Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
βρε ομορφούλα.... αταξίες κάνετε όλες μαζί και σβήνετε καταλάθος και καλά τα φώτα;;; :grin: :grin: :grin:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
οχι βρε απλα ο διακοπτης απ τα φωτα ειναι διπλα διπλα με τον διακοπτη που ανοιγουμε την εξωτερικη πορτα σε εσας ;) :cheesy:
και πολλες φορες οι υπηρεσιες μπερδευονται και οπως ανοιγουν τη πορτα σβηνουν και τα φωτα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :-

μακια μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
οχι βρε απλα ο διακοπτης απ τα φωτα ειναι διπλα διπλα με τον διακοπτη που ανοιγουμε την εξωτερικη πορτα σε εσας ;) :cheesy:
και πολλες φορες οι υπηρεσιες μπερδευονται και οπως ανοιγουν τη πορτα σβηνουν και τα φωτα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :-

μακια μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
να πεις το ηλεκτρολογο να την αλλαξει την πριζα.δεν πρεπει να γινοντε τετοια λαθη.τουλαχιστον βαλτε φωτα πολεμου απο εξω,να καταλαβαινουν οι συναγωνιστες τι γινετε.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
να πεις το ηλεκτρολογο να την αλλαξει την πριζα.δεν πρεπει να γινοντε τετοια λαθη.τουλαχιστον βαλτε φωτα πολεμου απο εξω,να καταλαβαινουν οι συναγωνιστες τι γινετε.

βρε "αυτοκολλητε" με εχασες στο θρεντ της κολομβιας και με ακολουθεις εδω τωρα?  :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin:
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
βρε "αυτοκολλητε" με εχασες στο θρεντ της κολομβιας και με ακολουθεις εδω τωρα?  :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin:
μας εγραψες στα παπαρια σου εντελος.ουτε μια πληροφορια μας δινεις.ενας σοβαρος κολομβιανος μαχητης δεν ξηγιετε ετσι καμια φορα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αααχχχχχ.... κοπελιά... μετά τη δουλειά ότι πρέπει είναι ένα μασαζάκι...
δεν έτυχε να δοκιμάσω και μου φαίνεται πως θα γίνει το 1ο βήμα... ;) ;)

δε πιστεύω να βγάζει τα τακούνια;;;; >:( >:( :2funny:

εμενα μου εκανε ξυπολητη :cheesy:
αν της το ζητησεις ομως συγουρα θα φοραει και τα τακουνια της ;)

καρδια μου μασαζ εχω σπουδασει και εγω στην πατριδα της αλλα ενα προγραμμα μασαζ για ολο το κορμι διαρκει τουλαχιστον μια ωρα , το thai massage διαρκει 1μιση ωρα για να το κανεις ολοκληρωμενα. επειδη σιγουρα δεν διαθετει τοσο χρονο στην βαρδια της για το εκαστοτε πελατη μπορεις μου το κανεις ποιο σαφες ?

σματς σμουτς  :grouphug: :smitten: :smitten: :grouphug:

χμμμμμμμμμ.......
δεν διαφωνω μαναρι μου, να σου πω την αληθεια δεν το ηξερα κιολας αυτο που λες αλλα για να το λες σε πιστευω  :cheesy:
πιστευω οτι το καταλαβαινεις κι εσυ ματια μου οτι με 40ε που ειναι το προγραμμα μασαζ της κοπέλας μαζι με sex ο χρονος αυτος ειναι απλα απλησιαστος και ανεφικτος :-
απο κει και περα υπαρχει και το φουλ προγραμμα της κοπέλας με 80ε και περισσοτερο χρονο στο μασαζ αλλα και αλλες υπηρεσιες που αγγιζει τα 30 λεπτα :cheesy:

να πεις το ηλεκτρολογο να την αλλαξει την πριζα.δεν πρεπει να γινοντε τετοια λαθη.τουλαχιστον βαλτε φωτα πολεμου απο εξω,να καταλαβαινουν οι συναγωνιστες τι γινετε.

τοχω υποψη μου ματια μου ;)
μεχρι τις αρχες Σεμπτεμβρη που θα εχουμε κανει ολικη ανακαινιση στο μαγαζι θα το εχουμε αλλαξει ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
χμμμμμμμμμ.......
δεν διαφωνω μαναρι μου, να σου πω την αληθεια δεν το ηξερα κιολας αυτο που λες αλλα για να το λες σε πιστευω  :cheesy:
πιστευω οτι το καταλαβαινεις κι εσυ ματια μου οτι με 40ε που ειναι το προγραμμα μασαζ της κοπέλας μαζι με sex ο χρονος αυτος ειναι απλα απλησιαστος και ανεφικτος :-
απο κει και περα υπαρχει και το φουλ προγραμμα της κοπέλας με 80ε και περισσοτερο χρονο στο μασαζ αλλα και αλλες υπηρεσιες που αγγιζει τα 30 λεπτα :cheesy:

με συγχωρεις γλυκια μου αλλα με 30 λεπτα καταλαβαινεις και εσυ δεν προλαβαινουμε να καλυψει τις απαιτησεις μου ... ισως μπορει να με επισκεφθει σε αλλο χωρο η κοπελα αυτη ωστε μου προσφερει τις υπηρεσιες της με περισσοτερο ανεση , χωρις να υπαρχει η πιεση του μαγαζιου (οπου πρεπει εξυπηρετηθουν κι αλλοι) και αφετερου λογω ιδιοτητος μου δεν μπορω να ερχομαι σε αυτους τους χωρους με ανεση ...

σματς σμουτς  :grouphug: :grouphug: :smitten: :smitten: :grouphug: :grouphug:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
με συγχωρεις γλυκια μου αλλα με 30 λεπτα καταλαβαινεις και εσυ δεν προλαβαινουμε να καλυψει τις απαιτησεις μου ... ισως μπορει να με επισκεφθει σε αλλο χωρο η κοπελα αυτη ωστε μου προσφερει τις υπηρεσιες της με περισσοτερο ανεση , χωρις να υπαρχει η πιεση του μαγαζιου (οπου πρεπει εξυπηρετηθουν κι αλλοι) και αφετερου λογω ιδιοτητος μου δεν μπορω να ερχομαι σε αυτους τους χωρους με ανεση ...

σματς σμουτς  :grouphug: :grouphug: :smitten: :smitten: :grouphug: :grouphug:

σε καταλαβαινω ματια μου  γλυκα ;)
αλλα δυστηχως να συναντηθεις με την κοπέλα εκτος μαγαζιου δυστηχως δεν γινεται για πολλους και διαφορους λογους :-

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
[size=6pt]εισαι αχρηστος για αυτα τα μεροι ....  :grin: :grin: :grin:[/size]


Αrkans εγω δεν σε πουλησα, πριν λιγες ημερες σου εγραψα για ελληνικο μαγαζι Μποκοτα, το σουβλατζιδικο ΟΠΑ, σου εγραψα ονομα ιδιοκτητη και τηλεφωνα και διευθυνση που φαινονται στο λινκ.

ο ανταποκριτης σου απο κολομβια που σου λεει Οκτωβρη και Νοεμβρη καλες εποχες λεει μαλακιες.

Καρθαγενη στον Βορρα, στην Καραιβικη, το ποιο ασφαλες μερος και ποιο τουριστικο, αλλα συναμα και ποιο ακριβο, εχει παντα καλοκαιρι. Μεντεγιν και Καλι παντα Ανοιξη ολον τον χρονο. Μποκοτα δεν ξερω πολλα δεν μου αρεσει κιολας, χαωτικη μεγαλουπολη.

Εσυ θα πας για πρωτη φορα μονο Καρθαγενη, δεν σε παιρνει πας αλλου, διοτι εκει, λογω τουρισμου μιλαν καποια αγγλικα .
Τι αλλο θες να μαθεις?
δες που γραφεις ρε.αντι για κολομβια σε φυλης το εστειλες.θα φοβισεις και τα κοριτσια με αυτα που γραφεις.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
σε καταλαβαινω ματια μου  γλυκα ;)
αλλα δυστηχως να συναντηθεις με την κοπέλα εκτος μαγαζιου δυστηχως δεν γινεται για πολλους και διαφορους λογους :-

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

ναι ματια μου γλυκια το γνωριζω ...  ;)
αλλωστε πρωην γυναικα μου ειχε και εκεινη μαγαζι σαν δικο σου και το ειχε και εκεινη κανονα αυτο ... βεβαια για καλους πελατες κατι εκανε ...  ;)

σματς σμουτς ...  :grouphug: :smitten: :grouphug:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Αυριο Τεταρτη

πρωι η Κατερινα :smitten:

απογευμα η Νανα :smitten:

βραδυ η Ευα :smitten:

μακια μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, το  Νανσάκυ έφυγε για διακοπές, γιατι δεν την βλέπω στο πρόγραμμα!

μιλησα σημερα οπως σουχα πει ματια μου με τη κοπέλα και η Νανσυ ειναι ηδη καλυτερα και θα επιστρεψει αυτη τη παρασκευη το πρωι στη μονιμη της βαρδια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
μιλησα σημερα οπως σουχα πει ματια μου με τη κοπέλα και η Νανσυ ειναι ηδη καλυτερα και θα επιστρεψει αυτη τη παρασκευη το πρωι στη μονιμη της βαρδια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Tην Παρασκευή που μας έρχεται (10/7) ή την επόμενη εννοείς Άντζελα γιατί στο πρόγραμμα για αυτή την Παρασκευή είναι το όνομα της Ευάς.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Tην Παρασκευή που μας έρχεται (10/7) ή την επόμενη εννοείς Άντζελα γιατί στο πρόγραμμα για αυτή την Παρασκευή είναι το όνομα της Ευάς.

ναι την Παρασκευη που μας ερχετε ματια μου γλυκα 10/7.....απλα δεν εχει γινει η αλλαγη ακομα ;) ;) ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
ναι την Παρασκευη που μας ερχετε ματια μου γλυκα 10/7.....απλα δεν εχει γινει η αλλαγη ακομα ;) ;) ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Νάτο τώρα το δίλημμα.... Φαντάζομαι να θυμάσαι για ποιο πράγμα μιλάω....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Νάτο τώρα το δίλημμα.... Φαντάζομαι να θυμάσαι για ποιο πράγμα μιλάω....

oντος μεγαλο το διλημα....και οι δυο κοπελες ειναι εξισου καλες ;)
εσυ ματια μου πρεπει να αποφασισεις :cheesy: ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
αυτη δεν ειναι η σχιστοματα? την εχω παρει αλλα αλλου παλαιοτερα.

Σχιστομάτα είναι και πολύ καλή σε αυτό που κάνει.... Αφού την έχεις πάρει και αλλού παλαιότερα ίσως και να το γνωρίζεις....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom