Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Μινειρο και Ίντερ. :boobies:.μέχρι να έρθει ο τελικός. :cheesy:  :orchestra:
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
ΣΩΡΑΙΟς
αντε να δουμε.

Σε ευχαριστω πολυ μαν.!  Μολυβι, δελτιο, πρακτορείο..ταμειο!!!! Γιατι ο Σαντος, αυτος ο καρπουζάς από το Εστορίλ έκανε την ΑΕΚαρα μου μεγαλύτερη και εφτασε την εθνικη μας να παιζει πεναλτυ με τη κοστα -Ρικα και μετα ειχε Ολλανδια και ποιος ξερει τι αλλο... Ειναι απλά ιδιοφυια!
 

Επισκέπτης
Tα γκομενάκια πάνε καλά και μας ρεφάρουν :grin:
Κοιτάζοντας το γυφτορουμάνικο κωλαράκι της Μίτου της Αριάδνης :grin: θυμήθηκα μια Ρομά εξ Βουλγαρίας που είχα μαρκαλήσει πέρυσι κι έβγαλε λίγο μερέντα www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:46721/]εδώ (όχι στο Νότο εκεί)[/url] είναι η κριτική!
Τώρα μου έρχεται να τον παίξω λίγο :2funny: αλλά θα κρατηθώ γιατί παραμονεύει ο κουβάς! :2funny:
Δίνω και δυο προγνωστικά καλών αποδόσεων τώρα η 8αδα είναι κάπως απίθανο να κάτσει!
 

Συνημμένα

  • Giftiko kolaraki!.png
    Giftiko kolaraki!.png
    207,4 KB · Εμφανίσεις: 49

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Tα γκομενάκια πάνε καλά και μας ρεφάρουν :grin:
Κοιτάζοντας το γυφτορουμάνικο κωλαράκι της Μίτου της Αριάδνης :grin: θυμήθηκα μια Ρομά εξ Βουλγαρίας που είχα μαρκαλήσει πέρυσι κι έβγαλε λίγο μερέντα www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:46721/]εδώ (όχι στο Νότο εκεί)[/url] είναι η κριτική!
Τώρα μου έρχεται να τον παίξω λίγο :2funny: αλλά θα κρατηθώ γιατί παραμονεύει ο κουβάς! :2funny:
Δίνω και δυο προγνωστικά καλών αποδόσεων τώρα η 8αδα είναι κάπως απίθανο να κάτσει!
φιλε θα παιξω τενις πρωτη
Εχεις γραψει πριν 1 μηνα περιπου να μη μας ξεγελουν οι μπουκ με τις αποδοσεις που δινουν ((καπως ετσι εγραψες )τι εννοουσες
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
φιλε θα παιξω τενις πρωτη
Εχεις γραψει πριν 1 μηνα περιπου να μη μας ξεγελουν οι μπουκ με τις αποδοσεις που δινουν ((καπως ετσι εγραψες )τι εννοουσες
εχει κανεις λογαριασμο στην στοιχημαν? Τα λεφτα απο την προσφορα euromaniac σας τα βαλανε ?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Αν εννοεις τα 25 ευρω για να παιξεις στο τελικο όχι δεν βαλανε
οχι ειχε μια αλλη προσφορα που ελεγε οτι αναλογα το τζιραρισμα που θα εκανες απ την αρχη του euro σε ολα τα παιχνιδια θα σου επεστρεφαν ενα μεσο ορο τζιραρισματος που επαιξες κατι τετοιο
 

Επισκέπτης
φιλε θα παιξω τενις πρωτη
Kαι πηγες ταμειο ενώ εγώ πόνταρα και το μαλάκα γαμώ την Πολωνια του τον αλητη και πετυχα 6/7  :cussing:


Εχεις γραψει πριν 1 μηνα περιπου να μη μας ξεγελουν οι μπουκ με τις αποδοσεις που δινουν ((καπως ετσι εγραψες )τι εννοουσες
Οτι πρεπει να πονταρω ΜΟΝΑΧΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ ΚΙ ΟΧΙ ΑΛΗΤΕΣ!

 

Συνημμένα

  • Dokari.png
    Dokari.png
    41,8 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
CLICK HERE/HIER CLICKEN! προσβάσιμα προγνωστικά για όλους τους ψώλους, μακάρι να κάτσουν και θα γαμήσουμε πολλούς κώλους, βέβαια υπάρχουν και κάποιοι που έχουν αντίθετα γούστα τέσπα!
13 σήμερα, ώρα έναρξης 13, έχω καλό ποσοστό στην Τζαπάν, χόουπ να μην πάνε τζαμπέν τα στοιχήματα!

 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
οχι ειχε μια αλλη προσφορα που ελεγε οτι αναλογα το τζιραρισμα που θα εκανες απ την αρχη του euro σε ολα τα παιχνιδια θα σου επεστρεφαν ενα μεσο ορο τζιραρισματος που επαιξες κατι τετοιο
Αν πρόσεξες στα ψιλά γράμματα της προσφοράς έλεγε ότι θα πρέπει να έχεις παίξει μονά σε τουλάχιστον 40+ παιχνίδια στο euro ή κάτι τέτοιο.. Κι εγώ έπαιξα σε 10-15 αλλά δεν πήρα τίποτα πίσω
 

kostakourtas_33

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες!

Λοιπόν έχω μια ρισκαδόρικη επιλογή για το στοίχημα και μου έχει κολήσει να ποντάρω κάποια χρήματα αν και γενικά δεν πολυ ασχολούμαι και ειδικά ιντερνετικά.
Έκανα λογαριασμό στο stoiximan  και έβαλα και κάποια χρήματα μέσω κάρτας αλλά μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα για να τους στείλω την prepaid κάρτα μου. Εσείς οι πιο έμπειροι τι λέτε?? Υπάρχει κανένα θέμα με αυτό ή είναι τυπικο?
Επίσης αν χρειαστεί μετά να κάνω ανάληψη(αισιόδοξος είμαι) χρειάζεται κάτι άλλο?



Καλησπέρα από το Stoiximan!

Με αφορμή την κατάθεση που έκανες πρόσφατα, και την χρήση νέας κάρτας στο λογαριασμό σου, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι εκκρεμεί η διαδικασία ταυτοποίησης του μέσου συναλλαγής. Για να μπορείς να χρησιμοποιείς χωρίς εμπόδια την κάρτα σου, αλλά και για να είμαστε σύμφωνοι με τους κανονισμούς των ελεγκτικών μας αρχών, θα σε παρακαλέσουμε να μας στείλεις:

-Έγχρωμο αντίγραφο 2 όψεων της κάρτας που χρησιμοποιείς, καλύπτοντας τον τριψήφιο κωδικό ασφαλείας CVV στη πίσω όψη και αφήνοντας στην μπροστά όψη της κάρτας να φαίνονται καθαρά τα 6 πρώτα και τα 4 τελευταία ψηφία (αν αναγράφονται και στην πίσω όψη, παρακαλούμε όπως αφήσεις φανερά τα ίδια ψηφία που άφησες και στην εμπρός)

Τα έγγραφά σου θα πρέπει να μας τα στείλεις με email σε ηλεκτρονική μορφή (φωτογραφία, πχ jpg) στο eggrafa@stoiximan.gr από το email του λογαριασμού σου αναφέροντας και το username σου και φροντίζοντας να είναι καθαρά, πλήρη και ευανάγνωστα.


Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Tμήμα Εξυπηρέτησης
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Σημερα μετα απο πολυ καιρο επαιξα στον οπαπ. Εβαλα Χ κ 2 την χαποελ με τον ολυμπιακο σε 2 δελτια ετσι για πλακα !
 

powerpack

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
771
Πόντοι
2.210
Καλημέρα παίδες!

Λοιπόν έχω μια ρισκαδόρικη επιλογή για το στοίχημα και μου έχει κολήσει να ποντάρω κάποια χρήματα αν και γενικά δεν πολυ ασχολούμαι και ειδικά ιντερνετικά.
Έκανα λογαριασμό στο stoiximan  και έβαλα και κάποια χρήματα μέσω κάρτας αλλά μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα για να τους στείλω την prepaid κάρτα μου. Εσείς οι πιο έμπειροι τι λέτε?? Υπάρχει κανένα θέμα με αυτό ή είναι τυπικο?
Επίσης αν χρειαστεί μετά να κάνω ανάληψη(αισιόδοξος είμαι) χρειάζεται κάτι άλλο?



Καλησπέρα από το Stoiximan!

Με αφορμή την κατάθεση που έκανες πρόσφατα, και την χρήση νέας κάρτας στο λογαριασμό σου, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι εκκρεμεί η διαδικασία ταυτοποίησης του μέσου συναλλαγής. Για να μπορείς να χρησιμοποιείς χωρίς εμπόδια την κάρτα σου, αλλά και για να είμαστε σύμφωνοι με τους κανονισμούς των ελεγκτικών μας αρχών, θα σε παρακαλέσουμε να μας στείλεις:

-Έγχρωμο αντίγραφο 2 όψεων της κάρτας που χρησιμοποιείς, καλύπτοντας τον τριψήφιο κωδικό ασφαλείας CVV στη πίσω όψη και αφήνοντας στην μπροστά όψη της κάρτας να φαίνονται καθαρά τα 6 πρώτα και τα 4 τελευταία ψηφία (αν αναγράφονται και στην πίσω όψη, παρακαλούμε όπως αφήσεις φανερά τα ίδια ψηφία που άφησες και στην εμπρός)

Τα έγγραφά σου θα πρέπει να μας τα στείλεις με email σε ηλεκτρονική μορφή (φωτογραφία, πχ jpg) στο eggrafa@stoiximan.gr από το email του λογαριασμού σου αναφέροντας και το username σου και φροντίζοντας να είναι καθαρά, πλήρη και ευανάγνωστα.


Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Tμήμα Εξυπηρέτησης

Όταν θα σου ζητησουν σελφι τον  :kissass2: σου να ανησυχείς!!! :2funny:

Η ταυτοποιηση του λογαριασμου απ' ολες τις αποψεις πριν καταθεσουμε ...ειναι ΝΟΜΟΣ!!!! ;)
Μετα κανεις καταθεσεις κ αναληψεις οποτε θες!
Καλη επιτυχία !!!!
:hi:
 

powerpack

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
771
Πόντοι
2.210
Σημερα μετα απο πολυ καιρο επαιξα στον οπαπ. Εβαλα Χ κ 2 την χαποελ με τον ολυμπιακο σε 2 δελτια ετσι για πλακα !

Δεν ξερω τι ισχυει στα πρακτορεια με το κουπονι αν μπορεις να παιξεις
οποιο ματς θες κ μονο...στον ιντερνετικο ΟΠΑΠ παντως μπορεις!!! ;)
 

powerpack

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
771
Πόντοι
2.210
Για σημερα...
Fakel Voronezh - Spartak-2 Moscow Over2,5
Saprissa - CS Cartaginés         Over2,5
 

Επισκέπτης
Εχεις γραψει πριν 1 μηνα περιπου να μη μας ξεγελουν οι μπουκ με τις αποδοσεις που δινουν ((καπως ετσι εγραψες )τι εννοουσες
Θα στο απαντήσω με κάμποση χρονοκαθυστέρηση :grin:
XΘες για παράδειγμα, τον Κέρβερο την Κέρμπερ την είχαν 1.35 περίπου, όμως προερχόταν από τραυματισμό και τα παράτησε (στη Σουηδία). Η δε άλλη γκόμενα η Σβιτολίνα (δεν είναι φατσικα σαν την Τσιτσιολίνα) είχαν μια κόντρα σε όβερ στα όσα παιχνίδια είχαν παίξει σε σκληρό δάπεδο. Επομένως, το 1.35 θεωρώ ότι ήταν χαμηλό αντιπροσωπεύοντας τις ιδιαιτερότητες του αγώνα. Προηγήθηκε 6-1 στο πρώτο σετ η Σβιτοτέτοια, όμως ο Κέρβερος έκανε ανατροπή www.oddsportal.com/tennis/canada/wta-montreal/svitolina-elina-kerber-angelique-UiAQuiph/]δείτε εδώ[/url] τα στατιστικά στοιχεία.


Μετά από κάποιους μήνες ενασχόλησης με τα γκομενάκια, τα συμπερασματά μου είναι τα εξής σε σειρά δυναμικότητας από ΚΚΕ προς ΝΔ :2funny: αριστερά προς δεξιά δηλαδής....
Μαχητικές μουνίτσες Κέρμπερ, Πίποβα Τσιμπουλκόβα, Πέτκοβιτς, Κορνέ
Mπαλαντέρ Ναπ, Ραζανό
Mαχητικές όχι εμφανίσημες Χάλεπ, Μάντισον Κλειδιά, Ντιούκ Μαριγώ, Ντόι
Μουνίτσες ασταθείς Αζαρένσκα, Γκαρσία, Μλαντένοβιτς, Κβίτοβα, Βεσνίνα, Πλίσκοβες αδελφές, Πούιγκ
Ζουρλοκομεία εμφανίσημες Σκροφάροβα Σαφάροφα, Στρίκοβα, Σίγκμουντ, Λεπτσένκο


Μπορεί να έχω ξεχάσει και καμμία, τέσπα η ώρα πάει μία, τα ξαναλέμε.....
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
947
Like
154
Πόντοι
6
Διπλο ταμειο χθες, καιρος ηταν...

82761bff6bee426a8536f2f3dc3aa6d4.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom