Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (1 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το εψαξα απο εδω το εψαξα απο εκει, μιλησα με τις κοπέλες τις υπηρεσιες και συμβουλευτηκα αρκετους δικηγορους και απο την επομενη εβδομαδα να περιμενεις μαναρακι μου γλυκό ευχαριστες για εσας εξελιξεις ;)
Kατα πασα πιθανοτητα ανοιγουμε και την 3η βαρδια 23:00 με 05:00 που λες ;)
Τα ηδη υπαρχοντα μαλιστα φωτα θα σβησουν τελειος μολις μου βαλουν και την φωτεινη επιγραφη νεον "studio104" που παρηγγειλα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Πραγματικα Αντζελα αυτη ηταν μια απορια που παντα ειχα και ισως μονο εσυ μπορεις να μου απαντησεις :

Γιατι τα studio, οχι μονο στην περιοχη της Φυλης αλλα και γενικοτερα, εχουν αδεια λειτουργειας μεχρι τα ξημερωματα ενω τα μπουρδελλα ΕΙΔΙΚΑ στην Φυλης κλεινουν γυρω στις 24:00

Υπαρχει διαφορετικο νομικο καθεστώς ?

:think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:

Ευχαριστω εκ των προταιρων.

 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Πραγματικα Αντζελα αυτη ηταν μια απορια που παντα ειχα και ισως μονο εσυ μπορεις να μου απαντησεις :

Γιατι τα studio, οχι μονο στην περιοχη της Φυλης αλλα και γενικοτερα, εχουν αδεια λειτουργειας μεχρι τα ξημερωματα ενω τα μπουρδελλα ΕΙΔΙΚΑ στην Φυλης κλεινουν γυρω στις 24:00

Υπαρχει διαφορετικο νομικο καθεστώς ?

:think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:

Ευχαριστω εκ των προταιρων.
Γιατί είμαστε στην Ελλάδα!  :) :2funny:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημεεεεεεεεεεεεεερα στις κοριτσαρες μας...... :tits:....
:-* :-* :-* αντζελα.....
τα ιδαιτερα  :-* :-*, :lheel:, στν τατιανα μ.......

τις καλημερες μου στν φιλο οσι κ στους συναγωνιστες μας...... :knockinb:.... :sunglasses:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αυτο σίγουρα θα είναι καλύτερο για εσένα και τα κορίτσια αλλα και για τους πελάτες, θέλω όμως να μου προσέχετε γιατι τέτοιες ώρες είναι ολίγον δύσκολες σε εκείνη την περιοχή. Αλήθεια, τι ακριβώς ισχύει βάση του νόμου;

Eυχαριστουμε μαναρακι ;)
Αν και οντος ειναι περιεργες οι ωρες οπως θα εχεις δει εχουμε οτι απαραιτητο μεσο θα μπορουσε να μας βοηθησει για την ασφαλεια μας ;)
Διπλη πόρτα, εξωτερικη camera, προβολέα, συρεινα, συναγερμο group4 που ειναι συνδεδεμενος με τα κεντρικα της ασφαλειας αλλα και σκυλί ;)
Αλλα πανω απ ολα η εμπειρια των υπηρεσιων που ξερουν ποιος πρεπει να μπαινει και ποιος δεν πρέπει μεσα στο μαγαζί ;)

Πραγματικα Αντζελα αυτη ηταν μια απορια που παντα ειχα και ισως μονο εσυ μπορεις να μου απαντησεις :

Γιατι τα studio, οχι μονο στην περιοχη της Φυλης αλλα και γενικοτερα, εχουν αδεια λειτουργειας μεχρι τα ξημερωματα ενω τα μπουρδελλα ΕΙΔΙΚΑ στην Φυλης κλεινουν γυρω στις 24:00

Υπαρχει διαφορετικο νομικο καθεστώς ?

:think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:

Ευχαριστω εκ των προταιρων.

αδεια λειτουργειας οικου ανοχης κανενας δεν εχει ματια μου ;)
το πολύ να εχουν 5-6 σπίτια σε όλη την Αττική.
Και ουσιαστικα οποιος εχει τετοια αδεια λειτουργειας στα χερια του ειναι υποχρεωμένος να τηρει και το νομικα προβλεπομενο ωραριο λειτουργειας οικων ανοχης που ειναι μεχρι της 24:00 αλλιως ο αρμόδιος δημος που του δινει την αδεια μπορει και να του την αφαιρεσει ;)
Το γιατι η συντιπτικη πλειοψηφια των οικων δεν εχει αδεια λειτουργειας ειναι αποκληστικη ευθυνη των δήμων (απο το 2005 που πηρα το μαγαζι τους κυνηγαω για να μου την δωσουν και επιτηδες κωλυσιεργουν με αποτελεσμα η ολη ιστορια να μου στοιχιζει γυρω στα 5000ε το χρονο σε δικηγορους, ασφαλιστικα μετρα κτλ:tickedoff:) αλλα και αρκετων οικων που δεν τηρουν τις απαιτουμενες προυποθεσεις για να παρουν αδεια.
Απο εκει και περα αφου ουσιαστικα το κρατος αδιαφορει μεν να μας ενταξει σε ενα πλαισιο και μας αφηνει στο ερμαιο του εκαστοτε οργανου, κρατικου υπαλληλου ο καθενας οπως καταλαβαινεις ανοιγει και κλήνει το μαγαζι του οτι ωρα θελει και ουσιαστικα αντιμετωπίζει τις ιδιες συνεπειες και το ιδιο κοστος ειτε ειναι ανοιχτος το μεσημερι ειτε ειναι ανοιχτος τα ξημερωματα :-
Απο το 2005 οπως σουπα που πηρα το μαγαζι το κρατησα με το δηθεν προβλεπόμενο ωραριο λειτουργειας χανοντας ουσιαστικα παρα πολλες εισπραξεις αλλα πραγματικα και ουσιαστικα καμια προκοπή δεν ειδα ενω αδικη, ανιση και ρατσιστικη αντιμετωπιση απο τους αρμοδιους φορεις μαζι με το αναλογο ψυχολογικο και οικονομικο κοστος την βιώσαμε για τα καλα :-
Για την περιοχη του αγ.παντελεημονα που ρωτας υπαρχει δηθεν μια ''σιωπηρη συμφωνια'' (κανενα επισημο εγγραφο) μεταξυ των οικων των αρχων και των κατοικων να κλεινουν τα μαγαζια στις 12 αλλα ουσιαστικα αρκετα δεν το κανουν αλλα και οι αρχες απ τη μερια τους δεν εχουν κρατησει και τις δικες τους δεσμευσεις :-
Ελπιζω μαναρακι μου να καταλαβες καποια πραγματα, για οποια ακομα απορια σου εδω θαμαστε ;)

καλημεεεεεεεεεεεεεερα στις κοριτσαρες μας...... :tits:....
:-* :-* :-* αντζελα.....
τα ιδαιτερα  :-* :-*, :lheel:, στν τατιανα μ.......

τις καλημερες μου στν φιλο οσι κ στους συναγωνιστες μας...... :knockinb:.... :sunglasses:

καλημερα και σε σενα μαναρακι μου ;) :cheesy: :-*

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
[move]ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ[/move]

ούτε δημοσιογράφος δεν θα τα έγραφε έτσι.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
[move]ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ[/move]

ούτε δημοσιογράφος δεν θα τα έγραφε έτσι.

μπα τωρα που το ξαναδιαβασα ειναι μες τα ορθογραφικα και γραμματικα λάθη :-
αλλα να μου πεις βρε μαναρακι μου......και οι δημοσιογραφοι ετσι ανορθόγραφα και ακατανοητα δεν γραφουν? :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
μπα τωρα που το ξαναδιαβασα ειναι μες τα ορθογραφικα και γραμματικα λάθη :-
αλλα να μου πεις βρε μαναρακι μου......και οι δημοσιογραφοι ετσι ανορθόγραφα και ακατανοητα δεν γραφουν? :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

έτσι είναι, παλιά στις εφημερίδες υπήρχαν υπάλληλοι που δούλευαν σαν διορθωτές κειμένων.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θα περασει καμια κοπελα απο την εκθεση?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
έτσι είναι, παλιά στις εφημερίδες υπήρχαν υπάλληλοι που δούλευαν σαν διορθωτές κειμένων.

xμμμμμμμμμ........
τι θα ελεγες αν σου διναν μαναρακι μου την δυνατοτητα οι admins να μπορουσες να τροποποιεις και να διορθωνεις αποκλειστικα τα κειμενα μου??
θα δεχοσουνα?
ή να προσλαβω καποιον αλλο? :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
θα περασει καμια κοπελα απο την εκθεση?

σκεφτομαι να παω εγω ματια μου ;)
τι μερα ομως και τι ώρα δεν ξερω :-
θελω και να χαζεψω αλλα και να δω για τιποτα καινουργεια ερωτικα αξεσουαρ που χρειαζομαι για το μαγαζι, αλλα γιατι οχι και για μενα :cheesy:
τωρα για τις αλλες κοπέλες δεν ξερω, δε τοχουμε συζητησει :- ακομη :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
κυρια Ατζελα....αν διπλοπερκαρω ΤΡΑΙΝΟ εχω καμμια ελπιδα? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
φίλε μην κλέβεις τις ιδέες μου γιατί  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Αν όμως πας εσύ με τραίνο εγω θα πάω με τάνκ ή νταλίκα και να δούμε τότε ποιός θα κερδίσει.
Για του λόγου το αληθές ρώτα και στην Τρ. Πειραιώς που βρίσκεται στην <γωνία δερυγνύ & Αχαρνών αν χτές στις 15.00 είχα διπλοπαρκάρει το πούλμαν που βγήκαν και φώναζαν!!!!

xμμμμμμμμμ........
τι θα ελεγες αν σου διναν μαναρακι μου την δυνατοτητα οι admins να μπορουσες να τροποποιεις και να διορθωνεις αποκλειστικα τα κειμενα μου??
θα δεχοσουνα?
ή να προσλαβω καποιον αλλο? :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
εγω μωρό θα αναλάβω το ακθήκον αυτό. άσε τον κουμπάρο να τρέξει για μπουμπουνιέρες κλπ.
:smitten: :smitten: :smitten:
Αύριο όπως είπαμε έτσι?
Θα πάμε και για νυφικο οκ?
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλησπεεεεεερα.....τ κανουμε??ολα καλα??
:2funny: :2funny: :2funny:,τερροριστ πρεπει ν εισαι πλ τρελος για ν τ κανεις αυτο.....
αντελα οπως παντα εισαι 8εα κ ας μν σε εχω δει απο κοντα....
τατιανα τα ιδιαιτερα χαιρετισματα μου κ πολλα  :-* :-* :-* :-* παντου πανω σου  ;) ;)....
οσι τα χαιρετισματα μου.......
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εγω μωρό θα αναλάβω το ακθήκον αυτό. άσε τον κουμπάρο να τρέξει για μπουμπουνιέρες κλπ.
:smitten: :smitten: :smitten:
Αύριο όπως είπαμε έτσι?
Θα πάμε και για νυφικο οκ?
Αντε οι ωρες οι καλες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μηπως θελετε και δευτερο κουμπαρο  :think:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Αντε οι ωρες οι καλες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μηπως θελετε και δευτερο κουμπαρο  :think:
"ήρθες φίλε 2ος και καταιδρωμένος.........." όπως έλεγε κάποιο λαικό άσμα στα χρόνια τα παλιά. Σε πρόλαβε ο όσιε και η τζένη φίλε μου!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
καλησπεεεεεερα.....τ κανουμε??ολα καλα??
:2funny: :2funny: :2funny:,τερροριστ πρεπει ν εισαι πλ τρελος για ν τ κανεις αυτο.....
θα σου απαντήσω με ένα παλαιό λαικό άσμα των Ζιγκ-ζάγκ την δεκαετία 80-90:
"ήρεμα κύριε πόλισμαν, δεν είμαι τρομοκράτης
είμαι το θύμα της Άντζελας της αγάπης!!!"
και ο νοών νοείτω!!!
Απλά φίλε μου όταν με ενδιαφέρει κάποια κοπέλα κάνω τα πάντα γιαυτήν, εφόσον φυσικα΄το αξίζει και η Άντζελα το αξίζει και με το παραπάνω, γιατί έχει καλή ψυχή το κυριότερο!!!
:dancing:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα....εγω το τραινο το παρκαρα...σειρα σου τωρα να πεις μια κουβεντα..... :smitten: :smitten:...στην κατερινα

:2funny: :2funny: :2funny:
πρεπει να δω τα πιστηρια πρωτα :2funny:

εγω μωρό θα αναλάβω το ακθήκον αυτό. άσε τον κουμπάρο να τρέξει για μπουμπουνιέρες κλπ.
:smitten: :smitten: :smitten:
Αύριο όπως είπαμε έτσι?
Θα πάμε και για νυφικο οκ?

λες μαναρακι μου?
δεν του εχω και πολυ εμπιστοσυνη :2funny:
δε κανει βρε να δει ο γαμπρος το νυφικο απο πριν :cheesy:

καλησπεεεεεερα.....τ κανουμε??ολα καλα??
:2funny: :2funny: :2funny:,τερροριστ πρεπει ν εισαι πλ τρελος για ν τ κανεις αυτο.....
αντελα οπως παντα εισαι 8εα κ ας μν σε εχω δει απο κοντα....
τατιανα τα ιδιαιτερα χαιρετισματα μου κ πολλα  :-* :-* :-* :-* παντου πανω σου  ;) ;)....
οσι τα χαιρετισματα μου.......

καλησπερα μαναρακι μου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αντε οι ωρες οι καλες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μηπως θελετε και δευτερο κουμπαρο  :think:

:2funny: :2funny: :2funny:
εννοειτε βρε γιωργο μου ;)


;) ;)

πολλα φιλακια μαναρακια μου :smitten: :grouphug: :smitten:
 

ingatio

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Αντζελα,
Τι κάνεις?
Αυριο πρωί ποια κοπελά είναι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom