοπέλες τους δεν έχουν χαρτια.  απο εκει και πέρα είναι στο χέρι σας που θα πάτε και ποιες θα στηρίζεται........και. Έτσι θα καθαρηστει και η βρώμα........
Exεις τα δικια σου !!!  ;)
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom