Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
200 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ - ΕΡΓΚΡΙΤΕ 1 2,00
151 Ν.ΑΦΡΙΚΗ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ 1 3,00
209 ΓΑΛΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ 1 2,20
147 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2 2,10

Αυτες ηταν οι προγνωσεις που εβγαλε ενας απο τους "ειδικους" του διαδικτυου και οχι μονο, πριν 2 ημερες, πολλοι απο εσας τον γνωριζετε...
Τουλαχιστον ηταν αξιοπρεπεις αποδοσεις, αλλα ο κουβας-κουβας...
Πολλες φορες ειναι χρησιμο να κοιτας τετοιες προβλεψεις, ειδικα αν παιξεις και τα αντιθετα, συνηθως κονομας, δηλαδη σου στοχοποιουν αγωνες....
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αχ τι πουτσα ηταν αυτη θεε μου
ακομα ο κωλος μου δεν εχει ηρεμισει
αλλα δε φταιει αλλος
αμα πονταρεις σε κουτσο αλογο θα ποναει ο κωλος σου
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Το μονοπωλιο, βλεπω να το βαζει στο 1.85...

προσεξε τι συμβαινει ομως.επειδη μεξικο και ουρουγουαη εχουν θετικη διαφορα τερματων+2 και +3.ΕΑΝ το αλλο ματς γαλλιας-ν.αφρικης δεν ανοιξει το σκορ και ειναι στο 80 ας πουμε ισοπαλια,παιζει να χαλασει αυτη η ισοπαλια απο πλευρας μεξικανων που σιγουρα θα κυνηγησουν την νικη,γιατι να πανε πανω στην αργεντινη?αλλωστε ακομα και αν χασουν με 1 γκολ θα περασουν.απλα πιστευω θα κρατησουν το 0 και ακουγωντας την εξελιξη του αλλου ματς θα πραξουν αναλογα.αρα λογικα σκεπτομενοι και χωρις πονηραδα ,θελει προσοχη αυτο το ματς
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Σας τα'λεγα εσένα και του Χίτμαν αλλά δεν μ'ακούγατε...
Το Μεξικό ήατν πιο ομάδα και το είχε δείξει από την 1η αγωνιστική,η γαλλία όσους παικταράδες και να έχει,ομάδα ΔΕΝ ειναι...
ρε εγω ημουν που'λεγα για αποκλεισμο γαλλιας στο γκρουπ στειτζ πριν ακομα αρχισει το μουντιαλ!!!
απλα το 1 σημερα ηταν βαλιουμπετ...αυτο ειπα...
αυριο γερμανια-γκανα με μια πρωτη ματια μπας και ρεφαρω τον αποψινο κουβα...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δεν υπαρχει περιπτωση στησιματος μαγκες..και οι 2 θα θελουν να αποφυγουν την αργεντινη!!!
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Επισης, ενα καλο πραγματικα παλληκαρι, αλλα νεος στο παιχνιδι πηγε προχθες και επαιξε τα δυο Χ της Σλοβακιας-Ν.Ζηλανδιας και Πορτογαλιας-Ακτης με αποδοση γυρω στο 10 και για μεγαλθτερη αποδοση, εβαλε και το σιγουρο 1.20 της Βραζιλιας με Β.Κορεα και επειδη δεν ηξερε το παλληκαρι οτι ο ΟΠΑΠ ειχε βαλει χαντικαπ 1 γκολ υπερ της Κορεας, ηταν ετοιμος να παει σε πρακτορειο να "εισπραξει"...
Βεβαια του εξηγησα οτι το ματς ειχε ερθει Χ λογω του χαντικαπ και απλως τον συμβουλεψα, να μην παιζει τα 1.15 και 1.20 κ.ο.κ. γιατι θα τον πανε στη στενη καποια στιγμη απο τα χρεη,  καθοτι ειδα οτι κρατουσε ενα κουπονι του ΟΠΑΠ και πανω του  ειχε σημειωσει τη δυαδα της Χιλης και της Ισπανιας με αποδοση ουτε στο 1.50 :S :S :S, ημαρτον ρε παιδια, να παιξεις 1.50  με 11% πιθανοτητα  να παρεις το 50% του πονταρισματος σου, βεβαια το παλληκαρι ειναι νεος στο παιχνιδι, εγω απλα στεναχωριεμαι οταν βλεπω τετοια παιξιματα απο παλιους...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
δεν υπαρρχει περιπτωση στησιματος μαγκες..και οι 2 θα θελουν να αποφυγουν την αργεντινη!!!

οι ουρουγουανοι ποτε δεν ειχαν προβλημα με αυτο ομως...συνηθισμενοι ειναι.θα πεσει πολυ κλωτσηδι με αργεντινη και γουσταρουνε αυτοι τετοιες φασεις.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
προσεξε τι συμβαινει ομως.επειδη μεξικο και ουρουγουαη εχουν θετικη διαφορα τερματων+2 και +3.ΕΑΝ το αλλο ματς γαλλιας-ν.αφρικης δεν ανοιξει το σκορ και ειναι στο 80 ας πουμε ισοπαλια,παιζει να χαλασει αυτη η ισοπαλια απο πλευρας μεξικανων που σιγουρα θα κυνηγησουν την νικη,γιατι να πανε πανω στην αργεντινη?αλλωστε ακομα και αν χασουν με 1 γκολ θα περασουν.απλα πιστευω θα κρατησουν το 0 και ακουγωντας την εξελιξη του αλλου ματς θα πραξουν αναλογα.αρα λογικα σκεπτομενοι και χωρις πονηραδα ,θελει προσοχη αυτο το ματς
Σωστη η σκεψη σου, ισως να αξιζει να βαλεις ομως κατι, στο 0-0 που τουλαχιστον ενα 6,5 θα το δινει...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
οι ουρουγουανοι ποτε δεν ειχαν προβλημα με αυτο ομως...συνηθισμενοι ειναι.θα πεσει πολυ κλωτσηδι με αργεντινη και γουσταρουνε αυτοι τετοιες φασεις.
εδω φαγανε το καβλι μεσ'το μοντεβιδεο ρε...
σιγα μην το επιδιωξουν κιολας το σταυρωμα με αργεντινη,οταν μπορει να πεσουν με καμια κορεα... :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
απλα το 1 σημερα ηταν βαλιουμπετ...αυτο ειπα...
αυριο γερμανια-γκανα με μια πρωτη ματια μπας και ρεφαρω τον αποψινο κουβα...
Που το είδες το βάλιουμπετ στον άσο ρε μαλέα????
Είναι εικόνα ομάδας αυτή που έχει η Γαλλία???
Το Μεξικό είδες τι κυκλοφορία μπάλλας είχε????
Οταν έχεις από τη μια ένα τσούρμο παικταράδων που δεν ξέρουν να συνυπάρχουν μέσα στον αγωνιστικό χώρο και παίζουν χωρίς ένα πλάνο και από την άλλη μια καλοδουλεμένη ΟΜΑΔΑ με τα δυνατά και αδύνατα σημεία της σε ποιά θα ποντάρεις τα λεφτά σου????
Οχι και βάλιουμπετ η Γαλλία Χιτμανάκο μου...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Α και ξέχασα για αύριο μαζί σου 1000%

Αλλωστε πως θα πάρουμε το 1.80 από την πρωτιά της Γερμανίας??? :grin:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
να πώ και εγώ κάτι για το χ στο μεξικό-ουρουγουάη???
ήδη στο ανταλλακτήριο είναι στο 1.80 και παίφτει με 2.000.000 ευρώ ποντάρισμα.
και μιλάμαι για αγώνα της τρίτης...
αν το ποντάρει κάποιος τώρα καλώς.
αν περιμένετε να βγεί η απόδοση στον οπαπ θα είναι στο 1.50 και δεν θα αξίζει στοιχηματικά το όποιο ποντάρισμα
τώρα αν θα βγεί ή όχι απλά θυμηθείτε πριν χρόνια κάποιον αγώνα δανία-σουηδία που με 2-2 αφήναν έξω την ιταλία και φυσικά ήρθε 2-2.
σε τέτοιο επίπεδο κανείς δεν ρισκάρει να μείνει απ'έξω

υ.γ. το 0-0 ημίχρονο 1.57.....το 0-0 τελικό 3.5
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
εδω φαγανε το καβλι μεσ'το μοντεβιδεο ρε...
σιγα μην το επιδιωξουν κιολας το σταυρωμα με αργεντινη,οταν μπορει να πεσουν με καμια κορεα... :2funny:

εγω δεν λεω οτι θα το επιδιωξουν,αλλωστε εχουν και το πανω χερι στην ισοβαθμια.ποδοσφαιρικα ομως εχουν βαρια φανελα και μην σκεφτεσαι οπως σκεφτομαστε εμεις οι ελληνες,να παμε οσο πιο μακρυα μπορουμε κτλ.2 παγκοσμια κυπελλα και 17 κοπα αμερικα.την εχουν κερδισει πολλες φορες την αργεντινη και δεν τους λεει και πολλα να πανε στους 8 η στους 16
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Σωστη η σκεψη σου, ισως να αξιζει να βαλεις ομως κατι, στο 0-0 που τουλαχιστον ενα 6,5 θα το δινει...

εδω παιζεις Χ και καλυψεις στο 1-0 και 0-1.εγω ετσι θα κανα αναλογα το τι θα βγαλουνε οι μπουκ
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
να πώ και εγώ κάτι για το χ στο μεξικό-ουρουγουάη???
ήδη στο ανταλλακτήριο είναι στο 1.80 και παίφτει με 2.000.000 ευρώ ποντάρισμα.
και μιλάμαι για αγώνα της τρίτης...
αν το ποντάρει κάποιος τώρα καλώς.
αν περιμένετε να βγεί η απόδοση στον οπαπ θα είναι στο 1.50 και δεν θα αξίζει στοιχηματικά το όποιο ποντάρισμα
τώρα αν θα βγεί ή όχι απλά θυμηθείτε πριν χρόνια κάποιον αγώνα δανία-σουηδία που με 2-2 αφήναν έξω την ιταλία και φυσικά ήρθε 2-2.
σε τέτοιο επίπεδο κανείς δεν ρισκάρει να μείνει απ'έξω

υ.γ. το 0-0 ημίχρονο 1.57.....το 0-0 τελικό 3.5

δεν αξιζει για 1,80 ουτε με σφαιρες...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Που το είδες το βάλιουμπετ στον άσο ρε μαλέα????
Είναι εικόνα ομάδας αυτή που έχει η Γαλλία???
Το Μεξικό είδες τι κυκλοφορία μπάλλας είχε????
Οταν έχεις από τη μια ένα τσούρμο παικταράδων που δεν ξέρουν να συνυπάρχουν μέσα στον αγωνιστικό χώρο και παίζουν χωρίς ένα πλάνο και από την άλλη μια καλοδουλεμένη ΟΜΑΔΑ με τα δυνατά και αδύνατα σημεία της σε ποιά θα ποντάρεις τα λεφτά σου????
Οχι και βάλιουμπετ η Γαλλία Χιτμανάκο μου...
βασικο κριτηριο του κατα ποσο αξιζει ενα πονταρισμα ειναι η αποδοση ρε...
oταν παιζει γαλλια-μεξικο και ο 1 ειναι στο 2,25 ειναι βαλιουμπετ!!!
πως να το κανουμε..ειναι σα να παιζει οσφπ-αρης και επειδη ο οσφπ ηταν χαλια περσυ ο 1 να δινει 2,25!!!
και σου ξαναπα πρωτος ελεγα πως οι γαλλοι θα χαιρετησουν πολυ νωρις,αλλα αυτο δεν αναιρει το παραπανω...
υ.γ.εχω πονταρει ουρουγουαη για πρωτια στον ομιλο!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
βασικο κριτηριο του κατα ποσο αξιζει ενα πονταρισμα ειναι η αποδοση ρε...
oταν παιζει γαλλια-μεξικο και ο 1 ειναι στο 2,25 ειναι βαλιουμπετ!!!
πως να το κανουμε..ειναι σα να παιζει οσφπ-αρης και επειδη ο οσφπ ηταν χαλια περσυ ο 1 να δινει 2,25!!!
και σου ξαναπα πρωτος ελεγα πως οι γαλλοι θα χαιρετησουν πολυ νωρις,αλλα αυτο δεν αναιρει το παραπανω...
υ.γ.εχω πονταρει ουρουγουαη για πρωτια στον ομιλο!
Ρε παπάρα αν η απόδοση δεν συνάδει με την εικόνα(αγωνιστική κατάσταση) της ομάδας τότε παύει να είναι βάλιουμπετ και είναι απλά "τυράκι"...
Κι εσύ πας και τσιμπάς...
Βάλιουμπετ ήταν το 1.80 της Γερμανίας για πρωτιά,η μεγαλύτερη στα φαβορί...
και μη μου πείς ότι δεν είναι το αδιαφιλονίκητο φαβορί στον όμιλό της...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
δεν αξίζει??? σκέψου λίγο και πες αν είσουν μπούκ τι θα έδινες?
αλλά σκέψου λίγο τις πιθανότητες και το ποντάρισμα που θα φάς

εγω μιλαω απο την πλευρα του παιχτη.σαν παιχτης δεν αξιζει να παιξεις 1,80 ισοπαλια απο τη στιγμη που εξηγησα και πιο πανω οτι μαλλον δεν ειναι ενα "στημενο" χ.αλλωστε τους βολευει σαν προκριση αλλα οχι στα σταυρωματα.κανεις δεν θελει την αργεντινη.και επειδη δεν με πειθει η γαλλια οτι μπορει να κερδισει 3-0,σου λεω οτι αυτο το παιχνιδι στα τελευταια λεπτα του θα γινει ροντεο,ασχετα αν ερθει η οχι.η ισοπαλια ειναι ενα αποτελεσμα που το χανεις και στο 94 λεπτο απο μια στραβοκλωτσια,δεν κλειδωνει ποτε,ειναι απαραδεκτο να πληρωνει τοσο λιγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom