Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπέρα και από μένα….Ελπίζω όλα καλά. Άσχετο, οι κοπέλες που έχω πάει μαζί τους, διάβασαν τις κριτικές μου? Γενικά οι κοπέλες τις διαβάζουν ή μόνο εσύ? Ελπίζω πάντως να με συμπάθησαν και να μην τους δημιούργησα κάποιο πρόβλημα…. Αυτό που σε ρώτησα το έψαξες καθόλου?

Γειασου μαναρι ;)
Οι Λιζα-Αλινα-Νανα απ οτι ξερω δεν εχουν προσβαση στο ιντερνετ οποτε τους τις μετεφερα εγω ;)
Καποιες αλλες κοπέλες ομως τις διαβαζουν απο μόνες τους :cheesy:
Εννοειτε πως σε συμπαθησαν (οπως σε εχω συμπαθησει κι εγω) και μακαρι ολα τα προβληματα που μας δημιουργουνε να ειναι σαν τα δικα σου ;)
To εψαξα οσο μπορουσα αλλα οπως σου ειχα πει ειναι λιγο δυσκολο εως απιθανο ματια μου :- sοrry :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
αντε δνε το ηξερα οτι υπαρχει σχετικοσ νομος..........
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Γειασου μαναρι ;)
Οι Λιζα-Αλινα-Νανα απ οτι ξερω δεν εχουν προσβαση στο ιντερνετ οποτε τους τις μετεφερα εγω ;)
Καποιες αλλες κοπέλες ομως τις διαβαζουν απο μόνες τους :cheesy:
Εννοειτε πως σε συμπαθησαν (οπως σε εχω συμπαθησει κι εγω) και μακαρι ολα τα προβληματα που μας δημιουργουνε να ειναι σαν τα δικα σου ;)
To εψαξα οσο μπορουσα αλλα οπως σου ειχα πει ειναι λιγο δυσκολο εως απιθανο ματια μου :- sοrry :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ξέρεις, καταλαβαίνω ότι αυτό που κάνετε είναι αρκετά δύσκολο και ψυχοφθόρο, οπότε πραγματικά δεν θα ήθελα να δημιουργώ κανενός είδους προβλήματος…Έχετε αρκετούς που το κάνουν νομίζω, οπότε ας μην έχετε και εμένα. Όσο για το δεύτερο ΟΟΥΥΥΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΣΝΙΦ…… Είναι μία φαντασίωση που δεν έχω κάνει ποτέ, και απ ότι βλέπω δεν θα κάνω και ποτέ…. 
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
[/quote

γεια κ απο εμενα ενω ολοι θα λιαζοντε σε παραλιες εμεις πιστοι εδω στο σαιτ λογω αντζελας :tits: :cum:.....
αντζελα μην ξεχασεις τις φωτο με τν νικολ ντυμενη με καυτα σορτσακια κ πεδιλακια.......λιωνω οτν τν σκεφτομαι κ ειναι κ καλοκαιρι 40αρη θερμοκρασια βαραω.....χιχιχιχιχι...
ΝΙΚΟΛ ΖΩ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.......... :cum:

αντζελα για ορισμενες αποριες μ,μπορω να σ στειλω πμ γιατι λογω δουλειας δν μπορω να παρω τηλ εκεινες τις ωρες..... :-
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
τωρα ειναι η σοφια . . .  οποιος μπορει μια περιγραφη της , δηλαδη ηλικια ? νεα ή mature ,  boobs ? μεγαλα ή μικρα . . .
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η τεταρτη ειναι η μερα '' στηθους '' ?  διοτι ολες οσες δουλευουν  κατερινα - νανα - ευα !!!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αναγκαστικα θα τραβηξουν κληρο :2funny:την καλημερα μου σε ολους-ες
Υπάρχει και η λύση του τρύπιου βαρελιου. Μπαίνει ο πρωτος στο δωμάτιο και οι άλλοι δύο εναλλάξ στο βαρέλι, μεχρι αν ελθει η σειρά τους!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα για ορισμενες αποριες μ,μπορω να σ στειλω πμ γιατι λογω δουλειας δν μπορω να παρω τηλ εκεινες τις ωρες..... :-

Eννοειτε πως μπορεις ματια μου ;) :-* :-* :-* :-*
Αλοιμονο ;)

τωρα ειναι η σοφια . . .  οποιος μπορει μια περιγραφη της , δηλαδη ηλικια ? νεα ή mature ,   boobs ? μεγαλα ή μικρα . . .

Εινα νεα ματια μου γυρω στα 24, με καστανα μακρυα μαλλια σχετικα μεγαλο στηθος και αδυνατη με σφιχτο σωμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις?Να σε ρωτησω κατι σχετικα με την Κυριακη,υπαρχει περιπτωση να δουλευεις εσυ :thumbsup: ή Κατερινα :tits2: :tits2: ή Νανα?Μιλαω για πρωι ή απογευμα τουλαχιστον καποια απο αυτες.Εχω παθει πλακα και με τις τρεις και δεν ξερω ποια να διαλεξω,θα περιμενω απαντηση σου  :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις?Να σε ρωτησω κατι σχετικα με την Κυριακη,υπαρχει περιπτωση να δουλευεις εσυ :thumbsup: ή Κατερινα :tits2: :tits2: ή Νανα?Μιλαω για πρωι ή απογευμα τουλαχιστον καποια απο αυτες.Εχω παθει πλακα και με τις τρεις και δεν ξερω ποια να διαλεξω,θα περιμενω απαντηση σου  :smitten: :smitten:

καλησπερα κωστα ;)
οχι ματια μου δυστηχως το προγραμμα μας εχει βγει και δεν αλλαζει εκτος αν προκυψει καποιο απρόοπτο
Την Κυριακη το πρωι θα ειναι η Ευα οπως καθε Κυριακη πρωι
ενω το απογευμα θα ειναι η Νικόλ ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Kostas99 σου προτείνω οποσδήποτε την Ευα. Δεν είναι μοντέλο αλλα έχει πολύ ομορφο μεγάλο στήθος και απίστευτη συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο. Όσες φορές εχω επισκευτεί είναι όλο και καλύτερη!

Και το Σοφάκι μου άφησε καλές εντυπώσεις!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Kostas99 σου προτείνω οποσδήποτε την Ευα. Δεν είναι μοντέλο αλλα έχει πολύ ομορφο μεγάλο στήθος και απίστευτη συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο. Όσες φορές εχω επισκευτεί είναι όλο και καλύτερη!

Και το Σοφάκι μου άφησε καλές εντυπώσεις!!

συμφωνω απολυτα ;) ;) ;) ;) ;) ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Ok φιλαρακι Dawn θα ακουσω την συμβουλη σου και θα δοκιμασω Ευα γιατι και εγω ειμαι λατρεις :tits2: :tits2: :tits2:  thanks.
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
αν θες βυζάρες, μην παραλείψεις την Κατερίνα...ααααααχχχχχ
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Ok Αντζελα τοτε θα τα πουμε το Σαββατο.θα σε παρω τηλ. για να το κανονισουμε τις λεπτομερεις.Παντος καποια αλλη φορα θα ηθελα να παω και με εσενα,ομως ας απολαυσω πρωτα την Ευα και μετα το κανονιζουμε και μαζι δεν χανομαστε :smitten: :smitten: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Το ξερω φιλαρακι και εγω τρελαθηκα με  :tits2: :tits2: αλλα δεν δουλευει Κυριακη που θα παω,δεν πειραζει καποια αλλη φορα θα τιμησω και την Κατερινα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ok Αντζελα τοτε θα τα πουμε το Σαββατο.θα σε παρω τηλ. για να το κανονισουμε τις λεπτομερεις.Παντος καποια αλλη φορα θα ηθελα να παω και με εσενα,ομως ας απολαυσω πρωτα την Ευα και μετα το κανονιζουμε και μαζι δεν χανομαστε :smitten: :smitten: :smitten:

Oκ ματια μου περιμενω τηλ σου ;)
Εγω θα ειμαι μαλλον την παραεπομενη Κυριακη 19/7  ;)


Τωρα στο μαγαζι και μεχρι το πρωι η Κλαουντια :smitten:





πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
να μας κάνεις να φύγουμε τρέχωντας για το 104 θες τώρα? :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
να μας κάνεις να φύγουμε τρέχωντας για το 104 θες τώρα? :)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
οχι βρε ετσι κι αλλιως και η ωρα ειναι περασμενη για αρκετους απο εσας αλλα και η κοπέλα ξαναδουλευει και την Κυριακη ;)
Απλα μου εχουν περισσεψει παρα πολλες φωτος της Κλαουντιας που δεν υπάρχουν ουτε στο φορουμ ουτε στη σελιδα μας και οποτε βρησκω την ευκαιρεια τις βαζω ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom