Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
με μπαριος σαντα κρουζ μπροστα ενα γκολακι δεν θα βαλει η παραγουαη???
παντως παιζουν πολυ το αντερ αλλα με 1,50 αποδοση δεν αξιζει

εγω αν και δεν θα παιξω βλεπω χ και σκορ 1-1
πως γινεται παντα οταν δεν παιζω να ρχονται κατα παραγγελια  :headbang:


υ.γ ρε γκατο αφου εχεις εμπνευση πες τιποτα δημοσια κι ασε τα πμ... να βγαλουμε και μεις οι πτωχοι πλην τιμιοι κανα ψιλο
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166


Ανανέωση:  Τρίτη  15/6  01.50πμ



Καλημέρα. Άλλες τρεις φοβερές ματσάρες παρακολουθήσαμε σήμερα! Είδαμε σπουδαίο θέαμα το οποίο συνοδεύτηκε για μία ακόμη φορά από πλήθος τερμάτων. Τελικά αυτό το παγκόσμιο κύπελλο δεν σε κάνει να πλήττεις ποτέ… Ωραία, ας μιλήσουμε τώρα λίγο σοβαρά. Το θέαμα συνεχίζει καθημερινά να είναι αποκρουστικό. Εγώ προσωπικά από τα 270 λεπτά που διεξήχθησαν σήμερα, πρέπει συνολικά να παρακολούθησα γύρω στα 50. Λυπάμαι, αλλά μέχρι εκεί είναι οι φυσικές αντοχές μου. Είναι με διαφορά το χειρότερο Μουντιάλ όλων των εποχών!

Βαρετό θέαμα, ανόρεκτοι παίκτες, ψιλοάδεια γήπεδα και οι γνωστές πλέον βουβουζέλες. Ξέρετε κάτι; Ήδη από τα 11 ματς που έχουν διεξαχθεί τα 10 τελείωσαν στο under! Μην περιμένετε τίποτα σπουδαίες αλλαγές στη συνέχεια. Ένας βασικός λόγος που συμβαίνει αυτό, όσο και αν ακούγεται παρόδοξο, είναι ο ήχος που παράγουν οι βουβουζέλες! Σου διαλύουν κυριολεκτικά το νευρικό σου σύστημα! Μπαίνουν οι παίκτες μέσα στο γήπεδο για να παίξουν ποδόσφαιρο και από το πρώτο τέταρτο παρακαλάνε να τελειώσει το παιχνίδι και τα βασανιστήρια τους. Πού να βρεις όρεξη κάτω από αυτές τις συνθήκες για να παίξεις ποδόσφαιρο; Δεν κάνω πλάκα, μιλάω πολύ σοβαρά τώρα.

Εδώ εγώ, δέκα λεπτά παρακολουθώ από το σπίτι μου το παιχνίδι και παίρνω στο καπάκι τον ψυχίατρο τηλέφωνο, για να μου δώσει οδηγίες. Φανταστείτε να είστε μέσα στον αγωνιστικό χώρο επί 90 λεπτά! Παράνοια, Hostel και εφιάλτης στο γήπεδο με τις βουβουζέλες! Λίγο υπομονή αδέρφια και θα τελειώσει και αυτό. Πόσες μέρες μείνανε; Κουράγιο.

Τουλάχιστον από στοιχηματικής απόψεως, μέχρι στιγμής τους έχουμε κλείσει το σπίτι! Χθες πέρασαν και πάλι και τα τέσσερα στοιχήματα που προτείναμε και κάτι μου λέει ότι οι εταιρίες που προβάλλονται στο bookenemy Θα αρχίσουν να την κάνουν με …ελαφρά πηδηματάκια.

Κατά τη διάρκεια του Μουντιάλ οι εταιρίες αυτές προσφέρουν πάνω από 200 ειδικά στοιχήματα σχεδόν σε κάθε παιχνίδι! Αν θέλετε πιστέψτε το: Τα ψάχνω εξονυχιστικά ένα προς ένα, κρίνω, συγκρίνω, σημειώνω αποδόσεις και ψάχνω να βρω ότι είναι πιο συμφέρον για την τσέπη μας. Σιγά μην καθόμουν να ασχοληθώ με τα 1.20 και 1.30 των φαβορί…

Πάμε τώρα στα σημερινά.

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ – ΣΛΟΒΑΚΙΑ

Δεν ήρθε ακόμα η μέρα που θα παίξω εγώ σε αγώνα Μουντιάλ τους Σλοβάκους σε απόδοση του 1.35! Η Σλοβακία είναι μια μαχητική μεν, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο δε, ομάδα.  Η ομάδα της Νέα Ζηλανδίας απαρτίζεται κυρίως ή από παίκτες της Γουέλινγκτον Φοίνιξ, ή από παίκτες της Τζάμπιονσιπ της Αγγλίας. Οι Νεοζηλανδοί φημίζονται κυρίως για το ράγκμπι τους και όχι για το ποδόσφαιρο. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα παραδώσουν αμαχητί τα όπλα  στους Σλοβάκους και στους κάθε Σλοβάκους.

Δεν πιστεύω ότι θα γίνει κανένα σπουδαίο ματς και οι φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες θα είναι λίγες. Ένα ειδικό στοίχημα που μου αρέσει και το βρήκα στην Vistabet είναι το να εκτελεστούν κάτω από 10 κόρνερ. Η απόδοσή του είναι δυαράκι. Επίσης η ίδια εταιρία πληρώνει 1.65 το στοίχημα του να δωθούν από μηδέν ως πέντε κίτρινες κάρτες. Επειδή βλέπω να γίνεται «σούπα» παιχνίδι είναι και αυτό λογικό...

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

Την Ακτή Ελεφαντοστού την υπολογίζω ιδιαίτερα ως ομάδα. Έχει στον πάγκο τον έμπειρο Έρικσον και μεγάλους παίκτες όπως τους Ζοκορά, τους δύο Τουρέ, τον Έμπουε, τον Καλού, και ένα σωρό ακόμα. Αν προσθέσουμε και το γεγονός ότι αυτό το μουντιάλ διεξάγεται την ήπειρό τους, τους κάνει ακόμα πιο επικίνδυνους. Για τους Πορτογάλους τα έχουμε ξαναπεί. Έχουν ποιοτικούς ποδοσφαιριστές, αλλά είναι όλο λάδι και από τηγανίτα τίποτα! Μια ζωή το ίδιο βιολί αυτή η ομάδα.

Προσωπικά λοιπόν, μου προξένησε έκπληξη η δυσαναλογία των αποδόσεων στο συγκεκριμένο παιχνίδι. Αν ήμουν μπουκ θα έδινα από 2.40 στον άσσο και το διπλό και θα τους άφηνα να φάνε τα μουστάκια τους. Ο ΟΠΑΠ έριξε τον άσσο στο 3.10… Στο διαδίκτυο όμως βρήκα μια πολύ πιο αξιόλογη απόδοση στην BWIN.COM και στην SPORTINGBET.COM της τάξης του 3.40. Είναι από τις μεγαλύτερες αποδόσεις που κυκλοφορούν παγκοσμίως...

ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΚΟΡΕΑ

Μην τρέξετε να προλάβετε να ποντάρετε στον άσσο του 1.20 του ΟΠΑΠ γιατί οι Κορεάτες αν δεν το προσέξατε έχουν και πλεονέκτημα ενός γκολ. Οφείλω να ομολογήσω πάντως ότι δεν περίμενα ποτέ ότι θα φτάναμε σε Μουντιάλ να παίζουμε τέτοιες αποδόσεις και με πλεονεκτήματα μάλιστα! Οι Βραζιλιάνοι θα κερδίσουν και αυτό είναι σαφές και κατανοητό. Αφήνω όμως τις αστείες αποδόσεις που κυκλοφορούν στον άσσο στην άκρη, και ψάχνω για κάτι πιο επικερδές. Το μόνο αξιόλογο που βρήκα είναι στην INTERWETTEN το να δεχτούν πρώτη κίτρινη κάρτα οι Κορεάτες (1.40) και να μην πετύχουν γκολ οι Κορεάτες το οποίο έχει ακριβώς την ίδια απόδοση (1.40). Από το να παίζω 1.10 σε παιχνίδι Μουντιάλ, θεωρώ ότι είναι προτιμότερο να ασχοληθώ με άλλου είδους ειδικά στοιχήματα...
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Δεν μου λες φίλε δηλαδή αν σήμερα δεν έφερνε ισοπαλία η ιταλία θα πήγαινες άυριο το μεσημεράκι να καταθέσεις 1 χιλιάρικο ? και αν δεν καθόταν ούτε εκείνο στις 5 το απόγευμα θα έβαζες 2 χιλιάρικα ενώ πριν 2 ώρες είχες σπρώξει άλλο 1 ? σύνολο 3 δηλαδή ?
Ωραίο το σύστημα αυτό δεν λεω και σίγουρα κάποτε θα ερχόταν το χ αλλα άν δεν ερχόταν και απόψε νομίζω οτι θα το παρατούσαν πολλοί γιατί με αυτό το διπλασίασμα αν δεν είχαν κάτσει τα ματσάκια μεθαύριο μεσημέρι θα έπρεπε να καταθέσεις 10 χιλιάρικα.
Και επειδή το σύστημα βασίζεται στην διαδικασία του ρεφαρίσματος, φτάνει σε υψηλά ποσά και κάπου χάνεται η μπάλα.

Αν με διάβαζες καλύτερα θα έβλεπες πως έγραψα πως είχα 1.000 ευρώ να διαθέσω για το συγκεκριμένο σύστημα με τα "χ". Αν μου καθόταν καλώς. Δεν θα πήγαινα να βάλω 1.000 ευρώ στο επόμενο. Δεν είμαι χαζός. Θα ξεκινούσα πάλι από την αρχή το σύστημα.
Παράδειγμα από την επόμενη εξάδα αγώνων είναι πολύ πιθανό να μην έρθει κανένα χ
Νέα Ζηλανδία - Σλοβενία
Ακτή Ελεφαντοστού - Πορτογαλία
Βραζιλία - Β. Κορέα
Ονδούρα - Χιλή
Ισπανία - Ελβετία
Νότιος Αφρική - Ουρουγουάη
Θα ακουμπήσω μόνο δύο ματς από τα έξι του διημέρου. Σήμερα το Ακτή Ελεφαντοσού - Πορτογαλία και αύριο το Ν. Αφρική - Ουρουγουάη  ;)
Ετσι κι αλλιώς με 1.000 ευρώ κεφάλαιο +730 ευρώ κέρδος δεν είμαι χαζός πλέον να τα ρισκάρω όλα...


 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Για οποιον φοβατε να παιξει τα Χ στου ομιλους λογο των πολλων φαφορι,λυση ειναι να παιξει δυνατα το συστημα απο τη φαση τω 16 και μετα.
Δεν υπαρχει ουτε μια στο 1.000.000 να μη παει εστω 1 παιχνιδι στη παραταση στη φαση των 16,των 8 ή στους 4.Ειναι συνολικα 14 ματς και κυνηγαμε 1 μονο Χ!
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Για οποιον φοβατε να παιξει τα Χ στου ομιλους λογο των πολλων φαφορι,λυση ειναι να παιξει δυνατα το συστημα απο τη φαση τω 16 και μετα.
Δεν υπαρχει ουτε μια στο 1.000.000 να μη παει εστω 1 παιχνιδι στη παραταση στη φαση των 16,των 8 ή στους 4.Ειναι συνολικα 14 ματς και κυνηγαμε 1 μονο Χ!

+1.000
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Ελατε ρε, ο γκουρου του στοιχηματος και του ποδοσφαιρου γενικως και ειδικως....!!!!   Κοιταχτε το ερωτημα του.... :2funny: :2funny: :jerking: :jerking:
Αλλο το στοιχημα, αλλο το συστημα προκρισης της καθε διοργανωσης.
Και δεν ειπα οτι ειμαι "ο γκουρου του στοιχηματος και του ποδοσφαιρου γενικως και ειδικως", οτι δεν ειμαι ασχετος ειπα.

Λοιπόν ΖΩΟ για να τελειώνουμε!Δεν ξέρω τι ΠΡΟΒΛΗΜΑ έχεις , αν έχεις καταστραφεί από το στοίχημα ή αν απλά είσαι μονίμως στον κουβά αλλά δεν θα στο λύσω εγώ!
...........
ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ
Να πα να γαμηθεις εσυ κουβα-νε, κοροιδο, αποτυχημενε.
Εγω δεν εχω καποιο προβλημα, εσυ το εχεις που χανεις συνεχεια γιατι εισαι επαγγελματιας κουβας. Εγω τι σου φταιω και με βριζεις? Βρισε την ανικανοτητα σου ή τη τυχη σου. Συνηθως ομως η τυχη δεν ευνοει τους αχρηστους.


warnwarn.gif
 σταματα[/URL] να προκαλείς τα αλλα μελη
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Στα "αλλα μελη" που με προκαλουν εκανες παρομοια συσταση?
Οπως βλεπεις εγω απλα απανταω στις προκλησεις τους.
Μεγαλη η ξεφτιλα σου αν κανεις διακρισεις...
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
τι λεει για σημερα εχουμε καμια εμπνευση για τα 2 ματσακια ?(το βραζιλια-β.κορεα το εξαιρω)

προσωπικα εγω το ν.ζηλανδια-σλοβακια το βλεπω 0-2 και με πιθανο χ-2 ημιχρονο τελικο,αλλα στο αλλο το ακτη-πορτογαλια οπως και να το δω το ματς με μπερδευει ρε γαμωτο πολυ ζορικο παιχνιδι...
καμια προβλεψη?
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
τι λεει για σημερα εχουμε καμια εμπνευση για τα 2 ματσακια ?(το βραζιλια-β.κορεα το εξαιρω)

προσωπικα εγω το ν.ζηλανδια-σλοβακια το βλεπω 0-2 και με πιθανο χ-2 ημιχρονο τελικο,αλλα στο αλλο το ακτη-πορτογαλια οπως και να το δω το ματς με μπερδευει ρε γαμωτο πολυ ζορικο παιχνιδι...
καμια προβλεψη?
Φίλε εγώ σκέφτομαι να το παίξω 1x 1.55 νομίζω το δίνει ο ΟΠΑΠ,αλλά ψιλά θα ρίξω, καλή μας επιτυχία
 

triplex1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.609
Like
0
Πόντοι
16
τι λεει για σημερα εχουμε καμια εμπνευση για τα 2 ματσακια ?(το βραζιλια-β.κορεα το εξαιρω)

προσωπικα εγω το ν.ζηλανδια-σλοβακια το βλεπω 0-2 και με πιθανο χ-2 ημιχρονο τελικο,αλλα στο αλλο το ακτη-πορτογαλια οπως και να το δω το ματς με μπερδευει ρε γαμωτο πολυ ζορικο παιχνιδι...
καμια προβλεψη?
η γνωμη μου το 1ο οβερ & το 2ο 2πλο
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον καλημερα αδερφια
σχεδον ολοι οχι τους κομπλεξικους βεβαιως βεβαιως...
παμε γερα λοιπον

ΝΕΑ  Ζηλανδια- Σλοβακια...
οικτο ,,,
σιγα μην εγινε βραζιλια η σλοβακια...
απλα δεν εχει αλλη επιλογη απο το να νικησει και μαλλον θα το κανει με τους αδυναμους νεοζηλανδους
τωρα το θεμα ειναι πως
εγω απο εκπληξεων σκηνικο το βλεπω και Χ-2 ακομα Και 1-2 για ενα μικρο ποσο
τες πα το 2πλο θα το βαλω εστω και με 1,40
αλλα οχι με γκολ διαφορα
το φοβαμαι

Ακτη- Πορτογαλια
ειναι ολοι τοσο πολυ σιγουροι οτι επειδη δεν παιζει ο ντρογμπα θα περασουν χαλαρα οι πορτογαλοι???
τοσο χαλια ειναι η καλητερη ομαδα της αφρικης και την εχουν ολοι χαμενη απο τους ασταθεστατους πορτογαλους που αν δεν βαλει γκολ οπολυς ροναλντο για σας?
ειδικα αφου ειναι το πρωτο παιχνιδι αναμεσα στους υποψηφιους για την 2 η δευτερη θεση?
το παιχνιδι εγω απο κοντρα και μονο θα το βαλω ακτη
και γκολ /γκολ
και οβερ
την ακτη την βλεπω να μπορει να κλεβει και την δευτερη θεση απο την πορτογαλια
αν ειναι ολοι καλα..........


βραζιλια - κορεα
οβερ οβερ οβερ αααα και οβερ
μιλαμε παιζει το νο1 τησ παγκοσμιας καταστασης με το 105
μια ομαδα που δεν παιζει εκτος συνορων
μαλλον για διασυρμο το βλεπω
3-0+
και ημιχρονο τελικο βραζιλια
αυτα προς το παρον την καλημερα μου
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Γιατι να κλαψω?? στα παπαρια μου σας γραφω  :birdman: :birdman:

Eσυ εχεις χασει τελειως τη μπαλα, μιλας σα να περιστρεφεται ολος ο κοσμος γυρω σου... Λοιπον, να στα ξαναπω αλλη μια φορα μπας και ξυπνησεις:
- δεν με ενδιαφερει αν "πλεον δεν ειμαι επιθυμητος", σαματις εισαι εσυ επιθυμητος?
- δεν με ενδιαφερει αν εκανες... υπομονη. Χεστηκα για την υπομονη σου.
- respect πρεπει να τo διαθετεις πρωτα, μετα να το απαιτεις  απο τους αλλους.
- μονο εμενα  βριζουν 10 ατομα? ριξε μια ματια σε ολο το φορουμ, οι περισσοτεροι βριζονται συνεχως μεταξυ τους.
- δεν θα το βουλωσω εγω, να το βουλωσεις εσυ.
- ουτε ψυχολογικα εχω, ουτε περιμενω να εισαι η μανα μου και ο πατερας μου. Αντιθετα εσυ αντιδρας σα να εισαι ψυχανωμαλος. Φαινεται οτι εχεις παρει ψηλα τον αμανε. Βγαλε επιτελους το σκασμο και ασε αυτα που ξερεις, για μενα εισαι γτπ, αντιληπτόν?



απλα τωρα τι να σου πω...
ελπιζω απλα να σε αγνοησουν και οι υπολοιποι και καποια στιγμη να το βουλωσεις μονος σου...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ν.ζηλανδια-σλοβακια δεν ασχολουμαι καν...μονο και μονο οτι η σλοβακια δινει 1,3 σε αγωνα μουντιαλ τα λεει ολα..
ουστ κοπριτες..
βραζιλια-κορεα,μ'αρεσει η νικη της βραζιλιας και στα 2 ημιχρονα στο 1,85 και να μη δεχθει γκολ η βραζιλια στο 1,45....
ισως και σκορερ ενιταιμ λουισφαμπιανο στο 1,9..λογικα θα βαλει ενα γκολ....
ακτη-πορτογαλλια....ντερμπυ...τους πορτογαλλους δεν τους πιστευω...θα ριξω κατι ψιλα κοντρα...
αναμενω γαττο για τα περεταιρω
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
υ.γ ρε γκατο αφου εχεις εμπνευση πες τιποτα δημοσια κι ασε τα πμ... να βγαλουμε και μεις οι πτωχοι πλην τιμιοι κανα ψιλο
Τον Ντε Ρόσσι και τα 2-3 γκολ στο Ιταλία-Παραγουάη τα είχα δώσει κι εδώ ρε συ...από τους άλλους ζητάω ποσοστά και γι' αυτό στέλνω pm! :2funny:

Ψιλοσυμφωνώ με gonguevar για τα σημερινά...σε αυτό που γίνεται τώρα ποντάρω να σκοράρει μόνο η Σλοβακία , Χ ημίχρονο/2 τελικό και να σκοράρει ο Χάμσικ!
Στο Ακτή-Πορτογαλία προτιμάω το goal/goal και για πιθανούς σκόρερ Ντιντάν και Μπρούνο Άλβες οεοεοε που πληρώνει καλά ,προωθείται στα στημένα και έχει σκοράρει αρκετές φορές έτσι!
Και στο βραδυνό θα ρισκάρω σε μη διασυρμό των Κορεατών...4.85 η ήττα με ένα γκολ στον Οπάπ , 3.80 η ήττα με 2 γκολ όξω!
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
σας το πα το Χ-2
αντε να κατσει τωρα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ταμειο με το Χ ημιχρονο των ξυλοκοπων :sunglasses: :grin:
Ημερομηνια/Ώρα Λεπτομέρειες Στοιχήματος (Κάντε κλικ στην επιλογή σας για περισσότερες λεπτομέρειες) Στοίχημα Κέρδος
15/06/2010 13:33:08 Ισοπαλία  @ 2.05,  €30,00 Μονό 30,00 61,00
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Αγαπας τον μοχαααααααα  ...????


Αποδειξη!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εξασφαλισα το πονταρισμα στα αραπακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom