Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Το live ειναι πολυ καλο εργαλειο, αλλα οπως ολα, θελει και μεγαλη προσοχη...
Κοιτα να δεις, το να βαλεις 900 και να παρεις 3200 σε 2 βδομαδες, σαφως και δεν ειναι μικρο πραγμα, αλλα επιμενω οτι σε αυτες τις αποδοσεις ειναι μεγαλο το ρισκο και 2-3 αναποδιες μπορει να σε ξαναφερουν στην αρχη, αλλα ειπαμε οτι το καλο και σωστοειναι οτι εισαι απο συνεχεια απο "πανω", δηλαδη στο live και κανεις και την καλυψη σου, δηλαδη δεν αφηνεις τα λεφτα σου στην τυχη τους...
ναι φιλε αλλα θελει γερα νευρα και απο πανω  στιν τσιτα σαν να σε σκοτονουν !!!!  γαμισετα και οταν σκανε τα καραφαφορι τα φορτονο και αυτα με επιφιλαξι να σημερα την βραζιλια διπλι ευκαιρια την επεξα  και ολα σιγα σιγα και στο λιβε απο πανο
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ναι φιλε αλλα θελει γερα νευρα και απο πανω  στιν τσιτα σαν να σε σκοτονουν !!!!  γαμισετα και οταν σκανε τα καραφαφορι τα φορτονο και αυτα με επιφιλαξι να σημερα την βραζιλια διπλι ευκαιρια την επεξα  και ολα σιγα σιγα και στο λιβε απο πανο
Aν παιζεις live, ειναι πραγματικα σαν να τσακωνεσαι με λιονταρια, αυτο το αισθημα σου δημιουργει, στο τελος εισαι εξαντλημενος, βεβαια αν βγεις και κερδισμενος, μετα χαλαρωνεις φοβερά και απολαμβανεις τη νικη σου, μεχρι την επομενη μαχη φυσικα...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Προσωπικα το μουντιαλ με εχει χαλασει πολυ, γιατι προτιμω τα πρωταθληματα που δεν εχουν τη λαμψη του μουντιαλ, αλλα εχουν πολλα απροοπτα, οχι οτι το μουντιαλ δεν ειχε και δε θα εχει στη συνεχεια απροοπτα...
Για παραδειγμα δεν εχει μια ανατροπη ακομα σε 40 αγωνες, που θα ειχε της Αμερικης βεβαια, αν δεν σφυριζε εκεινος ο  :tickedoff: καταραμενος διαιτητης, απο την αλλη ειναι πολυ δυσκολο να παιξεις τους αγωνες που θελεις λογω της ωρας διεξαγωγης μεχρι στιγμης, μετα θα γινονται πιο αργα οσο λιγοστευουν οι αγωνες, αλλα αν δεν εισαι απο πανω στο live δηλαδη, οπως ο davaritis, δεν ειναι να παιξεις πολλα λεφτα, γιατι πιθανον να την πατησεις χοντρα...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
εσυ αδερφε πωσ παιζεις??
Εγω μπορει και να πονταρω και 200ευρω, αλλα σε αποδοσεις, πανω απο 4-5, ειτε ειναι αποτελεσμα ημιχρονου, ειτε ειναι επομενο γκολ, κορνερ και καρτες δεν παιζω γιατι πολυ απλα δεν δινουν πολυ μεγαλες αποδοσεις...
Ειδικα στο live, αν ξερω και τις ομαδες, κτυπαω επικες ανατροπες, εκει φυσικα που με οδηγει και η διαισθηση μου, οπως σε αυτη των ΗΠΑ με τη Σλοβενια, οπου τουλαχιστον επαιξα και το Χ στο 8 ασχετα αν δε μου καθισε το 2 με 20 αποδοση...
Εχω ρισκαρει και κερδισει την ανατροπη της ΑΕΚ με τον Αρη που εχανε στο 65 αν θυμαμαι καλα με 2-1 και το βρηκα νομιζω στο 73' στο 29 αποδοση που κερδισε τελικα με 4-2, εχω ρισκαρει με την ανατροπη της Μπλακπουλ με τη Νοτιγχαμ για τα πλει οφς και εκει που χανει με 2-1 να αρχισω να πονταρω στο 10 αποδοση και να ανεβαινει στο 17 μεχρι και το 21, παραλληλα να εχω παιξει και το επομενο γκολ της και στο 2-2 να ξαναπαιζω το επομενο γκολ της με 6,5 αποδοση, πολυ απλα επειδη την ειχα δει εκεινη την περιοδο και ηταν πολυ φορμαρισμενη ομαδα, δε παιζοταν με τιποτα...
ΣΤον τελικο των πλει οφς της Τσαμπιονσιπ, μετα απο 2 βδομαδες, εκει που εχανε απο την Καρντιφ με 2-1 στο 36' νομιζω, τη βλεπεις και κανει το 2-3 με τη ληξη του ημιχρονου, δυστυχως ημουν εκτος και δεν το επαιξα, φαντασου αποδοση αν την επαιζες στο ημιχρονο και φυσικα θα καλυπτες με το Χ, αλλα και με το επομενο γκολ...
Γενικα στο live, αν ρισκαρεις, μπορεις να βγαλεις πολυ καλα λεφτακια, που θα σου δινουν να παιζεις πολυ καιρο χωρις αγχος, ακομα και να χανεις, κατι που ειναι σημαντικο για εναν παικτη...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ψαχνεις δηλαδη το απηθανο με την τεραστια αποδοση ευκαιριακα το εχω κανει και εγω..... στο καθημερινο στοιχημα οπως  τωρα πχ στο μουντιαλ τι κανεις??
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Μεγας μαθηματικος Κανονας ειναι, οσο το δυνατον λιγοτερα γεγονοτα παιζεις, τοσες μεγαλυτερες πιθανοτητες εχεις να κερδισεις. Πιστευω οτι δυο γεγονοτα με αποδοση πανω απο 3, ειναι αρκετα, εφοσον εχω πει στο παρελθον τα παιξεις και μονα, αλλα και σε δυαδα, με ισο πονταρισμα και στα ε δελτια σου, αν νομιζεις βεβαια οτι καποιο απο τα δυο ματς εχει τις μεγαλυτερες πιθανοτητες να καθησει, μπορεις να βαλεις περισσοτερο σε εκεινο το γεγονος...
Ετσι, σε περιπτωση που χασεις το ενα γεγονος και κερδισεις το αλλο, σε καλυπτει απολυτα το αλλο, αν κερδισεις και τα δυο με αποδοση 3 το καθενα, τα κερδη σου ειναι 3χ3=9 απο τη δυαδα και 3+3=6 απο τα δυο μονα, αρα 15 του συνολικου αρχικου σου μονου πονταρισματος, δηλαδη καθαρο κερδος 15-3=12 φορες  του συνολικου πονταρισματος...
ΤΩρα αν βρεις και πρωταθληματα που ειναι  συνηθισμενες και οι εκπληξεις και παιζεις αποδοσεις και απο 4 και πανω, ακομα καλυτερα...
Δηλαδη το συστημα του φαφουτη με τα Χ, αν τα ειχατε σπασει σε δυαδες με σταθερο πονταρισμα και οχι με αυξανομενο πονταρισμα, πολυ πιθανον να ειχε δωσει πολυ περισσοτερα κερδη, νομιζω  3-4 φορες θα επιανες δυαδουλες...
Επισης, καλο ειναι και το πρωτο γκολ στο αουτσαιντερ, το οποιο σε πολλους αγωνες καθεται και δινει καλη αποδοση και μετα δε σε ενδιαφερει τι θα κανει ο ισχυρος, ομως αν θες τον παιζεις σε ανατροπη με το κερδος απο το πρωτο γκολ, φυσικα με αποδοση μεγαλυτερη απο την πολυ μικρη αρχικη αποδοση του φαβορι...
Στις ανατροπες σε ημιχρονα-τελικα, δεν εχω δοκιμασει παρα μονο ελαχιστα, πριν ενα μηνα περιπου, επαιξα την αγαπημενη μου στοιχηματικα ομαδα την Αμερικη, με την Τσεχια σε φιλικο, νικη της Αμερικης στο Ημιχρονο και ηττα της στο τελικο απο την Τσεχια με αποδοση 42, οντως προηγηθηκε η Αμερικη στην αρχη, αλλα ισοφαριστηκε στο 44'  :headbang: :headbang: :headbang: και τελικα εχασε με 4-2(!!!) και το Χ-2 εδινε καπου στο 20 αν θυμαμαι καλα...
Θελει και τυχη το πραγμα, ετσι???
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ψαχνεις δηλαδη το απηθανο με την τεραστια αποδοση ευκαιριακα το εχω κανει και εγω..... στο καθημερινο στοιχημα οπως  τωρα πχ στο μουντιαλ τι κανεις??
Μουντιαλ, δεν πολυπαιζω, λογω ωρας και δουλειας, η φιλοσοφια μου παντως ταιριαζε με τη νικη της Σλοβακιας στο ημιχρονο με την Ιταλια και της Ιαπωνιας με τη Δανια(αυτο το ειχα σιγουρο Ιαπωνια) και πραγματικα θα τα επαιζα και πιθανον τα πρωτα γκολ, ολα αυτα σε δυαδες οπως ανελυσα παραπανω...
Μπορει βεβαια να συμπληρωνα και νικη της Νεας Ζηλανδιας στο ημιχρονο σε μια τρυαδα, αλλα με μικρο πονταρισμα και αν καθοταν...
ΕΙδατε τελικα τη ΝΕα Ζηλανδια, οι ειδικοι την ειχαν ονομασει τη χειροτερη ομαδα του μουντιαλ, αλλα τελικα εφυγε αητηττη...
ΓΙ αυτο υποστηριζω μην ακουτε τον καθε δημοσιογραφισκο που μας λεει το μακρυ του και το κοντο του, σχηματισετε τη δικη σας αποψη...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ΤΗ Σλοβακια την ειχα  παιξει για ημιχρονο με παραγουαη, την καλυψα κατα το ημισυ ομως, οκ δεν καθησε, αλλα τι να κανουμε?
Ειδατε τελικα ομως?
Περασε τελικα στην επομενη φαση, ενω αν την εβλεπες την Κυριακη, απαραδεκτη, δε μπορουσαν να αλλαξουν πασα κσι  στην Ιταλια πεταξε τρια μπαλακια, γι αυτο υποστηριζω οτι το παιχνιδι θελει ρισκο, γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει απλη λογικη και ολα μπορουν να ανατραπουν...
Εξαλλου, αν υπηρχε απλη λογικη, οι μπουκς θα ειχαν βαρεσει πτωχευση και δε θα υπηρχε στοιχημα τωρα...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
θελει και τυχη και φαντασια αλλα και ουμπαλα στο πονταρισμα αλλα αδερφε το αποτελεσμα μετραει εγω αρχισα να βγαζω λευτα οταν με λιγα λιγα στης χαμιλες αποδοσεις ανεβαζω την μπανκα που εχω για πονταρισμα και οταν παρουσιαστει το καραφαβορι το φορτονο στο ενα τεταρτο  και χαμιλοτερα της μπανκας και τα ειπολειπα τα διαθετο για μαζεμα στο λιβε σε περιπτοση κουβα αν προλαβαινω  οσο μεγαλητερη μπανκα εχεις τοσα πιο πολυ μπορεις να το σοσεις με αρνιτικο πονταρισμα στο ιδιο κτλ εμενα μου βγαινει οκ αντε λιγες μερες μινανε καληνηχτα
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
θελει και τυχη και φαντασια αλλα και ουμπαλα στο πονταρισμα αλλα αδερφε το αποτελεσμα μετραει εγω αρχισα να βγαζω λευτα οταν με λιγα λιγα στης χαμιλες αποδοσεις ανεβαζω την μπανκα που εχω για πονταρισμα και οταν παρουσιαστει το καραφαβορι το φορτονο στο ενα τεταρτο  και χαμιλοτερα της μπανκας και τα ειπολειπα τα διαθετο για μαζεμα στο λιβε σε περιπτοση κουβα αν προλαβαινω  οσο μεγαλητερη μπανκα εχεις τοσα πιο πολυ μπορεις να το σοσεις με αρνιτικο πονταρισμα στο ιδιο κτλ εμενα μου βγαινει οκ αντε λιγες μερες μινανε καληνηχτα
Ναι, δεν υπαρχει μονο ενας στανταρ τροπος να βγαλεις λεφτα, αν υπαρχει καποιος που σε κανει και βγαζεις, ναι ακολουθα τον, αλλα προσεχε, δεν μπορει να εφαρμοζεται σε ολες τις περιπτωσεις, καπου δε θα σου κατσει, δηλαδη αν για παραδειγμα πας να παιξεις Φινλανδια, θα τον πιεις γιατι πολυ απλα δυσκολα καθονται τα φαβορι σε αυτο  το πρωταθλημα, ενω στο μουντιαλ, υπαρχουν Βραζιλια, Αργεντινη, Ολλανδια που ειναι φαβορι μεχρι στιγμης και το απεδειξαν...
Τελος παντων, το θεμα ειναι ανεξαντλητο, καλο βραδυ...
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
25.06 2010 19:16 48/48 2.00 W Τυχερό15 Ελβετία - Ονδούρες : Πόσα Γκόλ Θα Σκοράρει η Ονδούρα Ονδούρες Να Μην Σκοράρει 2.250 Κερδισμένο Κερδισμένο 30.00 192.81
  Ελβετία - Ονδούρες : Συνολικά Κόρνερ Κάτω από 10 1.830 Κερδισμένο
  Ελβετία - Ονδούρες : 1o Κόρνερ Ελβετία 1.570 Κερδισμένο
  Ελβετία - Ονδούρες : Κάρτες 31 - 56 Inc 2.750 Κερδισμένο
25.06 2010 19:08 47/47 50.00 W Μονό Ελβετία - Ονδούρες : Πόσα Γκόλ Θα Σκοράρει η Ονδούρα Ονδούρες Να Μην Σκοράρει 2.250 Κερδισμένο Κερδισμένο 50.00 112.50

τρελος κωλος απλα

Stanjames τα βρήκες τα παραπανω?
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
10 στις 10 ομάδες που θα περάσουν τους ομίλους τελικά μετά τα τελευταία μάτς της Ισπανίας και της Ελβετίας....ταμείο 1988 Euro!!!!!!!
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
μηπως ειναι ωρα να ξεκινησει κανεις το συστημα με τα Χ του φαφουτη; ολο κ καποιο ματς δεν θα παει παραταση οταν ολοι πλεον παιζουν για το αποτελεσμα κ να μη χασουν;
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
μηπως ειναι ωρα να ξεκινησει κανεις το συστημα με τα Χ του φαφουτη; ολο κ καποιο ματς δεν θα παει παραταση οταν ολοι πλεον παιζουν για το αποτελεσμα κ να μη χασουν;

και εγω ετσι πιστευω.τα ματς τωρα ειναι στο αντερ και στο χ.και εχει ο θεος.
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναδελφοι...για ενα κορνερ δεν πηγα ταμειο χτες.... :headbang:..σας παρακαλω πειτε μου πως παιζεται το συστημα με τα χ....
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ξεκινας με το πρωτο ματς που θες να πονταρεις και βαζεις ψ χρηματα. Αν ερθει Χ και κερδισεις, στο επομενο ματς θα παιξεις παλι το αρχικο ποσο σου, ψ δηλαδη. Αν δεν κατσει Χ παιζεις το επομενο ματς με τα διπλασσια χρηματα, 2ψ εστω! Αν κατσει Χ εισαι παλι κερδισμενος, αφου εχεις παιξει ψ+2ψ=3ψ και εχεις παρει 2ψ επι 3 = 6ψ μια και οι ισοπαλιες ειναι ολες γυρω στο 3 αποδοση. Το θεμα ειναι να αντεξεις να διπλασσιαζεις καθε φορα τη μιζα οταν το Χ δεν ερχεται για 5-6 ματς και εσυ αναγκαζεσαι να πονταρεις 16 και 32 φορες του αρχικου ποσου σου..!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
καλημερα ρε μαγκες το σηστημα φαφουτη ειναι σε μια διοργανοση πχ μουντιαλ  να πονταρεις σε καθε παιχνιδη συνεχεια χ και αν δεν ερχεται να διπλασειαζεις το πονταρισμα ο φαφουτης ειπε με δεκα ευρο να το ξεκινησει καπιος για δοκιμη   και κερζιζεις παντα γιατη το χ εχει αποδοση παντα πανο απο 3 και ετσι διπλασειαζεις τα λευτα σου οταν βγει   ναι  αλλα τωρα!1 θα εχει αποδοση πανο απο τρια?  2 το πεζουμε για το τελος της κανονικης διαρκειας? γιατη υπαρχει επιλογη πιος τελικα θα περασι διλαδη 1  η 2
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Κλείνει   1 X 2    

26 Ιουν 16:00 Ουρουγουάη v Νότια Κορέα 1.83 3.40 5.00
111
[Δείτε στατιστικά]
26 Ιουν 20:30 ΗΠΑ v Γκάνα 2.50 3.00 3.20
111
[Δείτε στατιστικά]
27 Ιουν 16:00 Γερμανία v Αγγλία 2.87 3.10 2.62
108
[Δείτε στατιστικά]
27 Ιουν 20:30 Αργεντινή v Μεξικό 1.53 4.00 6.50
108
[Δείτε στατιστικά]
28 Ιουν 16:00 Ολλανδία v Σλοβακία 1.44 4.20 8.00
+68
[Δείτε στατιστικά]
28 Ιουν 20:30 Βραζιλία v Χιλή 1.53 4.00 6.50
+56
[Δείτε στατιστικά]
29 Ιουν 16:00 Παραγουάη v Ιαπωνία 2.20 3.10 3.60
+68
[Δείτε στατιστικά]
29 Ιουν 20:30 Ισπανία v Πορτογαλία 2.00 3.20 4.20
+56
[Δείτε στατιστικά]
το προγραμα στην 365 το χ ειναι πανω απο τρια μεχρι στιγμης παντος και ειναι μαλοον για την κανονικη διαρκεια ?? ξερει κανενας?????????γιατη υπαρχει και επιλογη στοιχηματος πιος θα περασει!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom