Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
οκ δεν σε βαζουν με το ζορη

Η αντιδραση σου μου φαινεται ακρως λογικη αφου δουλευεις σε στουντιο,ασχετο αν σε προηγουμενο ποστ σου στην προηγουμενη σελιδα συμφωνεις με μενα.
Κανεις δε με βαζει με το ζορι πουθενα,απλα ηθελα να τονισω οτι ειναι γελοιο να λες οτι ειναι ξεπετα τα 50 ευρω σε στουντιο και οτι δεν ειναι τα 100 και τα 200!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Η αντιδραση μου μου φαινεται ακρως λογικη αφου δουλευεις σε στουντιο,ασχετο αν σε προηγουμενο ποστ σου στην προηγουμενη σελιδα συμφωνεις με μενα.
Κανεις δε με βαζει με το ζορι πουθενα,απλα ηθελα να τονισω οτι ειναι γελοιο να λες οτι ειναι ξεπετα τα 50 ευρω σε στουντιο και οτι δεν ειναι τα 100 και τα 200!
θα ελεγα οτι εξερταται απο τη κοπελα που δουλευει....
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και βεβαια συμφονω με αυτο που σε στουντιο δεν αξιζει να παρεις προγραμμα με τα 200 και τετοια...κουδουνια και μαλακιες σε χαλανε, εννοιται αυτο!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
καλα που την προλαβα και την ειχα ανακαλυψει στις αρχες της :P :P-τοτε που βαραγε μυγες  η βουρβαχη και μολις την βλεπανε επερναν δρομο λες και την φοβοντουσαν :grin: και τους πλακωσει στο ξυλο.αλλο που δεν ηθελα,χτυπαγα κατι μισαωρα στο δωματια χαλαρα. :dancing:
τωραααα περνεις χαρτακι και περιμενεις την σειρα σου :tickedoff:...για αυτο καλυτερα απογευματινες ωρες..... :dancing:

Και γω οταν την ειχα παρει το Σεπτεμβρη στο Ερως βαραγε μυγες.
Απο τις καλυτερες εμπειριες σε στουντιο,μου ειχε κανει εντυπωση που δεν ειχε κοσμο.
Ασχετο που στην αρχη οταν την ειδα προτιμουσα να την καλεσω σε ενα τουρνουα 3Χ3 στο ΣΕΦ παρα να μπω στο δωματιο.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα λιονταρι μου τι κανεις?))))
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μια χαρουλα τωρα που εισαι παλι μαζι μας  :) :) :)

εσυ πως εισαι τιγρακι μου ?
τωρα γυρησα απο το ταξιδι)) απο αυριο παλι μαζι σας..)) και μαλιστα απογευμα στη φραντζη)))))))))))
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
λεω να το παιξω κορωνα γραμματα τοτε

κορωνα δροσοπουλου πρωι-γραμματα φραντζη  ;)
 

stellios76

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχω ακουσει τα καλητερα για σενα ΝΤΑΡΙΑ παρασκευη πυ θα εισαι κουκλα μου!!!!!!!!
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
εγω περασα εχθες απο το ερως κατα της 3,30.ειχε πριν απο μενα ενα στο σαλονι.μπηκε και εγω πηγα στο αλλο δωματιο.οσο ημουν δεν ηρθε κανης και χτυπησα χαλαρα ενα μισαωρο με τη βαρβαρα :rockon: .  πηγαινω στο ερως  καποιεσ φορες γιατι ξερω οτι λογο παρκιν ειναι ποιο χαλαρα απο κοσμο.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολα τα αγορια και απο'δω..)
λοιπον, τι λετε, θα παρουμε τον gay να δουλευει σε μας?)))))
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλησπερα σε ολα τα αγορια και απο'δω..)
λοιπον, τι λετε, θα παρουμε τον gay να δουλευει σε μας?)))))

Καλησπέρα Ντάρια μου  :-* Χρόνια και ζαμάνια έχουμε να σε δούμε  :rockon: :rockon: :rockon: 
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλησπερα μωρακι) ξαναγιρησα στη παρεα....))))) πως εισαι?
Όλα καλά κούκλα μου  :rockon: :rockon: :rockon: . Απλός σε χάσαμε και λέγαμε που είναι η Ντάρια μας  :headbang: :headbang: :headbang: . Πήγες ταξιδάκι πονηρή άκουσα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Όλα καλά κούκλα μου  :rockon: :rockon: :rockon: . Απλός σε χάσαμε και λέγαμε που είναι η Ντάρια μας  :headbang: :headbang: :headbang: . Πήγες ταξιδάκι πονηρή άκουσα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
πηγα σε πολλα ταξιδακια)) τι να κανω αφου μ'αρεσουν τοσο πολυ τα ταξιδια...)) τωρα εχουν καλες τιμες για ταιλανδι...))))
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Για  κάτσε να διαβάσεις τα μαθήματα σου ομορφούλα και άσε τα ταξίδια τώρα….
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
πηγα σε πολλα ταξιδακια)) τι να κανω αφου μ'αρεσουν τοσο πολυ τα ταξιδια...)) τωρα εχουν καλες τιμες για ταιλανδι...))))
αλήθεια μωρό μου τι έγινε με τα μαθήματα σου  :think: :think: :think: ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom