Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρες αγάπες !! Μετά τα τα χθεσινά καρδιοχτύπια και το ρεφάρισμα της απογευματινής χασούρας (ευχαριστώ το συμφορουμίτη που με έψησε κι άλλο να παίξω την ανατροπή-ισοφάρισμα), κάθομαι και μελετάω τα αποψινά...

Γερμανια vs Αγγλία

Εδώ τι σκατά παίζουμε Μαγγελάνοι μου ; Η bwin δίνει το handicap στη Γερμανια !! Από την άλλη η Αγγλία δε μου γεμίζει το μάτι, ούτε τρέχει όπως τρέχουν τα αλεμάνια...ναι αλλά άμα το κολλήσει από στημένο και μετά ταμπούρι (Καπέλο είναι αυτός). Σκέφτομαι να περιμένω το live, κοιτώντας πονηρά προς τη μεριά των Panzer !

Αργεντινή vs Μεξικό

Πίσω είναι μπείτε αλέστε τα Αργεντίνια...είμαι και λίγο εμπαθής με το σιχαμένο τον υπερόπτη τον κοκάκια...θα σπρώξω κάτι ψιλά στο Χ2 υπέρ του Μεξικού και ίσως στο Ντο Σάντος να του κλείσει το σπίτι και θα περιμένουμε το live και εδώ !




Άκυρο...περιμένω τρελό χηνάρι στο Πορτογαλία - Ισπανία και κηδεία της Βραζιλίας...αλλα αυτά είναι για τις επόμενες μέρες !


edit: Τελικά έσπρωξα μια δυάδα light 30 ευρώ

Γερμανία - Αγγλία h/t Germany @3,45   Έμπνευση από τον τελικό τοι 1999 όπου η Bayer μπήκε μέσα με σκοπό να τους τσακίσει άσχετα αν ξεκωλώθηκαν τα αγγλάκια στο φινάλε

Αργεντινή - Μεξικό Χ2 @2,35
Vamos Mexico ! Vive Cuervo !!!! Τάξτε τους παρτούζα με τη Salma Hayek αν κερδίσουν !

Και περιμένουμε τα live :)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
από σήμερα παίζω σύστημα φαφούτη. έχασα το χτεσινό Χ της Κορέας και σήμερα διπλασιάζω το ποσό στο Χ της Αγγλίας. Ναι, καλά καταλάβατε: το Χ της Γκάνας δεν το έπαιξα ο μαλάκας  :headbang: :headbang: :headbang:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
καλημερα παιχταραδες μου!!!
η αργεντινη σημερα θα περασει αλλα η αποδοση της δεν αξιζει, οποτε κανα ειδικο στοιχημα για κατι καλυτερο
να σκοραρει επιτελους ο μεσι και ή 2-3 γκολ ή οβερ???? τι λετε???

την γερμανια θα την επαιζα Χ και γκολ γκολ...παντως ο paul το χταποδι εδειξε γερμανια  :grin:

σημερα εχει και κατι σκανδιναβιες και ισως κατι ψαρεψουμε και εκει....ειδωμεν



υ.γ λετε καμια ουρουγουη να παει τελικο?  :P
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
από σήμερα παίζω σύστημα φαφούτη. έχασα το χτεσινό Χ της Κορέας και σήμερα διπλασιάζω το ποσό στο Χ της Αγγλίας. Ναι, καλά καταλάβατε: το Χ της Γκάνας δεν το έπαιξα ο μαλάκας  :headbang: :headbang: :headbang:
επιφοβο του φαφουτη..αν δε σκασει χ το απογευματινο μετα παιζει αργεντινη-βραζιλια-ισπανια σερι!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αγγλια Χ ημιχρονο στο 1,95,προκριση αγγλιας στο 1,85,κατω απο 5,5 καρτες στο 1,85
αργεντινη 2-3 γκολ...το 1,5 δε μου γεμιζει το ματι..
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
γερμανια αγγλια
πανω απο 4 κορνερ ημιχρνο πανω απο 9 τελικο
κατω απο 5.5καρτες
Χ/1
ομαδα που θα προκριθει γερμανια
κλοζε γκολ
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Ανανέωση:  Κυριακή    27/6  11.20πμ



Καλημέρα. Γερμανία – Αγγλία σήμερα και ο ΟΠΑΠ αποφάσισε να πάρει ένα ζουμερό καρπούζι  και να το κόψει στη μέση! Τους έδωσε από 2.60 και άφησε σε μας να βρούμε το φαβορί. Συγνώμη αλλά δεν θα πάρω! Τόσο οι Γερμανοί όσο και οι Άγγλοι δεν είναι σε καλή αγωνιστική κατάσταση και έχω την αίσθηση ότι οι περισσότεροι παίκτες παρακαλάνε να τελειώσει αυτό το μαρτύριο για να πάνε διακοπές.

Ειδικά οι Άγγλοι, οι οποίοι συμμετέχουν σε ένα πολύ πιο δύσκολο και επίπονο πρωτάθλημα, ανυπομονούν να ξεκουραστούν από αυτήν την ταλαιπωρία που τράβηξαν φέτος. Μόνο και μόνο για αυτό δίνω ένα ελαφρύ προβάδισμα στους Γερμανούς οι οποίοι έχουν συνηθίσει να είναι πολεμιστές και να τα παλεύουν τα παιχνίδια μέχρι το τελευταίο λεπτό.

Στο άλλο ματς, δεν θα μπορούσα να μην ποντάρω στην Αργεντινή από τη στιγμή που πριν από την έναρξη του Μουντιάλ την θεωρούσα φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου. Η ομάδα του Χαβιέρ Αγκίρε θα προσπαθήσει να «κλειδώσει» τα ατού των αντιπάλων της, αλλά εδώ δεν έχει να κάνει με έναν και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά… Εδώ έχει να κάνει με 10 παίκτες (αφαιρώ τον Ρομέρο) οι οποίοι ανά πάσα στιγμή μπορούν να σου κάνουν τη ζημιά. Ποιόν να πρωτοπροσέξουν! Τον Μέσι, τον Τέβες, τον Ιγκουαίν, τον Μασεράνο, τον Μιλίτο, τον Παλέρμο… Ποιόν, ποιόν, θέλω να ξέρω ποιόν; (Με έπιασε ο τραγουδιστικός μου ίστρος σήμερα)

Βλέπω νίκη του …Ντιέγκο λοιπόν με ένα καθαρό σκορ της τάξεως του 2-0. Εννοείται ότι στα ειδικά στοιχήματα λογικά όλα θα είναι υπέρ της Αργεντινής. Αναφέρομαι βέβαια σε κάρτες, κατοχή, φάουλ, και κόρνερ. Μαζεύουμε όλη αυτή την «μαρίδα» και στο τέλος βγάζουμε μια αξιολογότατη απόδοση.

Από τα σουηδικά θα κρατήσω το διπλό της Σούντσβαλ. Οφείλω να σας ομολογήσω ότι για μένα αποτέλεσε ευχάριστη έκπληξη όταν είδα το διπλό στο 1.80. η Σούντσβαλ διαθέτει ικανότατη ομάδα και διανύει περίοδο φόρμας. Η Τρολχάταν από την άλλη μεριά, αυτή τη στιγμή πρέπει να είναι η χειρότερη ομάδα του πλανήτη!  Έχει μία νίκη σε 12 παιχνίδια, τη χειρότερη επίθεση, χάλια άμυνα και δικαιωματικά βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας.

Αυτά λοιπόν για σήμερα. Εάν προκύψει κάτι νεότερο εδώ θα είμαστε να τα ξαναπούμε.
 

Επισκέπτης
Ανανέωση:  Κυριακή     27/6  11.20πμ



Καλημέρα. Γερμανία – Αγγλία σήμερα και ο ΟΠΑΠ αποφάσισε να πάρει ένα ζουμερό καρπούζι  και να το κόψει στη μέση! Τους έδωσε από 2.60 και άφησε σε μας να βρούμε το φαβορί. Συγνώμη αλλά δεν θα πάρω! Τόσο οι Γερμανοί όσο και οι Άγγλοι δεν είναι σε καλή αγωνιστική κατάσταση και έχω την αίσθηση ότι οι περισσότεροι παίκτες παρακαλάνε να τελειώσει αυτό το μαρτύριο για να πάνε διακοπές.

Ειδικά οι Άγγλοι, οι οποίοι συμμετέχουν σε ένα πολύ πιο δύσκολο και επίπονο πρωτάθλημα, ανυπομονούν να ξεκουραστούν από αυτήν την ταλαιπωρία που τράβηξαν φέτος. Μόνο και μόνο για αυτό δίνω ένα ελαφρύ προβάδισμα στους Γερμανούς οι οποίοι έχουν συνηθίσει να είναι πολεμιστές και να τα παλεύουν τα παιχνίδια μέχρι το τελευταίο λεπτό.

Στο άλλο ματς, δεν θα μπορούσα να μην ποντάρω στην Αργεντινή από τη στιγμή που πριν από την έναρξη του Μουντιάλ την θεωρούσα φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου. Η ομάδα του Χαβιέρ Αγκίρε θα προσπαθήσει να «κλειδώσει» τα ατού των αντιπάλων της, αλλά εδώ δεν έχει να κάνει με έναν και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά… Εδώ έχει να κάνει με 10 παίκτες (αφαιρώ τον Ρομέρο) οι οποίοι ανά πάσα στιγμή μπορούν να σου κάνουν τη ζημιά. Ποιόν να πρωτοπροσέξουν! Τον Μέσι, τον Τέβες, τον Ιγκουαίν, τον Μασεράνο, τον Μιλίτο, τον Παλέρμο… Ποιόν, ποιόν, θέλω να ξέρω ποιόν; (Με έπιασε ο τραγουδιστικός μου ίστρος σήμερα)

Βλέπω νίκη του …Ντιέγκο λοιπόν με ένα καθαρό σκορ της τάξεως του 2-0. Εννοείται ότι στα ειδικά στοιχήματα λογικά όλα θα είναι υπέρ της Αργεντινής. Αναφέρομαι βέβαια σε κάρτες, κατοχή, φάουλ, και κόρνερ. Μαζεύουμε όλη αυτή την «μαρίδα» και στο τέλος βγάζουμε μια αξιολογότατη απόδοση.

Από τα σουηδικά θα κρατήσω το διπλό της Σούντσβαλ. Οφείλω να σας ομολογήσω ότι για μένα αποτέλεσε ευχάριστη έκπληξη όταν είδα το διπλό στο 1.80. η Σούντσβαλ διαθέτει ικανότατη ομάδα και διανύει περίοδο φόρμας. Η Τρολχάταν από την άλλη μεριά, αυτή τη στιγμή πρέπει να είναι η χειρότερη ομάδα του πλανήτη!  Έχει μία νίκη σε 12 παιχνίδια, τη χειρότερη επίθεση, χάλια άμυνα και δικαιωματικά βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας.

Αυτά λοιπόν για σήμερα. Εάν προκύψει κάτι νεότερο εδώ θα είμαστε να τα ξαναπούμε.

Καλημερα ! Λοιπον φιλε παιξε 1.000 ευρω στην Αγγλια που εχει Παιχτρονια, οι οποιοι θα σκοραρουν πρωτοι, κατοπιν θα πιεσουν και θα σφιξουν οσο δεν παιρνει την αμυνα τους.... και συνεπως θα κερδισουν  ;)
Εφοσον η αποδοση ειναι 2.60 , εσυ αυριο πρωι πρωι κατα συνεπεια θα εισπραξεις 2.600 ευρω και με τα κερδη της ταξεως των 1.600 ευρω μπορεις να πας Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη-Παρασκευη στην Σαντορινη για ενα φοβερο 4 ημερο  :rockon:
Καλα να περασεις !
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Το 2 του Μεξικου πεφτει παντου απ οτι βλεπω, στον ΟΠΑΠ τα ιδια. Προσωπικα επαιξα καρτες, το οτι θα παρουν περισσοτερες οι Μεξικανοι κατι πιθανο κατ εμε αφου χανουν κερδιζουν θα εχουν να σταματησουν εναν Μεσι! Σφαξιμο στον Μεσι, ταμειο εμεις :))

Στην εταιρια που παιζω το εχει στο 1,75..!
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ λέω να ποντάρουμε στους Atoms που έχουν Ηλεκτρόνια και έτσι όπως στριφογυρίζουν θα τους ζαλίσουν όλους και θα σκοράρουν αλυσιδώτα...αν είναι να παίζουμε βασει των παικτρονίων τότε όλα τα παιχνίδια θα έπρεπε να έληγαν Χ !
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Ανανέωση:  Κυριακή     27/6  11.20πμ



Καλημέρα. Γερμανία – Αγγλία σήμερα και ο ΟΠΑΠ αποφάσισε να πάρει ένα ζουμερό καρπούζι  και να το κόψει στη μέση! Τους έδωσε από 2.60 και άφησε σε μας να βρούμε το φαβορί. Συγνώμη αλλά δεν θα πάρω! Τόσο οι Γερμανοί όσο και οι Άγγλοι δεν είναι σε καλή αγωνιστική κατάσταση και έχω την αίσθηση ότι οι περισσότεροι παίκτες παρακαλάνε να τελειώσει αυτό το μαρτύριο για να πάνε διακοπές.

Ειδικά οι Άγγλοι, οι οποίοι συμμετέχουν σε ένα πολύ πιο δύσκολο και επίπονο πρωτάθλημα, ανυπομονούν να ξεκουραστούν από αυτήν την ταλαιπωρία που τράβηξαν φέτος. Μόνο και μόνο για αυτό δίνω ένα ελαφρύ προβάδισμα στους Γερμανούς οι οποίοι έχουν συνηθίσει να είναι πολεμιστές και να τα παλεύουν τα παιχνίδια μέχρι το τελευταίο λεπτό.

Στο άλλο ματς, δεν θα μπορούσα να μην ποντάρω στην Αργεντινή από τη στιγμή που πριν από την έναρξη του Μουντιάλ την θεωρούσα φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου. Η ομάδα του Χαβιέρ Αγκίρε θα προσπαθήσει να «κλειδώσει» τα ατού των αντιπάλων της, αλλά εδώ δεν έχει να κάνει με έναν και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά… Εδώ έχει να κάνει με 10 παίκτες (αφαιρώ τον Ρομέρο) οι οποίοι ανά πάσα στιγμή μπορούν να σου κάνουν τη ζημιά. Ποιόν να πρωτοπροσέξουν! Τον Μέσι, τον Τέβες, τον Ιγκουαίν, τον Μασεράνο, τον Μιλίτο, τον Παλέρμο… Ποιόν, ποιόν, θέλω να ξέρω ποιόν; (Με έπιασε ο τραγουδιστικός μου ίστρος σήμερα)

Βλέπω νίκη του …Ντιέγκο λοιπόν με ένα καθαρό σκορ της τάξεως του 2-0. Εννοείται ότι στα ειδικά στοιχήματα λογικά όλα θα είναι υπέρ της Αργεντινής. Αναφέρομαι βέβαια σε κάρτες, κατοχή, φάουλ, και κόρνερ. Μαζεύουμε όλη αυτή την «μαρίδα» και στο τέλος βγάζουμε μια αξιολογότατη απόδοση.

Από τα σουηδικά θα κρατήσω το διπλό της Σούντσβαλ. Οφείλω να σας ομολογήσω ότι για μένα αποτέλεσε ευχάριστη έκπληξη όταν είδα το διπλό στο 1.80. η Σούντσβαλ διαθέτει ικανότατη ομάδα και διανύει περίοδο φόρμας. Η Τρολχάταν από την άλλη μεριά, αυτή τη στιγμή πρέπει να είναι η χειρότερη ομάδα του πλανήτη!  Έχει μία νίκη σε 12 παιχνίδια, τη χειρότερη επίθεση, χάλια άμυνα και δικαιωματικά βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας.

Αυτά λοιπόν για σήμερα. Εάν προκύψει κάτι νεότερο εδώ θα είμαστε να τα ξαναπούμε.

από το ;
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Γερμανια - Αγγλια μου μυριζει παραταση...
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Xαλαρά πάει παράταση. Φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό το Γιάννη...
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
παντως ολα δειχνουν αγγλια καλυτεροι παιχτες καλυτερος προπονητης οχι ομως καλο συνολο
η γερμανια δεν μπορει απλα και ξεκαθαρα αγγλια και ο θεος βοηθος :boobies: :boobies:
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Γερμανία - Αγγλία : Σκόρερ Πρώτου Γκολ Κλόσε, Μίροσλαβ 8.000 Κερδισμένο
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να κάνει και το Μεξικό τη δουλειά του απόψε :) να συμπληρωθεί η δυαδούλα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom