Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kellaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.801
Like
1
φευγω....γιατι αρχιζω και φουντωνω....και θα αρχισω να κατεβαζω καντηλια :jerking: :jerking: :jerking:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
ο συγκεκριμενος οντως μονο λογια ειναι, αλλα μην τον παρεξηγεις, δεν ερχεται για σενα για να μην τσακωθουμε για παρτη σου που ειμαστε φιλοι.  ;)

καλησπεριζω την παρεα μετα απο αρκετο καιρο. καλα ειστε;  :grin:



καλησπερα ορεστη .........


ΔΕΝ υπαρχει λογως να τσακωνεστε εγω ανηκω σε ΟΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ................. :s&m_2: :s&m_2:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
καλησπερα ορεστη .........


ΔΕΝ υπαρχει λογως να τσακωνεστε εγω ανηκω σε ΟΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ................. :s&m_2: :s&m_2:

εμεις δεσποινακι σαν φιλοι το βλεπουμε καπως αλλιως το θεμα, δεν εχει να κανει με τη σωματικη επαφη.

σαφεστατα ανηκεις σε ολους, σωματικα δηλαδη, δινεις το σωμα σου σε οποιον πληρωσει το καταλληλο αντιτιμο, αλλα και συ ακομα δε δινεις την καρδια σου οπου να ναι, οσα και να σε πληρωσουν...

με λιγα λογια, ο λαγονησιαν ξερει ποσο σε αγαπαω (η αγαπουσα) και δε θελει να υπαρξει ανταγωνισμος σε αυτο, γιατι ειναι φιλος. φυσικα κι αν ηθελε απλα να σε πηδηξει, δε θα ειχα κανενα προβλημα, αλλα ειναι κι αυτος λιγο αγαπουλης σαν εμενα, οποτε καταλαβαινεις...

παντως εγω δεν εχω προβλημα, εκεινος δε νιωθει ανετα να το κανει, γιατι ειναι ψυχουλα μωρε...  ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
εμεις δεσποινακι σαν φιλοι το βλεπουμε καπως αλλιως το θεμα, δεν εχει να κανει με τη σωματικη επαφη.

σαφεστατα ανηκεις σε ολους, σωματικα δηλαδη, δινεις το σωμα σου σε οποιον πληρωσει το καταλληλο αντιτιμο, αλλα και συ ακομα δε δινεις την καρδια σου οπου να ναι, οσα και να σε πληρωσουν...

με λιγα λογια, ο λαγονησιαν ξερει ποσο σε αγαπαω (η αγαπουσα) και δε θελει να υπαρξει ανταγωνισμος σε αυτο, γιατι ειναι φιλος. φυσικα κι αν ηθελε απλα να σε πηδηξει, δε θα ειχα κανενα προβλημα, αλλα ειναι κι αυτος λιγο αγαπουλης σαν εμενα, οποτε καταλαβαινεις...

παντως εγω δεν εχω προβλημα, εκεινος δε νιωθει ανετα να το κανει, γιατι ειναι ψυχουλα μωρε...  ;)
ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΨΕΥΔΗ ΚΥΡΙΕΣ Κ ΚΥΡΙΟΙ.... ΕΝΑ ΚΑΘΙΚΙ ΕΙΜΑΙ..
. :tickedoff:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
εμεις δεσποινακι σαν φιλοι το βλεπουμε καπως αλλιως το θεμα, δεν εχει να κανει με τη σωματικη επαφη.

σαφεστατα ανηκεις σε ολους, σωματικα δηλαδη, δινεις το σωμα σου σε οποιον πληρωσει το καταλληλο αντιτιμο, αλλα και συ ακομα δε δινεις την καρδια σου οπου να ναι, οσα και να σε πληρωσουν...

με λιγα λογια, ο λαγονησιαν ξερει ποσο σε αγαπαω (η αγαπουσα) και δε θελει να υπαρξει ανταγωνισμος σε αυτο, γιατι ειναι φιλος. φυσικα κι αν ηθελε απλα να σε πηδηξει, δε θα ειχα κανενα προβλημα, αλλα ειναι κι αυτος λιγο αγαπουλης σαν εμενα, οποτε καταλαβαινεις...

παντως εγω δεν εχω προβλημα, εκεινος δε νιωθει ανετα να το κανει, γιατι ειναι ψυχουλα μωρε...  ;)








:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: ακομα αγαπουλης εισαι εσυ?????????? :headbang: :headbang:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: ακομα αγαπουλης εισαι εσυ?????????? :headbang: :headbang:

οχι δεν ειμαι μωρε... αντε ειμαι για λιγο ακομα, αλλα θα μου περασει, μην ανησυχεις...

η αγαπη παντως δεν ειναι κακο νομιζω, απο οτι βλεπω στην υπογραφη σου και συ αγαπας καποιον, που ειναι το  κακο;

τελος παντων, δε μου αρεσει το υφακι και δε θα ερθω σημερα, δεν αξιζει τον κοπο. και ουτε προκειται να ξαναερθω για σενα αμα ειναι να το βλεπεις σαν αγγαρια. τοσες αλλες κοπελες υπαρχουν, ελεος.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
οχι δεν ειμαι μωρε... αντε ειμαι για λιγο ακομα, αλλα θα μου περασει, μην ανησυχεις...

η αγαπη παντως δεν ειναι κακο νομιζω, απο οτι βλεπω στην υπογραφη σου και συ αγαπας καποιον, που ειναι το  κακο;

τελος παντων, δε μου αρεσει το υφακι και δε θα ερθω σημερα, δεν αξιζει τον κοπο. και ουτε προκειται να ξαναερθω για σενα αμα ειναι να το βλεπεις σαν αγγαρια. τοσες αλλες κοπελες υπαρχουν, ελεος.



η αγαπη δεν ειναι κακο αλλα ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ θελω να γινουν παλι τα ιδια για αυτο............



το αν θα ερθεις η οχι ειναι στο χερι σου ορεστη......... :P :P :P
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
ΟΙ σκληροι δεν μου αρεσουν ........... :s&m_2:

θελω εγω να εχω το πανω χερι............. :tits: :tits:
[/quote) το εβαλα σε εισαγωγικα....αλλο πραγμα εννοω.... ;) :bigdick:


καταλαβα πολυ καλα τι εννοουσες και για αυτο σου ειπα δεν μου αρεσουν οι σκληροι............ :cheesy:


θελω τρυφερα πραγματα εγω στο κρεβατι μουυυυυυ............. :lheel: :lheel:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom