Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
και τωρα τι θες να βγουμε να πουμε?
οτι εχουμε εξετασεις ελατε το φως ειναι ανοιχτο? :jerking:
ποιες εξετασεις και πια κωλοχαρτα?
19 απριλιου πηρα τις απαντησεις μου απο το αιμα μου και ειμαι οκ
σημερα ειναι πρωτη μαιου, τι αξια εχουν οι εξετασεις μου?
ε? σε ρωταω τι αξια εχει ενα χαρτι με ημερομηνια 19 απριλιου οταν ο ιος κοβει βολτες σε ολη την αθηνα

αλλα απο την αλλη εσεις ? εχει κανεις σας εξετασεις? εκανε ποτε του? θα κανει?

καθιστε τωρα ολοι σπιτια σας , ζηστε με το φοβο και ξεχαστε το παρτυ που ειχατε στησει τοσα χρονια με μας τις πουτανες
και θα καθισουμε και εμεις στα αδεια πλεον μαγαζια μας

πολυ καλα να παθουμε ολοι μας
και εσεις και εμεις

Ωραία και ποια θα ήταν η εναλλακτική ρε συ?
Όλες σας και όλοι μας ξέρουμε τι παίζει.
Εσείς για α φράγκα εμείς για την κάβλα και τα είχαμε βρει μεταξύ μας.

Αν δεν μας γαμήσουν κι άλλο την ψυχολογία σε ένα μήνα τα πράγματα θα είναι όπως πριν.
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Ξερει κανεις γιατι σταματησε η Ελβιρα???



για το λόγο που έχουν μείνει και πολλά μαγαζιά κλειστά οι κοπέλες δεν προσέχουν η από βαρεμάρα δεν ανανεώνουν τα χαρτιά τους όταν πρέπει και το σύστημα στην Ελλάδα είναι πολύ ok και μπορεί να περιμένεις για άδεια για δούλα μήνες  ... έχει λήξη ο χαρακτηρισμός τις και πρέπει να κάνει ανανέωση στα χαρτιά τις αλλα και όχι μονο δεν νομίζω μετά από αυτό να ξαναέρθει σε μας ...
Ωραία και ποια θα ήταν η εναλλακτική ρε συ?
Όλες σας και όλοι μας ξέρουμε τι παίζει.
Εσείς για α φράγκα εμείς για την κάβλα και τα είχαμε βρει μεταξύ μας.

Αν δεν μας γαμήσουν κι άλλο την ψυχολογία σε ένα μήνα τα πράγματα θα είναι όπως πριν.




τα πράματα και τώρα για μερικούς είναι όπως πριν συνεχίζω να βλέπω κοπέλες στα μαγαζιά που δεν είναι δηλωμένες και δεν έχουν χαρτιά και μερικούς από εσάς συνεχίζουν να ερχουν στα μαγαζιά μας ... λόγο επιστοσύνη σε μένα η σε κάποια άλλη αυτό είναι το χαζό ... και μετά από όλα αυτά συνεχίζουν να μας πιστεύουν και να περνάνε μαζί μας χωρίς να ζητάνε εξετάσεις και βιβλιάρια υγείας ... τι να πω εκτος ao ένα μεγάλο ΞΥΠΝΗΣΤΕ !!! Αυτό που μια κοπελια σας έχει φερτή καλά και συνεχίζει να το κάνει μπορεί να λέει κάτι αλλα όχι και να την πιστεύετε για τα πάντα και να είστε σίγουρη που είναι εντάξει και η ίδια έχει δυο γραμμάρια μυαλό και προσέχει τον εαυτό τις ... οι περισσότερες δεν έχουν ούτε δυο ούτε τρία :rolleyes:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
τα πράματα και τώρα για μερικούς είναι όπως πριν συνεχίζω να βλέπω κοπέλες στα μαγαζιά που δεν είναι δηλωμένες και δεν έχουν χαρτιά και μερικούς από εσάς συνεχίζουν να ερχουν στα μαγαζιά μας ... λόγο επιστοσύνη σε μένα η σε κάποια άλλη αυτό είναι το χαζό ... και μετά από όλα αυτά συνεχίζουν να μας πιστεύουν και να περνάνε μαζί μας χωρίς να ζητάνε εξετάσεις και βιβλιάρια υγείας ... τι να πω εκτος ao ένα μεγάλο ΞΥΠΝΗΣΤΕ !!! Αυτό που μια κοπελια σας έχει φερτή καλά και συνεχίζει να το κάνει μπορεί να λέει κάτι αλλα όχι και να την πιστεύετε για τα πάντα και να είστε σίγουρη που είναι εντάξει και η ίδια έχει δυο γραμμάρια μυαλό και προσέχει τον εαυτό τις ... οι περισσότερες δεν έχουν ούτε δυο ούτε τρία :rolleyes:

Η όλη δουλειά είναι συνυφασμένη με το ρίσκο.
Αυτό αφορά και τις δύο πλευρές.
Το θέμα είναι πως έτσι μάθαμε όλοι μας και έτσι λειτουργεί ο χώρος.
Το χρήμα που είναι γλυκό τον έχει χτίσει έτσι.
Άμα όλα λειτουργούσαν όπως πρέπει πιστεύω πως με αυτά που θα παίρνατε δεν θα κάνατε αυτή τη δουλειά  ;)
Ο καθένας είναι για την πάρτη του και καλά κάνει γιατί εδώ μιλάμε για την υγεία μας.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
καλησπερα  ;) :grin:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Δεν μπορώ να απαντήσω για όλες τις κοπέλες.......η κάθε μια ξέρει τι κάνει......

Εγω σου λέω ότι αν δώ κάποιον βρώμικο ποτε δεν κάνω ελεύθερο στοματικο ....  

Σε καλυψα????????

Δεσποινα απο αυτα που λες προφανως και δεν θα ειχες προβλημα να κανεις αν δεν ηταν βρωμικος.Εδω ομως θα διαφωνησω.Το ποσο καθαρος η βρωμικος ειναι καποιος δεν ειναι και απαραιτητα σχετικο με το αν εχει καποιο  απο τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα :)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Δεσποινα απο αυτα που λες προφανως και δεν θα ειχες προβλημα να κανεις αν δεν ηταν βρωμικος.Εδω ομως θα διαφωνησω.Το ποσο καθαρος η βρωμικος ειναι καποιος δεν ειναι και απαραιτητα σχετικο με το αν εχει καποιο  απο τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα :)


Καλησπέρα έχεις δίκιο........

Αλλα τι να κάνουμε να ζητάμε και απο πελατες χαρτιά??????

Εάν σου ζητούσα τα χαρτιά σου θα μου τα έδειχναν????
 

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
για το λόγο που έχουν μείνει και πολλά μαγαζιά κλειστά οι κοπέλες δεν προσέχουν η από βαρεμάρα δεν ανανεώνουν τα χαρτιά τους όταν πρέπει και το σύστημα στην Ελλάδα είναι πολύ ok και μπορεί να περιμένεις για άδεια για δούλα μήνες  ... έχει λήξη ο χαρακτηρισμός τις και πρέπει να κάνει ανανέωση στα χαρτιά τις αλλα και όχι μονο δεν νομίζω μετά από αυτό να ξαναέρθει σε μας ...


Σε ευχαριστω πολυ για την ξεκαθαρη απαντηση σου. Περιμενα παλι να ακουσω καποια γενικουρα.  Παντως πολλες κοπελες σταματησαν τον τελευταιο μηνα.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Καλησπέρα έχεις δίκιο........

Αλλα τι να κάνουμε να ζητάμε και απο πελατες χαρτιά??????

Εάν σου ζητούσα τα χαρτιά σου θα μου τα έδειχναν????

Οποτε ειναι στο χερι σου το τι θα κανεις και αναλαμβανεις το ρισκο καλως η κακως.Το σημαντικο ειναι ομως οτι εχεις επιλογη αν θα το κανεις η οχι  ;)
Οσον αφορα τα χαρτια απλα θα πρεπει ο καθενας να ειναι συνειδητοποιημενος.
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
Σε ευχαριστω πολυ για την ξεκαθαρη απαντηση σου. Περιμενα παλι να ακουσω καποια γενικουρα.  Παντως πολλες κοπελες σταματησαν τον τελευταιο μηνα.

Ke ia afto to logo pola magazia ine klista .... Siga siga vgieni i pracmatikotita
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Δεν μπορώ να απαντήσω για όλες τις κοπέλες.......η κάθε μια ξέρει τι κάνει......

Εγω σου λέω ότι αν δώ κάποιον βρώμικο ποτε δεν κάνω ελεύθερο στοματικο ....  

Σε καλυψα????????
καλησπερα δεσποινα το οτι καποιοσ ειναι καθαρος ειναι σχετικο.μπορει να φενεται καθαρος και πριν να εχει παει σε καποια αλλη χςρισ προφυλαξη.δεν ειναι ρισκο το ελευθερο στοματικο που προσφερεις?
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
καλησπερα δεσποινα το οτι καποιοσ ειναι καθαρος ειναι σχετικο.μπορει να φενεται καθαρος και πριν να εχει παει σε καποια αλλη χςρισ προφυλαξη.δεν ειναι ρισκο το ελευθερο στοματικο που προσφερεις?

Κανε και ενα κοπο να διαβαζεις και 1-2 σελιδες πριν.Ακριβως τα ιδια λεω ;)
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Αλεξ και εγω δεν εχω ...
μαζι μου δεν θεσ να κανεισ τιποτα...????
μαρινακι ειμαι τακτικοσ πελατης σου εισια αστερι και πεντακαθαρη καια αυτο ειναι γνωστο το οτι προσφερεισ ελευθερο στοματικο δεν σε φοβιζει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom