Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Αναρωτιέμαι συνέβει κάτι συγκεκριμένο για να  γίνει ξαφνικά αυτός ό τζερτζελές για το ασφαλές ή μη ασφαλές σεξ ? όπως καί να' χει πάντως αν εξαιρεθούν αυτοί που απέχουν από τό ευγενές άθλημα του αγοραίου έρωτα (μπουρδέλα ,studio,ct,cg κ.λ.π.) όλοι οί υπόλοιποι παίρνουμε τα  ρίσκα μας αλλά οπωσδήποτε οί πιθανότητες αυξάνουν ή μειώνονται δραστικά ανάλογα τη δικιά μας συμπεριφορά σάν πελατες κυρίως καί δευτερευόντως απο μεριάς τής κοπέλας , γιατί καλή ή ενότητα " ποιότητα & υγεία " στο σαιτ του Φ104 αλλά όταν οί πελάτες επιμένουν για πρακτικές μη ασφαλείς όπως ή αιδειολειχία ή το ελεύθερο στοματικό καί οί κοπέλες για να μην χάσουν την πελατεία τά ανέχωνται , άρα δεν μιλάμε για  100% ασφαλές το σεξ , τότε ό καθένας απο εμάς παίρνει καί τις ευθύνες του .  

 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Αναρωτιέμαι συνέβει κάτι συγκεκριμένο για να  γίνει ξαφνικά αυτός ό τζερτζελές για το ασφαλές ή μη ασφαλές σεξ ? όπως καί να' χει πάντως αν εξαιρεθούν αυτοί που απέχουν από τό ευγενές άθλημα του αγοραίου έρωτα (μπουρδέλα ,studio,ct,cg κ.λ.π.) όλοι οί υπόλοιποι παίρνουμε τα  ρίσκα μας αλλά οπωσδήποτε οί πιθανότητες αυξάνουν ή μειώνονται δραστικά ανάλογα τη δικιά μας συμπεριφορά σάν πελατες κυρίως καί δευτερευόντως απο μεριάς τής κοπέλας , γιατί καλή ή ενότητα " ποιότητα & υγεία " στο σαιτ του Φ104 αλλά όταν οί πελάτες επιμένουν για πρακτικές μη ασφαλείς όπως ή αιδειολειχία ή το ελεύθερο στοματικό καί οί κοπέλες για να μην χάσουν την πελατεία τά ανέχωνται , άρα δεν μιλάμε για  100% ασφαλές το σεξ , τότε ό καθένας απο εμάς παίρνει καί τις ευθύνες του .  
Τέτοια ενότητα δεν υπάρχει πουθενά σε άλλους παρόμοιους ιστοτόπους...
Μου είχε κάνει εντύπωση από την αρχή...
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ακριβώς καί επειδή καί μένα με εντυπωσίασε τ΄ότι ήταν το μοναδικό studio που είχε μια τέτοια ενότητα , άρα έδειχνε τουλάχιστον μια ευαισθητοποίηση σ'αυτό το ζήτημα , για αυτόν το λόγο αποφάσισα να έρχωμαι μόνο εδώ  ( πέρα απο το γεγονός τής καθαριότητας τών χώρων καί τών παρεχομένων υπηρεσιών ) , άλλα δέν μου απάντησε κανένας συνέβει κάτι που θα πρέπει ν' ανησυχούμε ?
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Οχι , μωρέ!...
Κουβέντα κάνουμε...(κάνουμε;...)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Οχι , μωρέ!...
Κουβέντα κάνουμε...(κάνουμε;...)


το θέμα που άνοιξες είναι γενικού ενδιαφέροντος και ξεφεύγει από τα όρια ενός θρέντ συγκεκριμένου studio.
καλύτερα δεν θα ήταν να άνοιγες ένα θρέντ;
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Κοίτα όσο αφορά εμένα κοιτάω να' χω " καί τη πίτα ολόκληρη καί το σκυλί χορτάτο " , δηλαδή καί τα γούστα μου να μπορώ να τα ικανοποιήσω  αλλά καί παίρνωντας τα προστατευτικά μέτρα που χρειάζωνται τόσο για μένα όσο καί για τούς δικούς μου αλλά καί γιατί όχι καί για τίς κοπέλες τις ίδιες που στο κάτω κάτω αυτό που κάνουν το κάνουν για βιοποριστικούς λόγους.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Εγώ θα σας πω κάτι άλλο..

Ο ΤΑΚΜΑΝ ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕ ! Στο Φ104 μάλιστα με απίστευτη ιστορία!
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
το θέμα που άνοιξες είναι γενικού ενδιαφέροντος και ξεφεύγει από τα όρια ενός θρέντ συγκεκριμένου studio.
καλύτερα δεν θα ήταν να άνοιγες ένα θρέντ;
Ελα μωρέ,κουβέντα να γίνεται...
Αλλωστε έχω ''καεί'' ανοίγοντας δύο θέματα...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Κοίτα όσο αφορά εμένα κοιτάω να' χω " καί τη πίτα ολόκληρη καί το σκυλί χορτάτο " , δηλαδή καί τα γούστα μου να μπορώ να τα ικανοποιήσω  αλλά καί παίρνωντας τα προστατευτικά μέτρα που χρειάζωνται τόσο για μένα όσο καί για τούς δικούς μου αλλά καί γιατί όχι καί για τίς κοπέλες τις ίδιες που στο κάτω κάτω αυτό που κάνουν το κάνουν για βιοποριστικούς λόγους.
Πολύ σωστή σκέψη...
Θέλει βέβαια και λίγη προσοχή...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
καλησπέρα παιδιά.... μπυροκατάσταση είδα....μμμμ... μια χαρά..... χεχε....
μάλλον θα σκάσω μύτη.... θα δούμε.... ;)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Δέν βλέπω όμως  μέχρι στιγμής τουλάχιστον κάποια παρέμβαση απο " την άλλη μεριά " , που είναι ή Άντζελα να πεί τη γνώμη της  ή κάποια απο τίς κοπέλες που σίγουρα θα διαβάζουν τό θέμα που άνοιξες ?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα bottom..
Kαλησπερα σε όλη την παρέα...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Δέν βλέπω όμως  μέχρι στιγμής τουλάχιστον κάποια παρέμβαση απο " την άλλη μεριά " , που είναι ή Άντζελα να πεί τη γνώμη της  ή κάποια απο τίς κοπέλες που σίγουρα θα διαβάζουν τό θέμα που άνοιξες ?
Κοντός ψαλμός αλληλούια...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Kαλησπέρα σας κυρίες και κύριοι! Καλή βάρδια στις κοπέλες! Κέλλυ πολλά φιλιά!

Σχετικά με την ασφάλεια: Έχω διαβάσει εδώ και παρα πολύ καιρό (12-15 μήνες και βάλε) αυτά που έχει αναρτήσει η Φ104 στο site. Συγχαρητήρια!

Ελευθερα και 69 έχω κάνει και εγώ στα στουντιο. Κυρίως 69. Κακώς όσον αφορά την ασφάλεια.

Εξετάσεις κάνω και εγώ.

Οι γνώμες για την μετάδοση των διαφόρων ΣΜΝ δεν είναι απόλυτες. Ειδικά όσον αφορά μετάδοση AIDS με στοματικό. Δεν είμαι γιατρός. Το καλύτερο να συμβουλευτεί κανείς έγκυρα site (και εάν βγάλει άκρη...) και να μιλήσει με αξιόπιστους και έγκυρους ειδικούς. Η ανίχνευση γίνεται στο αίμα (δίνεις αίμα και σού κάνουν τεστ). Πρέπει να περάσει ένα διάστημα (π.χ. 2-3 ή ακόμη και 6 μήνες) από τότε που κόλλησες. Άρα στο ενδιάμεσο είσαι υπό αμφιβολίες. Γίνεται στα διαγνωστικά κέντρα. Υπάρχει απότι έχω ακούσει και το μοριακό τεστ αλλά αυτό γίνεται στο Παστερ απευθείας ή μέσω νοσοκομείου. Έχω ακούσει ότι κοστίζει πολύ περισσότερο. Επίσης, μπορούν πολύ σύντομα αφότου κολλήσεις να σου ανιχνεύσουν τον ιό (σε σχέση με το τεστ στο αιμα).

Ο έρπης είναι αλλο πράγμα. Εϊναι ιός και αυτός, και μπορεί να μεταδοθεί –ειδικά όταν είναι σε έξαρση. Υπάρχουν διάφορα είδη. Από τα λίγα που ξέρω όταν τον αποκτήσεις σού μένει για πάντα (σε λανθάνουσα μορφή). Ήταν φόβος και τρόμος στη δεκαετία του 60-70. Δεν υπήρχε φάρμακο. Βρέθηκε το acyclovir και εκτοτε τα βολεύουν οι ασθενείς.

Από τη στιγμη που πάμε σε στουντιο παίρνουμε τα ρίσκα μας. Το σπορ δεν είναι ασφαλές 100%. Εμπιστευόμαστε κοπέλες, και το ίδιο αυτές εμάς. Τουλάχιστον αυτές κάνουν και κάποιες εξετάσεις. Ξέρω κάποιες που όντως και σίγουρα προσέχουν την υγεία τους. Σίγουρα και όσον αφορά τις εξετάσεις (δεν είναι μαιμού) και όσον αφορά ότι αποφευγουν τα κασκαντεριλίκια. Προσέχουν βλεννογόνους κτλ. όταν είναι πάνω στο  κρεβάτι . Αλλά εάν κάνουν κάθε 15 μέρες εξετάσεις μπορεί να έχουν κολλήσει κάτι π.χ. στο ενδιάμεσο. Εϊναι θέμα πιθανοτήτων όταν έρχονται 10-15 πελάτες στη βάρδια, όταν κάνει διπλές βάρδιες,  Μπορεί να σπάσει προφυλακτικό. Να συμβεί οτιδήποτε!

Προσωπικά δεν θεωρώ ασφαλές ούτε το να κάνω σεξ με καποια μη επαγγελματία κι ας μην την επισκεπτονται 10 μέσα στο 7ωρο. Πώς ξέρω το τί έχει? Κάνει εξετάσεις? Ξέρει να προφυλάσσεται? Κτλ...

Κι ένα παράδειγμα. Ανιψιός φίλου (16άρης) φίλησε λέει στην κατασκήνωση κοπελιτσα και την έβγαλε στο Νοσοκ. Παίδων (λοιμώδης μονοπηρύνωση εάν το λέω καλά) το καλοκαίρι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom