Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
εγω μιλαω απο την πλευρα του παιχτη.σαν παιχτης δεν αξιζει να παιξεις 1,80 ισοπαλια απο τη στιγμη που εξηγησα και πιο πανω οτι μαλλον δεν ειναι ενα "στημενο" χ.αλλωστε τους βολευει σαν προκριση αλλα οχι στα σταυρωματα.κανεις δεν θελει την αργεντινη.και επειδη δεν με πειθει η γαλλια οτι μπορει να κερδισει 3-0,σου λεω οτι αυτο το παιχνιδι στα τελευταια λεπτα του θα γινει ροντεο,ασχετα αν ερθει η οχι.η ισοπαλια ειναι ενα αποτελεσμα που το χανεις και στο 94 λεπτο απο μια στραβοκλωτσια,δεν κλειδωνει ποτε,ειναι απαραδεκτο να πληρωνει τοσο λιγο.
μάλλον δεν είναι στημένο χ???
ποιος μίλησε για στήσιμο?
εγώ λέω απλά ότι είναι βολικό...καμμία σχέση με στημένο
αλλά τέλως πάντων το στοίχημα είναι μιά τεράστια κουβέντα και πάντα κρίνεις το είδος και τον τρόπο παιχνιδιού σου σε βάθος χρόνου...
εύχομαι πάντα επιτυχίες στα δελτία σου
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
εγω μιλαω απο την πλευρα του παιχτη.σαν παιχτης δεν αξιζει να παιξεις 1,80 ισοπαλια απο τη στιγμη που εξηγησα και πιο πανω οτι μαλλον δεν ειναι ενα "στημενο" χ.αλλωστε τους βολευει σαν προκριση αλλα οχι στα σταυρωματα.κανεις δεν θελει την αργεντινη.και επειδη δεν με πειθει η γαλλια οτι μπορει να κερδισει 3-0,σου λεω οτι αυτο το παιχνιδι στα τελευταια λεπτα του θα γινει ροντεο,ασχετα αν ερθει η οχι.η ισοπαλια ειναι ενα αποτελεσμα που το χανεις και στο 94 λεπτο απο μια στραβοκλωτσια,δεν κλειδωνει ποτε,ειναι απαραδεκτο να πληρωνει τοσο λιγο.

απολυτα σωστος :thumbsup: :thumbsup:και πιθανοτατα να γινει ροντεο απο νωρις...ακου ισοπαλια στο 1,80 ή 1,70....
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
μάλλον δεν είναι στημένο χ???
ποιος μίλησε για στήσιμο?
εγώ λέω απλά ότι είναι βολικό...καμμία σχέση με στημένο
αλλά τέλως πάντων το στοίχημα είναι μιά τεράστια κουβέντα και πάντα κρίνεις το είδος και τον τρόπο παιχνιδιού σου σε βάθος χρόνου...
εύχομαι πάντα επιτυχίες στα δελτία σου

για αυτο το εβαλα σε εισαγωγικα.αυτο εννουσα.οτι δεν ειναι τοσο βολικο οσο φαινεται.ευχαριστω επισης.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
να πώ και εγώ κάτι για το χ στο μεξικό-ουρουγουάη???
ήδη στο ανταλλακτήριο είναι στο 1.80 και παίφτει με 2.000.000 ευρώ ποντάρισμα.
και μιλάμαι για αγώνα της τρίτης...
αν το ποντάρει κάποιος τώρα καλώς.
αν περιμένετε να βγεί η απόδοση στον οπαπ θα είναι στο 1.50 και δεν θα αξίζει στοιχηματικά το όποιο ποντάρισμα
τώρα αν θα βγεί ή όχι απλά θυμηθείτε πριν χρόνια κάποιον αγώνα δανία-σουηδία που με 2-2 αφήναν έξω την ιταλία και φυσικά ήρθε 2-2.
σε τέτοιο επίπεδο κανείς δεν ρισκάρει να μείνει απ'έξω

υ.γ. το 0-0 ημίχρονο 1.57.....το 0-0 τελικό 3.5
Οποτε, μαλλον δεν αξιζει να παιξεις ισοπαλια και αποτελεσμα σε τετοιες αποδοσεις...
Αρα, καλο ειναι να ασχοληθει καποιος με αλλο ματς...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
μιας και ηταν ουσιαστικα η πρωτη καλη μου μερα στοιχηματικως, να την κλεισω με Ντιεγκο...
Εδινε ο Πελε την καθιερωμενη συνεντευξη Τυπου, που ειχε οργανωσει ενας απο τους σπονσορες του (νομιζω η μαστερκαρντ)...
αφου ειπε για το ΠΚ και, ως συνηθως, τα βρηκε ολα ωραια και αγγελικα πλασμενα, του κανουν μια ερωτηση του στυλ πώς αισθανεται που ο κοσμος τον θυμαται ακομα ως "θεο" του ποδοσφαιρου...
Γεματος μετριφροσυνη και θεοφοβια, σπευδει να δηλωσει πως δεν ειναι θεος, ο Θεος ειναι ενας και αισθανεται πολυ τυχερος που τον εστειλε στη γη και του χαρισε τετοιο ταλεντο...
Τις δηλωσεις τις μετεφεραν και στον Μαραντονα, ο οποιος δηλωσε: "τι να σας πω, δεν θυμαμαι να τον εστειλα πουθενα..."!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Οποτε, μαλλον δεν αξιζει να παιξεις ισοπαλια και αποτελεσμα σε τετοιες αποδοσεις...
Αρα, καλο ειναι να ασχοληθει καποιος με αλλο ματς...

παντως κατι μου λεει οτι θα υπαρξει αυξομειωση της αποδοσης μεχρι την τριτη...δεν θα μεινει σταθερα στο 1,8
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
βασικο κριτηριο του κατα ποσο αξιζει ενα πονταρισμα ειναι η αποδοση ρε...
oταν παιζει γαλλια-μεξικο και ο 1 ειναι στο 2,25 ειναι βαλιουμπετ!!!
πως να το κανουμε..ειναι σα να παιζει οσφπ-αρης και επειδη ο οσφπ ηταν χαλια περσυ ο 1 να δινει 2,25!!!
και σου ξαναπα πρωτος ελεγα πως οι γαλλοι θα χαιρετησουν πολυ νωρις,αλλα αυτο δεν αναιρει το παραπανω...
υ.γ.εχω πονταρει ουρουγουαη για πρωτια στον ομιλο!
Οντως ιεναι πολυ καλη αποδοση, αλλα δεν ειναι τυχαιο... Την δινουν τοσο γιατι οι μπουκς απο τη μια ξερουν οτι ειναι χαλια η ομαδα, οποτε πρεπει να ανεβασουν την αποδοση και απο την αλλη ριχνουν τυρακι για να πιασουν τον κοσμακη στη φακα, αν δεν ηταν γατονια οι μπουκς, δε θα κτρτατουσαν τα μαγαζια τους τοσα χρονια, θα τους τα ειχαμε παρει εμεις οι "πονηροι"...
Παντως, ενα μεγαλο οπλο που εχει ο παικτης ,ειναι το live betting, δηλαδη στην περιπτωση της Γαλλιας που εχεις παιξει τη νικη της , υπαρχουν απειρες τεχνικες να καλυψεις ή και να βγαλεις και λεφτα, ασχετα ομως αν το εχεις πονταρει αρχικα...
Μια απο αυτη ειναι να περιμενεις να τρεξει λιγο το ματς και φτιαχνεις το "σεναριο της στραβης", δηλαδη να πονταρεις οτι θα βαλει πρωτο γκολ το αουτσαιντερ, αν κατσει, παιζεις το φαβορι και στο Χ αλλα και τη νικη του, αφου λογικα θα εχει μεγαλωσει η αποδοση του...
Εγω αποψε, βλεποντας το ματς, πονταρα οτι θα βαλει πρωτο γκολ το Μεξικο, ετσι, αφου το επιασα και επειδη η Γαλλια δεν με εχει πεισει καθολου μεχρι τωρα, πολυ απλα επαιξα παλι οτι θα σκοραει το Μεξικο σε "draw no bet", ρισκο μεν, αλλα ρε παιδια ετσι φαινοταν και ετσι εγινε, δηλαδη εδω τελικα επικρατησε η λογικη του πραγματικου ματς και οχι αυτου που φαινεται απο πριν, το οποιο πολλες φορες μας παραπλαναει...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
παντως κατι μου λεει οτι θα υπαρξει αυξομειωση της αποδοσης μεχρι την τριτη...δεν θα μεινει σταθερα στο 1,8
Κατσε μην το δεις σε κανα 1.50, προσωπικα δεν ασχολουμαι με αυτο το ματς, ειμαι κερδισμενος απο το Μεξικο, οποτε ψαχνω αλλο ματς, δε με ενδιαφερει το καμμενο ματς πριν καν αρχισει...
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
350 ευρω κουβα πηγα σημερα
αυριο γερμανια και αμερικη λεει να τους ριξω κανα 500ευρω για νικη ?
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
350 ευρω κουβα πηγα σημερα
αυριο γερμανια και αμερικη λεει να τους ριξω κανα 500ευρω για νικη ?
Εγω θα σου ελεγα να μην ρισκαρεις, καθοτι εχουν μικρες αποδοσεις τα ματς, αξια εχει η ανατροπη της Αμερικης, ή χ ημιχρονο και νικη στο δευτερο για την Αμερικη, αν και ειναι πολυ πονηρο παιχνιδι...
Χ μημιχρονο και νικη της Ισπανιας στο δευτερο  επαιξα προχθες και πηγα κουβα...
ετσι ειναι το παιχνιδι, τι να κανουμε...
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Πιστευεις πως δεν παιζει να παρει νικη η γερμανια στο παιχνιδι με τουσ σερβους ?
Την αμερικη οπως την ειδα στο παιχνιδι με τους αγγλους...αν παιξει το ιδιο καλα και αυριο ανετα περνει το ματσακι..πιστευω ευκολα η δυσκολα θα κερδισει
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εγω βλεπω χ αμερικη γκολ γκολ γερμανια και 2-3 αγγλια
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Είναι όντος το 6ο παιχνίδι χωρίς χ και αρχίζω να προβληματίζομαι μιας και έχω ξεκινήσει το γνωστό σύστημα.
Την αργεντινή βέβαια την προσπέρασα και το ίδιο λέω να κάνω με την γερμανία γιατί τα περιθώρια στενεύουν.
Αν το ακουλουθεί κανείς το σύστημα ας πεί καμιά γνώμη.
Οσο αφορά το live brtting ενώ έχω σαν θεωρία οτι είναι μεγάλο πλεονέκτημα να βλέπεις στο ξεκίνημα τις ομάδες πως έχουν κατέβει στο ματς αν πάρω παράδειγμα το σημερινό της Ελλάδας υπάρχουν και παγίδες, στο 0-1 της νιγηρίας έπαιξα σκόρ 0-2 τελικό, αυτο μου έδειχνε μέχρι τότε το ματς ωσπου ήρθε η αποβολή.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Πιστευεις πως δεν παιζει να παρει νικη η γερμανια στο παιχνιδι με τουσ σερβους ?
Την αμερικη οπως την ειδα στο παιχνιδι με τους αγγλους...αν παιξει το ιδιο καλα και αυριο ανετα περνει το ματσακι..πιστευω ευκολα η δυσκολα θα κερδισει
ΔΥσκολα να μην κερδισουν οι Γερμανοι, αλλα λεω οτι ειναι δυο τα παιχνιδια, οποτε αν θες παιζεις μονο τη Γερμανια, η Αμερικη δεν αποκλειεται να κατσει κανα αναποδο...
Παντως η τελικη αποφαση ειναι δικη σου, απλα μπορεις να περιμενεις και αλλους αγωνες, ή να ακολουθησεις τη θεωρια της στραβης, δηλαδη να φανε πρωτα γκολ, τα φαβορι..
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
Δυο καλα ταμεια την μερα που περασε..
Στο ενα Ουρουγουαη κ Αργεντινη
Και στο αλλο Ελλαδα με 4.00 αποδοση..
Βεβαια το βραδυ την πατησα κ εγω με την αποδση της βρωμογαλλιας αλλα παραπονο δεν εχω φυσικα..
Αν το παρουν κ οι Σελτικς θα ειμαι ευτυχισμενος!! :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπράβο μπουλάκο!Εγώ πίστευα ότι θα βολευτούν κάτα κάποιο τρόπο με την ισοπαλία αλλά με τις αλλαγές που έκανε ο Αγκίρε φάνηκε ξεκάθαρα ότι ήθελε να χτυπήσει το παιχνίδι!Δυστυχώς δεν είχα πρόσβαση εκείνη την στιγμή για λάιβ μπέτινγκ...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ το βλέπω στο 1.70 το Χ  στο Μεξικό-Παραγουάη!Ο Οπάπ δεν θα βγάλει καν αποδόσεις!  :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Για σήμερα θεωρώ δωράκι το 2.05 των ΗΠΑ και εξωπραγματικό το 2.60 που πληρώνει το όβερ!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
καλημερα...
γερμανια-σερβια γκολ/γκολ,νικη γερμανιας με ενα ή δυο γκολ διαφορα
νικη Η.Π.Α πανω απο 2 κοντρα στους σλοβενους???οικτο( :grin: :2funny:)...φορτωμα εκει....
αγγλια νικη με ενα ή δυο γκολ διαφορα με λιγο ρισκο...
γαττο πες..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
καλημερα...
γερμανια-σερβια γκολ/γκολ,νικη γερμανιας με ενα ή δυο γκολ διαφορα
νικη Η.Π.Α πανω απο 2 κοντρα στους σλοβενους???οικτο( :grin: :2funny:)...φορτωμα εκει....
αγγλια νικη με ενα ή δυο γκολ διαφορα με λιγο ρισκο...
γαττο πες..
Κάπως έτσι τα βλέπω κι εγώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom