Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (1 μέλη και 58 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ε, τί να κάνουμε ...δεν είμαστε όλοι Αινστάιν σαν εσένα που δε σου ξεφεύγει τίποτα και πιάνεις πουλιά στον αέρα.
Εμένα μου είπαν ψέματα γιατί θέλουν να με τυλίξουν για γαμπρό, δηλαδή. Δεν το κατάλαβα ο αφελής . Καλά που μου άνοιξες τα μάτια
Εδώ η ιδιοκτήτρια του οίκου στο λέει και εσύ το χαβά σου!
Δηλαδη για σένα δεν είναι η Ντάρια ή η Αλίνα του πανεπιστημίου. Δεν είχαν στον ήλιο μοίρα και κάναν αυτό το επάγγελμα θες να μου πεις...
Όντως, :2funny: :2funny: :2funny:
Y.Γ Να σου κάνω και εγώ μια ερώτηση? Και αν θέλεις την απαντάς...
Έχεις σπουδάσει εσύ τίποτα ?

Εχώ έχω σπουδάσει αλλά αυτό δεν είναι το αντικείμενο της συζήτησης. Το αντικείμενο είναι εάν πιστεύεις ή οχι ότι το 27% των εκδιδόμενων γυναικών στο συγκεκριμένο οίκο είναι απόφοιτες πανεπιστημίου, όταν το πανελλήνιο ποσοστό πρέπει να είναι γύρω στο 30%!! Απίθανο δεν ακούγεται;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ματακια μου γλυκα δεν εχω λογο πιστεψε με να πω ψεμματα και συγουρα υπαρχουν αναλογες κοπέλες και σε αλλα μαγαζια του ειδους ;)
απο εκει κει περα ειπα για 3 κοπέλες σε σχεση με τις 11 που ειμαστε συνολο.
οποτε προκειτε για ενα ποσοστο γυρω στο 27%, δεν ειναι δα και κανενα μεγαλο ωστε να σου φαινεται περιεργο ;)
απο εκει και περα ματια μου το οποια στερεοτυπα που εχεις ως προς τη σχεση μεταξυ ιεροδουλου και μορφωσης περιγραφουν μια κατασταση που επικρατουσε αρκετα χρονια πριν, η εποχη μας ομως ματια μου (το 2009 ζουμε) εχει προχωρησει σε ολους τους τομεις (και σε αυτον) και πολλα στερεοτυπα πια εχουν καταρηφθει ;)
Η μορφωση ματια μου δεν κοιταει ουτε εισοδημα ουτε κοινωνικό συνολο ουτε ηλικια ουτε φύλο αλλα ουτε και τη εργασία κανει ο καθένας μας;) και συγουρα η μορφωση δεν συνδιαζεται και με ενα χαρτι πανεπιστημιου μπορει να ειναι και ανεξαρτητη ;)
Να σου θυμίσω μάτια μου οτι υπάρχουν παρα πολλοί ανεργοι και παρα πολλοι ανθρωποι (αντρες-γυναικες) με μεγαλες οικονομικές αναγκες που αναγκαζονται να εξασκησουν ενα επαγγελμα τελειως διαφορετικο απο αυτο που εχουν σπουδάσει.
Τωρα βεβαια το να κανεις ενα επαγγελμα σαν το δικό μας δε λεω ειναι καπως δύσκολο αλλα απαξ και μπεις στο παιχνίδι ειναι δυσκολο να βγεις μιας και το χρηματικο αντιτιμο σε γλυκαινει αλλα αυτο δε σημαινει οτι σαν ανθρωπος ατομικα δεν διαβαζεις ενημερωνεσε παρακολουθεις δεν προοδευεις γενικα σαν ατομο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Με έπεισες με τα γραφόμενά σου!! Το σενάριο της ταινίας "Πρίτυ Γούμαν" είναι περα για περα αληθινό όπως και το γεγονός οτι υπάρχουν παρθένες που εγκυμονούν!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Με έπεισες με τα γραφόμενά σου!! Το σενάριο της ταινίας "Πρίτυ Γούμαν" είναι περα για περα αληθινό όπως και το γεγονός οτι υπάρχουν παρθένες που εγκυμονούν!!!

εγω μαναρακι μου γλυκο σου απαντησα πολυ λογικα και ομορφα,
τωρα αν πιστευεις σε ταινιες της δεκαετιας του 90 και σε εξυπνα στοιχακια τιποτα αλλο δεν μπορω να κανω.

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
εγω μαναρακι μου γλυκο σου απαντησα πολυ λογικα και ομορφα,
τωρα αν πιστευεις σε ταινιες της δεκαετιας του 90 και σε εξυπνα στοιχακια τιποτα αλλο δεν μπορω να κανω.

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Όσο λογικά απαντάς, άλλο τόσο και εγώ. Δεν είναι το σενάριο της συγκεκριμένης ταινάις βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα και το ξέρεις πολύ καλά, για αυτό το λόγο άλλωστε το ανέφερα. Επίσης, τα ποσοστά που δίνεις, είναι, με αυτά που γνωρίζω βέβαια, εξωπραγματικά.
Καταλαβαίνω ότι θέλεις να ενισχύσεις το προφίλ του καταστήματός σου ως σωστή επαγγελματίας που είσαι, αλλά μην μας λες ιστορίες για αγρίους!!
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Ωραια κουβεντα ανοιξατε. Να πω μια προσωπικη αποψη μονο και να κλεισω. Στο πρωιν ανατολικο μπλοκ πιστευω οι περισσοτεροι το γνωριζεται οτι οι ευκαιριες για πανεπιστημιακου επιπεδου μορφωση ειναι περισσοτερες και πιο ευκολες απο οτι στον δυτικο μοντερνο κοσμο. Η εκπαιδευση ακομα και τωρα σε πανεπιστημιακο επιπεδο ειναι δωρεαν και μπορει ευκολα καποιος να ισαχθει. Μην ξεχνατε οτι παρα πολλοι ελληνες ιατροι εχουν παρει πτυχιο απο ρουμανικο πανεπιστημιακο ιδρυμα.

Επισης να μην ξεχναμε οτι σε χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ ακομα υπαρχει χαμηλο βιοτικο επιπεδο, οπως επισης και η ιδια η κουλτουρα η στο συγκεκριμενο θεμα η ακομα και το οτι παρεχει μια πολυ καλυτερη ζωη λογο του κερδους.

Οσο για τα πανεπιστημια των Ηνωμενων Πολειτιων, να πω μονο οτι το UC Berkeley, ενα απο τα κορυφαια πανεπηστημιακα ιδρηματα, για παραδειγμα ειναι State University, το οποιο για καποιον αμερικανο πολιτη που πληρη τα κριτηρια εισαγωγης η παρεχωμενη εκπαιδευση ειναι δωρεαν. Το Stanford απο την αλλη ειναι ιδιωτικο οποτε και πληρωνεις. Αν δεν κανω λαθος και το Massachusetts Institute of Technology ειναι και αυτο State University.

Μην αποκλειεται παντως τιποτα και να μην λετε οτι ειναι παραμυθια. Ποτε δεν ξερεις γιατι καποια κανει κατι. Οι λογοι αφορουν μονο αυτην. Στο κατω κατω σε εμας δεν πεφτει κανενας λογος στο να κρινουμε.

P.S I apologize for my spelling mistakes.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ωραια κουβεντα ανοιξατε. Να πω μια προσωπικη αποψη μονο και να κλεισω. Στο πρωιν ανατολικο μπλοκ πιστευω οι περισσοτεροι το γνωριζεται οτι οι ευκαιριες για πανεπιστημιακου επιπεδου μορφωση ειναι περισσοτερες και πιο ευκολες απο οτι στον δυτικο μοντερνο κοσμο. Η εκπαιδευση ακομα και τωρα σε πανεπιστημιακο επιπεδο ειναι δωρεαν και μπορει ευκολα καποιος να ισαχθει. Μην ξεχνατε οτι παρα πολλοι ελληνες ιατροι εχουν παρει πτυχιο απο ρουμανικο πανεπιστημιακο ιδρυμα.

Επισης να μην ξεχναμε οτι σε χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ ακομα υπαρχει χαμηλο βιοτικο επιπεδο, οπως επισης και η ιδια η κουλτουρα η στο συγκεκριμενο θεμα η ακομα και το οτι παρεχει μια πολυ καλυτερη ζωη λογο του κερδους.

Οσο για τα πανεπιστημια των Ηνωμενων Πολειτιων, να πω μονο οτι το UC Berkeley, ενα απο τα κορυφαια πανεπηστημιακα ιδρηματα, για παραδειγμα ειναι State University, το οποιο για καποιον αμερικανο πολιτη που πληρη τα κριτηρια εισαγωγης η παρεχωμενη εκπαιδευση ειναι δωρεαν. Το Stanford απο την αλλη ειναι ιδιωτικο οποτε και πληρωνεις. Αν δεν κανω λαθος και το Massachusetts Institute of Technology ειναι και αυτο State University.

Μην αποκλειεται παντως τιποτα και να μην λετε οτι ειναι παραμυθια. Ποτε δεν ξερεις γιατι καποια κανει κατι. Οι λογοι αφορουν μονο αυτην. Στο κατω κατω σε εμας δεν πεφτει κανενας λογος στο να κρινουμε.

P.S I apologize for my spelling mistakes.

Τα παραμύθια της Χαλιμάς είναι εξωπραγματικές ιστορίες και η πραγματικότητα, έτσι όπως την αντιλαμβανόμαστε οι περισσότεροι, μας οδηγεί σε διάφορες ίσως και μονο μια επιλογές είναι δυο διαφορετικα πράγματα.  Ο λόγος που κάνουν αυτό το επάγγελμα οι γυναίκες ειναι πολύ απλός: Τα πολλά και εύκολα ΧΡΉΜΑΤΑ. Δεν κρίνω κανενα ούτε καμία για τις επιλογές του/της. Απλούστατα δεν πιστεύω ότι μια δικηγόρος το πρωί υπερασπίζεται πελάτες της στα δικαστήρια και το απόγευμα, για να συμπληρώσει το μισθό της, εκδίδεται. Αυτά προς το παρόν και καλό βράδυ!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Σιγά βρε παιδιά παρεκτραπήκατε!
Εδώ ακούμε για φοιτήτριες που γίνονται πόρνες για να μπορέσουν να σπουδάσουν.
Να συμπληρώσω και γω με μια ερώτηση!
Ποιο Πανεπιστήμιο κλπ στην ορκωμοσία των αποφοίτων θέτει σαν όρο, να μην γίνει κάποια πουτάνα η κάποιος ζιγκολό ειδ΄ άλλως θα του πάρουν το δίπλωμα? 
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φίλε μαρουλια, δεν καταλαβαίνω προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός. Η Μπου-Μπου είπε οτι τρία απο τα κορίτσια έχουν δίπλωμα, τώρα αμα θέλεις το πιστευεις. Άλλωστε στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Άλλωστε όσο ασκούν το επάγγελμα (να πώ καλύτερα λειτούργημα;) της ιερόδουλου, δεν νομίζω οτι μπορούν να κάνουν κάτι άλλο. Τώρα ο λόγος που ασκούν το συγκεκριμένο επάγγελμα είναι καθαρά προσώπικος, αλλα σίγουρα παίζει ρόλο και το χρήμα, και ειδικά στις κοπέλες των στούντιο που δουλευουν σε καλύτερες συνθήκες. Αυτό όμως που μετράει είναι το αν είναι καλές στην δουλεία τους, άν σέβονται τον πελάτη και φυσικά αν προσέχουν την υγεία τους, κάτι που στην συγκεκριμένη περίπτωση συμβαίνει!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πού το είδες το μισος και τον αλληλοσπαραγμό; Μήπως βλέπεις πολλές δαβρύβρεχτες ταινίες του παλιού καλού ελληνικού κινηματογράφου πρόσφατα; Απλούστατα διαφωνώ με την ιδιοκτήτρια του Φ. 104 ως προς το ποσοστό των 27%!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καταλαβαίνω ότι θέλεις να ενισχύσεις το προφίλ του καταστήματός σου ως σωστή επαγγελματίας που είσαι, αλλά μην μας λες ιστορίες για αγρίους!!

το καταστημα μου οπως καλα ξερεις ματια μου ειναι ενα στουντιο περιποιησης αντρων, ή αν προτιμας ενας οικος ανοχης ;)
Το προφίλ ενος τετοιο καταστηματος ενυχιεται ειτε απο μια ομορφη και νεα κοπέλα σαν παρουσια ειτε απο μια κοπέλα πολυ καλή στο δωματιο ;)
Το πως μπορει οπως λες να συνδιαστει το χαρτι πανεπιστημιου με την ερωτικη διαθεση των πελατων και κατα συνεπεια με το τζιρο του μαγαζιου ειναι κατι που θα με ενδιεφερε να μου πεις ετσι ωστε απο εδω και στο εξης να φερνω στο μαγαζι οχι τοσο ευπαρουσιαστες κοπέλες αλλα κοπέλες με διπλωματα για να αυξησω και τις εισπραξεις μου ;)
Επιγραματικα δεν μπορω να καταλαβω αφενος που στηριζεις τα λεγομενα σου με συνεπεια να μην καταλαβαινω και την επιθεση σου. ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε παιδιά.... τι ψάχνετε!!
Για να το λέει η Άντζελα, κάτι θα ξέρει...
και στο κάτω κάτω, μαγκιά των κοριτσιών να κάνουν αυτό που γουστάρουν
εφόσον στη δουλειά τους, ιερόδουλες, σέβονται τον πελάτη κι εμείς περνάμε όμορφες στιγμές,
τα υπόλοιπα περιττεύουν....

φιλιά.... ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
το καταστημα μου οπως καλα ξερεις ματια μου ειναι ενα στουντιο περιποιησης αντρων, ή αν προτιμας ενας οικος ανοχης ;)
Το προφίλ ενος τετοιο καταστηματος ενυχιεται ειτε απο μια ομορφη και νεα κοπέλα σαν παρουσια ειτε απο μια κοπέλα πολυ καλή στο δωματιο ;)
Το πως μπορει οπως λες να συνδιαστει το χαρτι πανεπιστημιου με την ερωτικη διαθεση των πελατων και κατα συνεπεια με το τζιρο του μαγαζιου ειναι κατι που θα με ενδιεφερε να μου πεις ετσι ωστε απο εδω και στο εξης να φερνω στο μαγαζι οχι τοσο ευπαρουσιαστες κοπέλες αλλα κοπέλες με διπλωματα για να αυξησω και τις εισπραξεις μου ;)
Επιγραματικα δεν μπορω να καταλαβω αφενος που στηριζεις τα λεγομενα σου με συνεπεια να μην καταλαβαινω και την επιθεση σου. ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Κατά αρχήν δε βλέπω να γίνεται καμιά επίθεση από μένα τουλαχιστον προς το άτομό σου. Το μονο που έγραψα ήταν απλό και κατανοητό. Είναι ανακριβές να ισχυρίζεται κάποιο άτομο ότι σε ένα συγκεκριμένο οίκο ανοχής ή περιποίησης ανδρών που ασκοπεί στο γρήγορο και εύκολο κέρδος  για τα εργαζόμενα κορίτσια, αλλά και για το(η)ν ιδιοκτήτ(ρια)η, ένα μεγάλο ποσοστό (27%)των κοριτσιών είναι κατοχοι πανεπιστημιακών τίτλων σπουδών όταν το πανελλήνιο ποσοστό είναι λίγο πιο μεγάλο (περίπου 30%).
Για μένα δεν υπάρχει θέμα αντιπαράθεσης παρα μονο καταγραφής ορισμένων πραγματικών στοιχείων.
Τώρα αν εσύ πιστεύεις διαφορετικά, δικαίωμά σου.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
έφυγα λίγο και κάνατε το θρέντ μαντάρα....Δικαίωμα σας όλοι να πιστεύετε ότι θέλετε, η αλήθεια άλλωστε στο τέλος θα φανεί.
όμως, ειπώθηκε, πιστεύω λανθασμένα ότι η Άντζελα το είπε αυτό για πελατειακούς λόγους, το εκτιμώ ως μέγα λάθος.
για να σας τιμωρήσω πάρτε μια... μπλιαχ... εικόνα:
 

Συνημμένα

  • 69804945.jpg
    69804945.jpg
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 12

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ρε παιδιά.... τι ψάχνετε!!
Για να το λέει η Άντζελα, κάτι θα ξέρει...
και στο κάτω κάτω, μαγκιά των κοριτσιών να κάνουν αυτό που γουστάρουν
εφόσον στη δουλειά τους, ιερόδουλες, σέβονται τον πελάτη κι εμείς περνάμε όμορφες στιγμές,
τα υπόλοιπα περιττεύουν....

φιλιά.... ;)

πεστα μαναρακι μου γλυκο ;) ;) ;) ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
το κλείνουμε εδώ ή να ανεβάσω κι άλλες;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
έφυγα λίγο και κάνατε το θρέντ μαντάρα....Δικαίωμα σας όλοι να πιστεύετε ότι θέλετε, η αλήθεια άλλωστε στο τέλος θα φανεί.
όμως, ειπώθηκε, πιστεύω λανθασμένα ότι η Άντζελα το είπε αυτό για πελατειακούς λόγους, το εκτιμώ ως μέγα λάθος.
για να σας τιμωρήσω πάρτε μια... μπλιαχ... εικόνα:

πολυ καλο μαναρακι μου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε φίλε osie.0909 ... μας γάμησες....

ΤΕΛΟΣ με τα άσχετα ποστς! :s&m_3:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom