Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
λογικο ειναι ματια μου αλοιμονο αν περνανε ολοι στο 100% με τις καλυτερες των εντυπωσεων.
ο seduser δε νομιζω να εκραξε ασχημα, μαλλον πολυ λογικα και του δινω  δικιο για ενα δικο μου λαθος (που ακομα δεν εχω προλαβει να το διωρθωσω :headbang:) και του ζητησα και συγνωμη. ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:


δεν εχεις αδικο.η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ερθει ποτε στον χώρο σας.αλλα οταν βλεπω αυτη την αντζελα... :humpleg: :knockinb: :bigdick: :pipa2: ειναι σαν πορνο σταρ!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δεν εχεις αδικο.η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ερθει ποτε στον χώρο σας.αλλα οταν βλεπω αυτη την αντζελα... :humpleg: :knockinb: :bigdick: :pipa2: ειναι σαν πορνο σταρ!!!

εγω ειμαι ματια μου η Αντζελα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
εγω ειμαι ματια μου η Αντζελα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


αμαν!!!!ακουγεσαι και ξυπνια γκομενα!!!!θα σκασει ο αναλ φυλης για παρτυ σου.αυτο τον καιρο με εχει ξεζουμίσει η δικια μου αλλα αμα της ερθει περιοδος σφαιρα θα ερθω για παρτυ σου....
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Άντζελα...
Είσαι η ξανθούλα με το καρεδάκι???
Αν ναι, είσαι του γούστου μου...  :boobies: :boobies:

Ομως οι φωτο σου στο site, δεν είναι καλές βρε μάτια μου....
Χρειάζεσαι νέα φωτογράφιση !!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αμαν!!!!ακουγεσαι και ξυπνια γκομενα!!!!θα σκασει ο αναλ φυλης για παρτυ σου.αυτο τον καιρο με εχει ξεζουμίσει η δικια μου αλλα αμα της ερθει περιοδος σφαιρα θα ερθω για παρτυ σου....

:2funny:
αφου βρε σε εχει ξεζουμισει τι αλλο θες? ;) :cheesy:
μια χαρα εισαι ;)

Καλησπέρα Άντζελα...
Είσαι η ξανθούλα με το καρεδάκι???
Αν ναι, είσαι του γούστου μου...  :boobies: :boobies:

Ομως οι φωτο σου στο site, δεν είναι καλές βρε μάτια μου....
Χρειάζεσαι νέα φωτογράφιση !!!!!

καλησπερα/καλημερα μαναρι
ξανθουλα ειμαι βρε αλλα με κοντα μαλλια ;) (καρε τα ειχα περσυ ;))
αυτη ειμαι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dima_real

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα τη Νικόλ το μεσημέρι της Παρασκευής...και πέρασα αυτά που πέρασε και ο soutz...να της πείτε να βελτιώσει τη διάθεσή της, την πίπα της και να μην βάζει τόσα απαγορευτικά...η υποδοχή και το μαγαζί ήταν άψογα.
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημεεεεερα στα κοριτσακια μας.....ελειψα τοσο καιρο γτ στο να εισαι καλος στην δουλεια σου παρολο π ειμαι 19χρονων κ ειδικα σαν δοκιμος στν ελληνικο στρατο με διαλεκσαν για μια ασκηση π εγινε στο κοσοβο κ γυρισα χθες κουκλιτσα αντζελα.....καταρχας να σου ευχηθω τα περαστικα μου για το ατυχηματακι π ειχες κ ελπιζω να εγινες καλα κ να εφυγαν αυτες οι γρατσουνιες απο τ σωματακι σου.... :- :-
θελω να σ πω πολλα μπραβο για την πρωτοποριακη ιδεα με το τηλ να εισαι σιγουρη πως θα σε παρω τηλ για ν σε ακουσω κ να με συμβουλεψεις καθως θα ειναι η 1η φορα σε στουντιο....μεσα στον ιουλιο ποτε θα εχεις υπηρεσια ξερεις????γιατι με αυτο τ καυτο σορτσακι κ το μελαμψο χρωματακι π εκανες εχω τραβιξει απο χθες ενα σωρο  :bigdick: :bigdick:....
]
αν κ το πουλεν μου θα ειναι η νικολ παρολο π ακουγοντε διαφορες αποψεις πιστευω οτι τα σπαει η νικολ κ ειδικα με το σορτς..... :cum: :cum: :cum:.....
Υ.Γ αντζελα βγαλε κ αλλες φωτο με καυτα σορτσακια κ πεδιλακια καθως ειναι τ φετιχ μ κ αν μπορεσεις πεισε κ την νικολ ν βγαλει κ αλλες......
Υ.Γ1 τελικα αδεια κ ελληνικος στρατος ειναι δυο εννοιες αντιθετες αλλα θα προσαπθησω να κατεβω κ επιτελους να σας επισκεφθω.....
Υ.Γ2 τα χαιρετισματα μου στον τερρο κ του ευχομαι καλες δουλειες κ καλα ταξιδακια κ τ χαιρετισματα μ στν οσι.....
ΝΙΚΟΛ ΕΙΣΑΙ Η ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ ΜΟΥ...ΝΙΚΟΛ ΖΩ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.... :cum:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε φιλαρα, πραγματικά σε ζηλέυω. Πρίν απο 10 χρόνια που το πρωτοκανα εγώ, δεν υπήρχε ούτε Αντζελα, ούτε δίκτιο, ούτε συννενόηση, ουτε τίποτα! Δεν ήξερα καν που είναι η Φυλής, φαντάσου οτι την έψαχνα στον χάρτη!!!
Πολύ θα ήθελα να ήμουν στην θέση σου τώρα (όχι ομως στο στρατο!)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Επισκέφτηκα τη Νικόλ το μεσημέρι της Παρασκευής...και πέρασα αυτά που πέρασε και ο soutz...να της πείτε να βελτιώσει τη διάθεσή της, την πίπα της και να μην βάζει τόσα απαγορευτικά...η υποδοχή και το μαγαζί ήταν άψογα.

Καλημερα :cheesy:
Για το στοματικο της τοχω πει αρκετες φορες ματια μου και χθες το βραδυ ακομα περισσοτερο ;)
Για τα απαγορευτικα που λες εξηγησε το μου λιγο παραπανω κατι μπορω να καταλάβω αλλα θα ηθελα να γινεις πιο συγκεκριμενος ;)


:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

καλημεεεεερα στα κοριτσακια μας.....ελειψα τοσο καιρο γτ στο να εισαι καλος στην δουλεια σου παρολο π ειμαι 19χρονων κ ειδικα σαν δοκιμος στν ελληνικο στρατο με διαλεκσαν για μια ασκηση π εγινε στο κοσοβο κ γυρισα χθες κουκλιτσα αντζελα.....καταρχας να σου ευχηθω τα περαστικα μου για το ατυχηματακι π ειχες κ ελπιζω να εγινες καλα κ να εφυγαν αυτες οι γρατσουνιες απο τ σωματακι σου.... :- :-
θελω να σ πω πολλα μπραβο για την πρωτοποριακη ιδεα με το τηλ να εισαι σιγουρη πως θα σε παρω τηλ για ν σε ακουσω κ να με συμβουλεψεις καθως θα ειναι η 1η φορα σε στουντιο....μεσα στον ιουλιο ποτε θα εχεις υπηρεσια ξερεις????γιατι με αυτο τ καυτο σορτσακι κ το μελαμψο χρωματακι π εκανες εχω τραβιξει απο χθες ενα σωρο  :bigdick: :bigdick:....
]
αν κ το πουλεν μου θα ειναι η νικολ παρολο π ακουγοντε διαφορες αποψεις πιστευω οτι τα σπαει η νικολ κ ειδικα με το σορτς..... :cum: :cum: :cum:.....
Υ.Γ αντζελα βγαλε κ αλλες φωτο με καυτα σορτσακια κ πεδιλακια καθως ειναι τ φετιχ μ κ αν μπορεσεις πεισε κ την νικολ ν βγαλει κ αλλες......
Υ.Γ1 τελικα αδεια κ ελληνικος στρατος ειναι δυο εννοιες αντιθετες αλλα θα προσαπθησω να κατεβω κ επιτελους να σας επισκεφθω.....
Υ.Γ2 τα χαιρετισματα μου στον τερρο κ του ευχομαι καλες δουλειες κ καλα ταξιδακια κ τ χαιρετισματα μ στν οσι.....
ΝΙΚΟΛ ΕΙΣΑΙ Η ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ ΜΟΥ...ΝΙΚΟΛ ΖΩ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.... :cum:

Μια χαρα ειμαι τωρα ματια μου Ευχαριστω ;)
Θα δουλεψω σημερα και αλλη μια φορα προς το τελος του μηνα, μακαρι να με προλάβεις.
Οι φωτος με τα σορτσακια δικια μου ιδεα ηταν , ξεφευγει λιγο απο τα κλασσικα εσωρουχα και οσο ναναι οσο περισσοτερα ρουχα τοσο πιο προκλητικη ειναι μια ποζα για σου αφηνει τη φαντασια σου να δουλεψει ;)
Η Νικολ πιστευω θα σου αρεσει αφου ταιριαζεται και ηλικιακα ;)
Σου ευχομαι να παρεις γρηγορα την αδεια σου για να ξεκουραστεις επιτελους και εσυ ;)

ρε φιλαρα, πραγματικά σε ζηλέυω. Πρίν απο 10 χρόνια που το πρωτοκανα εγώ, δεν υπήρχε ούτε Αντζελα, ούτε δίκτιο, ούτε συννενόηση, ουτε τίποτα! Δεν ήξερα καν που είναι η Φυλής, φαντάσου οτι την έψαχνα στον χάρτη!!!
Πολύ θα ήθελα να ήμουν στην θέση σου τώρα (όχι ομως στο στρατο!)

Ολο παραπονα εισαι πια μαναρακι :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ε καλά βρε Μπου-Μπου, δεν παραπονιέμαι! Απλά θα ήθελα να ήμουν και εγώ πιτσιρικάς πάλι (οχι πως είμαι μεγάλος, ουτε 30 δεν είμαι!) και να ερχόμουν εκεί για την πρώτη μου φορά! Φαντάσου οτι οταν είχα πρωτοπάει, έψαχνα στα τυφλά και πήγα στο πρώτο σπιτάκι που βρήκα!

Παρεπιπτώντως τελικά αυριο δεν θα μπορέσω να έρθω στην Κλαούντια, αφου είχα πάρει εισιτήριο για Scorpions και θα πάω συναυλία! Το είχα ξεχάσει τελείως! Δεν πειράζει κάποια άλλη φορά!

Φιλάκια και αφιεροσούλα:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Παρεπιπτώντως τελικά αυριο δεν θα μπορέσω να έρθω στην Κλαούντια, αφου είχα πάρει εισιτήριο για Scorpions και θα πάω συναυλία! Το είχα ξεχάσει τελείως! Δεν πειράζει κάποια άλλη φορά!

καλα βρε ξεχνιουνται αυτα? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
καλα να περασεις ματια μου και κοιτα να πας νωρις για να προλαβεις και τον παπακωσταντινου ;)
εμεις δε χανομαστε ;) :cheesy:



Aυριο Δευτερα

πρωι η Νικόλ :smitten:

απογευμα η Κλαουντια :smitten:

βραδυ η Ευα  :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Αντελα καλησπερα η κατερινα εφυγε για διακοπες? δεν την βλεπω στο προγραμμα και θα ηθελα μια μερα να την επισκεφτω!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κι εμένα... :rockon: :rockon: :rockon:
να δω πότε όμως...  >:(

μαλλον καποια κυριακη μες το Ιουλη ματια μου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αντελα καλησπερα η κατερινα εφυγε για διακοπες? δεν την βλεπω στο προγραμμα και θα ηθελα μια μερα να την επισκεφτω!

Καλησπερα και σε σενα μαναρακι ;)
οχι ματια μου δεν εχει φυγει ακομα η κοπέλα για διακοπές
αυτη την εβδομαδα θα δουλεψει Τεταρτη πρωι και Πεμπτη απογευμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
μαλλον καποια κυριακη μες το Ιουλη ματια μου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Καλησπερα και σε σενα μαναρακι ;)
οχι ματια μου δεν εχει φυγει ακομα η κοπέλα για διακοπές
αυτη την εβδομαδα θα δουλεψει Τεταρτη πρωι και Πεμπτη απογευμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
ο κ ! καπως θα την κανω απο το αφεντικο για επισκεψη! καληνυχτα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κι εμένα... :rockon: :rockon: :rockon:
να δω πότε όμως...  >:(
Και εγω μαζι σου...

Αλλα παιζω πολυ γκινια στο ολο θεμα. :headbang: :headbang: :headbang:

Ηξερα οτι σημερα θα ειχα την ευκαιρια μου, αλλα απο τις 14:00 που περιμενα τους μεταφορεις ηλθαν στις 20:00 και πεταξε το πουλακι... :dunno: :dunno:

Επλιζω την αλλη φορα που θα μπορω να συνατησω την Αντζελα να μην ειμαι τοσο ατυχος.
Εστω τουλαχιστον να μπορεσω να της πω μια καλησπερα απο κοντα....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Και εγω μαζι σου...

Αλλα παιζω πολυ γκινια στο ολο θεμα. :headbang: :headbang: :headbang:

Ηξερα οτι σημερα θα ειχα την ευκαιρια μου, αλλα απο τις 14:00 που περιμενα τους μεταφορεις ηλθαν στις 20:00 και πεταξε το πουλακι... :dunno: :dunno:

Επλιζω την αλλη φορα που θα μπορω να συνατησω την Αντζελα να μην ειμαι τοσο ατυχος.
Εστω τουλαχιστον να μπορεσω να της πω μια καλησπερα απο κοντα....

μετακομεισες ματακια? :huh: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
που θα παει βρε θα σπασει η γκίνια σου  ;) :cheesy:
μη νομιζεις και εγω εχω περιεργεια να σε γνωρισω γιατι περα απο πελατης του μαγαζιου εισαι και μια ενδιαφερουσα προσωπικοτητα απ τα γραφονενα σου παντα  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γεια σου φίλε συναγωνιστή Cheyenne  :rockon: :rockon:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
heel lover ασε τις κοπελες ησυχες και μη πειραζεις τα τακουνια τους αντε επιτελους  :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom