Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
η αγαπη δεν ειναι κακο αλλα ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ θελω να γινουν παλι τα ιδια για αυτο............



το αν θα ερθεις η οχι ειναι στο χερι σου ορεστη......... :P :P :P

Αν με θελεις ερχομαι και το συζηταμε το πως ΔΕ θα ξαναγινουν ποτε τα ΙΔΙΑ. Και γω δε θελω να ξαναγινουν ΠΟΤΕ τα ιδια και για αυτο το σκεφτομαι τοσο καιρο να ξαναρθω... Αλλα δε θελω να μου εχεις υφακι γιατι δε θα βρουμε ακρη.

Ναι ειναι στο χερι μου να ερθω, αλλα δε νομιζεις οτι μετα απο 15 φορες που εχουμε μπει στο δωματιο και περιπου 10 ωρες, πρεπει και συ να το θελεις;

Θελεις να ερθω ναι η ου;   :rolleyes:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οχι δεν ειμαι μωρε... αντε ειμαι για λιγο ακομα, αλλα θα μου περασει, μην ανησυχεις...

η αγαπη παντως δεν ειναι κακο νομιζω, απο οτι βλεπω στην υπογραφη σου και συ αγαπας καποιον, που ειναι το  κακο;

τελος παντων, δε μου αρεσει το υφακι και δε θα ερθω σημερα, δεν αξιζει τον κοπο. και ουτε προκειται να ξαναερθω για σενα αμα ειναι να το βλεπεις σαν αγγαρια. τοσες αλλες κοπελες υπαρχουν, ελεος.
ρα ανθρωπε... σε παρακολουθω αιωνες τωρα.. δηλαδη απο τοτε που αρχησες να γραφεις στο σαιτ  :grin:

που πας ρε φιλε σαν το αρνι με στους λυκους ? τι αγαπες και παραμυθια λες στα κοριτσια ρε φιλε?

μια με την ελενη που εγεινε ολοκληρο σκηνικο ... τωρα με την δεσποινα... παρατηρω πως οντως θες να αγαπηθεις και να βρεις λιγη τρυφεροτητα..

πες μου τωρα, θα βρεις εκει τρυφεροτητα? αγαπη? απο που και ως που ρε φιλε? και να σε θελει καποια κοπελα, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να στα δωσει ολα αυτα εκτος και αν σταματησει την δουλεια της για σενα , διοτη ειναι απλα επαγγελματιας... δεν μπορει να ανταπεξελθει σε ερωτες και τρυφεροτητες...

και το αλλο ειναι το εξης.. σε οσες εχεις αδυναμια, στο εχουν δειξει ξεκαθαρα οτι δεν θελουν κατι παραπανω απο επκοινωνια και εσυ επιμενεις για κατι παραπανω με αποτελεσμα να αγανακτουν τα κοριτσια να αισθανονται καταπιεση , και να στο εκφραζουν με αρνητικο τροπο , οπως ξυνιλα, αδιαφορια, και επιθετικοτητα..

ειναι ωραιο τωρα, η ελενη να βγαινει στο σαλονι παλια, και να σε βλεπει με αγριο υφος και να γινεσαι ρεζιλι? αξιοπρεπεια μηδεν? εγωισμος μηδεν?

ρε εγω αυτες της εχω μια χαψια ολες ποια δεσποινα μου λες τωρα, ποια κελλυ , εγω σπαω πετρες  :zfuck:  ( πλακιτσα)  :grin:


καλο ειναι να κοντρολαρεις τα αισθηματα... βγες βρες καποια κοπελα εξω, μια χαρα παιδι εισαι απο οτι που εχουν πει, οποτε δε χρειαζονται ολα αυτα  ρε φιλε..

εντελως φιλικα στα λεω.. διοτη περασα μια περιοδο σαν την φαση σου, διοτη πως να το κανουμε ειναι ομορφες οι ατιμες  :rolleyes:

αλλα.. πρεπει να εισαι και λιγο ρεαλιστης..  ;)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Αν με θελεις ερχομαι και το συζηταμε το πως ΔΕ θα ξαναγινουν ποτε τα ΙΔΙΑ. Και γω δε θελω να ξαναγινουν ΠΟΤΕ τα ιδια και για αυτο το σκεφτομαι τοσο καιρο να ξαναρθω... Αλλα δε θελω να μου εχεις υφακι γιατι δε θα βρουμε ακρη.

Ναι ειναι στο χερι μου να ερθω, αλλα δε νομιζεις οτι μετα απο 15 φορες που εχουμε μπει στο δωματιο και περιπου 10 ωρες, πρεπει και συ να το θελεις;

Θελεις να ερθω ναι η ου;   :rolleyes:





αν ειναι να εισαι καλο παιδι ελα.............



δεν μπορω παλι να εχουμε τα ιδια..............



με καταλαβαινεις????????? :think: :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αλλο ρε γαμωτο... να μπαινει ο σταμ στα στουντιο..

και να στρωνουν κοκκινο χαλι... και να τρεχουν τα σαλια ολων των κοριτσιων...


:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
συλλογίστηκε η κλανιτσα   :birdman:
ρε μουνι

εγω να βοηθησω το παιδι θελω...  :birdman: να μην τον περιπαιζουν η καθε δεσποινα, η ελενη,και η καθε κελλυ  :birdman:


αντε γιατι πολυ ντιβες την εχετε δει...










































































γιατι ντιβα ειναι μονο μια...  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
αν ειναι να εισαι καλο παιδι ελα.............



δεν μπορω παλι να εχουμε τα ιδια..............



με καταλαβαινεις????????? :think: :think:

βρε ψυχουλα μου εγω σε καταλαβαινω και δεν μπορεις να φανταστεις ποσο στεναχωρεθηκα που εγινε αυτο την αλλη φορα. θελω και συ να με καταλαβαινεις λιγο περισσοτερο ομως, λιγο...

τελος παντων, θα τα πουμε κι απο κοντα αμα ειναι... δε μου λες, τα λουλουδια σου αρεσουνε ακομα η ειναι πολυ αγαπουλιστικο, για πες...  :rolleyes:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96

εσυ τι θελεις τωρα;  :headbang: :headbang: :headbang:

της αρεσουνε τα λουλουδια και της πηγαινω, πειραζει; αν το θεωρει πολυ αγαπουλιστικο, δεν της ξαναπαω, δικο μας θεμα! τι κακο εχουνε τα λουλουδια;  :headbang: :headbang: :headbang:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
γκουντ ιβνινγκ λέιντις εντ τζεντελμανς.


Ορέστη δείξε έλεος στον εαυτό σου και μην σου το κάνεις αυτό.

 

kellaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.801
Like
1
λάθος, ενδέχεται ακουστικά να εκλάβει το α ως στερητικό και να θεωρήσει πως τον προτρέπεις να μην γαμηθεί.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: τι κρύος που είμαι. :grin:

οκ το διορθωνω

αντε και γαμα τον κωλο σου ορεστη....

τι κιουρια που ειμαι η πουτανα :grin:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
γκουντ ιβνινγκ λέιντις εντ τζεντελμανς.


Ορέστη δείξε έλεος στον εαυτό σου και μην σου το κάνεις αυτό.

οκ παιδια, ολοι εχετε δικιο. καταλαβαινω τι μου λετε, αλλα εγω θα παω να τα βρουμε με τη δεσποινα κι αν δουμε οτι δεν παει η ιστορια να το σταματησουμε ηρεμα. απλα ηταν κριμα να διακοψουμε ετσι αποτομα μετα απο ενα ασχημο καυγα. μπορει και να ειναι η τελευταια φορα σημερα, αλλα θα παω...

δεσποινα δε φερνω λουλουδια, ωσπου να ξεκαθαρισουμε τα πραγματα, αλλα αν σου αρεσουνε τοσο πολυ οσο μου εχεις πει, θα σου ξαναφερω καποια στιγμη και ας τους να λενε.

αντε ξεκιναω, κελλυ το νου σου, σε καμια ωρα θα ειμαι εκει, θα γινει χαμος!  :grin:

φιλια στους υπολοιπους που δε θα τα δωσω απο κοντα  :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom