Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Κύριοι μου δεν ξέρω πόσοι και ποιοί έχετε απομείνει, αλλά θα πρέπει να ασχοληθώ με δουλειές ....νοικοκοιρικής και με ..... το σόι μου. Λυπάμαι που θα σας αφήσω. Καλή συνέχεια! Και να είστε καλά όλοι bottom, taftaar, και όλοι οι άλλοι είτε online είτε όχι!

Μιά καλησπέρα και καλή βάρδια στις εργαζόμενες τώρα (απόγευμα-βραδυ).

Τι καλός άνθρωπος!...
Να 'σε καλά...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπέρα σας πέρα για πέρα...
Την λαβή για το σχόλιο , μου την έδωσε ο φίλος μου ο Λαγονησιώτης και το απίστευτης διάρκειας ,πάνω από μισή ώρα ,  γλυφομούνι  του προς την Αναστασία , στο τελευταίο του ''προσκύνημα'' στο Φ104...
Εκτός από τον ανωτέρω , υπάρχουν και άλλοι παίχτες που χρησιμοποιούν αυτήν την τεχνική προς τις ιερόδουλες , όπως ο Τάφτααρ...
       '' ...της έγλυψα το αιδοίο της μετά κάναμε 69...''
                                                            CHEYENNE...
       '' ...όταν με την γλώσσα μου πλησίασα την ευαίσθητη περιοχή και για ένα αρκετή ώρα ασχολιόμουν με το «γατάκι της»'...''
και άλλοι...
Υπάρχει όμως και η αντίθετη άποψη που εκφράζεται πτωτίστως μέσο της ίδιας της ιστοσελίδας του studio oriental...
''...Σας προτείνουμε να μην ανταποδώσετε το στοματικό σεξ – οι κοπέλες μας είναι καθαρές αλλά εσείς δεν είστε ο μόνος που τις απολαμβάνει.''
Της Αντζελας ,που αν δεν κάνω λάθος , απ' ότι είχε γραψει στον Womanaholic , δεν το απολαμβάνει όταν δουλεύει , αλλά και...
του Lucent51 , που και ''μπήχτης'' δηλώνει...
Δεν κανω αυταρχικα εγω! Ειμαι αλφα αρσενικο και δεν μου πανε τα στραπονακια!!
Απλα τα πραγματα..........................................καποτα στο στοματικο, και αποφυγη το γλυφομουνι με τανες.
ΥΓ. Δεν ισχυουν οι ιδιες προφυλαξεις για γκομενα που εχετε σχεση και την γνωριζετε καλα.
αλλά και απόψεις περί ιατρικών θεμάτων έχει εκφράσει , άλλοτε ως δερματολόγος...
Ο Ερπης στα γεννητικα οργανα ΔΕΝ θεραπευεται!! Μενει σε λανθανουσα μορφη και που και που εχει εξαρσεις! Ειναι ιος και υπαρχουν φαρμακα για τις εξαρσεις, αλλα μου κανει εντυπωση οτι σου εμφανηστηκαν συμπτωματα σε μερικες ωρες! Μπας και κολλησες τον ερπη καπου αλλου?

Αλλοτε ως πλαστικός χειρουργός , διανθίζοντας τις περιγραφές του με βρισιές...
Παπαρα ολκης να σου πω και μερικα πραγματα για το πως γινεται ετσι για να μην κοκορευεσαι.

Η πρωτη φαση της επεμβασης γινεται κατα την διαρκεια της μαστεκτομης. Ο πλαστικος ειναι στο χειρουργειο μαζι τον χειρουργο που αφαιρει τον/τους μαστους και αφαιρει λιπος απο την κοιλιακη περιφερεια για να σχηματισει την πρωτη δωση του μαστου.

Η δευτερη επεμβαση γινεται μετα 6 μηνες περιπου οπου βαζουν σιλικωνη κατω απο το φυσικο λιπος και αρχιζουν τον σχηματισμο της θυλης. Πολλες φορες χρειαζεται και τριτη πλαστικη επεμβαση αν τα αποτελεσματα δεν ειναι ικανοποιητικα.

Ααααααααα και να μην ξεχασω μαλακα γκουγκλαρε για να βρεις φωτο. Εγω τα εχω δει απο κοντα ομως και οταν ο πλαστικος κανει καλη δουλεια δεν γνωριζεις την διαφορα οταν τα κοιτας. Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι η γυναικα δεν εχει καμια αισθηση η αυαισθησια στην θυλη.
και άλλοτε ως ογκολόγος , συνεχίζοντας το υβρεολόγιο...
Παπαρα,
Το θεμα καρκινου του μαστου ειναι πολυ πιο πολυπλοκο απο αυτον τον πινακα που εβαλες!!
Οπότε και η δική του γνώμη μετράει...
Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω στο θέμα , δηλαδή περισσότερο εάν είσαστε ενήμεροι για τους πιθανούς κινδύνους ...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Αντε να ζωντανέψουμε λίγο...
''Μιλήστε''...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλησπέρα σας πέρα για πέρα...
Την λαβή για το σχόλιο , μου την έδωσε ο φίλος μου ο Λαγονησιώτης και το απίστευτης διάρκειας ,πάνω από μισή ώρα ,  γλυφομούνι  του προς την Αναστασία , στο τελευταίο του ''προσκύνημα'' στο Φ104...
Εκτός από τον ανωτέρω , υπάρχουν και άλλοι παίχτες που χρησιμοποιούν αυτήν την τεχνική προς τις ιερόδουλες , όπως ο Τάφτααρ...
        '' ...της έγλυψα το αιδοίο της μετά κάναμε 69...''
                                                            CHEYENNE...
        '' ...όταν με την γλώσσα μου πλησίασα την ευαίσθητη περιοχή και για ένα αρκετή ώρα ασχολιόμουν με το «γατάκι της»'...''
και άλλοι...
Υπάρχει όμως και η αντίθετη άποψη που εκφράζεται πτωτίστως μέσο της ίδιας της ιστοσελίδας του studio oriental...
''...Σας προτείνουμε να μην ανταποδώσετε το στοματικό σεξ – οι κοπέλες μας είναι καθαρές αλλά εσείς δεν είστε ο μόνος που τις απολαμβάνει.''
Της Αντζελας ,που αν δεν κάνω λάθος , απ' ότι είχε γραψει στον Womanaholic , δεν το απολαμβάνει όταν δουλεύει , αλλά και...
του Lucent51 , που και ''μπήχτης'' δηλώνει... 
αλλά και απόψεις περί ιατρικών θεμάτων έχει εκφράσει , άλλοτε ως δερματολόγος...
Αλλοτε ως πλαστικός χειρουργός , διανθίζοντας τις περιγραφές του με βρισιές...και άλλοτε ως ογκολόγος , συνεχίζοντας το υβρεολόγιο...Οπότε και η δική του γνώμη μετράει...
Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω στο θέμα , δηλαδή περισσότερο εάν είσαστε ενήμεροι για τους πιθανούς κινδύνους ...

ποιούς κινδύνους;
ο μόνος κίνδυνος είναι να ερωτευτώ κάποια απο τις κοπέλες.  :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Σωστός ο παίχτης...
Αλλος/η...
Αυξάνεται ο κόσμος...
Αντε βρε Τάφτααρ πες κάτι...
Εάν ήταν κανένα από τα κορίτσια , δεν θα έβαζες ''γλώσσα'' μέσα...
και η Αντζελα να μας πει την γνώμη της...
Πού είναι και αυτός ο Λουκάς;...
Βρε 'σεις. 13 μέλη παρακολουθείτε και δεν έχετε άποψη;...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μολις τωρα γυρισα και διαβασα με προσοχη τις προηγουμενες σελίδες.

Δεν διαφωνω σε τιποτα απο αυτα που εγραψε ο bottom.
Μιλωντας για μενα αποκλειστικα θα πω, οτι σε γενικες γραμμες προσπαθω να αποφευγω το στοματικο sex.
Εννιοτε ομως παρασυρομαι και ενδιδω. και συνηθως το κανω στο Φ104, που βλεπω οτι οι κοπελες πανε και κανουν ντους μετα απο καθε επαφη, και τηρουνται στο επακρον οι κανονες υγειηνης.
Σαφως και αυτο δεν με διασφαλιζει 100%, αλλα τοτε θα ειμαι αξιος των επιλογων μου.

Παλιοτερα, οταν ημουν νεωτερος, ημουν μεγας κασκαντερ, με ελευθερο στοματικο κυριως απο τις κοπελες, και οχι σε studio, αλλα στην Φυλης και Διδυμου.
Το γεγονος οτι ΠΟΤΕ δεν ειχα το παραμικρο προβλημα, να μου δινει αλλωθι και να το τολμω.
Σιγουρα ομως δεν ειναι σωστο.
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Να βρε...
Αυτός είναι Παίχτης...
Παιδιά...αστειεύομαι έτσι;...
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
εγο λεο να πατε κ σε κανενα γιατρο γιατι με αυτα που βλεπο να κανετε σιγουρα κατι κολισεται αυτα...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εγο λεο να πατε κ σε κανενα γιατρο γιατι με αυτα που βλεπο να κανετε σιγουρα κατι κολισεται αυτα...
προσωπικα κανω συχνα εξετασεις και δοξα Τον θεο, δεν εχω κολλησει ποτε τιποτα.

Οχι βεβαια οτι αυτο με "νομιμοποιει".........
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου...
Σχεδόν καμία συμμετοχή...
Αλεξάνδρα , πες μας την άποψή σου...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί βρε φίλε;;;;;.....
Από σένα δεν το περίμενα!...
Είσαι και δυνατός αξιολογητής...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
προσωπικα κανω συχνα εξετασεις και δοξα Τον θεο, δεν εχω κολλησει ποτε τιποτα.

Οχι βεβαια οτι αυτο με "νομιμοποιει".........
Κάνεις και για AIDS;...
Ρωτάω γιατί έχω ακούσει ότι είναι πιο πολύπλοκο...Ινστιτούτο Pasteur κ.λπ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom