Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ...........εσείς σαν πελατες έχετε καταλάβει ποιες είναι δήλωμενες και ποια μαγαζιά είναι κλειστά επειδή οι κοπέλες τους δεν έχουν χαρτια.  απο εκει και πέρα είναι στο χέρι σας που θα πάτε και ποιες θα στηρίζεται........και. Έτσι θα καθαρηστει και η βρώμα........

Δέσποινα θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. Όλοι μπορούμε να κάνουμε κάτι, έστω και κατι μικρό.
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
τα ιδια και παλια ηταν δεν καθαριζει η πιατσα ουτε τα σπιτια ΤΕΣΠΑ
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Γιατι με φοβάστε??????αφου είπαμε δεν έχω aids....... :rolleyes:
το θεμα με το ειτζ το αναφερεις συχνα και σπας και λιγο πλακα απο οτι καταλαβαινω
καλα θα κανεις να εισαι προσεκτικη με αυτο το θεμα,διοτι με την δουλεια που επελεξες να κανεις,κινδυνεις καθε μερα να να βρεθεις και εσυ στην αλλη οχθη του ποταμου,και ας κανεις και εξετασεις 2 φορες την ημερα καθε μερα.
εισαι τυχερη διοτι εχεις αφεντικο την αντζελα που για μενα ειναι απο τις ελαχιστες επαγγελματιες-ιδιοκτητες τετοιων μαγαζιων  που ειναι σε τετοια θεματα παραδειγμα προς μιμηση, και δεν περνει χαμπαρι απο τετοιες μαλακιες,και δεν τσιμπαει στα λιγα ευρω που θα δωσει καποιος παραπανω, και να σας βαλει στην λουμπα με τα ακαποτα.
στην δουλεια σου να ξερεις το Α και το Ω ειναι ποιος εχει το μαγαζι και τι γραμμη δινει και σε εσας.και οπως εχεις καταλαβει εχετε καλο καπετανιο. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Δέσποινα θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. Όλοι μπορούμε να κάνουμε κάτι, έστω και κατι μικρό.

Οκ πες μου τι να κάνω ???????

Να πάω σε κάθε μαγαζί και να ελέγχω κάθε κοπέλα και οποία δεν έχει χαρτια να την στέλνω σπίτι της?????

Δεν έχω αυτή την δυνατότητα γιατι δεν έχω διαλέξει αυτήν την δουλειά διάλεξα να είμαι ιεροδουλη.....
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Οκ πες μου τι να κάνω ???????

Να πάω σε κάθε μαγαζί και να ελέγχω κάθε κοπέλα και οποία δεν έχει χαρτια να την στέλνω σπίτι της?????

Δεν έχω αυτή την δυνατότητα γιατι δεν έχω διαλέξει αυτήν την δουλειά διάλεξα να είμαι ιεροδουλη.....
καποτε θα γινεισ και ηγετησ
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
το θεμα με το ειτζ το αναφερεις συχνα και σπας και λιγο πλακα απο οτι καταλαβαινω
καλα θα κανεις να εισαι προσεκτικη με αυτο το θεμα,διοτι με την δουλεια που επελεξες να κανεις,κινδυνεις καθε μερα να να βρεθεις και εσυ στην αλλη οχθη του ποταμου,και ας κανεις και εξετασεις 2 φορες την ημερα καθε μερα.
εισαι τυχερη διοτι εχεις αφεντικο την αντζελα που για μενα ειναι απο τις ελαχιστες επαγγελματιες-ιδιοκτητες τετοιων μαγαζιων  που ειναι σε τετοια θεματα παραδειγμα προς μιμηση, και δεν περνει χαμπαρι απο τετοιες μαλακιες,και δεν τσιμπαει στα λιγα ευρω που θα δωσει καποιος παραπανω, και να σας βαλει στην λουμπα με τα ακαποτα.
στην δουλεια σου να ξερεις το Α και το Ω ειναι ποιος εχει το μαγαζι και τι γραμμη δινει και σε εσας.και οπως εχεις καταλαβει εχετε καλο καπετανιο. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Με όλο τον σεβαστό για τον καπετάνιο μας την αγαπάμε γιατι είναι άνθρωπος πάνω απο όλα....

Όμως σε οποίο μαγαζί και να δούλευαμε δεν μπορει κανεις να μας βάλει με το ζόρι για κάποια λεφτά παραπάνω να κάνουμε άκαποτο.

Κάθε μια απο μας διαλέγει τι κάνει στις υπηρεσίες της και πόσο αγαπάει τη ζωή!!!!!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Το παν είναι η ζωή και η υγεία και αυτα τα 2 δεν μπορείς να τα αγοράζεις με όλα τα λεφτά του κόσμου!!!!

Άποψη μου και οποίος έχει αντίρρηση δικαίωμα του........
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Με όλο τον σεβαστό για τον καπετάνιο μας την αγαπάμε γιατι είναι άνθρωπος πάνω απο όλα....

Όμως σε οποίο μαγαζί και να δούλευαμε δεν μπορει κανεις να μας βάλει με το ζόρι για κάποια λεφτά παραπάνω να κάνουμε άκαποτο.

Κάθε μια απο μας διαλέγει τι κάνει στις υπηρεσίες της και πόσο αγαπάει τη ζωή!!!!!
μαλλον δεν εχεις περασει απο κολομαγαζα και σου ευχομε να μην περασεις ποτε.
μια χαρα σε χωνουν αν θελουν,και στα ακαποτα και στην πρεζα,και τα ξυλικια σου θα τρως και ολα θα στα κανουν.
οι κοπελες που επιασαν και αυτες καποτε ηταν νορμαλ,αλλα το τι εχουν τραβηξει μονο αυτες και η ψυχη τους το ξερει.
δεν τις δικαιολογω σε καμια περιπτωση ομως να ξερεις.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μαλλον δεν εχεις περασει απο κολομαγαζα και σου ευχομε να μην περασεις ποτε.
μια χαρα σε χωνουν αν θελουν,και στα ακαποτα και στην πρεζα,και τα ξυλικια σου θα τρως και ολα θα στα κανουν.
οι κοπελες που επιασαν και αυτες καποτε ηταν νορμαλ,αλλα το τι εχουν τραβηξει μονο αυτες και η ψυχη τους το ξερει.
δεν τις δικαιολογω σε καμια περιπτωση ομως να ξερεις.
ναι ρε δεν της δικαιολογεις , διοτη ειναι τοσο δυνατες που μπορουν να βαλουν 5 ναβτατζηδες μαζι.. :uglystupid:

 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
μαλλον δεν εχεις περασει απο κολομαγαζα και σου ευχομε να μην περασεις ποτε.
μια χαρα σε χωνουν αν θελουν,και στα ακαποτα και στην πρεζα,και τα ξυλικια σου θα τρως και ολα θα στα κανουν.
οι κοπελες που επιασαν και αυτες καποτε ηταν νορμαλ,αλλα το τι εχουν τραβηξει μονο αυτες και η ψυχη τους το ξερει.
δεν τις δικαιολογω σε καμια περιπτωση ομως να ξερεις.


Να σου πω κάτι ΔΕΝ μπορει κανένας άνθρωπος να σε βάλει να κανεις κάτι με το ζόρι μην μας τρέλανεις τελείως.........


Όλες αυτές που κάνουν άκαποτο το κάνουν επειδή έτσι θέλουν οι ίδιες και όχι επειδή τους αναγκάζει το αφεντικό τους........ :idiot:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Οκ πες μου τι να κάνω ???????

Να πάω σε κάθε μαγαζί και να ελέγχω κάθε κοπέλα και οποία δεν έχει χαρτια να την στέλνω σπίτι της?????

Δεν έχω αυτή την δυνατότητα γιατι δεν έχω διαλέξει αυτήν την δουλειά διάλεξα να είμαι ιεροδουλη.....

Δέσποινα όπως είπα και πρίν οργανωθείτε οι νόμιμες και ασκήστε πίεση. Μια ιδέα είναι βέβαια αλλα τίποτα δεν είναι ανέφικτο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δέσποινα όπως είπα και πρίν οργανωθείτε οι νόμιμες και ασκήστε πίεση. Μια ιδέα είναι βέβαια αλλα τίποτα δεν είναι ανέφικτο.
αν θες την γνωμη μου επειδη εχω μιλησει και με ιεροδουλες σε σπιτια αθλιας καταστασης...

και οι περισσοτερες ειναι τρομοκρατημενες, διοτη μαλλον εχουν κανει και αυτες ακαποτο σεξ..


δεν ειναι μονο αυτο, το ζητανε πολοι πελατες αυτο πιστεψε με...  ;) ;)
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ναι ρε δεν της δικαιολογεις , διοτη ειναι τοσο δυνατες που μπορουν να βαλουν 5 ναβτατζηδες μαζι.. :uglystupid:
δεν ειπα κατι τετοιο. να διαβαζεις προσεκτικα τι γραφω πρωτα.


Να σου πω κάτι ΔΕΝ μπορει κανένας άνθρωπος να σε βάλει να κανεις κάτι με το ζόρι μην μας τρέλανεις τελείως.........


Όλες αυτές που κάνουν άκαποτο το κάνουν επειδή έτσι θέλουν οι ίδιες και όχι επειδή τους αναγκάζει το αφεντικό τους........ :idiot:
συμφωνω.
αλλα το ξυλο και η πρεζα σε κανει να εισαι και να κανεις πολλα.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
δεν ειπα κατι τετοιο. να διαβαζεις προσεκτικα τι γραφω πρωτα.

συμφωνω.
αλλα το ξυλο και η πρεζα σε κανει να εισαι και να κανεις πολλα.


Τα παίρνουν επειδη γουστάρουμε μόνες τους ..........


Όχι επειδη της αναγκάζει κάποιος αυτο μπορείς να το καταλάβεις???????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom