Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
η Αννουλα μας :dancing: οι φωτος σε λιγο θα μπουνε και στη σελιδα :grin: :-*
 

Συνημμένα

  • R1295393.JPG
    R1295393.JPG
    128,3 KB · Εμφανίσεις: 41

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ωραιο πισωκινητο συστημα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εγώ θελω ανοιγμα τα καπουλι και ζουμαρισμα στο σουφριδι.... Γιατι αυτές οι φωτο δεν ειναι για μπουρδελοσάιτ αλλα για γκαλερι...
Μαλλον εισαι λιγο απαιτητικος........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ειναι μικρι ακομα και ντρεπεται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το περιμενα. ολα τα νεα πουλεν την ιδια αντιληψη εχουν. πρεπει να κανετε κατι ομως. Βαλτε τις στο κατηχητικό δεν ξερω... πρεπει να ειναι πιο τολμηρες ομως...
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
παντως το καυλιδι εχει ζουμερο κωλομαγουλο. Ετσι μου ερχεται να δαγκωσω και να ριξω χαστουκια στην ο8ονη.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
το περιμενα. ολα τα νεα πουλεν την ιδια αντιληψη εχουν. πρεπει να κανετε κατι ομως. Βαλτε τις στο κατηχητικό δεν ξερω... πρεπει να ειναι πιο τολμηρες ομως...
Εισαι και βιαστικος μια βδομαδα δεν εχει που ηρθε περιμενε λιγο και θα μας δειξη περισσοτερα
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι και βιαστικος μια βδομαδα δεν εχει που ηρθε περιμενε λιγο και θα μας δειξη περισσοτερα
μηπως πρεπει να περιμένω και καμια βδομαδα για να την γαμησω κιόλας;;;; Θα τρελαθω εδω μεσα....
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
να την γαμησεις μπορεις και τωρα :grin: ειναι μεχρι τις 11 το βραδυ :grin: :grin: :grin: :grin:
φοβαμαι να ερ8ω γιατι πριν απο δυο εβδομαδες περιπου την ελπιδα την εκανα να ιδρωσει και τωρα μου λες οτι εφυγε. μην μου βαλει τα κλαματα. αν κ φοβαμαι οτι 8α τα βαλω εγω. Μη χυσω 50 δακρυα...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
μηπως πρεπει να περιμένω και καμια βδομαδα για να την γαμησω κιόλας;;;; Θα τρελαθω εδω μεσα....
Για το ποτε θα πας να την γαμησης ειναι δικο σου θεμα, εσυ ζητουσες φωτο αυτες εβγαλε αυτες εχει οταν θα εχει διαφορετικες θα της βαλη
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
φοβαμαι να ερ8ω γιατι πριν απο δυο εβδομαδες περιπου την ελπιδα την εκανα να ιδρωσει και τωρα μου λες οτι εφυγε. μην μου βαλει τα κλαματα. αν κ φοβαμαι οτι 8α τα βαλω εγω. Μη χυσω 50 δακρυα...
η Ελπιδα δεν ειναι σινεπης γι'αυτο την σταματησα. Μονο και μονο γι'αυτο.... γιατι αμα ξεκιναει την βαρδια στις 5πχ πρεπει να ειναι εκει στης 5 και οχι στις 6-7..... :headbang: η μπορουσε να μην ερθει καθολου γιατι ξεχασε και εγω σαν τρελη τελευταια στιγμη ψαχνω για αλλαγη :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
η Ελπιδα δεν ειναι σινεπης γι'αυτο την σταματησα. Μονο και μονο γι'αυτο.... γιατι αμα ξεκιναει την βαρδια στις 5πχ πρεπει να ειναι εκει στης 5 και οχι στις 6-7..... :headbang: η μπορουσε να μην ερθει καθολου γιατι ξεχασε και εγω σαν τρελη τελευταια στιγμη ψαχνω για αλλαγη :headbang: :headbang: :headbang:
Εστεκε καλα η εχανε; τι θα πη ξεχασε οτι δουλευη
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Για το ποτε θα πας να την γαμησης ειναι δικο σου θεμα, εσυ ζητουσες φωτο αυτες εβγαλε αυτες εχει οταν θα εχει διαφορετικες θα της βαλη
νιω8ω οτι εκνευριζεσαι... και δεν καταλαβαινω το λογο. Μηπως εισαι ο φωτο και αγχωνεσαι οτι 8α σε φωναξουν εκτακτα στο στουντιο κ 8α χασεις τον Αλκαιο;;;
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Εστεκε καλα η εχανε; τι θα πη ξεχασε οτι δουλευη
παντως στο τρομπονι και στο καταρτι καλα εστεκε. Μονο το σουφριδι που δεν εδινε. Μονο κωλοδακτυλοσκοπιση. Και ηταν το ριμαδι σφιχτο σαν γκροβερακι
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
νιω8ω οτι εκνευριζεσαι... και δεν καταλαβαινω το λογο. Μηπως εισαι ο φωτο και αγχωνεσαι οτι 8α σε φωναξουν εκτακτα στο στουντιο κ 8α χασεις τον Αλκαιο;;;
Μαλλον εσυ εκνευριστηκες και οχι εγω
λιγο με ενδιαφερη για τον Αλκαιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom