Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δυνατό team για σήμερα!!!!!!  ;) ;) ;)

ειναι καλος συνδιασμος απο κοπέλες ματάκια μου, οτι πρέπει για μια μέρα οπου ο περισσότερος κόσμος δε δουλεύει και θελέι να επισκευτει κάτι αντίστοιχο ;) :cheesy:

Καλά ρε ανεπρόκοποι κανένας δεν σκευτηκε να φτιάξει στην κοπελούδα πρωινό; Μας τρέχουν τα σάλια απο τις φωτογραφίες και ξεχνάμε τους τρόπους μας!  :uglystupid:

ορίστε κυρία μου ο καφες σας με ενα καραβάκι ζωγραφισμένο ειδικά για εσας! :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.gcfoodguide.com.au/blog/wp-content/uploads/2008/03/coffee-boat.jpg[/img[/URL]]

και κρουσανάκια για εσένα και τα κορίτσια (με ρέγουλα όμως!  ;D)

[img]http://[URL unfurl="true"]www.dunbarsystems.com/Images/enlarge/croissant1-enlarge(0byyf3).jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Αχ βρε Dawn τι γλυκός που εισαι ;) Οτι χρειαζόμουν ηταν για να ξεκινησω τη μερα μου ;)
Αν και τα γλυλά ειναι η μεγάλη μου αδυναμία,για τις θερμιδες μη μου φοβάσαι ;)
Περα του οτι ο μεταβολισμος μου ειναι τετοιος που σωμα μου δεν παίρνει ευκολα περιττα κιλά το τελευταιο καιρό εχω αρχίσει και γυμνάζομαι (κοιλιακους και step για να κανω τον ποπό μου ακόμα πιο ωραίο ;)) ενω απο σήμερα αρχιζω και το solarium ;) :D

[QUOTE="osie.0909, post: 1092769"]
ακόμα και έτσι φίλε, είναι ωραία να μπορείς να ονειρεύσαι...
[/quote]
[QUOTE="Pitsirikos1, post: 1092772"]
χωρίς τα όνειρα δεν θα είχαμε (εν μέρη) λόγω ύπαρξης...
[/quote]

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

[QUOTE="woody76, post: 1092786"]
Αγαπητη Αντζελα,
  καταρχην θα ηθελα να σου πω οτι δεν εχω παει ποτε σε οικο ανοχης ουτε και εχω πληρωσει για να κανω σεξ. Στο site ξεκινησα να μπαινω για πλακα οπως λεμε και  για να γελασω καθοτι ο ελληνικος χαβαλες μου λειπει πολυ γιατι ζω στο εξωτερικο. Η ιδεα του να πληρωσω για να κανω σεξ με μια αγνωστη μου προκαλει αγχος και επιπλεον το αποφευγω απο σεβασμο προς τη συντροφο μου καθοτι αμφιβαλλω για τον σωστο υγιεονομικο ελεγχο των ιεροδουλων και δεν θα ηθελα να της μεταδωσω κατι. Αλλωστε ο καθενας μπορει να παρει το ρισκο για τον εαυτο του αλλα ειναι υπερβολικα ανευθυνο να το παρει και για τη συντροφο του. Θα ηθελα να σου πω οτι δουλευω στο χωρο της υγειας και ξερω καλα οτι εκτος απο τα γνωστα ΗΙV και  ηπατιτιδα Β υπαρχουν και πληθος νοσηματων , οχι βεβαια της βαρυτητας των προηγουμενων, που μπορουν να μεταδωθουν ανετοτατα με τη στοματικη επαφη χωρις προφυλακτικο. Ως εκ τουτου εκτιμησα ιδιατερα το γεγονος οτι στο δικο σας καταστημα αυτες οι πρακτικες ειναι αδιανοητες για την ασφαλεια τη δικη σας και των πελατων. Επιπλεον μου δοθηκε η εντυπωση απο το site σας οτι εινει χωρος προσεγμενος οπου καποιος μπορει να αισθανθει ανετα ακομα και αν δεν ειναι "εθισμενος" σε τετοιου τυπυ χωρους.
  Θα ηθελα να σου πω οτι βασικα εχεις σε μεγαλο βαθμο γκρεμισει την αποψη που ειχα για τα εκδιδομενα προσωπα και ειναι η γνωστη στερεοτυπη που εχει αρκετος κοσμος. Διαβαζω καποια απο τα post σου και βλεπω οτι περα απο τα public relations που κανεις με τους πελατες, οτι εισαι ενα ατομο με συγκροτημενη σκεψη,ετοιμολογο, με ωραιο χιουμορ,γραφεις σωστα ελληνικα,εχεις αμεσοτητα στο λογο σου και γενικα μου δινεις την εντυπωση ατομου καλλιεργημενου με προσωπικοτητα ισχυρη που μπορει να κανει και πολυ καλη παρεα.
  Ολα αυτα μου εχουν εξαψει πολυ την περιεργεια να γνωρισω το καταστημα που εργαζεσαι και θα ελεγα μαλιστα οτι και οι φωτογραφιες που βλεπω στον internet μου εχουν κεντρισει ακομα περισσοτερο το ενδιαφερον. Ειδικοτερα εχω διαβασει πολλα για την Ευα και μου αρεσαν πολυ οι φωτογραφιες που εχετε στο site σας και το γεγονος οτι κανει πρωκτικο κατι που με εξιταρει μεν αλλα το απολαμβανω απο σπανιοτατα εως ποτε. Εργαζομαι στη εξωτερικο και θα επιστρεψω στην Αθηνα στις αρχες Ιουνιου. Θα χαρω πολυ να εχω καποιο feedback οπως φωτογραφιες ή οτιδηποτε αλλο σχετικα με την Ευα.
Φιλια.
[/quote]

Eγω χαιρομαι μαναρακι μου γλυκό που παιρνας ομορφα και ευχάριστα μαζι μας και ειληκρινα οταν μιλάω με παιδιά ειτε απο το εξωτερικο είτε ακομα απο εκτος Αθηνών μου κεντρίζεται ακομα πιο πολύ το ενδιαφέρον.
Θα χαρουμε λοιπον ιδιαιτερα αν μας επισκευτεις ;)
Για τα θεματα υγειας που αναφερεις οι γενικές ανυσιχίες σου ειναι πολύ σωστες γιαυτο οταν καποιος συνευρισκεται με μια κοπέλα αυτου το επαγγελματος αλλα και γενικότερα με μια αγνωστη κατα την αποψη μου καλο θα ειναι να αποφευγει καποια συγκεκριμένα πράγματα.
Σκεψου οτι εγω στην προσωπική μου ζωη πάντα ζηταω απο τον εκαστοτε συντροφο μου πριν προχωρησω σε κατι παραπάνω να μου φέρει πρόσφατες εξετάσεις αιματος ;)
Και αυτο το κάνω και για την προσωπική μου υγεια αλλα και για την επαγγελματικη μου συνεχεια διοτι αν χτυπα ξυλο πάθω κατι δεν θα μπορω οχι μόνο να δουλεψω αλλα ουτε και να κρατησω πια το μαγαζι στο ονομα μου.
Το εχω ξαναγραψει και αρκετες σελίδες πιο πίσω σαν πελατες νομικά εχετε το δικαίωμα σε οποιοδηποτε μαγαζι επισκευτειτε να ζητατε να δειτε το βιβλιαριο υγειας της κοπέλας αν ειναι ενημερωμένο απο τον αρμοδιο γιατρό.
Απαξ και δεν ειναι σφραγισμενο για πάνω απο 15-20 μερες.....φυλικη συμβουλη..μην περασετε δωματιο ;)
Για την παλια αποψη σου για τις ιεροδουλες και αυτον τον χώρο μπορει αυτα τα πραγματα να ισχυαν παλαιοτερα ή ακομα να ισχύουν σε καποιο μικρό βαθμο και στον παρον. Απλες κανονικες κοπέλες ειμαστε που απλα για διαφορετικους λόγους η κάθε μια μας ετυχε να κανουμε αυτη τη δουλειά που στη τελική δεν κανουμε κατι ηθικά ασχημο σε κανεναν ''τρίτο'' πχ δεν εξαπατουμε δεν κλέβουμε κτλ απλα το κορμί μας δίνουμε.
Συγουρα πάντως το επίπεδο μας γενικα εχει αναιβει τα τελευταια χρονια αν σκεφτεις οτι 3 απο τις κοπέλες στο μαγαζι εχουν πτυχίο πανεπιστιμου  ;)
Για την Ευα ματια μου οπως θα εχεις διαβάσει η κοπέλα για καποιους λόγους ειχε ενδιασμους να φωτογραφηθει :-την καταφερα να βγαλουμε μερικες γενικές φωτος οποτε σε μια απο της επονες βαρδιες της θα αναιβασω μερικες που μου εχουν μήνει ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Αγαπητη Αντζελα,
  καταρχην θα ηθελα να σου πω οτι δεν εχω παει ποτε σε οικο ανοχης ουτε και εχω πληρωσει για να κανω σεξ.

να μιλήσω ή να μη μιλήσω  :think:
δεν το διορθώνεις μόνος σου;
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Διάβασα καλά? Τρεις από τις κοπέλες είναι απόφοιτες πανεπιστημίου? Καλά, θα μου πεις, εγώ ξέρω άτομα με μεταπτυχιακά που βγάζουν 850 το μήνα και δουλεύουν υπερωρίες κάργα. Αν μπορείς να βγάλεις παραπάνω γιατί να μη το κάνεις?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ποιές κοπέλες έχουν πτυχίο Πανεπιστημίου ? Και τί ? (αν επιτρέπεται βέβαια ή έστω σε πμ)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Αγαπητη Αντζελα,
  καταρχην θα ηθελα να σου πω οτι δεν εχω παει ποτε σε οικο ανοχης ουτε και εχω πληρωσει για να κανω σεξ.


Η πλάκα είναι ότι συνυπογράφω στους χαρακτηρισμούς σου σε ότι αφορά την Άντζελα.
Θα ήταν ένα υπέροχο κείμενο αν δεν ξεκίναγες έτσι.
Δεν είναι κάτι σπουδαίο, όλοι κάποια στιγμή το κάναμε, διόρθωσε το!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ποιές κοπέλες έχουν πτυχίο Πανεπιστημίου ? Και τί ? (αν επιτρέπεται βέβαια ή έστω σε πμ)

με φερνεις σε δυσκολη θεση ματια μου γιατι ειναι κατι που το ξερω εγω και δεν ξερω αν και οι ιδιες θα ηθελαν να διαρευσει.
Η μια ειναι Ελληνιδα και οι αλλες 2 ειναι ξενες :cheesy:
Τιποτα αλλο δεν θα ηθελα να πω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
με φερνεις σε δυσκολη θεση ματια μου γιατι ειναι κατι που το ξερω εγω και δεν ξερω αν και οι ιδιες θα ηθελαν να διαρευσει.
Η μια ειναι Ελληνιδα και οι αλλες 2 ειναι ξενες :cheesy:
Τιποτα αλλο δεν θα ηθελα να πω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Νο πρόμπλεμ. Καταλαβαίνω απόλυτα .Συγγνώμη αν σε έφερα σε δύσκολη θέση.
Αν και σε μια κοπέλα φαίνεται
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Νο πρόμπλεμ. Καταλαβαίνω απόλυτα .Συγγνώμη αν σε έφερα σε δύσκολη θέση.
Αν και σε μια κοπέλα φαίνεται

σε ευχαριστω που με καταλαβαινεις μωρακι μου.....σε δυσκολη θεση δεν με εφερες απλα ειναι προσωπικα δεδομενα και δεν εχω κανενα μα κανενα δικαιωμα να μπω σε λεπτομεριες :) :) ;)
τωρα σε πια κοπελα της φενεται δεν ξερω....ασε απλα την φαντασια σου να παιξει :cheesy: ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
με φερνεις σε δυσκολη θεση ματια μου γιατι ειναι κατι που το ξερω εγω και δεν ξερω αν και οι ιδιες θα ηθελαν να διαρευσει.
Η μια ειναι Ελληνιδα και οι αλλες 2 ειναι ξενες :cheesy:
Τιποτα αλλο δεν θα ηθελα να πω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Η μια έχει πτυχίο από το Χάρβαντ σε οικονομικά, η άλλη από το ΜΙΤ και η τρίτη από το Στανφορντ!!!!!
Γιατί δε λες επιτέλους την αλήθεια; Το εύκολο και γρήγορο χρήμα είναι το αντικείμενο της όλης υπόθεσης ανεξάρτητα από τις κοπέλες που μπορεί μια χαρά άνθρωποι!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

θα σου αρεσε μαναρακι μου γλυκο καποιος 3ος χωρις τη συγκαταθεση σου να εγραφε εδω μεσα ή και καπου αλλου ποιος εισαι, τι εισαι και τι κανεις στην προσωπικη σου ζωη :think:
Δεν νομιζω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
θα σου αρεσε μαναρακι μου γλυκο καποιος 3ος χωρις τη συγκαταθεση σου να εγραφε εδω μεσα ή και καπου αλλου ποιος εισαι, τι εισαι και τι κανεις στην προσωπικη σου ζωη :think:
Δεν νομιζω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

να δείξεις ΤΩΡΑ τα βιογραφικά και τις συστατικές επιστολές των κοριτσιών, το ξέρω καλά ότι χωρίς αυτά, αυτή τη δουλειά δεν μπορούν να την κάνουν.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
θα σου αρεσε μαναρακι μου γλυκο καποιος 3ος χωρις τη συγκαταθεση σου να εγραφε εδω μεσα ή και καπου αλλου ποιος εισαι, τι εισαι και τι κανεις στην προσωπικη σου ζωη :think:
Δεν νομιζω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Συμφωνώ μαζί σου!! Η προσωπική ζωή του καθενός είναι επτασφράγιστο μυστικό. Δεν μπορώ όμως να πιστέψω ότι κοπέλες πτυχιούχοι ανώτατων σχολών δουλεύουν σε οίκους ανοχής και μάλιστα ουτε μια ούτε δυο αλλά τρεις σε ένα συγκεκριμένο στούντιο !!!
Φιλάκια!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Συμφωνώ μαζί σου!! Η προσωπική ζωή του καθενός είναι επτασφράγιστο μυστικό. Δεν μπορώ όμως να πιστέψω ότι κοπέλες πτυχιούχοι ανώτατων σχολών δουλεύουν σε οίκους ανοχής και μάλιστα ουτε μια ούτε δυο αλλά τρεις σε ένα συγκεκριμένο  στούντιο !!!
Φιλάκια!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Λάθος. Δεν είναι απόλυτο . Σου θυμίζω ότι στα στούντιο Δροσοπούλου 95 και Βούρβαχη δουλεύει μια κοπέλα γιατρός. Η Ντάρια είναι έπίσης απόφοιτη πανεπιστημίου. Και προφανώς θα υπάρχουν και άλλες...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τώρα το είδα!
Αντζελούλα έγινα παιδί μάλαμα (ο τίτλος κάτω από την ονομασία)...
Με παντρεύεσαι;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Λάθος. Δεν είναι απόλυτο . Σου θυμίζω ότι στα στούντιο Δροσοπούλου 95 και Βούρβαχη δουλεύει μια κοπέλα γιατρός. Η Ντάρια είναι έπίσης απόφοιτη πανεπιστημίου. Και προφανώς θα υπάρχουν και άλλες...

Γιατρός απόφοιτος ιατρικής σχολής ή "απόφοιτος" άλλης σχολής; Η ιστορία αυτή μοιάζει πολύ με το σενάριο της Πριτυ Γούμαν αλλά αντεστραμμένο: οι πουτάνες είναι πλούσιες και απόφοιτες ανωτάτων σχολών ενώ οι πελάτες φτωχόπαιδα που κάνουν πεζοδρόμιο!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αρκετά με τις παπαριές για απόψε!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Γιατρός απόφοιτος ιατρικής σχολής ή "απόφοιτος" άλλης σχολής; Η ιστορία αυτή μοιάζει πολύ με το σενάριο της Πριτυ Γούμαν αλλά αντεστραμμένο: οι πουτάνες είναι πλούσιες και απόφοιτες ανωτάτων σχολών ενώ ποι πελάτες φτωχόπαιδα!!! Αρκετά με τις παπαριές!!
Απόφοιτος Ανώτατης ιατρικής σχολής του Πανεπιστημίου. Με ειδικότητα παιδιατρος
Επίσης η Ναταλί η βουλγάρα άπό Ιουλιανού είναι ηλεκτρολόγος μηχανικός (του Πανεπιστημίου) . Και η Σόνια μου είχε πει , αλλά ξέχασα
Δεν τα ξέρεις όλα... Πίστεψέ με σε κάποια πράγματα. Κάτι ξέρω παραπάνω...
Πάρα πολλές έχουν πτυχίο ανώτατης σχολής. Ειδικά όσες έρχονται από έξω .
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εγώ λέω ότι η πουτανιά είναι επιστήμη
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Απόφοιτος Ανώτατης ιατρικής σχολής του Πανεπιστημίου. Με ειδικότητα παιδιατρος
Επίσης η Ναταλί η βουλγάρα άπό Ιουλιανού είναι ηλεκτρολόγος μηχανικός (του Πανεπιστημίου) . Και η Σόνια μου είχε πει , αλλά ξέχασα
Δεν τα ξέρεις όλα... Πίστεψέ με σε κάποια πράγματα. Κάτι ξέρω παραπάνω...
Πάρα πολλές έχουν πτυχίο ανώτατης σχολής. Ειδικά όσες έρχονται από έξω .

Μπορώ να σου κάνω μια ερώτηση; Αν θέλεις την απαντάς. Ποσο αφελής μπορεί να είναι κανείς;
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μπορώ να σου κάνω μια ερώτηση; Αν θέλεις την απαντάς. Ποσο αφελής μπορεί να είναι κανείς;
Ε, τί να κάνουμε ...δεν είμαστε όλοι Αινστάιν σαν εσένα που δε σου ξεφεύγει τίποτα και πιάνεις πουλιά στον αέρα.
Εμένα μου είπαν ψέματα γιατί θέλουν να με τυλίξουν για γαμπρό, δηλαδή. Δεν το κατάλαβα ο αφελής . Καλά που μου άνοιξες τα μάτια
Εδώ η ιδιοκτήτρια του οίκου στο λέει και εσύ το χαβά σου!
Δηλαδη για σένα δεν είναι η Ντάρια ή η Αλίνα του πανεπιστημίου. Δεν είχαν στον ήλιο μοίρα και κάναν αυτό το επάγγελμα θες να μου πεις...
Όντως, :2funny: :2funny: :2funny:
Y.Γ Να σου κάνω και εγώ μια ερώτηση? Και αν θέλεις την απαντάς...
Έχεις σπουδάσει εσύ τίποτα ?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Συμφωνώ μαζί σου!! Η προσωπική ζωή του καθενός είναι επτασφράγιστο μυστικό. Δεν μπορώ όμως να πιστέψω ότι κοπέλες πτυχιούχοι ανώτατων σχολών δουλεύουν σε οίκους ανοχής και μάλιστα ουτε μια ούτε δυο αλλά τρεις σε ένα συγκεκριμένο στούντιο !!!
Φιλάκια!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ματακια μου γλυκα δεν εχω λογο πιστεψε με να πω ψεμματα και συγουρα υπαρχουν αναλογες κοπέλες και σε αλλα μαγαζια του ειδους ;)
απο εκει κει περα ειπα για 3 κοπέλες σε σχεση με τις 11 που ειμαστε συνολο.
οποτε προκειτε για ενα ποσοστο γυρω στο 27%, δεν ειναι δα και κανενα μεγαλο ωστε να σου φαινεται περιεργο ;)
απο εκει και περα ματια μου το οποια στερεοτυπα που εχεις ως προς τη σχεση μεταξυ ιεροδουλου και μορφωσης περιγραφουν μια κατασταση που επικρατουσε αρκετα χρονια πριν, η εποχη μας ομως ματια μου (το 2009 ζουμε) εχει προχωρησει σε ολους τους τομεις (και σε αυτον) και πολλα στερεοτυπα πια εχουν καταρηφθει ;)
Η μορφωση ματια μου δεν κοιταει ουτε εισοδημα ουτε κοινωνικό συνολο ουτε ηλικια ουτε φύλο αλλα ουτε και τη εργασία κανει ο καθένας μας;) και συγουρα η μορφωση δεν συνδιαζεται και με ενα χαρτι πανεπιστημιου μπορει να ειναι και ανεξαρτητη ;)
Να σου θυμίσω μάτια μου οτι υπάρχουν παρα πολλοί ανεργοι και παρα πολλοι ανθρωποι (αντρες-γυναικες) με μεγαλες οικονομικές αναγκες που αναγκαζονται να εξασκησουν ενα επαγγελμα τελειως διαφορετικο απο αυτο που εχουν σπουδάσει.
Τωρα βεβαια το να κανεις ενα επαγγελμα σαν το δικό μας δε λεω ειναι καπως δύσκολο αλλα απαξ και μπεις στο παιχνίδι ειναι δυσκολο να βγεις μιας και το χρηματικο αντιτιμο σε γλυκαινει αλλα αυτο δε σημαινει οτι σαν ανθρωπος ατομικα δεν διαβαζεις ενημερωνεσε παρακολουθεις δεν προοδευεις γενικα σαν ατομο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom