Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αχ αμαν τι ζημια μου κανατε.  :headbang: Τωρα πρεπει να περασω απο το μαγαζι  :2funny:

αμα βρε κουκλι μου όμορφο σου καναμε ζημιά με μια απλή φωτογραφία στο μαγαζι μάλλον θα σε καταστρέψουμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
εσείς μου φένεται έχετε βαλθεί να μασ στείλετε αδιάβαστους. Ευτυχώς που δεν έχω παντρευτεί και μπορώ να γεύομαι έλεύθερα χωρίς ηθικούσ ενδοιασμούς :)
Τι λές βρε φίλε? Γιατί " και οι παντρμένοι έχουν ψυχή" (σήριαλ με τον καφετζόπουλο πριν μερικά χρόνια στον ρόλο του ακάλυπτου θυμάσαι?)και μάλιστα οι παντρεμένοι κάνουν την παρανομία πιο συχνά απο τους ανύπαντρους.


Τζενη-Ατζελα-Τατιανα :smitten:  :smitten: :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Αγαπούλα μου Αντζελα είσαι η καλύτερη απο τις τρείς και φαίνεται απόλες τις πλευρές, όπως και το δεί κάποιος. Ετσι δεν είναι φίλε οσιε?
Αντζέλα μωρό μου 2 & σήμερα μέινανε   :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Αχ τι μου χεις κάνει και γυρίζω 26 χρόνια πίσω τότε που είμουνα δόκιμος στο στρατό και μετρούσα τις μέρες μια - μια τους τελευταίους μήνες για να πάρω το απολυτήριο!!! Μέχρι τσατσαρα πήρα και σπάω καθε μέρα απο 1 δοντάκι
φιλάκια πολλά μωρό μου
:dancing: :dancing: :dancing:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
αμα βρε κουκλι μου όμορφο σου καναμε ζημιά με μια απλή φωτογραφία στο μαγαζι μάλλον θα σε καταστρέψουμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
εμένα πάντως με "κατέστρεψες" μου χεις κλέψει την καρδιά και το νού και δεν ξέρω τι να κάνω μωρό μου!!!
  :think: :think: :think:

ναι οι καλτσοδετες ματάκια μου ειναι απ τα πιο ωραια και θυληκά αξεσουαρ μιας sexy εμφανισης ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
μωρό μου και χωρίς τις καλτσοδέτες είσαι το Νο 1 σέξυ μωρό στην Αθήνα, Αν βάλεις και τις καλτσοδέτες τότε με βλέπω να γίνω ταύρος σε υαλοπωλείο!!!
φιλάκια πολλά!!!
:2funny: :2funny: :2funny:

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
αμα βρε κουκλι μου όμορφο σου καναμε ζημιά με μια απλή φωτογραφία στο μαγαζι μάλλον θα σε καταστρέψουμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Aυτο ειναι σιγουρο, αλλα εγω τις θελω και τις τρεις μαζι. Εχεις κρεβατι στο μαγαζι για 4 ?  :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλημέρα φίλε. Αν είναι κόντα ο Δρακουμέλ, πρέπει να προστατέψω τη Στρουμφίτα μου...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημερα μαναρακια :-* :-* :-* :-* :-*

εμένα πάντως με "κατέστρεψες" μου χεις κλέψει την καρδιά και το νού και δεν ξέρω τι να κάνω μωρό μου!!!
  :think: :think: :think:
μωρό μου και χωρίς τις καλτσοδέτες είσαι το Νο 1 σέξυ μωρό στην Αθήνα, Αν βάλεις και τις καλτσοδέτες τότε με βλέπω να γίνω ταύρος σε υαλοπωλείο!!!
φιλάκια πολλά!!!
:2funny: :2funny: :2funny:

Ε τοτε ματια μου αφου σε εχω καταστεψει την Τεταρτη μαλλον θα σε αποτελιωσω ;) :cheesy:
Ταυρος?
μμμμμμμμμμμμμμμ............
θα κανουμε ροντετο μάτια μου? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Aυτο ειναι σιγουρο, αλλα εγω τις θελω και τις τρεις μαζι. Εχεις κρεβατι στο μαγαζι για 4 ?  :2funny:

καπως θα τα βολέψουμε ματια μου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Σημερα Κυριακη

τωρα δουλευει η Τζενη :smitten:

το απογευμα η Νικολ :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλά ρε ανεπρόκοποι κανένας δεν σκευτηκε να φτιάξει στην κοπελούδα πρωινό; Μας τρέχουν τα σάλια απο τις φωτογραφίες και ξεχνάμε τους τρόπους μας!  :uglystupid:

ορίστε κυρία μου ο καφες σας με ενα καραβάκι ζωγραφισμένο ειδικά για εσας! :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.gcfoodguide.com.au/blog/wp-content/uploads/2008/03/coffee-boat.jpg[/img[/URL]]

και κρουσανάκια για εσένα και τα κορίτσια (με ρέγουλα όμως!  ;D)

[img]http://[URL unfurl="true"]www.dunbarsystems.com/Images/enlarge/croissant1-enlarge(0byyf3).jpg[/img[/URL]]
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλά ρε ανεπρόκοποι κανένας δεν σκευτηκε να φτιάξει στην κοπελούδα πρωινό; Μας τρέχουν τα σάλια απο τις φωτογραφίες και ξεχνάμε τους τρόπους μας!  :uglystupid:

ορίστε κυρία μου ο καφες σας με ενα καραβάκι ζωγραφισμένο ειδικά για εσας! :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.gcfoodguide.com.au/blog/wp-content/uploads/2008/03/coffee-boat.jpg[/img[/URL]]

και κρουσανάκια για εσένα και τα κορίτσια (με ρέγουλα όμως!  ;D)

[img]http://[URL unfurl="true"]www.dunbarsystems.com/Images/enlarge/croissant1-enlarge(0byyf3).jpg[/img[/URL]]
[/quote]


"Aσπρα καραβια τ ονειρα μαs...."
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ακόμα και έτσι φίλε, είναι ωραία να μπορείς να ονειρεύσαι...
 

woody76

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητη Αντζελα,
  καταρχην θα ηθελα να σου πω οτι δεν εχω παει ποτε σε οικο ανοχης ουτε και εχω πληρωσει για να κανω σεξ. Στο site ξεκινησα να μπαινω για πλακα οπως λεμε και  για να γελασω καθοτι ο ελληνικος χαβαλες μου λειπει πολυ γιατι ζω στο εξωτερικο. Η ιδεα του να πληρωσω για να κανω σεξ με μια αγνωστη μου προκαλει αγχος και επιπλεον το αποφευγω απο σεβασμο προς τη συντροφο μου καθοτι αμφιβαλλω για τον σωστο υγιεονομικο ελεγχο των ιεροδουλων και δεν θα ηθελα να της μεταδωσω κατι. Αλλωστε ο καθενας μπορει να παρει το ρισκο για τον εαυτο του αλλα ειναι υπερβολικα ανευθυνο να το παρει και για τη συντροφο του. Θα ηθελα να σου πω οτι δουλευω στο χωρο της υγειας και ξερω καλα οτι εκτος απο τα γνωστα ΗΙV και  ηπατιτιδα Β υπαρχουν και πληθος νοσηματων , οχι βεβαια της βαρυτητας των προηγουμενων, που μπορουν να μεταδωθουν ανετοτατα με τη στοματικη επαφη χωρις προφυλακτικο. Ως εκ τουτου εκτιμησα ιδιατερα το γεγονος οτι στο δικο σας καταστημα αυτες οι πρακτικες ειναι αδιανοητες για την ασφαλεια τη δικη σας και των πελατων. Επιπλεον μου δοθηκε η εντυπωση απο το site σας οτι εινει χωρος προσεγμενος οπου καποιος μπορει να αισθανθει ανετα ακομα και αν δεν ειναι "εθισμενος" σε τετοιου τυπυ χωρους.
  Θα ηθελα να σου πω οτι βασικα εχεις σε μεγαλο βαθμο γκρεμισει την αποψη που ειχα για τα εκδιδομενα προσωπα και ειναι η γνωστη στερεοτυπη που εχει αρκετος κοσμος. Διαβαζω καποια απο τα post σου και βλεπω οτι περα απο τα public relations που κανεις με τους πελατες, οτι εισαι ενα ατομο με συγκροτημενη σκεψη,ετοιμολογο, με ωραιο χιουμορ,γραφεις σωστα ελληνικα,εχεις αμεσοτητα στο λογο σου και γενικα μου δινεις την εντυπωση ατομου καλλιεργημενου με προσωπικοτητα ισχυρη που μπορει να κανει και πολυ καλη παρεα.
  Ολα αυτα μου εχουν εξαψει πολυ την περιεργεια να γνωρισω το καταστημα που εργαζεσαι και θα ελεγα μαλιστα οτι και οι φωτογραφιες που βλεπω στον internet μου εχουν κεντρισει ακομα περισσοτερο το ενδιαφερον. Ειδικοτερα εχω διαβασει πολλα για την Ευα και μου αρεσαν πολυ οι φωτογραφιες που εχετε στο site σας και το γεγονος οτι κανει πρωκτικο κατι που με εξιταρει μεν αλλα το απολαμβανω απο σπανιοτατα εως ποτε. Εργαζομαι στη εξωτερικο και θα επιστρεψω στην Αθηνα στις αρχες Ιουνιου. Θα χαρω πολυ να εχω καποιο feedback οπως φωτογραφιες ή οτιδηποτε αλλο σχετικα με την Ευα.
Φιλια.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Αγαπητη Αντζελα,
  Θα ηθελα να σου πω οτι βασικα εχεις σε μεγαλο βαθμο γκρεμισει την αποψη που ειχα για τα εκδιδομενα προσωπα και ειναι η γνωστη στερεοτυπη που εχει αρκετος κοσμος. Διαβαζω καποια απο τα post σου και βλεπω οτι περα απο τα public relations που κανεις με τους πελατες, οτι εισαι ενα ατομο με συγκροτημενη σκεψη,ετοιμολογο, με ωραιο χιουμορ,γραφεις σωστα ελληνικα,εχεις αμεσοτητα στο λογο σου και γενικα μου δινεις την εντυπωση ατομου καλλιεργημενου με προσωπικοτητα ισχυρη που μπορει να κανει και πολυ καλη παρεα.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom