Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
αν και η ιστορια του μουντιαλ λεει οτι δεν ειμαι και ο καλυτερος για να δωσω αγωνα καθως σημερα πηγα το πρωτο σοβαρο ταμειο της διοργαανωσης εχω τη μαντεψια μου
Ν αφρικη σημερα 1
και το σκεπτικο μου ειναι το εξης
με ''δεδομενο'' οτι με τον ενα η αλλο τροπο οι διοργανωτες θα σπρωχτουν για να περασουν τουλαχιστον την επομενη φαση
η ευκαιρια ειναι σημερα με αντιπαλο την ουρουγουαη και οχι στον τελευταιο αγωνα με τη γαλλια
δε ξερω ειδα οτι εκτος των αλλων εκτος απο τη γερμανια ηταν η μοναδικη ομαδα με διαθεση για μπαλλα μιας και γηπεδουχοι
μαλλον θα το μπουμπουνησω
και ειναι και πολυ ωραιο ποσοστο το 3.1
και οι ουρουγουανοι ειναι αλανια παντως.χ το βλεπω
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δε ξερω
το λεω με το σκεπτικο οτι βλεπω στην επομενη φαση γαλλια , Ν αφρικη
και αλλο συνδυασμο δε βρισκω
το Μεχικο ειχε γκινια στο πρωτο ματς... αν του γυρισει, θα ειναι σιγουρα η μια απο τις δυο που θα περασουνε...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
το Μεχικο ειχε γκινια στο πρωτο ματς... αν του γυρισει, θα ειναι σιγουρα η μια απο τις δυο που θα περασουνε...
δε το βλεπω παντως
με οποιο τροπο θες βλεπω γαλλια,Ν αφρικη
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δε το βλεπω παντως
με οποιο τροπο θες βλεπω γαλλια,Ν αφρικη

ουτε εγω το βλεπω... σε τετοια τουρνουα η τυχη ή η γκινια φαινονται απο την αρχη...
παντως θα ειναι αδικο να προκριθει αυτη η Γαλλια... κοντινη γιορτη ειναι... την Πεμπτη μεταξυ τους θα κριθει μαλλον η προκριση...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ουτε εγω το βλεπω... σε τετοια τουρνουα η τυχη ή η γκινια φαινονται απο την αρχη...
παντως θα ειναι αδικο να προκριθει αυτη η Γαλλια... κοντινη γιορτη ειναι... την Πεμπτη μεταξυ τους θα κριθει μαλλον η προκριση...
καλα μονο απο πανστερ ειδαμε μπαλλα μεχρι στιγμης
ασε να δουμε και κανα αλλο ματς και βγαζουμε συμπερασμα
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
καλα απο μετριοπαθεια δεν ειπα ελλαδα
την μεγαλυτερη εντυπωση μεχρι τωρα, μου την εκανε η αμυντικη 4δα της Παραγουαης! δεν εχασαν ουτε μια προσωπικη μονομαχια, ουτε μια κεφαλια δεν πηραν Τζιλαρντινο, Ιακουιντα, που μπορει να μην ειναι Ντρογκμπα, αλλα ειναι πολυ καλοι κεφαλοσφαιριστες...
και διαβασα τις ομαδες που παιζουν... Ολιμπια Ασουνσιον, Σαν Λορεντζο, Γουιγκαν και Σαντερλαντ! οι δικοι μας "σκαουτερς" του κωλου κοιμουνται...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
την μεγαλυτερη εντυπωση μεχρι τωρα, μου την εκανε η αμυντικη 4δα της Παραγουαης! δεν εχασαν ουτε μια προσωπικη μονομαχια, ουτε μια κεφαλια δεν πηραν Τζιλαρντινο, Ιακουιντα, που μπορει να μην ειναι Ντρογκμπα, αλλα ειναι πολυ καλοι κεφαλοσφαιριστες...
και διαβασα τις ομαδες που παιζουν... Ολιμπια Ασουνσιον, Σαν Λορεντζο, Γουιγκαν και Σαντερλαντ! οι δικοι μας "σκαουτερς" του κωλου κοιμουνται...
οι δικοι μας αστο. εδω βγαλαν συμπερασμα απο τον γιαμπαλαλα που μπορει να νε παιχταρας αλλα ετσι απο τον πρωτο αγωνα τον περιμενουμε στο καραισκακη
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
την μεγαλυτερη εντυπωση μεχρι τωρα, μου την εκανε η αμυντικη 4δα της Παραγουαης! δεν εχασαν ουτε μια προσωπικη μονομαχια, ουτε μια κεφαλια δεν πηραν Τζιλαρντινο, Ιακουιντα, που μπορει να μην ειναι Ντρογκμπα, αλλα ειναι πολυ καλοι κεφαλοσφαιριστες...
και διαβασα τις ομαδες που παιζουν... Ολιμπια Ασουνσιον, Σαν Λορεντζο, Γουιγκαν και Σαντερλαντ! οι δικοι μας "σκαουτερς" του κωλου κοιμουνται...
ναι :sleeping: :sleeping:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
και δυο "λεπτομερεις" που διαβασα μολις τωρα και ισως να επηρεασουν...
1. το Μεξικο - Γαλλια γινεται σε υψομετρο... σαφες πλεονεκτημα για τους Σομπρερος, που δινουν πολλα ματς σε υψομετρο στην χωρα τους
2. αντιγραφω: "Η νεα μπαλλα Τζαμπουλανι πραγματικα αλλοιωνει τους ορους του παιχνιδιου και ειδικα οταν σκαει στο εδαφος, νομιζεις οτι βλεπεις κινουμενα σχεδια! Θα παιξει μεγαλο ρολο ο ρυθμος προσαρμογης των παικτων στα τερτιπια της, με τους γερμανους να αποδεικνυουν ηδη οτι εχουν σοβαρο πλεονεκτημα λογω της χρησιμοποιησης της στην Μπουντεσλιγκα"!!!
Τωρα τα γραφουν οι μαλακες, που τα εχω χωσει στην Ισπανια για κουπα??!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και δυο "λεπτομερεις" που διαβασα μολις τωρα και ισως να επηρεασουν...
1. το Μεξικο - Γαλλια γινεται σε υψομετρο... σαφες πλεονεκτημα για τους Σομπρερος, που δινουν πολλα ματς σε υψομετρο στην χωρα τους
2. αντιγραφω: "Η νεα μπαλλα Τζαμπουλανι πραγματικα αλλοιωνει τους ορους του παιχνιδιου και ειδικα οταν σκαει στο εδαφος, νομιζεις οτι βλεπεις κινουμενα σχεδια! Θα παιξει μεγαλο ρολο ο ρυθμος προσαρμογης των παικτων στα τερτιπια της, με τους γερμανους να αποδεικνυουν ηδη οτι εχουν σοβαρο πλεονεκτημα λογω της χρησιμοποιησης της στην Μπουντεσλιγκα"!!!
Τωρα τα γραφουν οι μαλακες, που τα εχω χωσει στην Ισπανια για κουπα??!!!
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
απο που το πηρες αυτο?
η για κατι που δε στεκει η για μεγαλο αβαβα μου μοιαζει ρε συ
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
στη σημερινη Match Money, σελ. 7...
 

daglas13

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους !
Καλο ειναι να μην ακολουθουμε συνεχεια το ιδιο συστημα εαν δεν μας βγαινει π.χ μικρα ματς με αποδοσεις 1,20-1,50 που εαν ερχονται μας βγαινει η ψυχη γιατι εχουμε πονταρει αρκετα χρηματα !
Εγω εχω εφαρμοσει να βαζω 2 ματσακια χ ημιχρονο με αποδοση 4,10- 4,50 (δεν το εκανα σημερα δυστηχως )
ξεκινησα απο ιταλια με το συστημα με τα χ οπου & μου εκατσε με 10 e
& σημερα επαιξα την πορτογαλια χ με 10 επισης οπου μου εκατσε ξανα .
αποψη μου ειναι οτι να μην βαζουμε χ & στα πιο μκρα ματς π.χ Γερμανια -ισπανια ( τσαμπα τα χρηματα μας )
Καλο ειναι λοιπον να δοκιμαζουμε & αλλα συστηματα που ειναι πιο αποδωτικα απο το να βαλουμε 100 ε για να παρουμε + 50 !
καλη τυχη σε ολους !
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
παντως η μπαλλα ειναι οντως περιεργη... αν δεν την αλλαξουνε, κανενας δεν θα θελει πλεον να γινει τερματοφυλακας!
χαχαχαχα ολα για το γκολ ρε συ
ακομα και κανονισμους θα δεις να αλλαζουν υπερ των επιθετικων
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλημερα σε ολους !
Καλο ειναι να μην ακολουθουμε συνεχεια το ιδιο συστημα εαν δεν μας βγαινει π.χ μικρα ματς με αποδοσεις 1,20-1,50 που εαν ερχονται μας βγαινει η ψυχη γιατι εχουμε πονταρει αρκετα χρηματα !
Εγω εχω εφαρμοσει να βαζω 2 ματσακια χ ημιχρονο με αποδοση 4,10- 4,50 (δεν το εκανα σημερα δυστηχως )
ξεκινησα απο ιταλια με το συστημα με τα χ οπου & μου εκατσε με 10 e
& σημερα επαιξα την πορτογαλια χ με 10 επισης οπου μου εκατσε ξανα .
αποψη μου ειναι οτι να μην βαζουμε χ & στα πιο μκρα ματς π.χ Γερμανια -ισπανια ( τσαμπα τα χρηματα μας )
Καλο ειναι λοιπον να δοκιμαζουμε & αλλα συστηματα που ειναι πιο αποδωτικα απο το να βαλουμε 100 ε για να παρουμε + 50 !
καλη τυχη σε ολους !
ακου φιλαρακι να σου πω
σιγουρο συστημα να πας ταμειο δεν υπαρχει
αυτο που λες στο φετινο μουντιαλ εχει αποδοσει καρπους
οπως επισεις και αυτο με τα τελικα χ
δεν θα μιλουσαμε ετσι αν ειχε 6-7 αγωνες διχως χ
εγω θεωρω πιο καλο αυτο με το ποσοστο του 1,5 - 2,0 αλλα οχι το αρπα κολα
δηλαδη ανοιξε τη σελιδα δες ποιο εχει τετοια αποδοση αλλα το μελετημενο με δικαιολογια
τελος παντων ας εχουμε ταμεια και στο πουτσο μας ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
την μεγαλυτερη εντυπωση μεχρι τωρα, μου την εκανε η αμυντικη 4δα της Παραγουαης! δεν εχασαν ουτε μια προσωπικη μονομαχια, ουτε μια κεφαλια δεν πηραν Τζιλαρντινο, Ιακουιντα, που μπορει να μην ειναι Ντρογκμπα, αλλα ειναι πολυ καλοι κεφαλοσφαιριστες...
και διαβασα τις ομαδες που παιζουν... Ολιμπια Ασουνσιον, Σαν Λορεντζο, Γουιγκαν και Σαντερλαντ! οι δικοι μας "σκαουτερς" του κωλου κοιμουνται...
Το γκολ που δεχθήκανε θύμιζε όμως Ελλάδα!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom