Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Mακάρι να τις 100στήσει και να τις 1000σει τις κριτικές. Νά είναι πάντα καλά και σε φόρμες η κοπέλα.

Bottom μιά παρατήρηση: Τα στατιστικά σου δεν ξέρω εάν είναι ακριβή. Προφανώς εδώ δεν θα αναφέρω ονόματα από άλλες κοπέλες –είναι αντιδεοντολογικό-, αλλά όταν κάποιες κοπέλες δουλεύουν ταυτόχρονα και σε άλλα στουντιο παίρνουν και από εκεί κριτικές. Το ίδιο συμβαίνει και εάν έχουν αλλάξει στουντιο και οι κριτικές τους έχουν καταχωρηθεί στα παλιά στούντιο. Επίσης, αν και σήμερα κάποιες δουλεύουν με άλλο όνομα, έχουν καταγραφεί κριτικές στο παλιό όνομα τους αλλά πρόκειται για τις ίδιες γυναίκες. Αυτά τα μέτρησες? Έχεις αθροίσει όλες τις κριτικές δηλ.? Είναι πιθανόν να αλλάζει η εικόνα. Φυσικά, αυτές οι παρατηρήσεις δεν μειώνουν καθόλου την προσφορά της Μαρίνας που ο κόσμος την ευχαριστεί γι αυτό. Το θέμα κατά τη γνώμη μου είναι πρωτίστως ποιοτικό και ουδόλως ποσοτικό. Αλλά μιά που μιλούμε για στατιστική....

Καλησπέρα και να είσαι καλά!


ΥΓ. Δυστυχώς η στατιστική είναι σπαζο..... επιστήμη

Καλησπέρα...

Μόνο τα επίσημα στατιστικά αναγνωρίζονται...
Στατιστικό θέσφατο...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Γειά σου osie!

Νομίζω είσαι από τους πλέον ευαίσθητους και καλλιεργημένους της παρέας!  Τα γραπτά σου μιλούν από μόνα τους.

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πολλοί στην παρέα –κρίνω από αυτά που διαβάζω δηλ.- που πρέπει να είναι πολύ ενδιαφέροντες άνθρωποι.


καταρχήν ευχαριστώ αλλά θέλω να πιστεύω πως όλοι οι άνθρωποι έχουν ενδιαφέρουσα πλευρά.
και εγώ πιστεύω πως η ιντερνετική παρέα μας είναι καλή και ενδιαφέρουσα (για πιθανούς κακεντρεχείς, φυσικά μέρος της παρέας είναι και τα κορίτσια).
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Καλησπέρα...

Μόνο τα επίσημα στατιστικά αναγνωρίζονται...
Στατιστικό θέσφατο...

Καλέ μου άνθρωπε, κι εγώ για επίσημα στατιστικά μιλώ. Μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα. Δεν θέλω να το εξηγήσω με παράδειγμα διότι θα πρέπει να αναφέρω ονόματα από άλλα στουντιο και άλλες κοπέλες και αντιβαίνει τουλάχιστον στις προσωπικές μου αρχές (αντιδεοντολογικό! γράφω στο θρεντ του Φ104!). Θα πρέπει να επικοινωνήσουμε με πμ.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
καταρχήν ευχαριστώ αλλά θέλω να πιστεύω πως όλοι οι άνθρωποι έχουν ενδιαφέρουσα πλευρά.
και εγώ πιστεύω πως η ιντερνετική παρέα μας είναι καλή και ενδιαφέρουσα (για πιθανούς κακεντρεχείς, φυσικά μέρος της παρέας είναι και τα κορίτσια).

Εννοείται ότι και τα κορίτσια στην παρέα ανήκουν.
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Καλέ μου άνθρωπε, κι εγώ για επίσημα στατιστικά μιλώ. Μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα. Δεν θέλω να το εξηγήσω με παράδειγμα διότι θα πρέπει να αναφέρω ονόματα από άλλα στουντιο και άλλες κοπέλες και αντιβαίνει τουλάχιστον στις προσωπικές μου αρχές (αντιδεοντολογικό! γράφω στο θρεντ του Φ104!). Θα πρέπει να επικοινωνήσουμε με πμ.

Ο Βέγγος είσαι;...
Ασε να πω και εγώ μία καλή κουβέντα...
Ε Οsie;...
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
καταρχήν ευχαριστώ αλλά θέλω να πιστεύω πως όλοι οι άνθρωποι έχουν ενδιαφέρουσα πλευρά.
και εγώ πιστεύω πως η ιντερνετική παρέα μας είναι καλή και ενδιαφέρουσα (για πιθανούς κακεντρεχείς, φυσικά μέρος της παρέας είναι και τα κορίτσια).
Για το παλιόπαιδο τον KD μιλάς;...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Είσαι ο τρίτος μετά τον Λαγονησιώτη και την Κέλλη που γελάς με τ'αστεία μου φανερά...


όταν αφήνεις την καλή σου πλευρά να φανεί είσαι μια χαρά τύπος, μπορεί και δυό χαρές  ;) ;) ;)



πρέπει να σας αφήσω, ευχαριστώ για την παρέα, προτείνω να συνεχίσετε τη συνομιλία με καλή διάθεση για περάσετε το δυνατόν καλύτερα.
γεια σας.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
όταν αφήνεις την καλή σου πλευρά να φανεί είσαι μια χαρά τύπος, μπορεί και δυό χαρές  ;) ;) ;)



πρέπει να σας αφήσω, ευχαριστώ για την παρέα, προτείνω να συνεχίσετε τη συνομιλία με καλή διάθεση για περάσετε το δυνατόν καλύτερα.
γεια σας.

Γεια σου οσιε και νασαι παντα καλα!
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
όταν αφήνεις την καλή σου πλευρά να φανεί είσαι μια χαρά τύπος, μπορεί και δυό χαρές  ;) ;) ;)



πρέπει να σας αφήσω, ευχαριστώ για την παρέα, προτείνω να συνεχίσετε τη συνομιλία με καλή διάθεση για περάσετε το δυνατόν καλύτερα.
γεια σας.
Γειά σου,γειά σου...
Δεν θα την αντέξω τόση χαρά...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ο Βέγγος είσαι;...
Ασε να πω και εγώ μία καλή κουβέντα...
Ε Οsie;...

Χαχαχαχα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αχ μακάρι να ήμουν ο Βέγγος. Να έκανα τους ανθρώπους να γελάσουν που το έχουν (και ΘΑΑΑ το έχουν!!!!) τόσο ανάγκη.

Αφού έχεις πει καλές κουβέντες. Κάνω λάθος? ΟΚ, καμιά φορά σε παρεμήνευσαν, είτε λόγω της διατύπωσης, είτε επειδή δεν σε διάβασαν προσεκτικά, είτε επειδή η ιντερνετική έκφραση είναι εγγενώς άχρωμη κτλ.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Κύριοι μου δεν ξέρω πόσοι και ποιοί έχετε απομείνει, αλλά θα πρέπει να ασχοληθώ με δουλειές ....νοικοκοιρικής και με ..... το σόι μου. Λυπάμαι που θα σας αφήσω. Καλή συνέχεια! Και να είστε καλά όλοι bottom, taftaar, και όλοι οι άλλοι είτε online είτε όχι!

Μιά καλησπέρα και καλή βάρδια στις εργαζόμενες τώρα (απόγευμα-βραδυ).
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Κύριοι μου δεν ξέρω πόσοι και ποιοί έχετε απομείνει, αλλά θα πρέπει να ασχοληθώ με δουλειές ....νοικοκοιρικής και με ..... το σόι μου. Λυπάμαι που θα σας αφήσω. Καλή συνέχεια! Και να είστε καλά όλοι bottom, taftaar, και όλοι οι άλλοι είτε online είτε όχι!

Μιά καλησπέρα και καλή βάρδια στις εργαζόμενες τώρα (απόγευμα-βραδυ).
επισης φιλαρακι...καλα να περνας  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom