Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
τι βλεπουμε για αυριο;;;
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μεχρι χτες σκεφτόμουν να φορτώσω την Αργεντινή...

Από σήμερα φοβάμαι μη μας προκύψει κανας τελικός Ολλανδία-Γερμανία... :rolleyes:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
02/07/2010 18:24:21 Ισοπαλία  @ 3.40,  €50,00 Μονό 50,00 170,00
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
02/07/2010 17:34:17 Κανένα 4η γκολ  @ 1.72,  €59,00 Μονό 59,00 101,91
02/07/2010 17:25:17 Ολλανδία  @ 1.57,  €50,00 Μονό 50,00 78,58
02/07/2010 16:32:12 Βραζιλία  @ 1.11,  €50,00 Μονό 50,00 55,56
02/07/2010 16:09:23 Βραζιλία  @ 2.10,  €50,00 Μονό 50,00 0,00
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
λοιπον γαττε λεω να βαλω 50 ευρω ισσοπαλια και γερμανια και αλλα 50 απλα προκριση γερμανια αξιζουν ως αποδοσεις....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Την Ισπανία την έχεις ξεγράψει?
Οχι ρε,απλά  πέρασε από την άκρη του μυαλού  μου σαν πιθανό σενάριο το Ολλανδία-Γερμανία...

Το 2002 δεν θυμάσαι που η Γερμανία έφτασε τελικό εντελώς στα μπανταλά...???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Οχι ρε,απλά  πέρασε από την άκρη του μυαλού  μου σαν πιθανό σενάριο το Ολλανδία-Γερμανία...

Το 2002 δεν θυμάσαι που η Γερμανία έφτασε τελικό εντελώς στα μπανταλά...???
Δεν αποκλείεται...και να το πάρει η Ολλανδία για να πληρωθούμε κι εμείς στα μπανταλά! :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δεν αποκλείεται...και να το πάρει η Ολλανδία για να πληρωθούμε κι εμείς στα μπανταλά! :grin:
Την έπαιξες κι εσύ ρε μπαγλαμά...??? :2funny:

γαμώ την κωλο-Ολλανδία σας... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

[size=40pt]ESPANA ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ[/size]  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Την έπαιξες κι εσύ ρε μπαγλαμά...??? :2funny:

γαμώ την κωλο-Ολλανδία σας... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

[size=40pt]ESPANA ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ[/size]  :rockon:  :rockon:  :rockon:


[size=20pt]:birdman:[/size]

ολλανδια  :rockon:



και φυσικα 
argentinaflagh.gif
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
μαλλον θα εχουμε την πρωτη ανατροπη στο μουντιαλ...ειχε κανεις τ αντερα να το παιξει ανατροπη στο ημιχρονο?
:headbang: :headbang: :headbang:ΘΑΑΑ το παιζα εγω!!!!!Κοιταξτε να δειτε πως εχει το πραγμα...
Βασικα εκεινη την ωρα ταξιδευα εκτος Αθηνων με λεωφορειο και παρακολουθουσα την εξελιξη του ματς απο το κινητο απο το stoixima.gr ...
ΣΤο ημιχρονο 0-1 και λεω ενταξει, δε βλεπω το ματς, χεστο, τι να πονταρω...
Βεβαια, παντα με τρωνε αυτα σκηνικα εμενα και μενοντας στην αρχη μου, οτι ολα γινονται στο ποδοσφαιρο, παω να μπω να πονταρω απο το κινητο, χωρις σταθερο σημα, λογω της διαδρομης...
Δευτερολεπτα πριν, το ειχα αφησει στο 0-1 και ανοιγοντας το site στοιχηματισμου για να πονταρω, τρωω μια μεγαλη χλαπατσα....ειχε γινει το 1-1 και τεζα ο καμπουρης...
Συγκεκριμενα μετα το γκολ, πηγε η νικη στο 4.8 και στο 3 και κατι η ισοπαλια, εμενα η παγια τακτικη μου ειναι να χωσω στην ανατροπη, που γυρω στο 20 εκτιμουσα εκεινη τη στιγμη και να καλυψω στο Χ...
Δεν προλαβα να δω αποδοσεις, αλλα φιλος το ειδε στο 17 στο ημιχρονο στην 365,εκτιμω οτι σε αυτη την εταιρια που πηγα να παιξω, μπορει να ειχε και 25!!!! φυσικα απο την τσαντιλα μου, δεν επαιξα ουτε το 4.80 πλεον...
Οσοι θυμουνται, ποσες φορες εχω πει για την ολιγωρια στο στοιχημα που πολλες φορες σε στελνει αδιαβαστο και...μαακα...
Αν βεβαια το εβλεπα το ματς, η εικονα του μπορει και να με απετρεπε απο το να το πονταρω, αλλα μη βλεποντας το, απλως πηγα να ρισκαρω, οπως κανω πολλες φορες, εξαλλου απο την αρχη, δεν το πολυεβλεπα για Βραζιλια, βεβαια σε αυτο με βοηθουν πολυ οι γνωμες ειδικων απο το διαδικτυο που τους διαβαζω, τα παιρνω και τα χωνω στα αντιθετα, ενας μαλιστα που αναφερθηκε ηταν που θυμηθηκα και με οπλισε να πονταρω την Ολλανδια στην ανατροπη...
Εχοντας φαει τη χλαπατσα, παω και πονταρω στον Φινλανδικο αγωνα στο ημιχρονο και τρωω τα μουτρα μου, αλλα ευτυχως διορθωσα εν μερη απο το live και περιορισα σε μικρο ποσοστο τη χασουρα μου...
Μιλωντας στο κινητο σε φιλο για την Γκανα και την Μποεμιανς, μιλησα για διπλο Γκανας στο ημιχρονο και μη νικη της Μποεμιανς...
Φυσικα μανουριασμενος οπως ημουν, δεν επαιξα τιποτα και απλα ειδα τα αποτελεσματα να καθονται και μαλιστα στο ημιχρονο που προηγοντουσαν οι ομαδες, επεμενα για τελικο Χ, το οποιο τελικα καθησε και στα δυο ματς και εγω καθησα με σταυρωμενα χερια να ριχνω μπινελικια σε αυτη την "αορατη" δυναμη που σε αποτρεπει να παιξεις τα "σωστα" ματς...
Βασικα αυτη η αορατη δυναμη, ειναι ο ιδιος μας ο κακος εαυτος και η κανη μας ψυχολογια που διαμορφωνεται απο ισως μια και μονο στιγμη...
Αν μπορεσει καποιος να τα καταπολεμησει στο μεγιστο θα δει πολλα καλα, αλλιως θα μενει στον κουβα...
Για αλλη μια φορα το πηρα το μαθημα μου, αλλα δεν ξερω ποσο συντομα θα το ξανακανω το λαθος, ειπαμε... αυτος ο ατιμος κακος εαυτος μας...
Παντως, πολυς κοσμος επεσε στον κουβα απο τη Βραζιλια, πραγμα που αποδεικνυει οτι ισως ειναι καλυτερα να παιζει καποιος ουταν εχει βγαλει λεφτα απο ενα συγκεκριμενο τροπο στοιχηματισμου και να  ψαχνει κατι αλλο...
Σου εδωσε για παραδειγμα η Βραζιλια, τρια-τεσσερα ματς, εεε, χεστο πεμπτο, ασχολησου με κατι αλλο, ή τουλαχιστον καλυψε στο live, να εχεις το κεφαλι σου ησυχο...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
για σημερα εχω δηλωσει οτι τα εχωσα απο προχθες στο οβερ της Αργεντινης, μισα μισα στο 2.18 και 2.21... Οι τιμες μαζευτηκαν αρκετα απο τους μπουκηδες (πανω απο 2.06 δεν βρισκεις σημερα), αλλα δεν μπορω να γνωριζω αν αυτο εγινε επειδη διαπιστωσαν οτι εκαναν μαλακια ή επειδη πηρανε πολυ παιχνιδι... ελπιζω να ισχυει η πρωτη εκδοχη...
τιμης ενεκεν, θα παιξω και κατι ψιλα το 0-0 της Ισπανιας, καθως το συγκεκριμενο ζευγαρι εχει ξανασυναντηθει σε μουντιαλ το '98, ηρθε 0-0 και ειχα κανει την, εως τοτε, μαγαλυτερη νικη μου απο μονο παιχνιδι... Επισης η Παραγουαη με ειχε πληρωσει και στους 16 του ιδιου ΠΚ, που εφερε 0-0 με Γαλλια και αποκλειστηκε στο 120' με γκολ του Λοραν Μπλαν, αφου πρωτα εχασαν οι λατιν ενα γκολ που δεν χανεται... Και προχθες επαιξα κατι ψιλα το 0-0 με Ιαπωνια...
Τελος παντων, το βασικο μου μπετ θα ειναι το οβερ 2.5 της Αργεντινης και δηλωνω οτι αν δεν ερθει, δεν ξαναπαιζω οβερ ποτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom