Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα το πρόγραμμα κάθε Παρασκευής και Σαββάτου παραμένει το ίδιο; Για παράδειγμα η Νάνσυ δουλεύει πάντα κάθε Παρασκευή πρωί και η Νανά κάθε Σάββατο απόγευμα; Ρωτάω γιατί το επόμενο Παρασκευοσαββατοκύριακο θα είμαι Αθήνα και θα ήθελα να τις ξαναεπισκεφτώ.... Ξέρεις εσύ γιατί...

ναι ματια μου και η βαρδια της Νανσυς και της Νανας ειναι μονιμες ;)
και την αλλη εβδομαδα ετσι θα ειναι ;)
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ενημέρωση. Θα μιλήσουμε κάποια στιγμή είτε μέσω pm είτε μέσω τηλεφώνου για τις ...λεπτομέρειες!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Για δειτε την τελευταια κριτικη και πειτε μας σχολια!!!
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Άντζελα καλησπέρα,

Απαντάω στο μήνυμά σου εδώ επειδή έχει σχέση με το συγκεκριμένο "σπίτι".

>μπορεις να μου πεις βρε κουκλί μου ποτε πηγες στην σοφια?
Όπως λέω και στην κριτική ήταν 26/06 δηλαδή την προηγούμενη Παρασκευή το απόγευμα.

οι νικολ- σοφια ζητανε 90 επειδη στα 80 κανουν και ελευθερο στοματικο
> Εγώ όμως ξεκαθάρισα στην τσατσά ότι θέλω ΜΟΝΟ πρωκτικό.
Ελεύθερο στοματικό ΔΕΝ ζήτησα ΟΥΤΕ και πήρα.

>αλλα εχω πει στο μαγαζι οταν καποιος θελει πρωκτικο με 80 να τον βαζουν στο δωματιο
>συγνωμη για τη παρεξηγηση, δικο μου το λαθος.
Είσαι πολύ καλή και το ότι ενδιαφέρεσαι να μάθεις τι πήγε στραβά δείχνει επαγγελματισμό αλλά δυστυχώς από ότι φαίνεται είσαι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.

>η ιδεα παντως για τις απολυμανσεις στα δωματια δικια μου ειναι
Γι'αυτό και απένειμα τα εύσημα. Να πω εδώ ότι αν και το έχω ζητήσει από κοπέλες ποτέ δεν το έχω δει να εφαρμόζεται εκτός από το δικό σας σπίτι. Και πάλι μπράβο σου!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Για δειτε την τελευταια κριτικη και πειτε μας σχολια!!!

το σχολιο μου θα το δεις εδω μαναρακι  ;)


Άντζελα καλησπέρα,

Απαντάω στο μήνυμά σου εδώ επειδή έχει σχέση με το συγκεκριμένο "σπίτι".
Όπως λέω και στην κριτική ήταν 26/06 δηλαδή την προηγούμενη Παρασκευή.

ναι αυτο υπεθεσα και εγω ματια μου γιατι μιλοντας στο τηλ με την υπηρεσια που ηταν με τη σοφια την τριτη δεν θυμοταν καποιο τετοιο περιστατικο :-
σου ζηταω και εδω συγνωμη ,την απαντηση μου θα τη δεις στο σχολιασμο κριτκων και η προταση που σου κανω ισχυει αν θες παντα να μας δωσεις μια 2η ευκαιρια.

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα σε ολους :-* :-* :-*

τωρα η Νικολ :smitten:

απογευμα η Σοφια :smitten:

βραδυ Νικολ :smitten:


πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Βρε την Νικόλ ... δουλευει σκληρά.
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
εχω να προτεινω κατι .δεν ξερω πειτε μου τη γνωμη σας σε αυτο που σκεφτομαι.
αντζελα απο οτι βλεπω εισαι σωστος επαγγελματιας .προτεινω στους πελατες σας του στουντιο σας αναλογα ποσες φορες επισκεφτονται το μαγαζι(και καποια συγκεκριμενη κοπελα) να περναμε καποιο bonus. (πχ δωρεαν υπηρεσιες ,καποια εκπτωση σε καποιο προγραμμα ή τιποτα αλλο  )
ΙΔΕΑ μου και δεν ξερω κατα ποσα μπορει να γινει αυτο στην πραγματικοτητα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Ναι ένα δίδυμο στην τιμή του ενός ... :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπού, εσείς τι έχετε κάνει με το κάπνισμα και τη απαγόρευση; Μπορούμε να φουμάρουμε όσο περιμένουμε την κοπελούδα;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Βρε την Νικόλ ... δουλευει σκληρά.
Θα έχει ανάγκες το κορίτσι

kαλησπερα μαναρακια ;)
ολοι οι ανθρωποι εχουμε τις αναγκες μας μωρε
απλα τη συγκεκριμενη στιγμη αναγκη ειχε το μαγαζι γιατι η Νανσυ χθες αργα το βραδυ ειχε ενα αατυχημα με το ποδι της και στις 1 τα μεσυνανυχτα τη μονη κοπέλα που βρηκα διαθεσιμη να αντικαταστησει χωρις προβλημα την πρωινη βαρδια της Παρασκευης της Νανσυς ηταν η Νικολ :cheesy:

εχω να προτεινω κατι .δεν ξερω πειτε μου τη γνωμη σας σε αυτο που σκεφτομαι.
αντζελα απο οτι βλεπω εισαι σωστος επαγγελματιας .προτεινω στους πελατες σας του στουντιο σας αναλογα ποσες φορες επισκεφτονται το μαγαζι(και καποια συγκεκριμενη κοπελα) να περναμε καποιο bonus. (πχ δωρεαν υπηρεσιες ,καποια εκπτωση σε καποιο προγραμμα ή τιποτα αλλο  )
ΙΔΕΑ μου και δεν ξερω κατα ποσα μπορει να γινει αυτο στην πραγματικοτητα.

Η σκεψη σου δεν ειναι λαθος ματια μου και γιατι οχι θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο στο μελλον απλα 3 πραγματα καπως με φρεναρουν στην υλοποιηση κατι τετοιου.
το 1ο ειναι το διαδικαστικο, δηλ θα πρεπει να υπαρχει πχ καποιο ειδος καρτας-κουπονιου φανατζομαι που θα το εχει ο πελατης και πχ θα δειχνει οτι εχει περασει καποιες συγκεκριμενες φορες για να του γινει η εκπτωση-προσφορα, κατι τετοιο δεν μπορω να το φανταστω ακομη πως θα ειναι η μορφη του, θελει λιγο σκεψη ως προς το σχεδιαστικο κομματι αλλα ευκολα ξεπερνιεται.
το 2ο εχει να να κανει με τους νομους της προσφορας και της ζητησης. Αν μετρησεις πχ παραδειγματος χαρη τα στουντιο που διαφιμιζονται εδω θα τα βγαλεις γυρω στα 19 μαζι με το δικο μου 20
Απο τα υπολοιπα 19 μονο το ενα νομιζω εχει τις ιδιες φτηνες τιμες με μας ενω τα υπολοιπα 18 ειναι κατα ενα 10-20-30% ακριβοτερα σε σχεση με το δικο μας.
Αφου λοιπον ματια μου ηδη η αγορα δουλευει με υψηλοτερες τιμες απο τις δικες μας γιατι να ριξουμε κιαλλο τις δικες μας?
να ξερεις οτι παντα θελω να ειναι η πρωτη σε ολα οποτε να εισαι συγουρος οτι αν η αγορα φτηνηνει κιαλλο κατι τετοιο θα το κανω πρωτη εγω , τωρα ομως δεν υπαρχει κανένας λογος και κανενα συμφερον για το μαγαζι να το κανει.
Συν της αλλης οι πολλες εκπτωσεις-προσφορες κτλ σου δινουν μια ωθηση τωρα αλλα μελλοντικα υποβαθμιζουν το ''ονομα'' σου πχ δεν προκειτε να δεις ποτε τα dolce gabbana στη σταδιου να κανουν εκπτωσεις-προσφορες στα zara ομως θα δεις πολλες ;)
ο 3ος λογος ειναι θεμα ψυχολογιας της κοπέλας. Και εγω αυτη τη δουλεια κανω και ξερω πως σκεφτεται και η καθε κοπέλα. Οποτε να ξερεις οτι οταν θα πας σε ενα μαγαζι το οποιο θα κανει το ειδος της προσφορας που περιγραφεις η κοπέλα θα μπει στο δωματιο με παρα πολυ διαφορετικη ψυχολογεια σε σενα στο δωματιο απ οτι θα εμπαινε σε εναν κανονικο πελατη.
Αυτο μπορει να στο δειξει κιολας μπορει και να το κρυψει και τοσο καλα που δεν θα το καταλάβεις παντως συγουρα δεν θα σου αποδωσει το ιδιο απ οτι θα εκανε αν πληρωνοταν κανονικα στην τιμή της
Πργαμα που σημαινει θα εχουμε μια υποβαθμιση της υπηρεσιας η οποια στην αρχη θα δωσει λογω προσφορας μια ωθηση του μαγαζιου αλλα παλι στο μελλον θα καταληξει να υποβαθμισει τις υπηρεσιες του μαγαζιου, τις κοπέλες τις ιδιες αλλα και το ονομα του μαγαζιου ;)
Απο την αλλη επισης η δουλεια που κανουμε ειναι και με ημερομηνια ληξης (αν και αρκετες την εχουν ξεπερασει κατα καιρους αλλα ακομα ακριβοπληρωνονται :cheesy:) οποτε η καθε κοπέλα θελει να βγαλει οσα περισσοτερα χρηματα μπορει (που στις μερες μας δεν ειναι και τοσα πολλα)οποτε πως θα μπορουσα να πω σε μια κοπέλα να παει σε καποιο δωματιο δωρεαν ή να κανει το κατι παραπάνω δωρεαν, κατι τετοιο δεν μπορω να το κανω, να πω σε μια κοπέλα να ειναι ευγενικη με τους πελατες, συζητησημη, θερμη, να προσπαθει κτλ το κανω και το κανω συνεχεια, το να της πω ομως πηγαινε δωρεαν στο δωματιο δεν μπορω να το πω γιατι και εγω αν δεν ειχα το μαγαζι και δουλευα σε ενα ξενο μαγαζι δεν θα ηθελα ποτε να μου το λεγανε ;)

Μπου-Μπού, εσείς τι έχετε κάνει με το κάπνισμα και τη απαγόρευση; Μπορούμε να φουμάρουμε όσο περιμένουμε την κοπελούδα;

Συμβουλευτηκα δικηγορο και μου ειπε να το απαγορεψουμε τελειος
στο σαλονι το εχουμε απαγορεψει απο την πρωτη μερα τελειος :P
στο δωματιο τωρα αν καποιος θελει να καπνισει  μεχρι να ερθει η κοπέλα μπορει προς το παρον να το κανει ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
kαλησπερα μαναρακια ;)
ολοι οι ανθρωποι εχουμε τις αναγκες μας μωρε
απλα τη συγκεκριμενη στιγμη αναγκη ειχε το μαγαζι γιατι η Νανσυ χθες αργα το βραδυ ειχε ενα αατυχημα με το ποδι της και στις 1 τα μεσυνανυχτα τη μονη κοπέλα που βρηκα διαθεσιμη να αντικαταστησει χωρις προβλημα την πρωινη βαρδια της Παρασκευης της Νανσυς ηταν η Νικολ :cheesy:

Η σκεψη σου δεν ειναι λαθος ματια μου και γιατι οχι θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο στο μελλον απλα 3 πραγματα καπως με φρεναρουν στην υλοποιηση κατι τετοιου.
το 1ο ειναι το διαδικαστικο, δηλ θα πρεπει να υπαρχει πχ καποιο ειδος καρτας-κουπονιου φανατζομαι που θα το εχει ο πελατης και πχ θα δειχνει οτι εχει περασει καποιες συγκεκριμενες φορες για να του γινει η εκπτωση-προσφορα, κατι τετοιο δεν μπορω να το φανταστω ακομη πως θα ειναι η μορφη του, θελει λιγο σκεψη ως προς το σχεδιαστικο κομματι αλλα ευκολα ξεπερνιεται.
το 2ο εχει να να κανει με τους νομους της προσφορας και της ζητησης. Αν μετρησεις πχ παραδειγματος χαρη τα στουντιο που διαφιμιζονται εδω θα τα βγαλεις γυρω στα 19 μαζι με το δικο μου 20
Απο τα υπολοιπα 19 μονο το ενα νομιζω εχει τις ιδιες φτηνες τιμες με μας ενω τα υπολοιπα 18 ειναι κατα ενα 10-20-30% ακριβοτερα σε σχεση με το δικο μας.
Αφου λοιπον ματια μου ηδη η αγορα δουλευει με υψηλοτερες τιμες απο τις δικες μας γιατι να ριξουμε κιαλλο τις δικες μας?
να ξερεις οτι παντα θελω να ειναι η πρωτη σε ολα οποτε να εισαι συγουρος οτι αν η αγορα φτηνηνει κιαλλο κατι τετοιο θα το κανω πρωτη εγω , τωρα ομως δεν υπαρχει κανένας λογος και κανενα συμφερον για το μαγαζι να το κανει.
Συν της αλλης οι πολλες εκπτωσεις-προσφορες κτλ σου δινουν μια ωθηση τωρα αλλα μελλοντικα υποβαθμιζουν το ''ονομα'' σου πχ δεν προκειτε να δεις ποτε τα dolce gabbana στη σταδιου να κανουν εκπτωσεις-προσφορες στα zara ομως θα δεις πολλες ;)
ο 3ος λογος ειναι θεμα ψυχολογιας της κοπέλας. Και εγω αυτη τη δουλεια κανω και ξερω πως σκεφτεται και η καθε κοπέλα. Οποτε να ξερεις οτι οταν θα πας σε ενα μαγαζι το οποιο θα κανει το ειδος της προσφορας που περιγραφεις η κοπέλα θα μπει στο δωματιο με παρα πολυ διαφορετικη ψυχολογεια σε σενα στο δωματιο απ οτι θα εμπαινε σε εναν κανονικο πελατη.
Αυτο μπορει να στο δειξει κιολας μπορει και να το κρυψει και τοσο καλα που δεν θα το καταλάβεις παντως συγουρα δεν θα σου αποδωσει το ιδιο απ οτι θα εκανε αν πληρωνοταν κανονικα στην τιμή της
Πργαμα που σημαινει θα εχουμε μια υποβαθμιση της υπηρεσιας η οποια στην αρχη θα δωσει λογω προσφορας μια ωθηση του μαγαζιου αλλα παλι στο μελλον θα καταληξει να υποβαθμισει τις υπηρεσιες του μαγαζιου, τις κοπέλες τις ιδιες αλλα και το ονομα του μαγαζιου ;)
Απο την αλλη επισης η δουλεια που κανουμε ειναι και με ημερομηνια ληξης (αν και αρκετες την εχουν ξεπερασει κατα καιρους αλλα ακομα ακριβοπληρωνονται :cheesy:) οποτε η καθε κοπέλα θελει να βγαλει οσα περισσοτερα χρηματα μπορει (που στις μερες μας δεν ειναι και τοσα πολλα)οποτε πως θα μπορουσα να πω σε μια κοπέλα να παει σε καποιο δωματιο δωρεαν ή να κανει το κατι παραπάνω δωρεαν, κατι τετοιο δεν μπορω να το κανω, να πω σε μια κοπέλα να ειναι ευγενικη με τους πελατες, συζητησημη, θερμη, να προσπαθει κτλ το κανω και το κανω συνεχεια, το να της πω ομως πηγαινε δωρεαν στο δωματιο δεν μπορω να το πω γιατι και εγω αν δεν ειχα το μαγαζι και δουλευα σε ενα ξενο μαγαζι δεν θα ηθελα ποτε να μου το λεγανε ;)

Συμβουλευτηκα δικηγορο και μου ειπε να το απαγορεψουμε τελειος
στο σαλονι το εχουμε απαγορεψει απο την πρωτη μερα τελειος :P
στο δωματιο τωρα αν καποιος θελει να καπνισει  μεχρι να ερθει η κοπέλα μπορει προς το παρον να το κανει ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
εχεις δικιο σε αυτα που ανεφερες ,απλα μια σκεψη ηταν  και απλα την ανεφερα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
μια μικρη προσπαθεια που καναμε για κατι παραπανω :cheesy:
με ενα αποψινο βιντεο της Νικολ


το αποτελεσμα δεν ειναι και οτι καλυτερο απο πλευρας αναλυσης
αλλα να ειστε συγουροι οτι θα κοιταξουμε να το βελτιωσουμε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Μολις επισκεφθηκα την Νικολ πριν απο 1 ωρα.
ΑΠΑΤΗ!!!!! δεν με νοιαζει αν ηταν κουρασμενη αλλα καλυτερα να το εκλεινε το στουντιο παρα να προσφερει τετοια υπηρεσια!!!
Κριμα γιατι υπαρχουν και καλες κοπελες στο σπιτι αυτο!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μολις επισκεφθηκα την Νικολ πριν απο 1 ωρα.
ΑΠΑΤΗ!!!!! δεν με νοιαζει αν ηταν κουρασμενη αλλα καλυτερα να το εκλεινε το στουντιο παρα να προσφερει τετοια υπηρεσια!!!
Κριμα γιατι υπαρχουν και καλες κοπελες στο σπιτι αυτο!!!

:think:
περιεργο βρε ματια μου.........
το λεω γιατι ειμουν και εγω η ιδια στο μαγαζι στην αποψινη βαρδυα (τραβηξαμε και το πιο πανω βιντεο :cheesy:) και απ οτι ακουγα στο σαλονι ολοι οι πελατες φευγαν ευχαριστημενοι αλλα και μου το ειπαν και πελατες που τους γνωριζω και τους μιλησα στο σαλονι ,εκτος απο εναν ο οποιος απ οτι μου ειπε η κοπέλα στη κουζίνα δυσκολευοταν να τελιωσει μιας και ειχε πιει λιγο παραπανω αλλα στο τελος και τελιωσε και ευχαριστησε τη κοπέλα. :-
Με την υπηρεσια που μιλησα τωρα μηπως κατι μου ξεφυγε (αλλα και με την κοπέλα) τα ιδια μου είπαν.
Το προβλημα ποιο ηταν απο τι μερια σου ματια μου για να καταλάβω?

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Είναι απο τις σπάνιες φορές που γράφω εδώ απλά μου έκανε εντύπωση και μπράβο σου είτε είσαι άντρας είτε γυναίκα) το να κάτσεις να ασχοληθείς με κάποιον που έκανε αρνητική κριτική και μάλιστα μια δύσκολη ώρα για εσας αφού είναι ξημερώματα και λογικά θα είστε πτώματα. Η Νικόλ σίγουρα αν κρίνω απο τα λεγόμενα του φίλου.... Τέλος πάντων αυτό που ήθελα να σου πω είναι απλά ΜΠΡΑΒΟ. ΜΠΡΑΒΟ και στον φίλο όμως γιατί έτσι ξεσκαρτάρουν τα μαγαζιά απο τις εκάστοτε λαλακισμένες που θέλουν απλά να ξεπετάξουν τον κόσμο.!!! Σορρυ αν σας κούρασα αλλά είμαι απο επαρχία και γενικά όποτε έρχομαι Αθηνα δεν θέλω να πετάω τα λεφτά μου!! 
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
αυτό όμως που έπρεπε να κάνει ο φίλος πρωτίστως θα ήταν αφού η Αντζελα ήταν στο μαγαζί, να απευθυνθεί κατευθείαν σε αυτή. Γιατί συγνώμη κιολας αλλα δε μπορούμε να μην υποθέσουμε ότι προσπαθεί να δημιουργήσει εντυπωσεις κάποιος έτσι....
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλημέρα....Ελπίζω να είδατε την δεύτερη κριτική μου για την Λίζα. Αυτό για να ειπωθεί όλη η αλήθεια και να μην έχουν να λένε διάφοροι...Αλλα και για να εξηγήσω γιατί γουστάρω τόσο το μαγαζί....
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
:think:
περιεργο βρε ματια μου.........
το λεω γιατι ειμουν και εγω η ιδια στο μαγαζι στην αποψινη βαρδυα (τραβηξαμε και το πιο πανω βιντεο :cheesy:) και απ οτι ακουγα στο σαλονι ολοι οι πελατες φευγαν ευχαριστημενοι αλλα και μου το ειπαν και πελατες που τους γνωριζω και τους μιλησα στο σαλονι ,εκτος απο εναν ο οποιος απ οτι μου ειπε η κοπέλα στη κουζίνα δυσκολευοταν να τελιωσει μιας και ειχε πιει λιγο παραπανω αλλα στο τελος και τελιωσε και ευχαριστησε τη κοπέλα. :-
Με την υπηρεσια που μιλησα τωρα μηπως κατι μου ξεφυγε (αλλα και με την κοπέλα) τα ιδια μου είπαν.
Το προβλημα ποιο ηταν απο τι μερια σου ματια μου για να καταλάβω?

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Το προβλημα ηταν (και δεν ειπα οτι η κοπελα ηταν αγενης) οτι ηταν παρα μα παρα πολυ τυπικη και απαθης. Σου εδινε την εντυπωση οτι εκανε αγγαρεια.
καταλαβαινω οτι ηταν αργα και ηταν κουρασμενη αλλα αυτο δεν ειναι δικαιολογια.
ολα τα υπολοιπα κοριτσια που εχω επισκεφθει ηταν πολυ καλα.
αλλα η επισκεψη αυτη ηταν καλυτερο να μην ειχε γινει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom