Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα τι κανουμε?Πως τα παμε με τη ζεστη?Θελω να ρωτησω κατι,ποση ωρα διαρκει περιπου ενα προγραμμα με μασαζ και σεξ μαζι?Κανω αυτη την ερωτηση γιατι οποια κοπελα και να παρω πανω απο 4 λεπτα δεν κανω και ας εχω παει πιο πριν και με καποια αλλη.Ευχαριστω...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα τι κανουμε?Πως τα παμε με τη ζεστη?Θελω να ρωτησω κατι,ποση ωρα διαρκει περιπου ενα προγραμμα με μασαζ και σεξ μαζι?Κανω αυτη την ερωτηση γιατι οποια κοπελα και να παρω πανω απο 4 λεπτα δεν κανω και ας εχω παει πιο πριν και με καποια αλλη.Ευχαριστω...

καλησπερα ;)
μια χαρα ματια μου προς το παρον, με τον καυσωνα που ερχεται δεν ξερω :cheesy: :cheesy:
δε ξερω ματια μου, υπολογισε 15-20 λεπτα ;)
αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να το πεις στην κοπέλα να σε παει αργα και να το ευχαριστηθεις λιγο παραπανω απ το κανονικο ;)
Αν θελεις παντως για καλυτερη δικη σου ευκολια και αποτελεσμα αν αποφασισεις να μας επισκευτεις ειδοποιησε με προσωπικα μια μερα πριν ματια μου για να μιλησω-εξηγησω στην κοπέλα την περιπτωση σου και να σου φερθει οσο πιο αργα γινεται ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα και απο μας ;) ;)
τωρα εδωσα τα χεραιτησματα σου στην Νικολ και σου στελνει τα φιλια της :smitten: :smitten: :smitten:
εμεις ειμαστε εξοπλησμενες και με σορτς και με στρινγκ και με στολες και με πεδιλα και σε περιμενουμε :cheesy: ;)

φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

άντζελα εισαι θεά....μ εξιταρεις την φαντασία μου...λοιπόν τσέπωσα τιμητική άδεια 13ημερών απο τον διοικητή επειδή έβγαλα ασπροπρώσοπο το τάγμα μου.... :grin: :grin: :grin:...παω διακοπές για τρελό ξεφάντωμα κ μετα κατα της 22 ιουλίου ελπίζω να σας επισκεφτώ...ματάκια βάλε το μωράκι την νικολ εκεινη την ημερομηνία περίπου(για να φοράει σορτσάκι θα πρέπει ν συνενοηθώ πριν έρθω??)...ελπίζω να πετύχω κ εσενα σε καμιά βάρδια γτ με τρελαίνει το μαύρισμά σου.... :cum: :cum: :grin:...
τα λέμε κουκλα μας.....αααα,βγαλτε κ αλλες φωτό με καυτά σορτσακια για χάρη ενός 19χρονου φετιχιστή του είδους... :sunglasses:...τα φιλάκια μου στην νικολ..... :tits: :cum:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
άντζελα εισαι θεά....μ εξιταρεις την φαντασία μου...λοιπόν τσέπωσα τιμητική άδεια 13ημερών απο τον διοικητή επειδή έβγαλα ασπροπρώσοπο το τάγμα μου.... :grin: :grin: :grin:...παω διακοπές για τρελό ξεφάντωμα κ μετα κατα της 22 ιουλίου ελπίζω να σας επισκεφτώ...ματάκια βάλε το μωράκι την νικολ εκεινη την ημερομηνία περίπου(για να φοράει σορτσάκι θα πρέπει ν συνενοηθώ πριν έρθω??)...ελπίζω να πετύχω κ εσενα σε καμιά βάρδια γτ με τρελαίνει το μαύρισμά σου.... :cum: :cum: :grin:...
τα λέμε κουκλα μας.....αααα,βγαλτε κ αλλες φωτό με καυτά σορτσακια για χάρη ενός 19χρονου φετιχιστή του είδους... :sunglasses:...τα φιλάκια μου στην νικολ..... :tits: :cum:

αντε βρε μα το καλο
η νικολ λογικα θα δουλευει εκεινο τον καιρο ;)
αλλα λογικα και εγω θα κανω 1 βαρδυα εκεινη την περιοδο
ναι για να σου βαλει η νικολ σορτσακι καλο θα ειναι να με εχεις ειδοποιησει για να της το πω της κοπέλας.
Θα σου αναιβασω μετα κιαλλες φωτος με σορτσακια μαναρακι :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
αντε βρε μα το καλο
η νικολ λογικα θα δουλευει εκεινο τον καιρο ;)
αλλα λογικα και εγω θα κανω 1 βαρδυα εκεινη την περιοδο
ναι για να σου βαλει η νικολ σορτσακι καλο θα ειναι να με εχεις ειδοποιησει για να της το πω της κοπέλας.
Θα σου αναιβασω μετα κιαλλες φωτος με σορτσακια μαναρακι :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

άντζελα σ΄ευχαριστώ............εισαι ΘΕΑ.....ΤΕΛΟΣ.....
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
τι προτείνεις ? να βιαστω να προλάβω κλαούντια, ή καλύτερα εύα;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τι προτείνεις ? να βιαστω να προλάβω κλαούντια, ή καλύτερα εύα;

εξαρτατε τι προγραμμα θες μωρακι μου?
παντος και οι δυο ειναι πολυ καλες ;)
αν θες πες μου τι σου αρεσει για να σε βοηθησω....ή στειλε μου πμ ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
βασικά με τέτοια ζέστη μονο να βρεθώ σε κλιματιζομενο χώρο με μια κοπελα με νοιαζει.ας μου κανει οτι θελει αυτη μετα :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
βασικά με τέτοια ζέστη μονο να βρεθώ σε κλιματιζομενο χώρο με μια κοπελα με νοιαζει.ας μου κανει οτι θελει αυτη μετα :)

και οι δυο ειναι πολυ καλες απλα η Ευα κανει και πρωκτικο....
τι ωρα θες να πας?

φιλια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
ε τώρα και να ξεκινήσω την εύα θα προλάβω...οπότε θα την πετύχω στη βόλτα μου
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
καλησπερα ;)
μια χαρα ματια μου προς το παρον, με τον καυσωνα που ερχεται δεν ξερω :cheesy: :cheesy:
δε ξερω ματια μου, υπολογισε 15-20 λεπτα ;)
αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να το πεις στην κοπέλα να σε παει αργα και να το ευχαριστηθεις λιγο παραπανω απ το κανονικο ;)
Αν θελεις παντως για καλυτερη δικη σου ευκολια και αποτελεσμα αν αποφασισεις να μας επισκευτεις ειδοποιησε με προσωπικα μια μερα πριν ματια μου για να μιλησω-εξηγησω στην κοπέλα την περιπτωση σου και να σου φερθει οσο πιο αργα γινεται ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Οκ κουκλα,κατα 90% την Κυριακη θα ερθω γιατι τωρα ειμαι Βεροια για δουλεια,το Σαββατο θα επικοινωνησω μαζι σου αλλα με ποιο τροπο?Επισης θελω να μου πεις και ποια ειναι το μεγαλο σου αστερι για να παρω αυτην,εχω ιδιαιτερη προτιμηση στα μεγαλα  :tits2: :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Οκ κουκλα,κατα 90% την Κυριακη θα ερθω γιατι τωρα ειμαι Βεροια για δουλεια,το Σαββατο θα επικοινωνησω μαζι σου αλλα με ποιο τροπο?Επισης θελω να μου πεις και ποια ειναι το μεγαλο σου αστερι για να παρω αυτην,εχω ιδιαιτερη προτιμηση στα μεγαλα  :tits2: :-* :-*

Κυριακη που θελεις να ερθεις ματια μου δουλευουν το πρωι η Ευα, το απογευμα η Νικολ και το βραδυ η Κλαουντια ;)
Και οι 3 ειναι πολυ καλες και υπομονετικες ποσο μαλλον αν τις γνωρισεις υστερα απο δικη μου μεσολαβηση ;)
Συγουρα απο τις 3 το μεγαλυτερο στηθος το εχει η Ευα ;)
Μπορεις το Σαββατο να μου στηλεις ενα πμ, ή ενα sms ή ακομα και να με παρεις τηλ στο κινητο που εχω στο προφιλ μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Κυριακη που θελεις να ερθεις ματια μου δουλευουν το πρωι η Ευα, το απογευμα η Νικολ και το βραδυ η Κλαουντια ;)
Και οι 3 ειναι πολυ καλες και υπομονετικες ποσο μαλλον αν τις γνωρισεις υστερα απο δικη μου μεσολαβηση ;)
Συγουρα απο τις 3 το μεγαλυτερο στηθος το εχει η Ευα ;)
Μπορεις το Σαββατο να μου στηλεις ενα πμ, ή ενα sms ή ακομα και να με παρεις τηλ στο κινητο που εχω στο προφιλ μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Οκ Αντζελα,το Σαββατο κατα το μεσημερακι θα σε παρω τηλ. να κανονισουμε τις λεπτομερειες και αφου η Ευα διαθετει :tits2: θα προτιμησω αυτην,καληνυχτα, :smitten: :smitten: και ευχαριστω για τις πληροφοριες.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πάντως για  :tits: :tits: Κατερίνα :tits2: :tits2: :rockon: :rockon: :knockinb:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τωρα η Νικολ :smitten:

απογευμα η Σοφια :smitten:

βραδυ η Κλουντια :smitten:

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Δεύτερη κοπέλα στην βάρδια δνε θα παίξει ποτέ??? ήθελα να ήξερα αν έρθει μια παρέα 3 φίλων ποιος θα πρωτοπεριμένει..
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αναγκαστικα θα τραβηξουν κληρο :2funny:την καλημερα μου σε ολους-ες
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεύτερη κοπέλα στην βάρδια δνε θα παίξει ποτέ??? ήθελα να ήξερα αν έρθει μια παρέα 3 φίλων ποιος θα πρωτοπεριμένει..

Εμεις δεν θαχαμε προβλημα μαναρι αλλα αν δεν αλλαξει ματια μου ο σχετικος νομος για τα αναλογα σπιτια κατι τετοιο δεν μπορει να γινει γιατι ουσιαστικα θα ειναι παρανομο και οι κοπέλες θα κινδυνευουν νομικα :-

αναγκαστικα θα τραβηξουν κληρο :2funny:την καλημερα μου σε ολους-ες

Καλημερα μαναρι :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) :-* :-* :-*

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246

Καλησπέρα και από μένα….Ελπίζω όλα καλά. Άσχετο, οι κοπέλες που έχω πάει μαζί τους, διάβασαν τις κριτικές μου? Γενικά οι κοπέλες τις διαβάζουν ή μόνο εσύ? Ελπίζω πάντως να με συμπάθησαν και να μην τους δημιούργησα κάποιο πρόβλημα…. Αυτό που σε ρώτησα το έψαξες καθόλου?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom