Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ενώ εσύ τις διαβάζεις ε??

Εχει καταντησει τοσο γλυωδης και μαλακας που καμια φορα μου ερχεται εμετος. Ετσι για να καταλαβεις, δεν με/μας ενδιαφερει ποτε θα περασεις απο τα μωρα ουτε τα πμ σου!

Σοβαρεψου λιγο μαλακα που ολη την μερα δεν κανεις τιποτα αλλο απο το να τρεχεις στο ιδιο μερος, και να μας λες για τεχνικες με τα μωρα.


ΥΓ. Δεν πιανεις καμια δουλεια αργοσχολε αντι να τρως τα λεφτα του μπαμπα και της μαμας?  


 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Εχει καταντησει τοσο γλυωδης και μαλακας που καμια φορα μου ερχεται εμετος. Ετσι για να καταλαβεις, δεν με/μας ενδιαφερει ποτε θα περασεις απο τα μωρα ουτε τα πμ σου!

Σοβαρεψου λιγο μαλακα που ολη την μερα δεν κανεις τιποτα αλλο απο το να τρεχεις στο ιδιο μερος, και να μας λες για τεχνικες με τα μωρα.


ΥΓ. Δεν πιανεις καμια δουλεια αργοσχολε αντι να τρως τα λεφτα του μπαμπα και της μαμας?  
το ότι άρχισες να βρίζεις πάλι δείχνει ότι είσαι σε κατάσταση πανικού και ενδεχομένως ζήλειας....εγώ μπορώ κ τα κάνω...εσύ όμως?? μόνο στο φόρουμ ξέρεις να λες αυτά που λες...για να σε δούμε κ από κοντά καμιά μέρα...ξέρειςπου θα με βρεις!! και δεν τρώω κανενός λεφτά!!! εργάζομαι κανονικά!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
το ότι άρχισες να βρίζεις πάλι δείχνει ότι είσαι σε κατάσταση πανικού και ενδεχομένως ζήλειας....εγώ μπορώ κ τα κάνω...εσύ όμως?? μόνο στο φόρουμ ξέρεις να λες αυτά που λες...για να σε δούμε κ από κοντά καμιά μέρα...ξέρειςπου θα με βρεις!! και δεν τρώω κανενός λεφτά!!! εργάζομαι κανονικά!!
δεν σε υποχρεώνει κανείς να διαβάζεις αυτά που γράφονται στις κριτικές...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
το ότι άρχισες να βρίζεις πάλι δείχνει ότι είσαι σε κατάσταση πανικού και ενδεχομένως ζήλειας....εγώ μπορώ κ τα κάνω...εσύ όμως?? μόνο στο φόρουμ ξέρεις να λες αυτά που λες...για να σε δούμε κ από κοντά καμιά μέρα...ξέρειςπου θα με βρεις!! και δεν τρώω κανενός λεφτά!!! εργάζομαι κανονικά!!

Εγω εσενα να ξηλεψω???  :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: Μα εισαι και στουρναρι! Εσενα μονο στο δημοσιο θα σε προσλαμβανανε γιατι σε ιδιωτικη δουλεια με τιποτα και δεν μου φαινεται οτι θα γνωριστουμε απο κοντα. Τοσο αμυαλος εισαι που δεν καταλαβαινεις τα πιο βασικα πραγματα.

Αντε παρε κανενα φαρμακο και ηρεμησε. Εχεις ακουσει για το ADHD???  :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Εγω εσενα να ξηλεψω???  :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: Μα εισαι και στουρναρι! Εσενα μονο στο δημοσιο θα σε προσλαμβανανε γιατι σε ιδιωτικη δουλεια με τιποτα και δεν μου φαινεται οτι θα γνωριστουμε απο κοντα. Τοσο αμυαλος εισαι που δεν καταλαβαινεις τα πιο βασικα πραγματα.

Αντε παρε κανενα φαρμακο και ηρεμησε. Εχεις ακουσει για το ADHD???  :grin:
απόφοιτος νομικής με 8.5 βαθμό, με μάστερ στο ναυτιλιακό δίκαιο και με εργασία σε ιδιωτική επιχείρηση στουρνάρι?? μάλλον απο ψυχολογία πέρνεις κάτω από τη βάση...εσύ τότε θα πρέπει να θεωρηθείς επιστήμονας με τα βίτσια και τις παπαριές που γράφεις και λες...είσαι και κομπλεξικός γιατί πάντα περιμένεις πότε θα γράψω για να αρχίσεις τις επιθέσεις σου...τέλοσπάντων όλοι ξέρουν ποιος είσαι....και εννοώ ΟΛΟΙ!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ηρεμία ρε παιδιά pax nobis ! τι έχουμε να χωρίσουμε?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
απόφοιτος νομικής με 8.5 βαθμό, με μάστερ στο ναυτιλιακό δίκαιο και με εργασία σε ιδιωτική επιχείρηση στουρνάρι?? μάλλον απο ψυχολογία πέρνεις κάτω από τη βάση...εσύ τότε θα πρέπει να θεωρηθείς επιστήμονας με τα βίτσια και τις παπαριές που γράφεις και λες...είσαι και κομπλεξικός γιατί πάντα περιμένεις πότε θα γράψω για να αρχίσεις τις επιθέσεις σου...τέλοσπάντων όλοι ξέρουν ποιος είσαι....και εννοώ ΟΛΟΙ!!


Ναι καλα δουλευεις σε ιδιωτικη επιχειρηση και πας 9-10 καθημερινα να γαμησεις!  :2funny: :2funny: Ποιος ειναι ο ηλξθιος βρε που καθεσαι και γραφεις σε μωρο αν διαβασε την κριτικη σου και της αρεσε? Απο ποτε εγκρινουν τις κριτικες τα μωρα πριν τις βαλεις??? :think:

Εισαι τοσο ηληθιος που αποκλειεται να εχεις πτηχιο. Μονο απο το ιντερνετ μπορει να εβγαλες πτηχιο νομικης!  :grin:

Ναι ολοι ξερουν και ποσο μαλακας εισαι. Αντε πιασε καμια γκομενα για να ησυχασουμε λιγο!  :grin:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
επειδή είναι δυσεπίλυτο πρόβλημα ποιος έχει την έχει από όλους εμάς μεγαλύτερη την μαλακία, να το κλείναμε εδώ γιατί χαλάμε το θρεντ;
ελπίζω στη καλή σας θέληση.
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Φίλοι μου καλοί , καλοί μου φίλοι καλησπέρα...
Σήμερα η Μαρίνα έχει ,  κριτικέθλια...
Με την  κριτική του dinos83 , η κορασίδα γίνεται 70 κριτικών!...
Να τις εκατοστίσει!...
Δεύτερη , ακολουθεί η Βαλεντίνα από Βούρβαχη 19 με 54 κριτικές...
Η Μαρίνα είναι ο θηλυκός CHEYENNE...
συγχαρητήρια...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ταφτααρ κατι εμαθα οτι την επομενη φορα που θα συνευρεθεις με τη Κελυ θα ντυθεις Γιωργακης και η Κελυ Τροικα  :sunglasses:
Περιττο να πω τι θα ακολουθησει  :s&m_1:

λυπάμαι αλλα δεν νομίζω κάποια κοπέλα να θελήσει να δεχτει πελάτη ντυμένο Γιωργάκη. Είναι προσβολή προς τα παιδιά με διανοητικά προβλήματα.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
λυπάμαι αλλα δεν νομίζω κάποια κοπέλα να θελήσει να δεχτει πελάτη ντυμένο Γιωργάκη. Είναι προσβολή προς τα παιδιά με διανοητικά προβλήματα.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τι είπες τώρα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Εγω εσενα να ξηλεψω???  :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: Μα εισαι και στουρναρι! Εσενα μονο στο δημοσιο θα σε προσλαμβανανε γιατι σε ιδιωτικη δουλεια με τιποτα και δεν μου φαινεται οτι θα γνωριστουμε απο κοντα. Τοσο αμυαλος εισαι που δεν καταλαβαινεις τα πιο βασικα πραγματα.

Αντε παρε κανενα φαρμακο και ηρεμησε. Εχεις ακουσει για το ADHD???  :grin:

Μην κολλάς στον φίλο μου γιατί θα σε περιλάβω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom