Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

zonital

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα για Νταρια σήμερα κατα τις 1 και ηταν κλειστο.....  :huh:

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ ??!?!?!?!? :headbang: :headbang: :headbang:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Πηγα για Νταρια σήμερα κατα τις 1 και ηταν κλειστο.....   :huh:

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ ??!?!?!?!? :headbang: :headbang: :headbang:
Εχεις ακουσει το...βγηκε ο χαρος παγανια?
Ε απο χθες το βραδυ εχουν βγει τα στρουμφακια παγανια..Επιχειρηση Αρετη την λενε κι ολα τα παιδακια κλαινε  :grin:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.963
Πόντοι
12.056
Εχεις ακουσει το...βγηκε ο χαρος παγανια?
Ε απο χθες το βραδυ εχουν βγει τα στρουμφακια παγανια..Επιχειρηση Αρετη την λενε κι ολα τα παιδακια κλαινε  :grin:


Ποια ειναι αυτη η Αρετη?? Τι προγραμματα κανει? Μεγαλα βυζια εχει??   :2funny: :2funny: :2funny:
 

snake-7-

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες ξερει κανεις αν θα ειναι ανοιχτο αυριο το στουντιο?κ ποιες θα εχουνε βαρδια?
 

snake-7-

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ωραιος;)
μηπως ξερει  κανεις πως βγαινω καπου κοντα στο στουντιο?παιζει κανα καμμια σταση του μετρο εκει κοντα?
 

snake-7-

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
να ξερα κ απο που το περνω:P

απο την σταση του μετρο στον αγιο νικολαο ειναι μακρια?
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
να ξερα κ απο που το περνω:P

απο την σταση του μετρο στον αγιο νικολαο ειναι μακρια?
κατεωα ομονοια και με το ενιεο εισιτιριο το περνισ το τρολευ απο σταδιου και σε περναει τσακ απο δροσοπουλου ......... πρωτη φορα πηγενης σε στουντιο? να προσεχης....
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
τιποτα το κακο δεν εχει ....... απλος να κοιταξης αυτο που θα σου προσφερουν να το πληρωσης και να οικανοποιηθης να αποφηγης το 50 ευρο, ειναι ξεπετα τυπου μπουρδελου εκτοσ και αν η γκομενα σε γουσταρη
 

snake-7-

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ναι εχω καταλαβει περιπου τι παιζει...αλλα οι γκομενες δεν ειναι καλητερες απο φιλις?
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
ναι εχω καταλαβει περιπου τι παιζει...αλλα οι γκομενες δεν ειναι καλητερες απο φιλις?
τυι σιμενη καλιτερεσ και τι χειροτερεσ? 20 εθρο ξεπετα στην φυλησ 50 ευρο ξεπετα στο στουντιο
απλος πληρωνης και τον οραιο χωρο...... τιν πολυτελεια..... αυτα δεν ειναι δωρεαν.... οτι πληρωνησ περνης..... πορνη και η μια , πορνη και η αλλη η μαλον πορνη λιγο πολυτελιας ..... ακου και κανενα μεγαλο.....
 

snake-7-

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
αμα ειναι ετσι ρε φιλε παω κ δινω 5 ευρω σε καμμια πενηνταχρονι κ αυτο ξεπετα ειναι...εγω σου λεω για το αν παιζουν καλητερα μουνια...σε ομορφια περιποιηση κτλ...
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
αμα ειναι ετσι ρε φιλε παω κ δινω 5 ευρω σε καμμια πενηνταχρονι κ αυτο ξεπετα ειναι...εγω σου λεω για το αν παιζουν καλητερα μουνια...σε ομορφια περιποιηση κτλ...
το ομορφια ειναι υποκειμενικο εσι θα κρινις , σε περιπιοιση ναι στο ειπα αμα θελεισ να το ευχαριστιθης στο μισορο παρε τον 100 ευρο και αν αντεχι η τσεπισου δοσε 200 για 1 ορα.... τοτε σιγουρα δεν θα εστανθης ξεπετα...... αυτο ειναι σιγουρο......
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
για βικτωρια παω η` οχι? απο εμφανιση? thnx anyway
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
το περιμενα οτι θα το πει καποιος αλλα οχι εσυ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το ομορφια ειναι υποκειμενικο εσι θα κρινις , σε περιπιοιση ναι στο ειπα αμα θελεισ να το ευχαριστιθης στο μισορο παρε τον 100 ευρο και αν αντεχι η τσεπισου δοσε 200 για 1 ορα.... τοτε σιγουρα δεν θα εστανθης ξεπετα...... αυτο ειναι σιγουρο......
ρε παιδακι μου με 200 πας και σε city tour και αισθανεσαι ακομα καλυτερα.. σε στουντιο αξιζει κανα 100 να παρεις..(κατα τη γνωμη μου)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom