Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εγώ δε το είχα ποντάρει καθόλου το παιχνίδι,γενικά τη Βραζιλία δε τη γουστάρω κωλόπαιδα ειδικά ο Φαμπιάνο τι γκρίνια είναι αυτή. Θέλω να δω τι θα κάνουν με τους αλλους που δε χωνεύω τους  Πορτογαλους, αν θα τους βοηθήσουν να περάσουν εφόσον έχουν ήδη προκριθεί αυτοί, κάτι μπορεί να βγει από εκεί στοιχηματικά
απο την αρχη μου αρεσε στοιχηματικα η προκριση της ακτης ελεφαντοστου στο 2,5 και εχω βαλει κατι ψιλα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δωράκι τελικά το χάντικαπ του Οπάπ στην Βραζιλία στο 4.85!  ;)
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
απο την αρχη μου αρεσε στοιχηματικα η προκριση της ακτης ελεφαντοστου στο 2,5 και εχω βαλει κατι ψιλα
Ωραίος :thumbsup:, μακάρι να περάσουν και να μείνει έξω η Τιτικα με την παρέα της  :fuck2:,άντε καληνύχτα
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Ωραίος :thumbsup:, μακάρι να περάσουν και να μείνει έξω η Τιτικα με την παρέα της  :fuck2:,άντε καληνύχτα
μακαρι και οχι μονο για τα λεφτα αλλα γιατι γουσταρω τη παρεα του ντρογκμπα
καληνυχτα φιλε
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλή βραδυά η αποψινή, χ/1 στην μπετφερ το βραζιλια-κορέα  :rockon: και επειδή ξεκίνησα το συστηματάκι με τα χ με προσοχή και σύνεση με πηγε ξεκίνημα με δύο χ. Ψύχουλα βέβαια αλλα τα καλύτερα έρχονται  :dancing:
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
Την ψυχη μας βγαλατε για το οβερ..
Αντε γαμω τη σελεσαο γαμω!!
Αντι να ρθει 5-0 εγινε στο 90 το οβερ απο τους αμπαλους τους σχιστοματηδες..Παλι καλα εστω κ ετσι..

Πουτανα Σλοβακια,σε κωλομπαρο θα μουν τωρα παλιοπουτανα.. :headbang:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ακορ?το εριξες το οβερ της βραζιλιας?ελπιζω να πηγες ταμειο  ;)
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ναι γαμω το σπιτι του γαμω!!
Ειχα πιασει το Χ χθες της Ιταλιας κ περιμενα την γαμοΣλοβακια να πληρωθω.. :headbang: :headbang:
Ελεος γαμω την πουτανα μου..
Εν τω μεταξυ εχω παιξει 4 φορες Χ στο Μουντιαλ κ εχω πιασει και τα 4!!Παρολα αυτα στα λεφτα μου ειμαι..
1 λεπτο πριν το βαλει η Ν.Ζηλανδια(ακου Ν.Ζηλανδια.. :headbang:)ειχα βαλει φραγκα στο Χ της Ακτης κ στο οβερ της Βραζιλιας..Αν δεν ερθει το οβερ το βραδυ ισα που πεφτω απο τον πεμπτο... :headbang:

ενταξει γλυτωσες αδερφε....(ακουσα παντως οτι ο καψοδημοσιογραφος ελεγε στο 85 οτι το 2-0 της βραζιλιας ειναι ενα καλο αποτελεσμα για αρχη...χαααααα :2funny: :2funny: :2funny:)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ακορ?το εριξες το οβερ της βραζιλιας?ελπιζω να πηγες ταμειο  ;)
Μπα δεν παιζω αντερ ή οβερ για κατω απο 1.70, όσο και να ερχονται(τα αντερ δηλαδη του 1.50 που εχουν ερθει ολα).

Μαλακιες, ψιλα εριξα στο 1η καρτα μεχρι το 15 λεπτο(χαμενο) και ημιχρονο-τελικο χ-βραζιλια. Πολυ ψιλα, για να εχω ενδιαφερον, αν και ευχομουν να ισοφαρισει η κορεα κι ας εχανα, το αξιζε...
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
έχει απόψε λεικέρς-βοστόνη ρε παιδιά?
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
δική μας ώρα είναι στις 4 η στις 3 ? και παίζουν μέσα στο λος άντζελες?
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
ειμαστε εκτος θεματος, αλλα ρε μαγκες, τι ματσαρες ειναι αυτες που γινονται??!!! μιλαμε για τοπ μπασκετ, αλλα και ανελεητο ξυλο! Παρακολουθησα πολλα παιχνιδια... πιο πολυ Σελτικς-Καβαλιερς, Σελτικς-Ορλαντο και Λεικερς-Φοινιξ... Φυσικα και τα 5 ματς των τελικων... Γινεται χαμος, αυτοι ειναι τετοιοι αθλητες, που αν ειχαν ασχοληθει με στιβο, θα ειχαν ξευτυλισει ολα τα ρεκορ!
Σημερα θα πεσουν κορμια! αξιζει το ξενυχτι...
στοιχηματικα, υποψιασμενες μου φαινονται οι τιμες, εριξα κατι ψιλα στο +6.5 των Σελτικς για να εχει ενδιαφερον...
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ειμαστε εκτος θεματος, αλλα ρε μαγκες, τι ματσαρες ειναι αυτες που γινονται??!!! μιλαμε για τοπ μπασκετ, αλλα και ανελεητο ξυλο! Παρακολουθησα πολλα παιχνιδια... πιο πολυ Σελτικς-Καβαλιερς, Σελτικς-Ορλαντο και Λεικερς-Φοινιξ... Φυσικα και τα 5 ματς των τελικων... Γινεται χαμος, αυτοι ειναι τετοιοι αθλητες, που αν ειχαν ασχοληθει με στιβο, θα ειχαν ξευτυλισει ολα τα ρεκορ!
Σημερα θα πεσουν κορμια! αξιζει το ξενυχτι...
στοιχηματικα, υποψιασμενες μου φαινονται οι τιμες, εριξα κατι ψιλα στο +6.5 των Σελτικς για να εχει ενδιαφερον...

το μπάσκετ δίνει πιο πολλά φράγκα όμως απο οτι ο στίβος.
εγω μάλλον θα παίξω live.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αν και η ιστορια του μουντιαλ λεει οτι δεν ειμαι και ο καλυτερος για να δωσω αγωνα καθως σημερα πηγα το πρωτο σοβαρο ταμειο της διοργαανωσης εχω τη μαντεψια μου
Ν αφρικη σημερα 1
και το σκεπτικο μου ειναι το εξης
με ''δεδομενο'' οτι με τον ενα η αλλο τροπο οι διοργανωτες θα σπρωχτουν για να περασουν τουλαχιστον την επομενη φαση
η ευκαιρια ειναι σημερα με αντιπαλο την ουρουγουαη και οχι στον τελευταιο αγωνα με τη γαλλια
δε ξερω ειδα οτι εκτος των αλλων εκτος απο τη γερμανια ηταν η μοναδικη ομαδα με διαθεση για μπαλλα μιας και γηπεδουχοι
μαλλον θα το μπουμπουνησω
και ειναι και πολυ ωραιο ποσοστο το 3.1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom