Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εν τω μεταξύ για να εξαλείψω τη χασούρα από την Ιταλία έριξα στο χάντμπολ νίκη της πρώην παγκόσμιας πρωταθλήτριας Γερμανίας επί της χαντμπολικά ανύπαρκτης Ελλάδας.
Και ....guess what , στο ημίχρονο κερδίζουμε  :S
10-10 στο ημιχρονο ηταν τελικα και τωρα (45') 17-18...
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
αν είναι έτσι, εξήγησέ μου γιατί η Βραζιλία έχει πάρει 5 μουντιάλ. τι της χρωστάνε και της δίνουν παγκόσμια κύπελλα;;

δεν τα εχω ισοπεδωσει ολα φιλε,η τεχνη ειναι τεχνη,κι η φτωχεια κι η μιζερια το ιδιο,φαντασου τους να μην ηξεραν ουτε καν τι παει να πει μπαλα(μιλαω για τους βραζιλιανους)...8α υπηρχε αραγε βραζιλια το ιδιο οπως π.χ το Μαλι,η Μπουρκινα Φασο???τωρα θα πεις το ιδιο θα μπορουσε να εχει συμβει και με καποια αφρικανικη χωρα,..κι αυτοι φτωχοι ειναι γιατι να μην τους δωσουμε και σ αυτους ενα παγκοσμιο?
εχω μια απορια μπεστ...εχεις αντι8ετη αποψη απ αυτα που εγραψα?γιατι δεν γραφεις κι εσυ την δικη σου,να το συζητησουμε ;)η απλα 8α γουσταρες να κρασαρω το 8ρεντ αποδεικνυοντας σου ολα οσα γραφω?βαριεμαι ;)δεν ειμαι εδω για εντυπωσεις...αποψεις μονο ;)ααα κι επειδη δεν εχω τον χρονο να γραφω οπως εσυ και καποιοι αλλοι με χιλιαδες ποστ,χωρις να σημαινει οτι δεν κανω κι εγω κριτικη και δεν συζηταω,προσεχω,προσπα8ω να ειμαι λογικος στα οσα γραφω γιατι δυστυχως ο κοσμος μας εχει και βλακες!

Να σου κανω κι εγω λοιπον μια ερωτηση...γιατι δεν το παιρνει με βαση την λογικη σου η βραζιλια κα8ε 4 χρονια???
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Να δουμε και την Ισπανια αυριο με την Ονδουρα, οπως και η Πορτογαλια με την Βόρεια Κορέα


http://[URL unfurl="true"]www.salesfusion.com/Portals/23/scrunch_bucket.jpg[/img[/URL]]

Οσο για το Χ στο Μεξικο Ουρουγουάη μεγαλη μουφα, το Μεξικό δεν θελει να παιξει με την Αργεντινή θα το χτυπήσει το ματς
 

dr.feelgood

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Bλέπω συνέχεια στις εκπλήξεις, Βραζιλία-Α.Ελεφαντοστού: X2 (Δ.Ε.) 2,10 στη bet365.
To  X  ξερό στο 3,50! Πάμε ταμείο γερά!! :thumbsup:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
δεν τα εχω ισοπεδωσει ολα φιλε,η τεχνη ειναι τεχνη,κι η φτωχεια κι η μιζερια το ιδιο,φαντασου τους να μην ηξεραν ουτε καν τι παει να πει μπαλα(μιλαω για τους βραζιλιανους)...8α υπηρχε αραγε βραζιλια το ιδιο οπως π.χ το Μαλι,η Μπουρκινα Φασο???τωρα θα πεις το ιδιο θα μπορουσε να εχει συμβει και με καποια αφρικανικη χωρα,..κι αυτοι φτωχοι ειναι γιατι να μην τους δωσουμε και σ αυτους ενα παγκοσμιο?
εχω μια απορια μπεστ...εχεις αντι8ετη αποψη απ αυτα που εγραψα?γιατι δεν γραφεις κι εσυ την δικη σου,να το συζητησουμε ;)η απλα 8α γουσταρες να κρασαρω το 8ρεντ αποδεικνυοντας σου ολα οσα γραφω?βαριεμαι ;)δεν ειμαι εδω για εντυπωσεις...αποψεις μονο ;)ααα κι επειδη δεν εχω τον χρονο να γραφω οπως εσυ και καποιοι αλλοι με χιλιαδες ποστ,χωρις να σημαινει οτι δεν κανω κι εγω κριτικη και δεν συζηταω,προσεχω,προσπα8ω να ειμαι λογικος στα οσα γραφω γιατι δυστυχως ο κοσμος μας εχει και βλακες!

Να σου κανω κι εγω λοιπον μια ερωτηση...γιατι δεν το παιρνει με βαση την λογικη σου η βραζιλια κα8ε 4 χρονια???

βαριέμαι να κάνω μακροσκελείς αναλύσεις. ίσως κάποια στιγμή το κουβεντιάσουμε αναλυτικά, αλλά αυτήν τη στιγμή πράγματι βαριέμαι. πάω λοιπόν κατευθείαν στην τελευταία σου ερώτηση και σου απαντάω με μια δική μου: έχεις παίξει ποτέ μπάλα σε κάποια ομάδα; έστω ερασιτεχνική;
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
φιλε γαμησε με,κοιτα καλυτερα.σορρυ βαριεμαι να εξηγω,...καλες επιτυχιες σε ολους... :)

οκ συμφωνοι,ειχα δει το προγραμμα απο μια εφημεριδα και οι μαλακες εχουν κανει λαθος τα νουμερα,αλλα και παλι πρεπει να περιμενουμε τις θεσεις που θα παρουν στους ομιλους για να γινει αυτο.τωρα οσο γιa ΒΡ που λες κτλ γιατι να μην το παρουν οι ηνωμενες πολιτειες για να να ξεχαστει και η καταστροφη?
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
βαριέμαι να κάνω μακροσκελείς αναλύσεις. ίσως κάποια στιγμή το κουβεντιάσουμε αναλυτικά, αλλά αυτήν τη στιγμή πράγματι βαριέμαι. πάω λοιπόν κατευθείαν στην τελευταία σου ερώτηση και σου απαντάω με μια δική μου: έχεις παίξει ποτέ μπάλα σε κάποια ομάδα; έστω ερασιτεχνική;

συνεχιζεις να δημιουργεις εντυπωσεις,απαντας με ερωτησεις..δειξε χαρακτηρα! :2funny:χαλαρωσε,κι εγω βαριεμαι!ελα ;)το σφυραμε,αλλη ωρα τα λεμε...
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
οκ συμφωνοι,ειχα δει το προγραμμα απο μια εφημεριδα και οι μαλακες εχουν κανει λαθος τα νουμερα,αλλα και παλι πρεπει να περιμενουμε τις θεσεις που θα παρουν στους ομιλους για να γινει αυτο.τωρα οσο γιa ΒΡ που λες κτλ γιατι να μην το παρουν οι ηνωμενες πολιτειες για να να ξεχαστει και η καταστροφη?

δεν ξεχνιεται φιλε και απο πληροφοριες δυστυχως ειναι βιβλικη..το σεναριο που λες δεν ειναι ατοπο,αλλα δυσκολο κατα τη γνωμη μου..οι αγγλοι πρεπει να αποζημιωσουν τους μεξικανους με πολλα μα παρα πολλα φραγκα....μπορει αυτο να σημαινει και βουλιαγμα της ΒΡ...ενα παγκοσμιο εχει στην συνεχεια μαρκετινγκ και ολα οσα αυτο συνεπαγεται...αποψη μου...ειναι βα8εια η αναλυση))στο μεξικο δεν το χε σηκωσει ο μαραντονα?ασχετο))))
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ασσο απο ημιχρονο για τους βραζιλιανους στο 2,75

νικη για την χιλη αυριο στο 2,30
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
συνεχιζεις να δημιουργεις εντυπωσεις,απαντας με ερωτησεις..δειξε χαρακτηρα! :2funny:χαλαρωσε,κι εγω βαριεμαι!ελα ;)το σφυραμε,αλλη ωρα τα λεμε...

δεν δημιουργώ εντυπώσεις ρε φίλε. απλά αν έχεις παίξει μπάλα, θα έχεις παρατηρήσει ότι υπάρχουν μέρες που αν και παίζεις εναντίον χειρότερης ομάδας, δεν μπορείς να βάλεις γκολ με τίποτα. η Βραζιλία μπορεί να έχει πάντα τους καλύτερους παίχτες, αλλά όταν έχεις 3 ή 4 αγώνες νοκ άουτ είναι πολύ πιθανό να την πατήσεις ακόμη κι αν έχεις το Θεό στη σύνθεσή σου. το ότι στο ποδόσφαιρο δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος δεν είναι ΜΟΝΟ θέμα πολιτικής όπως γράφεις. μπορεί να είναι ΚΑΙ πολιτικής σε κάποιες περιπτώσεις, αλλά όχι ΜΟΝΟ.
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
δεν δημιουργώ εντυπώσεις ρε φίλε. απλά αν έχεις παίξει μπάλα, θα έχεις παρατηρήσει ότι υπάρχουν μέρες που αν και παίζεις εναντίον χειρότερης ομάδας, δεν μπορείς να βάλεις γκολ με τίποτα. η Βραζιλία μπορεί να έχει πάντα τους καλύτερους παίχτες, αλλά όταν έχεις 3 ή 4 αγώνες νοκ άουτ είναι πολύ πιθανό να την πατήσεις ακόμη κι αν έχεις το Θεό στη σύνθεσή σου. το ότι στο ποδόσφαιρο δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος δεν είναι ΜΟΝΟ θέμα πολιτικής όπως γράφεις. μπορεί να είναι ΚΑΙ πολιτικής σε κάποιες περιπτώσεις, αλλά όχι ΜΟΝΟ.

συμφωνω απολυτα!ισως δεν διαβασες καλα τα οσα εγραψα..λυπαμαι τα ελληνικα μου δεν ειναι τοσο καλα!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξεχνιεται φιλε και απο πληροφοριες δυστυχως ειναι βιβλικη..το σεναριο που λες δεν ειναι ατοπο,αλλα δυσκολο κατα τη γνωμη μου..οι αγγλοι πρεπει να αποζημιωσουν τους μεξικανους με πολλα μα παρα πολλα φραγκα....μπορει αυτο να σημαινει και βουλιαγμα της ΒΡ...ενα παγκοσμιο εχει στην συνεχεια μαρκετινγκ και ολα οσα αυτο συνεπαγεται...αποψη μου...ειναι βα8εια η αναλυση))στο μεξικο δεν το χε σηκωσει ο μαραντονα?ασχετο))))

κοιταξε εγω δεν διαφωνω ,γιατι ολοι μας εκφραζουμε αποψεις και θεωριες,απλα πριν απο ολα αυτα που λες τα σεναρια,εγω απλα θελω να προσθεσω οτι βλεποντας τους αγωνες καταλαβαινουμε οτι υπαρχουν πολλοι αγωνιστικοι και ποδοσφαιρικοι λογοι που καποιες ομαδες δεν τραβανε και υπαρχουν πολλες εξηγησεις(ντοπα,κουραση,αδιαφορια,τακτικη).δεν ειναι τυχαιο οτι οι λατινοαμερικανικες ομαδες πανε καλα,οι παιχτες αυτοι γεννηθηκαν φτωχοι και αγαπουν πιο πολυ την πατριδα τους απο τους καλομαθημενους ευρωπαιους,οπως και αλλοι παραγοντες.στο δι ταυτα αυτο που θελω να πω ειναι να μην επεκτεινουμε τα σεναρια συνομωσιας εκτος ποδοσφαιρικου πλαισιου,τουλαχιστον πριν φτασουμε στο τελος και μετα να κρινουμε εξολοκληρου.
 

dr.feelgood

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Κάνα νέο από το μποξ υπαρχει γιατρέ ? ;)
Kαλησπέρα,δεν υπάρχει κάποιο νέο.Το θέμα με την ελληνική πυγμαχία είναι η
τιμωρία (διετής)που της επέβαλε η ΑΙΒΑ και η οποία λήγει 15/12/2010.Να σημειωθεί ότι ο
Λάμπης Νικολάου της Δ.Ο.Ε.ΠΡΩΤΟΣΤΆΤΗΣΕ στην τιμωρία!!Μόνος του τρέχει ο κακομοίρης ο
Τρικαλιώτης.
Για όσους δεν γνωρίζουν η ελληνική ομοσπονδία πυγμαχίας έχει υποστεί διετή αποκλεισμό από
κάθε διεθνή διοργάνωση! :tickedoff:
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
κοιταξε εγω δεν διαφωνω ,γιατι ολοι μας εκφραζουμε αποψεις και θεωριες,απλα πριν απο ολα αυτα που λες τα σεναρια,εγω απλα θελω να προσθεσω οτι βλεποντας τους αγωνες καταλαβαινουμε οτι υπαρχουν πολλοι αγωνιστικοι και ποδοσφαιρικοι λογοι που καποιες ομαδες δεν τραβανε και υπαρχουν πολλες εξηγησεις(ντοπα,κουραση,αδιαφορια,τακτικη).δεν ειναι τυχαιο οτι οι λατινοαμερικανικες ομαδες πανε καλα,οι παιχτες αυτοι γεννηθηκαν φτωχοι και αγαπουν πιο πολυ την πατριδα τους απο τους καλομαθημενους ευρωπαιους,οπως και αλλοι παραγοντες.στο δι ταυτα αυτο που θελω να πω ειναι να μην επεκτεινουμε τα σεναρια συνομωσιας εκτος ποδοσφαιρικου πλαισιου,τουλαχιστον πριν φτασουμε στο τελος και μετα να κρινουμε εξολοκληρου.

σωστος,ολα ειναι υπο8εσεις...μπορουμε να τις κανουμε!στο τελος 8α δουμε ποιες επαλη8ευτηκαν ;)
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
σωστος,ολα ειναι υπο8εσεις...μπορουμε να τις κανουμε!στο τελος 8α δουμε ποιες επαλη8ευτηκαν ;)

για να δουμε τι ψαρια θα πιασουν η βραζιλια και η ακτη.και μια εμπνευση
stake: 10.00 EUR
Possible win 300.00 EUR

date event type bet result Odds
Sun 20/06/10 21:30 Brazil - Ivory Coast
correct score  World Cup 2010 3-2 (0-0)  30.00 
          30.00
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
για να δουμε τι ψαρια θα πιασουν η βραζιλια και η ακτη.και μια εμπνευση
stake: 10.00 EUR
Possible win 300.00 EUR

date event type bet result Odds
Sun 20/06/10 21:30 Brazil - Ivory Coast
correct score  World Cup 2010 3-2 (0-0)  30.00 
          30.00

εγω μολις πεταξα 2.4 ευρω στα σκορ 4-3 3-4 οπαπ..αποδοσεις 80 και 200 αντιστοιχα...κατι μου λεει οτι 8α δουμε κατι τετοιο αποψε η αυριο με πορτογαλια-β.κορεα...και να χασω εχασα 2.4 :grin:
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
εγω μολις πεταξα 2.4 ευρω στα σκορ 4-3 3-4 οπαπ..αποδοσεις 80 και 200 αντιστοιχα...κατι μου λεει οτι 8α δουμε κατι τετοιο αποψε η αυριο με πορτογαλια-β.κορεα...και να χασω εχασα 2.4 :grin:

και γω πιστευω να δουμε ενα παιχνιδι με πολλα γκολ..επιτελους.ειδωμεν ;)
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Κανε το θαυμα σου Ακτη να πληρωθουμε!!!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω μετα απο 3μερη αποτοξινοση εβαλα ενα 30ευρω στο πρωτο γκολ του κακα με αποδοση 7
αντε καλη μου επιτυχια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom